Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Idz do lekarza niech Ci zrobi usg lub zrob bete i jak nic nie bedzie to lekarz przypisze tabletki na wywolanie @, bo tak to mozesz czekac niewiadomo jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
dzieki wielkie za porade jezeli nie dostanę @ do jutra to zapisze sie do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziś robiłam 2 test i negatywny a to już 9 dzień jak nie mam @, dziwi mnie to troszkę bo mam regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki!!! Jak samopoczucie? Termin @ mam na 17.05 , a 19.05 lecimy na teneryfe, ciekawe z ciotka czy bez hi hi. Na wszelki wypadek kupie tampony , ktorych nigdy nie uzywam, ale w takich wypadkach nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowaa mam nadzieję że nie będą ci potrzebne;) goralka ja też robiłam 2, i oba negatywne niestety, ale mam jeszcze nadzieję;) wyczytałam gdzieś, że jakaś firma robiła badanie na skuteczność testów ciążowych na grupie iluś tam ciężarnych kobiet w ok 20 tc czyli to już 4 - 5 miesiąc i aż 20% testów pokazało że nie są w ciąży;) także nadzieja zawsze jest zwłaszcza że @ brak;) ja jutro będę wiedzieć na pewno albo w jedną albo w 2 stronę, bo to czekanie mnie wykańcza po prostu eh mam takiego stresa i nerwy że nie wiem co się ze mną dzieje, ale jeżeli nie jestem ( do jutra nie dopuszczam tej myśli w ogóle do siebie) no więc jeżeli nie jestem to wolę się nie nakręcać i spokojnie na @ czekać;) gdybym jednak była w ciąży jest to 6 tydzień, więc może na USG już będzie coś widać;) pełna optymizmu i wiary idę spać, jutro dla mnie sądny dzień i albo wielka radość albo lekki zawód( staram się od stycznia) więc i ten miesiąc jakoś przeżyje;) oby do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta, my z moim M staramy się o ciążę już jakieś 1,5 roku, tzn współżyjemy bez zabezpieczenia, co prawda jest marynarzem ale rejsy są w miarę krótkie. Dzisiaj byliśmy na 1 wizycie w klinice niepłodności...zaczynam porządne badania bo w styczniu miałam laparo i w dalszym ciągu nic, a jesteśmy dzień w dzień razem o d początku roku...już powoli się załamuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatimi
eska22 tez teraz mam dlugi cykl!:) teraz mam 52 dzien cyklu, jak dobrze pamietam:) ostatni test robiony w 46 dniu cyklu- negatywny i tez zastanawiam sie, co jest grane. to mial byc ostatni miesiac, jak staramy sie z moim chlopakiem. poznije mielismy dac sobie na wstrzymanie...chociaz w tym ostatnim cyklu podeszlismy do tego na luzie i obojetnie...zobaczymy:) z checia sie przylacze:) o ile znowu watek nie umrze, bo kiedys tez bylam na innym watku i niestety dziewczyny szybko sobie odpuscily pisanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatimi
izulinka ja tez od stycznia wzielam sie do roboty:) ale chyba marne szanse...zastanawiam sie nad beta, a jak nie to zostaje lekarz :/...i wywolanie okresu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... do lekarza dziś dojść nie miałoby sensu.... obudził mnie w nocy silny ból brzucha, poszłam do łazienki, a tam @ przyszła;( podłamałam się trochę, bo miałam nadzieję, że to już;( no ale cóż... hatimi, asiek84 witajcie;) goralka u Ciebie dalej nic?? mam nadzieję, że chociaż wam się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie nadal nic 28 kwietnia powinna być @ i cisza, w niedzielę mam komunię córci i myślę się wybrac w piatek do lekarza ale nie wiem czy będę miała czas i czy nie odłozyć do natępnego piątku wizyty. Bo to jest dla mnie troszkę nie normalne - brak okresu od 11 dni, 2 testy negatywne, biały śluz, zaparcia, przed @ miałam zawsze gazy i wiedziałam ze za niedługo będzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
hatimi u mnie dzis jest 48 dzien i nic w piatek mam zamar zrobic drugi test juz sie umowilam di gin na nastepna sobote. Myslalm ze przyjdzie @ w poniedzialek bo wszystko na to wskazywalo ale jednak nie tak jak by cykl zaczal sie od poczatku okaze sie w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki! Zazwyczaj tak jest ze jezeli test wychodzi negatywnie to ciazy nie ma, chyba ze jest robiony zbyt wczesnie, szkoda zdrowia zeby sie nakrecac. No i zawsze mozna zrobic bete, chyba ze ktos nie mieszka w pl i nie ma takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was U mnie bez zmian, nadal czekam na @. to już 12 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Powoli oswajam sie z mysla ze @ jednak przyjdzie bo brzuszek pobolewa, barrzo delikatnie ale jednak. goralka dalej czekasz? Masz jakies objawy? eska22 , hatimi co u was? tez czekacie, robilyscie test lub bete? izulinka7 nowy cykl i nowa szansa , normalnie zazdroszcze , wole ten etap niz czekanie na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niestety ale u mnie nadal nie ma @, wczoraj mineło 2 tyg., okropnie sutki mnie bolą i dziwnie piersi od 3 dni mnie pobolewają, zauważyłam brodawki okrąglejsze się zrobiły inne niż zawsze jak miałam., robiłam już 3 testy i negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
u mnie tez narazie nic:( dzis 53 dc w piatek robilam test negatywny niestety w sobote mam wizyte zobaczymy co powie hyba ze przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LELAAAA
dołączam się :) my dopiero zaczęliśmy się jakieś 3 tygodnie temu nie zabezpieczać, w sumie to ja nie mam jakiegoś "ciśnienia" tzn cieszyła bym się :) teraz mam dostac okres i czuję że go dostanę ;) potem spróbujemy się kochać jak najczęściej w sumie najlepiej chyba codzinnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam 24dc zrobilam test i negatyw, moze to i wczesnie ale juz stracilam nadzieje. eska 22 , goralka testy po tak dlugim czasie wg mnie sa jak najbardziej wiarygodne, nie pozostaje nic innego jak czekanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimut
ja tez sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LELAAAA
Jutro powinnam dostać, ale czuje po brzuchu że dostane także nie mam nadziei a zresztą jakby się udało tak szybko to chyba bym padła z wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LELAAAA
kwas foliowy łykam ok 1-2 miesięcy a powinnam coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralka nie martw sie , zaczelas nowy cykl, jeszcze chwila i znow zaczniesz sie starac, a wtedy juz na pewno sie uda. bimut witamy!!! lelaa testowalas juz? trzymam kciuki ze sie udalo, chociaz te ostatnie dni przed@ sa najbardziej stresujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojjjjj.....
Witam wszystkie szczesliwe mamusie i przyszle mamusie...Moje miesiaczki sa (byly?) przewaznie co 28-29dni. Ostatnia miesiaczke mialam 14 kwietnia(ale cykl z marca na kwiecien trwal, az 35 dni) Nie wiem, moze stres, zmeczenie. Miesiaczka trwa u mnie zazwyczaj 4-5dni. 2 pierwsze dni sa dosc "obfite". Kochalam sie z narzeczonym 20.04;21.04;29.04 oraz 1.05 bez zabezpieczenia. Sęk w tym, ze nie potrafilam okreslic kiedy mam plodne(owulacje). Nie "dopatrzylam" sie sluzu plodnego....Nie wiem..dzis jest moj 30dc...test robilam 28dc-negatywny. Dzis pobolewal mnie brzuch jak na okres. Piersi sa troche powiekszone, ale nie bola(zawsze przed okresem byly tak napeczniale, ze myslalam az wybuchna)...Nie wiem co o tym myslec:( to moj pierwszy cylk w ktory kochalismy sie bez zabezpieczenia...Mam 23 lata, nigdy nie bralam tabl. antykoncepcyjnych. Zabezpieczalismy sie prezerwatywa. Czy jest jakas szansa, ze jednak zaszlam w ciaze??? ja wiem, zadna z was nie jest ginekologiem... Chcialabym tylko wiedziec czy moze ktoras z Was tak miala, albo potrafi w jakis "orientacyjny" sposob doradzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
cześąć dziewczyny chętnie się do was dołaącze i z wami popisze, też staramy się już kilka długich miesięcy cykle mam 27 dniowe, właściwie to można powiedzieć że seks bez zabezpieczeń bez żadnych szczególnych wysiłków a w okres płodny staramy się co 2 dni, normalnie w ciągu cyklu wtedy kiedy jest ochota lub nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
dziewczyny u mnie nadal nic, ja juz zaczynam sie naprawde martwic w ciazy nie jestem i nadal brak @ to juz chyba za dlugo trwa co moze byc nie tak? Góralka mozesz sie cieszyc ze przyszla @ nowe szanse mozesz znow zaczynac starania juz bym wolala to niz taka niepewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzięki za wsparcie troszkę się zasmuciłam bo miałam nadzieję ze się udało, aż mi się łzy wczoraj pchały same. Izulinka7 chyba masz rację też mi się wydaję ze to przez zmianę temp. i ocieplaniem się. Kochane zaczynam staranka od nowa jak tylko się skończy @. Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczycie w tym cyklu się uda;)) a my generalnie tu mamy podobne cykle hehe ale ten poprzedni u mnie 39 dni miał;p więc teraz to nawet nie wiem jak wyliczyć sobie @,. wcześniej ok 30 dni miałam, więc teraz daje sobie ponad 30 hehe a jest taka piękna pogoda u mnie że aż mi się śpiewać, skakać i bawić chce hehe mam nadzieję, że aura teraz mi będzie sprzyjać, a po tej @ mam jakąś większą ochotę na zabawy z moim narzeczonym;p też tak macie??:) ah ta wiosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle mam taką wielką ochotę na wiosenną zmianę wizerunku hehe myślę o drastycznym cięciu coś takiego: http://www.fryzury-galeria.net/Images/galeria-krotkie-fryzury-cieniowane-8.jpg strasznie mi się podoba, ale boję się aż tak(teraz mam włosy za ramiona, ciemno brązowe z jasnymi pasemkami) ale ten brązik jasny kręci mnie;) hehe a mam nawet ochotę zaszaleć i na blond się zrobić;)) chodź mój luby woli dłuższe, ale śmieje się, że jak zostanę mamuśką to wtedy zmienię swój look:) kocham wiosnę za to co robi mi z głową;)) buziaki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×