Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Ja też uważam, że niebieski dla dziewczynki jak najbardziej:). U nas w razie córki kiedyś taki właśnie będzie musiał być:). I przewijak błękitny, i część ubranek, i pościel, i prześcieradełko (bo drugie na szczęście żółte:) )... Nawet jednego z okryć kąpielowych nie ominął błękit:):):). Dziewczyny, myślę nad założeniem bloga...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to ja agniesia88 nie potrafię się zalogować tak mi się trzesą ręce. Wydarzył się cud!! Pisałam wam że się nie staramy w tym cyklu.... A przed chwilą zobaczyłam DWIE KRESKI!!!! To po prostu cud!!!! Dziewczyny co teraz??? Druga kreska jest bladziutka ale jest!! Jejku jejku ale jestem yyyyy nie wiem ci napisać:-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesiaaaaaa aaaaaaaaaa teraz leć na bete jedna a potem druga. O jacieeeeeee jak superrrr!!!! I znów wysyp fasolek ktory zapocZatkowala nessaja ohhh:) Jovankajo Ty sie nie zastanawiaj a działaj !!!:) Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanko PISZ!!!, pisz koniecznie bloga :) 🌻 Agniesiaa fenomenalna wiadomość!!! :) cieszę się przeogromnie! pierwsza rzecz jaką musisz teraz zrobić to... opanować chociaż na chwilę emocje :) który to według Twoich obliczeń tydzień? :) może tak jak dziewczyny piszą zrób bete jeśli masz możliwość i powtórz ją po 2 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, matko, prawie się zachłysnęłam kawą! Moja kochana! Mówiłam, że się doczekasz:). Jezu, ja też nie wiem tak się prejęłam, beta teraz, a potem lekarz chyba, Matko Boska!:):):) Stymulowana - muszę troszkę odczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale właśnie nie sprecyzowane jest czy ten wymiar jest od wewnątrz :) Stymulowana to zależy od dziecka :) ja chce jak najdłużej w gondoli wozic****atrze tez czy w gondoli jest regulowane oparcie ,bo chodzi o to ze jak dzidzius zaczyna siadac to w gondoli na leząco słabo widzi co na około się dzieje :) a tak jak go w takiej pozycji połlezącej usadzic to czemu ma płakac ?:):* tak mnie się wydaje :) kurde ale powiecie ze maruda jestem :) byłam na zakupach w biedrze i były dwie panie z gondola i ze spacerówką ze skrętnymi kołami właśnie i powiem wam że jak te koła się tam zachowywały na gładkiej podłodze to ja nie wiem jak cos takiego bedzie mi na podwórku czy polnej drodze funkcjonowało :( i teraz mam znowu problem bo te wszystkie wozki mają właśnie takie koła :( Jovanko Ty się nie zastanawiaj tylko zakładaj :) kto jak kto ale Ty jestes stworzona do tego :* Agniesia a widzisz :) doczekałas się :* gratuluje z całego serducha :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może głupio to zabrzmi ale nie wiem jak to się stało:-) ostatnie przytulanie było w 9 dniu cyklu, potem w gumce. W ostatni poniedziałek byłam u gin i nic nie zauważyła. To był23 dzień cyklu, to może było za wcześnie, żeby USG coś pokazało. Małpa miała przyjść w czwartek i byłam przekonana, że przyjdzie, a dziś już zwątpiłam i poszłam po test. Szkoda że tylko jeden wzięłam... Ale jutro rano pobiegnie na beta dla pewności. Dziewczyny, to chyba najpiękniejszy dzień mojego życia!!! Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia napewno było za wcześnie w 23 dc zeby coś zobaczyc :) może miałas owu troche wczesniej,albo żołnierzyki poczekały:) nie ważne to jest teraz :) ciesz się obecnym stanem :):* i my cieszymy się razem z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia AZ mnie Ciary przeszły jak czytalam twoja wiadomość :) super kochana delektuj się widokiem tych dwóch kresek :) Jovanka super pomysł z tym blogiem ;) Kasia szkoda gadac z ta nasza služba zdrowia ehh A ja dziś byłam na wizycie i moja glukoza nie wyszła dobrze i muszę zrobić dodatkowe badania :/ a oprócz tego wszystko gra ... Nessaja a jak twój polpasiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskiwnko te obrotowe koła maja blokady wiec moga byc i proste i skrętne:):) ja Cie rozumiem, tez tyle wymyślałam i ciagle cos kombinowalam w temacie wozka aż w końcu miałam sama siebie dosyć;) Agniesia u mnie tez tak było! Do dzisiaj nie wiem jak to sie stało ze zaszłam w ciaze :) Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia88 a mówiłam ze nessaja potem TY i tak dalej poleci:) Gratulacje KOchana, leć jutro na bete:) Ja własnie wróciłam od lekarza, moja mała za zapalenie oskrzeli- zajefajnie:( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was kochane, że siędługo nie odzywałam i nagle wpadam tak z buta z wiadomością o dwóch kreskach. Ale nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić w pierwszej chwili:-) chciałam jechać do męża ,ale w tym stanie mogłabym nawet nie wyjechać z garażu bez urwania lusterka:-D więc wpadłam do Was moje miłe:-* a teraz zapakowałam moje dwie kreseczki w mały kolorowy pakuneczek i zamierzam dać go mojemu jak tylko wróci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia jejku cudowna wiadomość!!! ależ mi się mordka cieszy, super :) i ja tez jakoś w 23 czy 24 dniu cyklu byłam u gina, ciąży nie widział jeszcze i wtedy mi powiedział że moge mieć problemy z zajściem hehe a wtedy byłam już prawie zaciążona :) xx Jovanka blog to cudowny pomysł :) i ile juz czytelniczek masz :) jej ja mam do Cb tyle pytań że nawet nie moge sobie teraz przypomnieć ;) jak będziesz mieć więcej czasu to i ja zrobie listę ;) xx Stymulowana moja mała do tej pory zmienia sobie pory zabawy, robi przerwy, straszy, później najczęściej wtedy kiedy ja chcę odpocząc ona nadrabia i robi mi w brzuchu armagedon :) przyzwyczaj się :) xx brzoskwinka wszystkie skrętne koła mają możliwość blokady :) więc rilax :) xx Maćkowa a ty jak się czujesz ? xx Ala ja takie pewne ruchy tez cos po 20 tyg, smyranko i mrowienie wcześniej miałam, później na jakiś czas ustało wszystko (to był strach dopiero ;) ) i wtedy zaczełam odczuwać kopniaki :) xx Kasiaa 12 no żeby Cie przyjąć to musisz mieć na skierowaniu pilne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia88 super bardzo sie ciesze razem z Tobą:) 🌻 widzisz marzenia sie spełniają:) ❤️ nessaja co taka cisza- jak tam u Ciebie? wsio ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro mówicie dziewczyny ze te koła maja blokade to ok :) bo bez to bym chyba dwóch metrow z tym wozkiem nie przeszła swobodnie :) i tą gondole wielką też odpuszczam bo na co mi gondola na 102 cm.tak sobie teraz pomyslałam ze moj brat 3 letni ma 100 cm,wiec spokojnie wystarczy ta 88 cm :) dobra problem rozwiązany tymczasowo :) teraz trzeba juz tylko innych nie ogladac zeby wątpliwości nie miec :) ola gdzie ty jestes ? cały dzien cos Cię dzis nie ma :( nessajka a ty jak się czujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesiu ja myślę że udało Ci się zajść w ciążę bo miałaś inne, ważniejsze sprawy na głowie (mam na myśli dziadka) i nie myślałaś o tym :) nic dziwnego że lekarz na usg w 23 dc nic nie zobaczył bo to zdecydowanie za wcześnie :) leć na tą betę i daj znak co mąż na to :) myślę że jakbyś zrobiła test z porannego moczu to kreseczka byłaby wyraźniejsza :) 🌻 Izulinko a dziękuję, czuję się po japońsku, jako tako :) raz mnie mdli, raz spokój, a potem ni z tego ni z owego wymioty. Bez większych zmian. Teraz jeszcze bujam się z nogą, boli mnie jak diabli kostka, jutro mam wizyte u neurologa chociaż nie pokładam w niej jakoś nadziei. To już drugie podejścia będzie, inna neurolożka stwierdziła że to rwa kulszowa... dobrze że nie k**wa kulszowa! I kazała zjawić się na wizyte za 2 miesiące a najlepiej za pół roku... dobry dźołk. Za pół roku to ja się z bólu zesram :/ nawet zwykłe krzątanie sie po domu kończy sie jękiem że boli. Dziś obiad robiłam w pozycji bociana, znaczy na jednej nodze :| i tak to. A jak u Ciebie? :) 🌻 A co się dzieje z Angelus i Jej wesołą gromadką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
agniesia gratuluje :-* :-* znow kreseczki za kreseczkami jak fajniusio :-* :-* :-* & kasiaa12 to nie rozumiem heh bo skoro mialas ta sprytna czerwona pieczatke pilne :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiaaaaa!! :) normalnie ciary mi sie takie zrobily ze az mi cieplo :D moje wielkie gratulacje :* pisz koniecznie jak maz zareagowal :) ale super :D Iza teraz Ty ;) & Kasia, a moze ten lekarz nie zrozumial o co chodzi i mysli ze to nie jest takie pilne? pojdz tam jeszcze raz, lub zadzwon do swojej ginki zeby go porzadnie zje*ala :P & Stymulowana a jaka masz sukienke? :) & Eweelka u mnie wsio ok :) brzuszek ma sie dobrze, sporadycznie zaboli. A moj polpasiec sie niestety wczoraj troche rozsial :( ale te tabletki co gin mi przepisal chyba cos pomagaja bo bolec juz nie boli, jedynie czasem pierunsko swedzi ze mam ochote oszalec i z tej warstwy pudru (ktorej juz i tak od dwoch dni nie dalo sie zmyc bo chyba sie przykleila) mam jedna wielka skorupe na brodzie ktora przy odwracaniu glowy na bok ciagnie mnie za skore za te bomble pod tym i bardzo nieprzyjemne uczucie wywoluje, poza tym jedzac i otwierajac szerzej buzie peka ta skorupka w dwoch czy trzech miejscach tez wywolujac troche pieczenia. Dzis dzwonilam sie umowic na wizyte do mojego gina... nie wiem co tam za baba w rejestracji siedziala ale najpierw chciala zapisac mnie dopiero na.. listopad. Tak mowilam ze jestem w ciazy, ale ona ze nie ma terminow, potem nagle znalazla 6 pazdziernik, ale jak zapytalam drugi raz czy ze wzgledu na tego polpasca mam przyjsc szybciej czy czekac tyle, to pani w koncu stwierdzila ze mam przyjsc za tydzien w poniedzialek miedzy 19.30 a 20.30. Ze mnie wcisnela. Dziwna kobieta troche. Tak sie zastanawiam, bo to bedzie wtedy 6tc 6d i czy bedzie juz serduszko :P wlasnie tego boje sie chyba najbardziej. Nie zadnych plamien, krwawien, boli, tylko ze na ktoryms usg znow nie zobacze tego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja czekaj spokojnie do wizyty i się nie denerwuj na zapas wszystko będzie dobrze tym razem! Mackowa a zdjęć od ciebie dalej nie ma. Agniesia wow super napisz jak mąż zareagował? :) u tez myślę że jakbyś zrobiła z porannego moczu byłoby widać lepiej. Nessaja u ciebie pewnie jest juz wyraźna druga krecha! To ja czekam cierpliwie jeszcze 3 tyg na te kopniaki ale ten czas leci wow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia supeeer :*** moje gratulacje :*** kochana udalo sie udalo :-) <3 super, zazdraszczam :* ja nie dawno z pracy wrocilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
No kurde co z ta Cafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mackowa wreszcie!!! Suknie miałaś piękna!!! A brzunio ledwo ledwo widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa - masz jeden z najpiękniejszych uśmiechów, jakie widziałam w życiu:). Izulinka - pytaj, postaram się na wszystko odpowiedzieć:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa Ty chudzielcu !!! :*** już widac brzusio :) ale w porównaniu z moim to malutki :) ja już przy Tobie rodzić powinnam :):*** Nessaja a w tyłek to ty nie chcesz ?:) nołł stres :) wszystko bedzie w porzadku :) musi :) i nie stresuj dodatkowo siebie i dzieciny :* dzisiaj moje dziecko jakos tak kopie i kopie mnie czesto :) ale ja to kocham :):* cudowne uczucie :) Dobranoc dziewczynki Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:-) mąż jest w szoku, ale nie dziwię się, bo ja też nie mogę w to uwierzyć. Ogólnie chodzi bardzo zamyślony i jak na mnie spojrzy, to się uśmiecha:-) :-) Nessaja Tobie też serdecznie gratuluję!!! Teraz wszystko będzie dobrze!!:-) Maćkowa masz rację, zajęłam się innymi sprawami, nie myślałam o ciąży i bach!! Dwie kreski:-) no ale spokojnie, jutro zrobię test z krwi i wtedy zacznęsię w pełni cieszyć jak będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pierwsze chwile to duży szok dla nas. Ale miło to wspominam :))) teraz jeszcze 5mcy i kruszyna będzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ala ja ogonek rybki czułam juz w 15 tyg. Z dnia na Dzien coraz mocniejsze. A w 19 tyg juz czułam małe kopniaczki. A w 20 moj m poczuł pod reka. A teraz jestem w 21 od środy w 22 i czuję i kopniaki i jak sie obraca. Nawet filmik Nagralam jak mi brzuch sie rusza. Takie puk puk. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ale szalejecie :) xxxx Agniesia zacznę od Ciebie :) Kochana z całego serca Ci gratuluję :) Banan na gębie mi się pojawił :) Normalnie bosko :) Wpadłaś tu jak torpeda z taką bombą :) Super :) Ogromnie się cieszę i jesteś przykładem że jednak warto czekać i że każdej się uda :) :* Uważaj teraz na siebie i na małą kruszynkę :) A jak kochana sprawy z dziadkiem się mają?? xxx Usia uwazaj na siebie i siedź w domu :) xxx Jovanka tu nie ma co się zastanawiać tylko pisz bloga i szybko nam tu linka dawaj :) Już parę pierwszych czytelniczek masz :) A my dalej to rozniesiemy w swiat :) xxx Nessaja już niedługo się okaże co to u mnie będzie :) Mam nadzieję kochana że już niedługo odpuści Ci ten ból i swędzenie. Odnośnie serduszka to się nie stresuj kochana :) Wszystko będzie dobrze i nie może być inaczej :) A Ty nie myśl o tym (choć wiem że trudno) tylko ciesz się :) A tak w ogóle to robiłaś kochana drugi raz betę? Bo ja chyba coś przegapiłam albo się nie chwaliłaś :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×