Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

bardzo ladna fryzyrka, tez mam dlugie wlosy az za stanik, i moj M ciagle tzn od 2 lat namawia mnie na ktotka fryzurke. Do polski lece w czerwcu i zamierzam zrobic cos z wlosami i podobaja mi sie rude kolorki, ale mam ciemne wlosy wiec raczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowaa tylko ciężko jest się zdecydować na takie cięcie nieprawdaż?? ja kiedyś w szkole średniej jeszcze też miałam takie długie( do połowy pleców mniej więcej) a były to czasy głupiej małolatki, więc codziennie prostowałam, a i farbą nie pogardziłam, i mimo że z natury mam zdrowe i gęste włosy, to trzeba je było ostrzyc do ramion, i jakoś od tego czasu nie udało mi się ich zapuścić dłużej niż za ramiona;) jestem typem osoby która na głowie miała już prawie wszystko- blond, rudy, czarny, krótkie, długie, trwała, proste, wygolone boki itd ale takich krótkich jeszcze nie;) ale wiosną zawsze chce w sobie coś zmienić;) no cóż bo kobieta zmienną ponoć jest;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LELAAAA
hej dziewczyny! wczoraj nie miałam w ogołe czasu zeby tu zajrzeć, ja jeszcze nie dostałam okresu - ale nie ludzę sie bo czuję "po brzuchu" ze lada moment powinien się pojawić. ps właśnie brązowe włosy najłatwiej rozjaśnić do rudości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giubelli
Cześć dziewczyny! Chciałabym dołączyć do Was ponieważ tak samo jak Wy pragnę zajść w ciążę. Jestem z Południa Polski, pracuję, byłoby to nasze pierwsze dziecko, staramy się już trzeci cykl, z czego ten ostatni był naprawdę przemyślany no i . Klapa. Kończy mi się @ i też ciągle o tym myślę a jak to mówią „w kupie raźniej :) więc chciałabym do Was dołączyć. Biorę od stycznia kwas foliowy i cynk (podobno pomaga w zagnieżdżeniu!). Tak to żadnych specjalnych przygotowań, zastanawiałam się nad testami owulacyjnymi ale...jeszcze poczekam. Martwi mnie tylko jedna rzecz, bo w styczniu byłam u ginekologa, wszystko jest ok, mówiłam że chcę mieć dzieci, kazał wrzucić na luz, wybrać się na urlop ;) ale po cytologii wyszła mi jakaś infekcja (żadnych objawów więc to chyba nic poważnego nie byłoCHYBA!), przepisał gynalgin no i w sumie później nie skontrolowałam tego czy już jest wszystko ok. Myślicie, że po czymś takim mogą być problemy z zajściem ? Nie daje mi to spokoju i chyba będę musiała wybrać się do kontroli. Co do włosków to kiedyś z włosów po łopatki obcięłam się „na chłopaka ;) wybryk młodości, płacz w domu był ale się przyzwyczaiłam (teraz mam długie ;) ) Na wiosnę warto coś zmienić, ja jestem w trakcie rozjaśniania ciemnych na jasny brąz. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki abyśmy wszystkie ujrzały upragnione 2 kreseczki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Giubebelli gynalginem sie nie martw, oczywiście jak się jest w ciąży to najlepiej żeby było czysto bez żadnych wirusów ani bakterii, ale gynalgin dają w ciazy też jak się ma problemy i nawet jak przyjmujesz nie ma przeciwskazań do staranek więc się nie martw, ja w tym cyklu owulację miałam terochę wcześniej jak w ogóle była, teraz jestem w 14 dniu cyklu i mam wrażenie że już po owu, wcześniej było troche przytualnek a teraz ciche dni z m. bo się ostatnio trochę więcej sprzeczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aguśka! Wiesz jak to jest, jak nie możesz zajść różnych rzeczy się dopatrujesz. Trochę mi ulżyło... ja kończę @ i bierzemy się wkrótce do dzieła, bo naczytałam się o przesunięciach owu, o występowaniu jej tuż po @ albo przed, albo o podwójnej więc próbować trzeba zawsze i wszędzie ;) oczywiście co drugi dzień - co by chłopa nie zamęczyć :) A ciche dni Aguśka czasem są wskazane - zatęsknicie i ze zdwojoną siłą ruszycie do dzieła :) (wiem coś o tym :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli witaj wśród nas;) ja też zanim zaczęłam starania tak konkretnie, miałam jakąś infekcje, brałam jakieś czopki, ale nie pamiętam nazwy i miałam specjalny płyn do podmywania, i bardzo szybko wszystko wróciło do normy i mój gin nie widzi przez to żadnych przciwskazań do ciąży;) ja w tym cyklu też daję sobie na luz, ale zastanawiam się nad testami owu, bo przy mojej nie regularnej @ jest mi ciężko stwierdzić kiedy mam owu;( teraz jest nasz 6 cykl i na razie jeszcze jesteśmy na czuja, ale właśnie od następnego cyklu podejdę do tematu poważniej;) życzę owocnych starań:P klonmelkowaa gdzie ty kupowałaś mikroskop, i ile dałaś za niego? Myslisz, że lepsze są testy owu czy mikroskop, czy nie widać różnicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikroskop kupilam na amazonie jest to mikroskop fertilfocus, ale moin zdaniem nie ma znaczenia jaka firma bo zasady dzialania sa takie same. W dniach plodnych fajnie pokazuje paprotki. Mysle ze wowczs mozna dolaczyc testy i dokladnie wylapac ten dzien. U mnie testy owu sa drogie i poki co ich nie kupuje. Testy ciazowe tez sa bardzo drogie , za jeden placilam 16, wiec z testowaniem tez nie szaleje , na bete tez nie pojde bo tu nie robia. U mnie dzisiaj 27dc i juz mam nerwa bo czuje ze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany a u nas 10 zł prawie wszystkie, tzn ja miałam 3 różne i żaden nie kosztował więcej niż 10... ja chyba zakupię na allegro 20 szt wychodzi coś około 42 zł za 20 szt, ale szukałam takiego mikroskopu i nie mogę niestety znaleźć. No cóż i tak zacznę sprawdzać od przyszłego cyklu więc się jeszcze porozglądam;) dzięki za info;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam kolejny cylk, tzn @ przyszla wczesniej o dzien, mialam takie przeczucie ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny, słyszałam też o mikroskopie „Afrodyta też czytałam o tym, też były zdania podzielone, że niektóre nie widziały żadnych paprotek ;) i ciskały tym w kąt wkurzone i dodatkowo rozgoryczone, ale myślę że trochę cierpliwości i wszystko jest do nauczenia. Tylko czy to znów nie podkręci naszego pragnienia a potem załamki że znów nic z tego? Ja też nie wiem, poczekam jeszcze z 3 cykle jak nic nie wypali biorę się za testy owu i ewentualnie za mikroskop. Na allegro są całe zestawy razem z testami ciążowymi 🌼 Chciałabym żeby się nam wszystkim udało. Fajnie by było urodzić dzieciątko na wiosnę. Ehhh.a w ogóle to oby nam się wszystkim W OGÓLE udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny, słyszałam też o mikroskopie „Afrodyta też czytałam o tym, też były zdania podzielone, że niektóre nie widziały żadnych paprotek ;) i ciskały tym w kąt wkurzone i dodatkowo rozgoryczone, ale myślę że trochę cierpliwości i wszystko jest do nauczenia. Tylko czy to znów nie podkręci naszego pragnienia a potem załamki że znów nic z tego? Ja też nie wiem, poczekam jeszcze z 3 cykle jak nic nie wypali biorę się za testy owu i ewentualnie za mikroskop. Na allegro są całe zestawy razem z testami ciążowymi 🌼 Chciałabym żeby się nam wszystkim udało. Fajnie by było urodzić dzieciątko na wiosnę. Ehhh.a w ogóle to oby nam się wszystkim W OGÓLE udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
klonmelkowaa nie martw sie moze nastepnym razem sie uda musimy miec nadzieje. Ja juz chyba wrzucam na luz bo juz opadam z sil a najgorsze ze @ nadal nie ma i nic na to nie wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klanmelkowaa :( ale udanego wypoczynku ! Eska 22, jutro lekarz ? Oby powiedział coś konkretnego... 🌼 Hallo Hallo reszta ! Budzimy się ! Bo nam topik umrze śmiercią naturalną! Stawiam kawę z rana. Kiedy macie następne testowanie ? Ja za niecały miesiąc więc Wy napewno wcześniej.... weekend prawie, aż żal siedzieć w pracy. Robimy tabelkę żeby było łatwiej nam monitorować testowanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli............27 lat...........3 cs.............@ 11.06. kopiować i dopisywać się ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
tak jutro lekarz wczoraj sie fatalnie czulam tak jak na @ ale wszystko przeszlo dzis zrobilam test zeby jutro powiedziec konkretnie ze w ciazy na pewno nie jestem ale wynik oczywiscie negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne....może to prolaktyna ? Może jakieś leki, stres, przepracowanie? A może jakaś infekcja, mięśniaki ? Właściwie to wszystko może być przyczyną.... lekarz musi pomóc. Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim! Szykuje sie do urlopu, jutro o 7 samolot. Moze jak troszke wypoczne to w koncu sie uda. Giubelli............27 lat...........3 cs.............@ 11.06 klonmelkowaa.....32...............3................@13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowaa miłego wypoczynku;)) u nas tez taka piękna pogoda, że łapiemy słońce;)) Giubelli............27 lat...........3 cs.............@ 11.06 klonmelkowaa.....32...............3................@13.06 izulinka7............23..............6cs...............@07.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my znarzeczonym staramy sie pierwszy cykl.kochalismy sie od 13 do 23 dnia cykl (cykle 30 dniowe regularne) 25 mam dostac okres, ale mam nadzieje ze nie przyjdzie. Jakie mam szanse na zajscie w ciaze i kiedy zrobic test tak zeby byl najbardziej wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie Ja z mezem staramy sie jz 7 miesiecy i niestety nic;/ lekkarz 3mies temu przypisał clo ale niestety po 2 cyklach dalej nic. skierował mnie teraz na wszystkie badania tsh krzywa cukrowa i hormony...wszystkie sa wporzadku tylko minimalnie podwyzszony testosteron i to moze byc przyczyna bezowulacyjnych cykli..... brałam castagnus i olej z wiesiołka......dzisiaj mam 30 dzien cyklu i nie mam jeszcze miesiaczki mimo ze juz pomał siadam psychicznie nadzieja cały czas gdzies jest... pozdrawiam wszystkie Paniei trzymam kciuki dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Eska jak tam ? Zdaj relację. Salimali, najlepiej zrobić w dniu @. Szanse są spore, tym bardziej że to Twoje pierwsze strania, więc trzymamy kciuki :) Elunia, a ja jestem dobrej myśli skoro jeszcze dziadostwo @ nie przylazło :) więc.... kto wie ? :) My ruszyliśmy już też do boju ;) i będziemy widzieć. Póki co, muszę znosić wszystkie komentarze na temat "a kiedy będzie dzidziuś" i "ociągacie się - to już 2 lata po ślubie" grrrrrrrrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc dziewczyny sorki ze dopiero dzis pisze wczesniej nie mialam czasu wiec mam zapalenie i delikatna nadzerke ciazy rzecz jasna nie ma dostalam luteine na wywolanie i tabletki na zwalczenie tego zapalenia musze je brac 25 dni takze moje starania sie duuuzo przeciagna:( troche sie zalamalam ale mam nadzieje ze pozniej bedzie lepiej... po mezu tez widze ze jest mu bardzo smutno choc nie chce tego pokazywac jeszcze mnie pociesza dobrze ze jednak bylam bo by sie to ciagnelo w nieskonczonosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dzisiaj 31 dzien cyklu i dalej okresu nie ma;-) zrobiłam test i wyszło 2 kreski tylko ta druga taka troche w słabym kolorze takze jeszcze nic pewnego....;/ a co u Was słychac? miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli- mnie tez dobija jesli ktos pyta czy dzieciątko w drodze....a ja sie usmiecham i tłumacze ze maz w trasie i sama sobie go nie zrobie....ale w rzeczywistości zawsze maż w połowie cyklu stara sie byc w domu i próbujemy.... a teraz w tym miesiacu nawet zrobił sobie tydzien wolnego....takze trzeba robic dobra mine do złej gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska - nie dobrze ze masz zapalenie;/ ale czuje ze masz dobrego meza....:-) to tak podtrzymuje na duchu :-) przede wszystkim maz na 1 miejscu :-) trzymaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska! Nie ma tego złego co by na lepsze nie wyszło. Przynajmniej wiesz na czym stoisz i jestem pewna, że po tym wszystkim....najpóźniej za rok będziesz trzymać maleństwo w ramionach (jak i my wszystkie hehehe :) ) 🌼 Elunia, rób betę i się wyjaśni :) 🌼 a gdzie reszta ? Meldować się przyszłe mamuśki ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
dzieki dziewczyny za mile slowa otuchy. Elunia pewnie ze zrob bete to bedziesz pewna i wtedy bedziesz sie cieszyc z dzidziusia:) martwie sie zeby maz sie nie zarazil bo jednak wczesniej nie wiedzialam o tym zapalenieniu a przytulanko bylo... ale tez sie przyznaje jak kazdy juz pyta kiedy dzidzia bedzie a tym bardziej ze teraz moja siostra tez jest w ciazy to juz wogole. Jak myslicie przejdzie mi po tych tabletkach czy bede musiala drugi cykl brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do 25,wtedy mam @ dostac. Juz sie niecierpliwie i nie moge sie doczekac kiedy zrobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×