Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

carolinen pewnie juz jestes w pl odezwij sie co u ciebie. mmalaykaaa, goralka macie juz kupione testy czy od razu robicie bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Ja mam kupione dziś zrobił am i jest druga kreska...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Dziękuje. W czwartek do lekarza IDE. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zakupiłam 2 testy, ale nie wiem kiedy zrobić... chyba się boję, że wyjdzie negatyw;) mmalaykaaaaa gratulacje;) kurcze zauważyłyście że prawie dzień po dniu miałyśmy @ dostać? hehe ja dziś byłam na zakupach i nie mogłam się powstrzymać i zakupiłam pierwsze body, śpioszki i album, i zaczęłam go dziś wypełniać nawet... czekanie jest okropne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka tez uwielbiam zakupy. Juz od 3 lat pragne drugiego maluszka ale moj M nie byl gotowy, no i tak sie zlozylo ze moja siostra zaszla w ciaze, u niej to akurat wpadka, i wtedy wyszalalam sie na zakupach, tak jakbym to ja byla w ciazy. Kupilam jej cala wyprawke. Siostra urodzila w lutym wiec wiekszosc ubranek bede miala po niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , właśnie dziś dowiedziałam się , że jestem w ciąży 2 kreseczka bardzo widoczna bordowa i szybciutko się pojawiła. Kiedy najlepiej wybrać się do lekarza? I chyba na wynik z krwi nie opłaca się już iść , gdy ta kreseczka tak szybciutko się pojawiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
A kiedy powinna mieć @? Najlepiej tak tydzień po spóźnione @ to wtedy juz widać na USG:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonmelkowa hehe ja mam podobnie, mojemu bratu w sierpniu urodziła się córa, jako że to 1 dzieciątko mojego "pokolenia" w rodzince więc też poszaleliśmy wyposażając ich, a teraz wszystko wyprane poskładane czeka na mnie gotowe, a sporo rzeczy jest takich pasujących chłopcu i dziewczynce;)) a ja mam tak, że marze o synku, chociaż mi większej różnicy płeć nie robi, bo w sumie dla dziewczynki miałabym więcej rzeczy;)) a wy macie jakieś preferencje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalaykaaaaa
Mojemu bratu w sierpniu urocza się blizniakinjednojajowe :-) my marzymy o synku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do plci to jest mi wszystko jedno , ale jak bedzie synek to moj M wymysla imie tzn juz wymyslil , a jak dziewczynka to ja. Moja siostra urodzila 2 miesiace temu corke, ale do 7 mies z usg mial byc chlopiec no wiec wszystko kupione dla chlopca ewentualnie unisex, pozniej lekarz stwierdzil ze sie pomylil. No a teraz po trochu dokupuje troche rozowych ubranek. Tak ze w sumie mialabym dla chlopca i dziewczynki. Sprawdzalam chinski kalkulator plci dzecka, zdziwilo mnie ze cos takiego istnieje. Posprawdzalismy z M nasza rodzine i o dziwo sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po moim synku juz nic nie mam bo to duzy chlopak 14 lat, juz zaczal dojrzewac a ja jestem w szoku ze to tak szybko zlecialo, mamy ze soba bardzo dobry kontakt, zero problemow. Z drogim dzeckiem tez bym tak chciala. mmalaykaaaa gratulacje dla brata! Moje obie babcie mialy blizniaki od strony mamy chlopcy ,a mama mojego tatay dziewczynki, no i siostra mojego taty dziewczynki blizniaczki, a i mi kilkakrotnie snilo sie ze urodzilam dzewczynki blizniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmalaykaaaaa - gratuluję ;)))) U mnie nadal nie ma @ - poczekam do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) u mnie nadal nie ma @, ale zrobiłam dziś test i wyszedł negatywnie;( i teraz nie wiem czy po prostu tak @ mi się spóźnia, czy test zrobiłam za szybko heh już nie wiem co myśleć... owszem mam nieregularną, ale nie aż tak... dziś mija 34 dni od ostatniej @, a ja głupieje już po prostu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka7 jeszcze jest szansa, owulke moglas miec bardzo pozno i stad taki wynik testu. Moja siostra zaszla w ciaze przed sama @, a pozytyw wyszedl jej dopiero 2 tyg po spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po starankach , tempka spadla, mikroskop nie pokazuje juz paprotek, wynika ze owulke mialam w 12 dc, teraz pozostaje mi tylko czekanie. mmalaykaaa jak sie czujesz po wizycie u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jak wam mija weekend? Mi juz konczy sie zwolnienie i od pon do pracy, w sumie fajnie bede miala mniej myslenia czy sie udalo czy nie. Ogladalam dzisiaj mebelki dla malenstwa i juz wiem co bym chciala kupic. Napewno chce cos jasnego bez lub biel komodki redaly itp. No i zeby poprawic nastroj kupilam spioszki z body i kocyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie nadal nie ma @ (to już tydzień jak spóżnia się), wczoraj robilam test i wyszedl negatywnie :((( - robiłam popoludniu. Nie wiem co mam myśleć. Juz ktoryś dzień z kolei czuje jakby mnie rozpalało - najgorzej wieczorami - jakbym miała temperature. Piersi nadal mnie nie bolą, mam dziwne uczucie w podbrzuszu, mam mleczne upławy, mdli mnie a dzis z rana troszkę mi slabo. Juz nie wiem co mam myśleć, czytałam że testy nie zawsze pokazują ciażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelki wypadek zrob test z innej firmy, lub idz na bete, upewnisz sie. Moze byc tak ze sie tym wszystkim stresujesz i dla tego @ sie spoznia. W zeszlym cyklu zrobilam 4 testy i ciagle jedna krecha , az w koncu @ przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że temperatura w pochwie wynosi u mnie 37,3 i w dodatku mleczny śluz noi brak okresu od 7 dni a test negatywny. Martwie się troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest u innych, ale zawsze mam ok 37.0 37.4 przed @ i w dodatku jestem wrazliwa na zapachy, az mi mie dobrze, bola piersi i brzuch. Dlatego sugeruje sie testami. W kazdym razie trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie nadal @ brak, a już 2 test negatywnie wyszedł, brak objawów zbliżającej się @ za to ciągle bym teraz spała, często latam do kibelka, rosną mi piersi;), i od paru dni co jakiś czas ciągnie mnie dół brzuszka;) idę w środę na betę i do gin, bo i tak mam wyznaczoną wizytę;) jutro chyba zrobię test jeszcze bo mam 23;) urodzinki i może będzie dla mnie prezent( upragnione 2 kreseczki) hehe pozdrawiam i dajcie znać co u was się dzieje teraz, na jakim wy etapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian, nadal @ nie ma to już 8 dzień. Mierzyłam temp. w pochwie dziś rano i było 36,8, wczoraj popołudniu miałam 37,3. mam dziwne bóle, skurcze w podbrzuszu, piersi jak dotykam to są gorące jakbym miała jakiś stan zapalny w nich. mleczny śluz nadal się utrzymuje, dziś nie mam smaku na nic nawet śniadania nie jadłam a teraz siedzę w pracy i mi jest zimno. poczekam do czwartku i zrobię ponownie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witam. ja staram sie z mezem od 8 miesiecy cykle mialam 32-35 dni ostatnie dwa 46 dni nie wiem czy isc do lekarza? Poradzcie cos, bardzo pragniemy dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy eska22! Lepiej idz do lekarza, a moze masz problem z tarczyca i o tym nie wiesz. W ktorym dc teraz jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
teraz jestem w 45 dniu cyklu rano mialam uczucie ze juz dostane @ ale narazie nic nie ma robilam 5 dni temu test byl neatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze w takiej sytuacji nie jestes w ciazy. Mam kuzynke ktorej tez cykle sie popsuly i cykle ma ok 55dni , tez testuje i negatyw. Idz do lekarza , zobaczysz co Ci powie. Najwazniejsze zebys dostala@ to zaczniesz staranka na nowo, moze umow sie na monitoring cyklu lub zakup testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie co prawda dopiero 2 cykl staran, wiec jeszcze sie nie stresuje nie wiadomo jak. Wczesniej dni plodne wyliczalam sobie z kalkulatorow internetowych. Zakupilam mikroskop owu i okozalo sie ze dni plodne mam zaraz po @ , czyli zupelnie inaczej niz pokazuja kalkuratory. Osobiscie polecam taki zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Musze isc wlasnie bo troche zaczynam sie martwic tymi cyklami. zeby tylko wszystko bylo ok bo nie wiem co moze byc przyczyna takich rozregulowan, a juz mialam nadzieje ze bedzie dzidzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×