Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Maćkowa wow :) Koszmarów na pewno nie będę miała :) Świetnie wyglądasz :) :* I masz taki fajniusi, malusi brzusio :) xxx Agniesia nie dziwie się że mąż w szoku :) :) Ty zresztą też :) U nas też tak było :) Ale to najcudowniejszy szok w życiu :) xxxx do jutro kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia bardzo ale to bardzo sie cieszę :-) ja mam koleżankę która miała dostać okres w czwartek i do tej pory Nie dostala... I czeka. Robiła juz dwa testy i nie wyszły. I zastanawia sie czemu tak, co sie dzieje. Stara sie o dziecko pierwszy cykl. A tobie gratuluję. :-) juppi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla przypomnienia :) :) xxxxx xxxx xxxx MAMUŚKI Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 asik81____________33______1cs_______________@ 27.08.2014 kasik_85__________29______18cs_______2dz____@01.09.2014 nessaja___________21______5cs_______1dz_____@14.09.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@ 16.09.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@ 16.09. 2014 Pita82____________32______2cs_______1dz_____ @22.092014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.092014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz______@04.10.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@07.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to przede mną jeszcze Paulinka i Pita są?? Jak tam dziewczyny u Was sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki dzis mnie znów lamalo na plecach . Nie mogłam swobodnie chodzić. I tak słodko powiedzialam do mojego m : kochanie tam w segregatorze z dokumentami ciazowymi , są kartki wydrukowane od jovanki ze szkoły rodzenia, czy mógłbyś znaleść cos o masażu pleckow ? Bys mi pomasowal co ? Ah dzięki jovaneczko za udostępnienie. :-) buźka dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko mi się wydawało właśnie w 15tc taki ogonek rybki smyrajacy od środka ale z tydzień nic :( także czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dzis dziewczyny bawilam w fotografa :D Nie stresuje sie, ale jakos gdzies tam w glowie sedzi ze na ktorejs wizycie tego serduszka nie bedzie (tfu, tfu!). Poki co, Zoneczko dalas mi nadzieje ze i ja teraz w poniedzialek zobacze :D & Mackowa, Jovanka dobrze mowi, masz piekny usmiech :) a brzusio, a tam malutki, troszke juz odstaje wiec za niegludo jak ruszyyyy to nie nadazysz kupowac ciuchow :P & Agniesia idz na bete i pisz nam od razu :) jak dziadek? & Iza nie, nie przegapilas bo nie pisalam :P bo nie bylam, spalam do 10.30 a o 13.30 juz sie polozylam znowu spac i spalam 3 godziny a wstalam i tak nie wyspana i juz bym najchetniej sie walnela spac ale naszlo mnie na szarlotke i chyba zaczne robic, bo poki co maz w pracy i wroci kolo 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja a obawiałam sie ze juz cos z oczami mam nie tak ;) A zdjecia sa cudne :) Przesłodkie :) Świetny pomysł No i wykonanie :) :* IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) 🌻Nessaja super zdjątka- wzruszyłam sie nimi bardzo:) 🌻 Mackowa Twoje zdjecia też oglądnęłam, śliczne są jak i TY:) brzusio też ładnie wyglada:) Mnie dopada chyba juz jesienna deprecha.......:( chce mi sie wyć:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Hej dziewczyny!! Ja tylko na chwilkę :P Zostawiłam wam zdjęcia na mailu :) Buźka :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej dziewczynki :) nessajka super focie :) PauliśC Mikołajek jest przecudny :) taka słodziutka kruszynka :** dziewczynki dzis mam dentyste koło 10 i już trzęsę majtkami :( jak ja sie boje :( trzymajcie kciuki zeby nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczynki:) Brzoskwinka trzymam kciuki za dentyste będzie dobrze:* to porodu się nie boisz a dentysty tak:P śmieję się bo ja też się boję:/ Paulisc śliczny Mikołaj rośnie jak na drożdzach:) Mackowa śliczna dziewczyna z Ciebie i faktycznie ale masz brzusio fajny taki zgrabniutki i napewno nie przeszkadza tak jak nasze większe:* Agniesia wspaniała wiadomośc:)) teraz musi być wszystko już dobrze:* Nessajka nie stresuj się i nie myśl negatywnie. jovanka mi kiedyś napisala jak ja też tak nie dowierzałam że będzie ok żebym uwierzyła w swoją fasolkę i widzisz:) 23 tydzień w czwartek zaczynamy:** Iza:**** jesteś następna:* A ja chora leżę w łożku, wczoraj było lepiej i leczyłam się czosnkiem i herbatką z miodem i sokiem malinowym i dzisiaj gardło gorzej, nos piecze i katar mam i kaszel poddusza...:((( a w czwartek połówkowe i co ja zrobię???:((( zapisałam się do rodzinnej więc zobaczę co powie... jeszcze wczoraj na wieczór czosnek jadlam a nie tak łatwo zabić smak czosnku:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Zapomniałam się zalogować ten gość to ja:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziadek raz lepiej raz gorzej. Jutro ma wsiadać w samolot, więc mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Fizycznie niestety jest sparaliżowany lewostronnie, a psychicznie jest w ogromnej depresji i nie podejmuje rehabilitacji. Może tu w Polsce poczuje się lepiej i weźmie się w garść. Jest szansa na poprawę, ale on musi chcieć. Może wiadomość o prawnuku go zmobilizuje:-) A wróciłam już z pobrania krwi. Tylko miła pani powiedziała, że wyniki po godzinie 19 będą dopiero... A wyobraźcie sobie, że tak ja się boję igieł i strzykawek, tak dzisiaj była to dla mnie przyjemność:-) Nessaja jesteśmy mniej więcej na przybliżonym etapie, więc powiedz mi, czy Ty też tak ciężko sypiasz? U mnie to już czwarta noc bez odpoczynku. A dziś o 3:57 poszłam zrobić sobie kanapki, bo o spaniu nie było mowy. Żoneczka, może u koleżanki jest za wcześnie, albo testy za słabe. Niech krew zbada:-) trzymam za nią ciuki:-) te czwartkowe małpy lubią płatać figle;-) To miłego dnia dziewczynki. Dam znać jak poznam wyniki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja jakie śliczne!!! Jeszcze miałam napisać, że z moich obliczeń to trzeci dzień piątego tygodnia. Wizytę mam na 2października, za 9 dni. Myślicie, że może tak być? Nie za wcześnie?? Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja zdj super :* Mackowa podobnie sobie Ciebie wyobrazalam, zabojczy usmiech :-) :*** PaulisC Mikolajek slodkii :*** Agniesia teraz bedziesz liczyc i obliczac ja bym tak pewnie robila ;-) Ja w tym cyklu zaznaczylam kiedy bylo przytulanko a tak do kalendarza nie Zagladalam. Wczoraj patrze tylko oo luteine trzeba brac hehe. Ale tabletek juz mam resztke ;p Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry moje drogie Panie :) Ale zimnawo u mnie dzis :) Wylecialam z domu do pracy w spodniach 3/4 i tak zaciąga troche po lydach :) :) Ale sam rade :) Pozniej jak zwykle wyjdzie slonce i na krótki rękaw bedzie mozna łazić :) Xxxx PaulisC śliczny ten Twój królewicz :) Tylko całować :) Xxxx Brzoskwinka nie dziwie Ci sie ze sie boisz :( Ja jak mam wejść do gabinetu to mnie wszystkie zeby zaczynaja bolec :) Szczerze Wam mowię ze poród nie był dla mnie tak straszny jak wizyta u dentysty :) Xxx Karcia kuruj sie kochana. Mleczko z czosnkiem :) Herbatki itd. Zreszta sama wiesz :) I lez w łóżku :) Jak nie musisz to nawet z niego nie wychodź :) Xxxx Agniesia trzymam kciuki aby jutro dziadek czuł sie swietnie i zeby spotkanie z rodzina dało mu sile :) A wieść o prawnuku/prawnuczce na pewno poprawi mu humor i podniesie na duchu. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodałam post. Oczywiscie go nie ma i w razie jak sie pojawi to ten gość to ja IZA85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia myślę że już lekarz coś wypatrzy na usg :) jak ma dobry sprzęt to może i serduszko będzie widać :) Wiesz co też sobie tak pomyślałam że może dziadek się zmobilizuje jak się dowie że będzie miał prawnuczka/kę i zacznie ćwiczyć :) oby tylko podróż minęła bez komplikacji :) W niektórych sytuacjach nawet igły nie są straszne co? ;) 🌻 Nessaja bardzo śliczne, pomysłowe zdjęcia :) śpij Ty ile się da :) nie ograniczaj się bo to nie ma sensu. I Ty się męczysz i maleństwo :) 🌻 Dzięki dziewczyny za komentarze na mój temat :* 🌻 Moja córa wczoraj zaatakowała tate w ucho! :D przyszedł przytulić się przed wyjazdem do pracy a maleńka akurat harcowała se w najlepsze. Maciek położył głowe na moim brzuchu i nagle czuję cios, prawym prostym albo nózią high kick'iem tatusia zaatakowała ;) mojaaa krew ;D 🌻 Karciaaa ojj kurcze to Ty leż pod kołderką, wygrzewaj się i na gardełko to tantum verde można w ciąży brać. Gin mi powiedział. Więc jak masz to może spróbuj skoro domowe sposoby nie działają :| A i najważniejsze, nie można pić GORĄCYCH napojów, herbat, mleka itp tylko takie ciepłe jak masz problemy z gardłem! To natomiast informacja od laryngologa, zawsze mi to powtarza jak u niego ląduje z moim gardziołkiem. Zdrówka dużo Ci życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny ale mam dzis dzien :-( od wczoraj wieczora lodowata woda i do teraz tak jest a ja dzis mam wizyte u ginekologa i ciekawe jak sie wymyjam , pewnie do rodzicow bedzie trzeba jechac :-( a do tego gotuje sobie zupke jestem na polowie i wlasnie gaz mi sie skonczyl :-( nie mam czajnika elektrycznego i jak tu sobie herbatke zrobic :-( i zeby malo nie bylo to wczoraj bylam placic czynsz a wlasciciel do mnie ze od przyszlego miesiaca podwyzka o 50 zl... mam dosc & nessaja cudne focie & mackowa niestety nie mam jak cie zobaczyc ale kiedys to nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :*:*:* Siadam przed laptopem, gorąca herbata obok, ale jak tak patrze żeby Was nadrobić powinnam mieć jeszcze z jedną :) nie było mnie w weekend a tu takie nowości :D Wczoraj nic nie pisałam (ale czytałam), cały dzień przeleżałam w łóżku pokłócona z P, nawet do lazienki chodziłam z wielkimi ociągnięciami.. Usłyszałam od Niego w niedziele że ma reżim ze mną.. Akurat jechaliśmy do znajomych na mecz siatkówki.. Ja wielkie oczy i wielki szok.. Jaki rezim??? W sobote pół dnia w straży,potem poszliśmy na mecz, w niedziele rano pojechał na ryby, w południe grał w piłke a wieczorem pojechałam z nim do znajomych. A powiedział to tylko dlatego bo zawołał mnie na dwór a sam poszedł do ojca. Czekam 5,10,15 minut i w końcu zawołałam Go czy idzie.. I co tu złego zrobiłam? Staram się być dobrą żoną, spędzam z Nim wolny czas, nawet na głupie ryby z Nim jeździłam jak chciał a w zamian słysze takie coś.... Ajjjj przynajmniej maleńka wczoraj prawie przez cały dzień była aktywana.. Z małymi przerwami.. I mi wynagrodziła :) oooo Brzoskwinka kilka razy czytałam co napisałaś o siostrze i w głowie mi się to nie mieści.. Fakt każdy mówił że ja byłam rozpieszczona ale teraz myślę że nie wiedzą co mówili.. Twoja siostra nie zna życia, ale takiego z prawdziwymi problemami (nie takimi na jaki kolor pomalować paznokcie).. Kiedyś coś ją przyciśnie i zrozumie, że miała za dobrze. Chociaż życzę Jej jak najlepiej. Dla własnej satysfakcji powinna iść do pracy i być niezależną.. Nie dziwie Ci się, że się wkurzasz.. Kiedyś może się zmieni i ona i jej podejście do życia :*:*:* Swój wózek zamówiam na allegro. Daliśmy za niego 600 zł oooo Pita jak tam po tym najważniejszym dniu???? :) oooo Jovanko szkoda, że ja kupiłam już swój wózek.. Bo nawet nie pomyslałam o rozmiarze gondoli.. Gdzie ja miałam głowe??? A teraz żeby ją zmierzyć musiałabym wszystko wyciągnąć z dużego pudła.. Mam nadzieje, że okaże się tą troche większą :) Pisz bloga, wierne czytelniczki już masz :) oooo Kasik_85 widziałam zdjęcia.. Wyglądałaś ślicznie i taka szczęśliwa :) oooo Stymulowana pytałaś się jaki brałam magnez. Mój gin przepisała mi MAGNE-B6 MAX. Na ulotce napisane miałam, że kobiety w ciąży mogą go brać lecz od drugiego trymestru.. I co brałaś ten swój? Co do wózka mój też ma funkcje spacerówki ale z mężem jednogłośnie stwierdziliśmy,że pewnie i tak kupimy jakąś lżejszą.. A pory aktywności malucha i moja sobie zmienia. Ostatnio miałam jeden dzień gdzie kopać nie chciała a wczoraj dała mi czadu.. :) oooo Żoneczko i jak tam Twój żołądek, przeszło? Trzeba zrobić miejsce na sobote :) oooo Alaaa i jak tam brzuch?? Nie boli już? Pamiętam jak ja na początku przeżywałam każdy ból, każde ciągnięcie.. Z resztą teraz nadal mam tak samo.. oooo Karciaaa kuruj się Kochana. Na początku doktor przepisze Ci pewnie witaminy a jak nie przejdzie to antybiotyk. Ja tak miałam, tylko jestem z tych osób co jak chorują to dwa tygodnie... oooo Agniesia88 gratuluje :):):):):) tak bardzo się cieszę!!! Czekam z niecierpliwością na wynik bety. A robiłś dzisiaj drugi test? oooo Mackowa w końcu się doczekałyśmy :) uśmiech masz mistrzowski!!!! :) a brzunio nie długo jak zacznie Ci rosnąć to i nas przegonisz :) oooo Nessaja słodkie zdjęcia.. Ja nawet nie pomyślałam że zrobić sobie taką pamiątke.. Jedyne z testem które mam to te co Wam wysłałam.. oooo Darka Kochana a nie masz kogoś zaprzyjaźnionego co wymieni Ci gaz?? Jak nie będzie wyjścia to leć do rodziców, napijesz się ciepłej herbaty, umyjesz i od razu cieplej Ci się zrobi :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no wkońcu do nas zawitałaś :) słuchaj faceci tak maja,że my baby chocbysmy się starały nie wiem jak to ciągle im coś nie bedzie pasowało :) także nie przejmuj się tym,napewno tak nie mysli tylko tak wypalił bez zastanowienia.ale godzenie było ?:) Ola co do siostry ,to nie wiem czy zmądrzeje czy nie.wczesniej jakos bardziej sie nia przejmowałam i probowałam z nią rozmawiac,ale teraz to już nie moja działka,jej zycie,jej sprawa.ja mam własna rodzine i dzidzius w drodze:) IZA chodz ja jeszcze nie wiem co to znaczy porod :) to moge w ciemno rzec ze tez wole rodzic niz zeby leczyc :) zdecydowanie :) karcia biedaku:) dopadło Cię choróbsko :( leż z kołderką pod sam nosek i kuruj się :) albo do lekarza lec :) wiecie ze ja nawet testu nie mam na pamiątke :( tylko jakieś stare dwa sie w szafce przewracają,z 2013 jeden i z 2012 podpisane. wrociłam od dentysty :) jejku co to za stres był :( brzuch mnie bolał ze strachu przed tym gabinetem ze myslałam ze wyjde z siebie i obok stane :) z maleńkiej pozornie dziurki okazało sie wielkie dziursko do leczenia kanałowego.juz samo słowo kanałowe które padło z ust lekarki wywołało u mnie ciary :( pamiętam idealnie jak w tamte wakacje robiłam kanałowe i pamiętam jak cholernie to bolało,trzy razy mi wtedy dostrzykiwała znieczulenie i ostatecznie musiała mi go ztruc bo znieczulenie go nie brało :( i jak sobie to na fotelu przypomniałam to az się wzdrygnełam :) ale tym razem znieczulenie podziałało i zrobiła mi na jednej wizycie wszystko pousuwała nerwy,kanały porobiła i plombe założyła :) na początku jak go rozwieracała to troche cmiło ,ale potem już z górki :) ufff :) i wgl samo to borowanie tymi wiertłami jest takie nie przyjemne ,jeszcze jak jak weźmie jakiess grube i ci przycisnie do tego zeba:) wrr :) i jeszcze mam dwa ząbeczki z maleńką próchnica :) ola no i ja oglądałam podobne :) ale w tym twoim wozeczku da sie fotelik wpiac w stelaż ?bo ja na allegro ogladałam to tylko tak jakoś w ten wozek ten fotelik był wpinany,nie w sam stelaż.i w gondolce masz oparcie regulowane ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja w drodze do pracy obejzalam zdj i tak patrze no misiu super slodki z testem :* fajny pomysl itp. patrze drugie zdj. samochod dzipek a na drugim samochod garbusek mowie "ale o co chodzi?" mysle moze tak mialo byc. teraz patrze z pracy na focie a tu takie kapciuszki slodziuetkie ajj <3 moj telefon oszukal mnie bardzo mocno! ;/ ale zimno dzisiaj jak strasznie :(:( Ola jak ja sie ciesze, ze moj nawet z kolegami nie chce sie spotykac, tylko ze mna siedzi ciagle w domku:):) Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) nessaja dzisiaj mam zamiar zmierzyć sukienkę, jak to zrobię to wyślę zdjęcia:) a Twoje zdjęcia słodkie:) Maćkowa no Ci powiem gdzie ten Twój brzuś? myslę, że jak wystrzeli to przegonisz nas wszystkie:) Olala wzięłam 3 tabletki na tym koniec:/ jutro pogadam z lekarzem wtf? a i na pewno w googlach znajdziesz rozmiary swojego wózka:) paulisC uroczy Mikołajek:) i sówki też chcę pościel w sówki do łożeczka a do wózeczka Minky:) dzieczyny ja jestem porąbana! dziś w nocy budziłam się wiele razy bo znów zasmarkana jestem, ale raz z lekko mokrymi majciorkami i teraz nie wiem czy mi się to śniło? czy mąż się do mnie tulił w nocy i był spocony? czy sączą mi się wody płodowe?;( rano jak się obudziłam to byłam sucha i norrmlana jak zawsze. I co? bądź tu mądry, na prawdę powinna być instrukcja obsługi kobiety w ciąży.:( Jesień nastała brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczyny :) wierze ze bedzie tak jak mowicie i na kazdej wizycie serduszko bedzie bilo jak dzwon :) & Karciaa ja gdy juz nie moglam sie wyleczyc domowymi sposobami w koncu kupilam tabletki na gardlo i syrop prenalen. Syrop powiem Ci szczerze ochyda, nie wiem kto wymyslil chyba slodkie maliny z nuta czosnku. No odruch wymiotny razy 10, no ale mi pomogl. Poki co, probuj jeszcze domowych sposobow. Ja wtedy wyczytalam ze siemie lniane pomaga na gardlo, zalac do pol chyba woda goraca ale nie przeszlo mi tez to przez gardlo przez konsystencje :P wyrzucilam od razu :P & Agniesia poki co, to ja sie wysypiam ale moze dlatego ze jestem na L4 aktualnie, wiec kiedy robie sie spiaca to zazwyczaj sie klade, spie do pozna. Ale zanim poszlam na L4 mialam ranne zmiany i po nich bylam troche zmeczona. Ale czesto sie budze w nocy, po kilka - kilknascie razy. Dzis co tylko chcialam sie obrocic na inny bok czy chociaz przeciagnac to budzil mnie bol piersi. Wczoraj tak mocno nie bolaly, a w nocy to juz tragedia byla :P to czekamy do 19 :) a co do wizyty, Agniesia ja w czwartek odebralam hcg, w piatek pojechalam do gina ze wzgledu na mojego polpasca i byl juz pecherzyk ciazowy :) nastepna wizyte mam w poniedzialek 29 wrzesnia. A z moich obliczen dzis koncze 6 tydzien :) Idziemy leb w leb :D & Mackowa a co na to tata? :D zaskoczony byl? :D se pomyslala a co mi tu bedzie przykladal glowe, niech juz idzie do pracy :D ma charakterek ta wasza cora :D & Olala kochana to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sobie takie jeszcze zrobila :) bierz aparat, misia, test, druknij kartke i masz zajecie na popoludnie :) ja mam jeszcze kilka pomyslow :P ale jak nie masz nic przeciwko to podkradne i Twoj pomysl :P a mezem sie nie przejmuj, faceta nieraz ciezko zrozumiec, zobaczysz ze jeszcze przyjdzie i sie przytuli :) & Brzoskwinka dobrze ze przezylas dentyste, ja to nie wiem czy bym przezyla ten stres, na kanalowe to by musieli mnie przypiac i sila robic :P co prawda zwyklego leczenia juz tak sie nie boje ale tak jak u Ciebie slowo kanalowe powoduje ze nogi trzesa mi sie okropnie :P & Pita hop hop, jak po slubie? :) & Paola a Ty kochana jak sie czujesz? jak tam staranka? :) & Asik czytasz nas? jak sie czujesz?? odezwij sie ;) & Paulinka gdzie znowu jestes?? jak u Ciebie wyglada sytuacja? & a mi wlasnie maz przyniosl sniadanie do lozka :P i jak mu powiedzialam ze jest najlepszym mezem na swiecie to popatrzal na mnie, patrzal chyba z 5 sekund, w koncu zasmial sie pod nosem tak jakbym to ja sobie z niego drwila i poszedl... ech i zrozum tu faceta, chcesz dobrze to i tak Ci nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ja też tak czasami mam z tymi majciorkami :) czasami tak jakby mi taki przeźroczysty śluz troche poleci rzadki i tez sie bałam ze to może wody płodowe ale na usg wszystko było w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×