Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
jovanka ty jak juz napiszesz to kopara opada :-) jestes boska niezastapiona :-* :-* :-* & pokoj pomalowany jutro jeszcze trzeba dokonczyc sufit w kacpra pokoju i pomalutku ku koncowi :-P przyszly weekend przemeblowanie a w tyg przywoz i ustawienie lozeczka :-) zas pozostaje juz tylko czekac :-) padam doslownie padam koffam was :-* :-* pita szalej szalej to wasz dzien :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jovanka ojeju jeju ale znasz trudne słóweczka! jejutku,ale słodziutko,czysta rozkoszka,ach ach :o nie zrób sraczuniu przypadeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno co wrocilam z Pogotowia i właśnie się dowiedziałam po 3 godzinach czekania że skąpe odddawanie moczu w czasie ciąży jest normalne, i że mam sobie clotrimazolem cewkę smarować wewnątrz (?) a myślała że to maść do stosowania zewnętrznego, żeby Pan dr. uraczył chociaż i mnie zbadał ale nie. Od 15 roku życia wiem jak postępować i rozpoznawać niepokojące znaki mojej choroby, bo wtedy po raz pierwszy mnie zdiagnozowano, rozszczep kręgosłupa z pęcherzem neurogennym, i każda bakteria wywołuje zatrzymanie moczu u mnie. Teraz podczas mikcji wysikuje około 30mlw porywach do 100ml, o szok. Im więcej piję tym gorzej sikam, wniosek, pić mało... A mi się trafiło, nie pierwszy raz w zyciu a potem zaskoczeni ze muszą mnie cewnikować O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Weekend się zaczął to i jakoś tak malutko piszecie :) xxx Kurdę tak czytam Was, że już wózki kupione, łóżeczka już wybieracie to sobie myślę że i j kupię już wózek, łóżeczko, w pokoju już przemebluję i poustawiam wszystko tak jak ma być :) choć ja w ciąży jeszcze nie jestem :) (chyba). Będę tak czekać z całym wyposażeniem na dziecinkę moją :) :) :D xxxx Usia super wózek :) :) i dziękujemy za fotki :) xxxx Maćkowa teraz czekamy na fotki Waszej fury :) xxxx Brzoskwinka dopiero doczytałam o tej kobietce z którą w poczekalni siedziałaś :) Wcześniej jakoś to przeoczyłam :( Jaki pikole jaka akcja!!! 15 lat nie mieć miesiączki i na usg kontrolnym dowiedzieć się że jest się w ciąży :) I jeszcze teraz sytuacja że jest w ciąży!!! Ale świat i organizm kobiety potrafi być dziwny!!! Mój kręgosłup po nocy trochę się uspokoi :) Mi od pracy daje tak popalić :( Z reguły cały czas pochylona itd. Siada biedny już po mału :( xxxx Stymulowana kurna marynara to Ty leż i nie podnoś się w ogóle!!! Żebyś tu nam tu za wcześnie nie rodziła!! A który teraz jest tydzień u Ciebie?? 22tc?? Bo tyle Was już tu jest że ja nie jestem w stanie Was spamiętać :) Wiem tylko że Izulinka i Darka są na finishu :) xxx Karcia no po przebudzeniu to już mi nie przeszkadzało ze mnie mlodzieniec o 8 obudził :) Dziękuje :* xxxx Nessaja mam nadzieję że sobie je wyśniłam :* xxx Dulux88 ja na chwilę obecną jestem 5 dni przed NIE planowaną @ :) Póki co jakiś takich objawów nie mam :) Ciężko stwierdzić co u Ciebie one oznaczają :) Zapewne nie błysnę jak Ci napiszę że jest 50/50 procent ze to ciąża i nie ciąża!! Chyba pozostaje nam czekać do @ i jak się będzie spóźniała to wtedy test i wszystko będzie jasne :) Trzymam kciuki :) xxxx Żoneczka dobre zabawy :) xxxx Pita kochana :) Ty już na pewno ostro balujesz na swoim weselu :) Super zabawy kochana Ci życzę i mnóstwo szczęścia :) Bądźcie szcześliwi tak jak w dzisiejszym dniu :) xxxx Brzoskwinka Ty uważaj kochana na siebie żebyś od męża SRACZUSI nie załapała :P I żeby Cię brzusiulek nie bolał :P xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka a tak w ogóle to dzięki za podsunięcie myśli odnośnie gondoli do wózka :) Nigdy na to nie zwracałam uwagi a rzeczywiście jest to dość istotna sprawa :) xxxx Darka Ty tam tak intensywnie nie remontuj i oszczędzaj się bo jeszcze wcześniej urodzisz. xxxx W razie co to ja też chętnie oddam parę moich kilogramów :) Ja to nawet dopłacę :) xxxx Usia kuźwa ale wieśniaki na tym pogotowiu :( A Ty kochana w polsce mieszkasz? Bo jak tak czytam ile Ty siedziałaś na poczekalni i co Ci lekarz powiedział (nie badając w ogóle) to miałam wrażenie ze czytam o kimś kto w UK siedzi :) Bo tu u nas są takie pajace!!! Spojrzy na Ciebie, powie ze to normalne i nie ma się czym przejmować, da Paracetamol (w UK złoty lek na wszystkie dolegliwości - nawet na początkowe bóle porodowe dają paracetamol, o czym wszystkie wiemy że to to samo jakbym się wody napiła) i wyśle do domu :) Angielska służba zdrowia :) Dopóki nie odejdą Ci wody w domu a masz już 5 cm rozwarcia to nie ma po co do szpitala jechać bo jeszcze Cię do domu odeślą :D O tak tu się u nas dzieje. Wody Ci się sączą? Odeślą Cię do domu!!! A teraz najlepsze :) Jak urodzisz np.około 7-8 rano i poród przebiegł prawidłowo, dzidzia jest zdrowa i Ty się w miarę okay czujesz to tego samego dnia, wieczorem jesteś już z maleństwem w domu :) Z jednej strony muszę powiedzieć że dobrze :) Bo wiadomo że w domu szybciej się do siebie dochodzi :) :) Chyba że maleństwo ma np.żółtaczkę to zostajesz w szpitalu na naświetlania z dzidzią :) No i to tyle :) Idę teraz spać i dalej śnić o 2 kreskach na teście ciążowym :) buziaki dla każdej z osobna :* :* :* :* :* :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane:) Olala jaki magnez bierzesz? Lekarz zapisał mi magnez mg500 z b6. A na opakowaniu jest napisane ze w ciazy nie mozna go brac. Zapytałam znajomego ginekologa i tak jak moj doktorek tez powiedział ze mozna ale ja i tak sie boje i co tu robic rety rety. Czy nawet durne opakowanie musi utrudniać zycie? Brzoskwinka ja zamówiłam wozek z taka duuuuza gondola. Dokładnie 85 cm:) a prawie wzięłam juz inny wozek z duzo mniejsza i plytsza gondola ale jak tak na niego patrzyłam to stwierdziłam ze wlasnie tak jak jovankajo mowi. Wsadze do niej małego owine go pościelka, rozkiem, kocykiem badz innym ocieplaczem i co wtedy? Bedzie wystawał? Bo gondola płytka? Wiec wzięłam duza i głęboka:) w prawdzie 2 funkcja mojego wozka czyli spacerowka nie jest urodziwa ale znów kierując sie opinia znajomych którzy prawie jednogłośnie powiedzieli ze spacerówke kupili nowa, mniejsza, LŻEJSZA stwierdziłam ze pewnie i u mnie tak bedzie:) nad jakimi wózkami sie zastanawiasz??? Dzis za oknem znowu szaro, buro,wstawac nie trzeba??? Trzeba, trzeba ale tylko na szybko obiadek u teściowej i spowrotem do lozka:) Iza, wczoraj zaczęłam 25tc:) Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia co za pajac na tym pogotowiu był.żeby tyle czekac i tak cie potraktowac.ta służba zdrowia nasza kochana no ...! wózek super Usia :) IZA jaki dzis sen miałas ?:) Stymulowana no i dobrze ze z większa gondola wziełaś :) ja znalazłam na necie wczoraj taki z gondolą 90 cm :) zaraz wam wstawie linki nad jakimi sie zastanawiam :) w takiej wiekszej gondoli to może bobasek dłużej pojeździ bo jak dzidzius szybko rosnie to bedzie potem problemik.pamietam ze moja siostra cioteczna była dużym dzidziuchem bo urodziła się z waga 4,5 i słuchajcie jak miała dwa miesiące to ledwo sie w wozku miesciła bo juz mejsca miała mało.nawet zdjecie mam jak w wozku lezy i cała gondole zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
Polska służba zdrowia. GORZOW WLKP. No niestety jakby ktoś posłuchał takiego konowala to by mógł się przekręcić tymczasem dzisiaj wkrqczam w 13 tydzień. Racze się żurawina w różnej postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993ztel
Brzoskwinka ten pierwszy faktycznie ma małą gondole. Może postarczyc na krótko a za tą cenę to lepiej kupić wozio na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka wlasnie zerkalam na te wozki :-) mi sie najbardziej podoba ta gondola 90cm pojemny kosz na zakupy i spore kola a to wazne, no i serio lepiej brac najwieksza gondole bo dzieciaczki tak szybko rosna... & iza niestety musze robic i robic bo ten moj fakt remoncik zrobi i to ladnie ale ze sprzataniem heh... chciala moja mama to robic a zebym ja na ten czas byla u nich z kacprem no ale ja musze wszystko po swojemu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
ja mam dzis akcje ciagnacego podbrzusza ciezko mi sie wysmarkac ....boli mnie jak na okres tak wiec lezakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam wczoraj na tym weselu kuzynki. Fajnie bylo nawet zatanczylam z 5 wolnych kawałków. Ale objadlam sie strasznie.. i dzis Caly Dzien bylo mi niedobrze. A Okolo 17 zwymiotowalam. I troszke puścili ale nadal lekko mnie mdli. Na kolację zjadłam kromke z masłem i pije gorzka herbatę. I tylko wodę mineralną. I skusiłam sie na krople zoladkowe. Może nie zaszkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zoneczko biedna. Niedziela nie sprzyja nam jakoś... Masakra ja też się średnio czuje. Wiem ze można gorzej. Także nie narzekam i biorę się w garść. A jutro zaś nowy tydzień i do pracy rodacy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczorem kochane :) Tu IZA85 pisząca jak zwykle z telefonu bo nie zalogowana :) :) Xxxxx Stymulowana kurcze rzeczywiscie nie wiadomo co z tym magnezem :( Brac czy nie brac? :( Choć jak dwaj lekarze powiedzieli ze mozna to moze bierz mniejsza dawkę niz Ci przepisał. Kurcze juz u Ciebie 25 tc? :) Ale szybko czas leci :) Ale oszczedzaj sie jak tylko mozesz zeby Ci sie rozwarcie nie robilo!! Xxxx Brzoskwinka No dzis mi sie kurna nic nie śniło :) A czekalam na sen o 4 kreskach :) Wtedy jak nic bliźniaki by były :) ale nic mi sie nie śniło :) Wszystkie linki Obejrzalam :) Wszystkie wózki super tylko w dwóch koła mi sie nie podobały :) Pierwszy z raf-pol wózek margaret. Z tymi olbrzymimi kołami :( Nie podobają mi sie takie ale reszta wózka świetna :) A drugi to ten z kołami ktore Tobie sie nie podobały - te pomarańczowe :) Wózek super ale te kolorowe koła...bleeee :) Ale najbardziej z tych wszystkich podoba mi sie ten z gondola 90 cm :) Koła super i ja oczywiscie bralabym czerwony kolor :) :) Xxxxx Darka rozumiem - ja tez zawsze musze robic po mojemu i tak jak ja chce :) :) Ale oszczedzaj sie ile tylko mozesz :) :* Xxxx Alaa mam nadzieje ze brzuch troche odpuścił :) A jak meczyk? Jaki wynik? Bo ja nie oglądam :) Xxxx Zoneczka kurczę szkoda ze tak Ci zaszkodziło :( Ja zawsze narzekam ze na weselach mało co sie najadam :) Bo nie ma na to czasu :) Mam nadzieje ze juz jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ja w sumie tez popijam miętę bo przez cały weekend przegielam z jedzeniem i jestem mega wzdeta :( Jakies skurcze jelit mam :( Od jutra mniej żarcia i bedzie okay :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny długi dzień przed nami. Mm nadzieje ze dzisiaj mi brzuszek nie będzie tak dokuczal. Oby. Zbieram się do pracy ależ tu cisza mam nadzieje mieć coś do czytania do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieuszki:) Wróciłam juz ze swoich vojazy jeśli wogole ktoś zauważyl ze pojechałam:P zas praca i tylko praca:( ❤️ Nessaja jak sie kochana czujesz? wypoczywasz duzo? gratulacje jeszcze raz:):):) MIłego dzionka wszystkim życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
IZA a mi właśnie cholernie podobaja się takie duże koła :) ale chyba ostatecznie wezme ten z gondola 85 lub 90 :) kurde niby ten ostatni ma najdłuższą gondole bo 90 ale za to ma tylko 34 cm szerokości,wczoraj wieczorem doczytałam wiec może byc za wąsko dzidziusiowi zimowa pora jak ubrany bedzie grubo i okryty.a ten z gondola 85 cm ma aż 41 cm szerokosi :) to jest 7 cm różnicy :) wiec teraz jestem bardziej na tak na ten z ta 85 gondolka :) ale jeszcze polukam może znajde i z wieksza gondola i z szersza :) Ola a ty gdzie swoj wózek zamawiałaś ?:) na allegro ?:) bo szukałam też innym stron ,ale to mi wyskakuja same z takimi cenami megasnymi :) ewelka jak było ?:) wypoczęłaś ?:) ale u mnie leje dzis:) fajna taka pogoda :) lubie to :) tylko ciemno sie zrobiło jak w d**** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:* u mnie dziś też leje, wieje i wogóle ciemno jak w tyłku czyli tak jak u Brzoskwinki:* byłam dziś zawieść mocz do badania i na jutro będę miała wyniki mam nadzieję że wszystko dobrze będzie bo oststnio wyszły mi jakieś leukocyty ale nie wiem ile bo był taki ogólny... Wogóle to mój nadal chory i mnie od wczoraj boli gardło:( piję herbatę z malinami i miodem na przemian i szałwią płukam... jeszcze czosnek ale czekam z nim bo mnie mdli na myśl o nim:P Polacy dali wczoraj naprawdę popis:) możemy być z nich dumni:) Zoneczka ja też jak byłam w ciązy na weselu to jadłam a ciągle głodna byłam heh:P na obiad rosól i drugie danie a ja mówię mojemu że się nie najadlam:D jest więcej czasu jak się mało tańczy o i się je... wracaj szybko do siebie:* Brzoskwinka śliczne wózki i mi się też podobają na dużych kolach, super to wygląada ale ceny faktycznie mega:/ Ewelka no faktycznie nie było Cię cały weekend, gdzieś to włózyła się?:) życzę żeby ten tydzień szybko i przyjemnie Ci zleciał i tak do następnego weekedu:) Pita mężatko prawdziwa nasza wszystkiego najlepszego dla Was na nowej(starej) drodze życia i spełnienia wszystkich marzeń a szczególnie tego jednego:*** Iza myślę że ten sen to był proroczy i nie może się tak często powtarzać:p mi w cylku w ktorym zaszłam śniły się bociany dwa no takie były realne i wogóle heh i niespodzianka była:D trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki:*** Ala jak tam dzisiaj Twój brzuszek? lepiej coś? dzidzia teraz coraz szybciej rośnie i rozciąga się na wszystkie strony także musisz dać radę też tak miałyśmy:** a jak Twoj pęcherz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×