Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Wasze teorie spiskowe są beznadziejne. Żaden uczestnik nie dostał kasy za bycie w programie, bo nie jest aktorem tylko walczy o wysoką nagrodę. Karolina na FB wystawia telewizor to pewnie na pocieszenie każdemu kto odpadł dali jakiś gadżecik. A Darek i owszem ma duże auto ale stare jak świat i musi mieć duże skoro jeździ z narzędziami na budowy. Pewnie każdy uczestnik im dłużej był w programie tym większe ma problemy finansowe, a wy tak na nich plujecie jakby milionerami byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem dopiero ten salon Rity którym tak się podniecacie, meble w kwiaty – kurde ale te kobiety sa glupie, glowa mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze facet Rity powoli ma już jej dość tylko dla przyzwoitości jeszcze siedzi,widać to po jego minie,już nie ma takich świecących oczu i zapału jak na początku,na finale oceny salonu go nie było,Irak kiedyś zateskni za normalna dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
Ale dlaczego kobiety maja byc glupie, bo Rita wybrala kanapy w kwiaty ?? Moj tesc wytapetowal sobie swoja sypialnie ciemno brazowymi tapetami (zawsze mi sie to kojarzy z typowo meskim wystrojem i wg mnie wyglada ohydnie). Poza tym jest to fantastyczny pokoj, z garderoba i lazienka, duzych rozmiarow, ale mimo to za nic bym go nie chciala - jego wystroj mnie odrzuca. Czy powinnam na tej podstawie wyciagnac wniosek, ze faceci sa glupi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARKÓWKA EWY 33
pewne zrozko wiem z pewnego zrodla ze rybinscy tylko udaja ze maja chore dziecko- to wszystko na wzbudzenie litosci. piotr m 1 1 1 hahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem z pewnego źródła że Rybińscy oraz Piotr G i Roxi na pewno są w Finale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście na poprzedniej stronie to ogłoszenie piotra ?? on faktycznie ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norgee rewelacji nie odkryłeś to każdy wie kto ogląda program, że Rybińscy i Piotr będą w finale. To jest oczywiste od pierwszego odcinka, bo ewidentnie są faworyzowani. Mam nadzieję, że Inferno będzie trzecim finalistą, bo choć nie mam nic do Rity to Inferno jest moim faworytem za pracę jaką wykonał samodzielnie i to w pięknym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd takie wieści ? Przecież to tajemnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norgee coś ty za dużo wiesz w stopce masz odcinki z bod coś mi się wydaje że to nie tylko fan bod ale i ktoś z kto pracuje przy programie albo i sam uczestnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania     ,
Jestem niedaleką sąsiadką Piotra Mieszka w centrum ? Jeśli obrzeża Łodzi i dzielnica o złej renomie a do tego kamienica sprzed I wojny światowej to luksus to gratuluję Wam ! :) jesteście tępi , Mieszka/ mieszkamy w naprawdę nieciekawym miejscu, oni na dodatek tuż przy skrzyżowaniu dróg wylotowych z miasta, dziwię się czemu tego nie pokazali w programie, ale pewnie producent ma swoje powody :) Co do nazwiska jego córki niestety nie znam tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każdy miał pokazać jedno miejsce i Piotr zdecydował ze pokaże działkę bo tam widać jego pracę,ma zdjęcia z prac Czy to takie skomplikowane dla was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norge to rodzina dareczka , wiem to niestety nie moge powiedziec skad mam taka informacje, wiec droga marleno darku... usiadzcie z pupa lub uciszcie swoja rodzine z przypadkowymi przeciekami, bo podpisaliscie umowe i pewnie i obwarowania finansowe w zwiazku z tym tez sa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny widz
Zdecydował się na pokazanie swojej pracy na działce, ale innych uczestników "maglują" pokazując w kolejnych odcinkach w jakich "trudnych" warunkach mieszkają ( Rybińscy i Katarzyna ) a Piotra i Dareczka już nie , czemu ????? SZTUCZNE kreowanie i sugerowanie kto zasłużył na mieszkanie, komu jest najciężej ? Uważam że powinni pokazać mieszkania wszystkich uczestników łącznie z prawami do lokalu- wynajmowane, własnościowe , tak aby widz miał pełną wiedzę na kogo głosuje . Bo w końcu to my zdecydujemy o tym kogo uszczęśliwimy nagrodą wartą ponad 400 tys. zł I wybór powinien być przemyślany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne uczestnicy siedzą i wypisują tu na siebie różne rzeczy ;p bo nie mają co robić. Ludzie, przecież taki tekst o finalistach może napisać każdy. Nie trzeba się wiele wysilać. Więc nie szukajcie filozofii, i nie dyskredytujcie uczestników swoimi głupimi domysłami. Na facebooku też ktoś z "pewnego źródła" wie, że do finału nie wejdą Marlena z Darkiem a na planie będą zaręczyny. Skąd takie newsy ? Poczekamy do niedzieli, zobaczymy. Nie ma co domniemać. Ja i tak mam swoich faworytów, którym to mieszkanie się należy. Trzymam za nich kciuki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 8.25 Jak widać nie wiele wiesz, i tyle też masz do napisania. Podziwiam za upór promowania R. Motywacja przednia, tylko wykonanie prostackie !!!! Nie opluwaj innych tylko dlatego, że coś ci się wydaje. Te twoje "pewne źródła" są tak samo pewne, jak to że nie jesteś Kasią Rybińską ;p pozdrawiam kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do potencjalny widz. Większość ludzi w programie wynajmuje mieszkania, bo nie ma szans na własne. W programie były nawet rodziny bez stałego meldunku ale też dwie rodziny posiadające własne M. To raczej producentom zależy, żeby widz nie wiedział kto już ma swoje, a chce większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arku
zupełnie nie rozumiem, jak czytam forum to dochodzę do wniosku, że patrzymy tylko i wyłącznie na uczestników ich zachowania, lamenty w sytuacjach, gdy się nie wyrabiają... może lepiej ogarnąć polską tendencję narzekania i obgadywania i odbierać program jako coś co może nam pomoć w komponowaniu własnego układu mieszkania, dobierając do tego sprzęt należący do nowosci panasonica. to lepiej wpłynie nawet na nasze życie codzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norgee, wczesniej pisal ze jest Piotrem. I dlatego zna tyle szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie samo mieszkanie- jesteśmy małżeństwo z 2 dzieci i nie będę czerpać pomysłów z tego programu Mam wszystko stonowane i bez szału bo nie mam zamiaru brać się za ekstrawagancję bo moda się szybko zmienia a nie będę co 2 lata remontować Potrzeba szaf czego u uczestników nie ma,nawiasem mówiąc mamy z mężem bardzo mało ciuchów,nie lubię mody i bibelotów ale szafy są potrzebne,jedno dziecko do szkoły,drugie do przedszkola-pralka chodzi CODZIENNIE Strojenie balkonu w ekskluzywny ogród mnie najbardziej rozśmieszył,to nie jest willa zeby robić projekt balkonu na miarę wyrafinowanego ogrodu,u mnie na balkonie jest suszarka na pranie i dwa krzesła To strojenie mieszkań nie ma nic wspólnego z życiem -takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak czytam i czytam i wyczytałam że dużo ludzi pyta gdzie rita ma pralkę weszłam na stronę oficjalną oglądałam jej łazienkę i rzeczywiście ona nie ma pralki ani w łazience ani w kuchni gdzie ona prać ma zamiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 09:30:18 Popieram cie w 100 %. Jedyna uczestniczka, która pomyślała o praktycznych szafach dla dzieci została wyśmiana na każdym forum i dlatego reszta boi się zagracenia, bo liczy się dizajn i nic więcej, a potem remoncik po wygranej czeka takiego delikwenta ale już za swoje pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ritka nosi do pralni, bo na co jej taka wielka pralka jak mieli inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafy są potrzebne jak najbardziej, ale akurat rozwiązania Katarzyny Szczepan-Kraus nie były jakieś dobre. Ot, po prostu nawstawiane mnóstwo mebli (szczególnie w sypialni) bez jakiejś koncepcji wykorzystania przestrzeni. Zauważmy, że w pokoju dziecięcym tam szaf za bardzo nie ma, a prawie wszystko w sypialni. Ja odbieram jako podświadomą chęć pokazania "Ja tu rządzę, bo rzeczy mam pod swoją władzą!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja to raczej odberam jako " niech dzieci mają wiecej miejsca" alre jak kto woli (żeby nie było nie byłam jakąś fanką tej Kasi... i tak wolałam ją niż Darka i Marlene :O) wkurza mnie jak Darek mowi na Marlene MENA ! :O mam kumpele co ma na IMIE MENA!!! jest przesliczna zydoweczka, a on probuje byc taki elo fajny na siłe, szkoda ,że w tym obi jak robili zakupy nie wołał na nią "bejbe! chodz tu" :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, kiedy patrzę teraz na to jak fajnie i z klasa wygląda mieszkanie Rybińskich jako Całość (choć przedpokój mi się nadal nie podoba) to wydaje mi się że to oni mogą albo nawet powinni wygrać, bo co by nie mówić większość z nas zamieszkała by z chęcią w ich domu. No i chyba rady które jury im daje biorą pod uwagę bo przemalowali stół w salonie na biało i rzeczywiście pomieszczenie wygląda dużo lepiej z tymi wielkimi krzesłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Zauważmy, że w pokoju dziecięcym tam szaf za bardzo nie ma, a prawie wszystko w sypialni. Ja odbieram jako podświadomą chęć pokazania "Ja tu rządzę, bo rzeczy mam pod swoją władzą!"." A ktory pokoj u Kasi to byla sypialnia. Patrzac na te 2 pokoje, ktore zdarzyla umeblowac to jeden i drugi dzieciecy byl. Tak zadnej sypialni dla niej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Dareczka, tez go nie cierpie. Jak gada to gebe wykrzywia, oczy wybalusza. Albo jak latal po sklepie z dzieciakami na wozku i darl morde za MENA. Taki chlop oderwany od pluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala zamieszkac w mieszkaniu Piotra, Ono mi sie najbardziej podoba i nic bym tam nie zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli Piotr wygra, to moze Cie zaprosi do wspolnego mieszkania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×