Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Takiego niedorozwiniętego głąba jak ty matka z trudem wypierdziała na polu kapuścianym. Dorwał się do kompa u sołtysa i nie wie do czego służy caps lock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dajesz tymi kopytkami! zeby chociaz cos madrego ale w twoim wydaniu to chyba sie nie doczekamy" jamniku"?!!! Przepraszam wszystkie jamniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49] Takiego niedorozwiniętego głąba jak ty matka z trudem wypierdziała na polu kapuścianym. Dorwał się do kompa u sołtysa i nie wie do czego służy caps lock. Niedorozwinięty jest twój umysł ,bo skoro ktoś wyzywa od parchów to dłużna nie pozostaje a caps był celowo naciśnięty aby dotarło do czyjeś pustej glacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwiska tutaj jak u małolatów. Widać gimba daje z siebie wszystko. Jakieś grzybice, pasożyty.... Od razu idzie poznać średnią wiekową tego forum. Matko ludzie ,nazwała mnie osoba parchem a parch to jest grzybica więc jej odpisałam ,bo dlaczego mam spuszczać głowę .Wam to chyba trzeba pisać wszystko po literce bo widać że nie kumacie bazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kogos uwiera ta Karolina. przeciez juz jej nie ma, chyba masz kompleksy ,wiem" kompleks Karoliny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przyjmij z pokora "jak prawde c***isza!!!!!!!!!!!!!! bo tak chyba pisalas zeby mieszko sie nie odzywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18.33 -do niej to chyba nic nie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
{18.35} Z tego co zauważyłam ty też wcześniej ją obrażałaś więc nie udawaj niewinnej bo odzywki masz na tym samym poziomie. Jedna warta drugiej. Nie wydaje mi się żebym miała się tak słownie i emocjonalnie angażować w obronę jakiegoś uczestnika, nawet jeśli byłby to mój znajomy. A taki już występował w BoD w poprzedniej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale robicie problemy z niczego... to tylko program, uczepiliscie sie tej karoliny wedlug mnie jest spoko a wyglad i figura to nie wszystko, nie przepadalam za mieszkiem... mysle ze nawet jesli byliby w fianolwej trocjce to ludzie by na nich nie glosowali ( o ile te smsy to nie jakas sciema teraz juz sama nie wiem), ludzie raczej glosuja nie na pomysly i ich wykonczenie ale raczej biora pod uwage osobowosci, charaktery, historie zyciowe uczestnikow, tak wiec mysle ze nie mieliby szans w finale, mysle ze mieszko nie byl zbyt lubiany przez widzow, tak samo lesby tez nie maja szans ze wzgledu na olke, wygra doktorek chociaz Ci powodzianie tez uzekli wiekszosc widzow swojwa historia, mnie nastomiast na nie ani swoimi pomyslami ani swoim perypetiami z ta cala woda, przeciez sami kupili dom w takim miejscu, chyba sie liczyli z tym ze beda zalewani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiecie o olce ze juz nie jest z kornelia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos pusicil plotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest z Kornelią bo mieszka teraz u rodziców w zielonej górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie swiadczy ze nie sa razem.przeciez nawet na stronie BOD napisali ze pomaga rodzicom w firmie ogrodniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc z jej " pracowitości" to raczej rodzicom przeszkadza w firmie ogrodniczej niż pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro finał i oby doktorek wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed finałem I edycji było bardzo dużo wpisów, w drugiej także a trzecia... od 2 dni prawie nic się tutaj nie dzieje, także na FB dziwnie spokojnie a dziś finał Uważam że ta edycja jest najsłabsza, jakoś z ludźmi z pierwszej byłam związana emocjonalnie, teraz nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tak samo to nie ekscytuje jak przy 1 edycji, w ogóle nie będę tego oglądać tylko później się dowiem kto wygrał mnie okropnie drażni Rusin a BOD główną gwiazdą jest Rozenkowa która sie lansuje i pcha na 1 plan straszliwie mnie one drażnia i ta reżyserka jak uczestnicy kochają się w rodzinie , płaczą, ściskają się w 1 edycji jak Rozenkowa piertoliła o Piotrze - twoja ŻONA jest z wami , chciałaby tego dla was itp akurat znałam mame Roksany i ona nie była jego żoną to wszystko jest tak przecukrowane, wyreżyserowane że nie moge na to patrzeć a jak wyjdzie jeszcze jakiś deweloper w kowbojskim ubraniu, łańcuchem na szyi, ćwieki na białych butach i z żoną 40 lat młodszą , normalnie ta telewizja to jak na Białorusi towarzystwo wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez uwazam ze Rozenkowa zrobila sie gwiazda tego programu a tak na prawde z urzadzaniem wnetrz nie ma nic wspolnego...nie lubie jej, przepychala tych powodzian z odcinka do odcinka i w finale to z nimi bedzie siedziec na tej sofie, i namawiac widzaow zeby glosowali na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pagowski z dziewczynami a natalia z doktorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokladnie, niech wygra doktotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo doktorek wygra, to chyba jasne ,ciekawe czy Rozenkowa będzie przy nim siedziała , piertolony fantomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzenkowa bedzie przy powodzianach, doktorek z tej trojki finalistow jest najbardziej spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emocje na kafe takie jak ogladalnosc tej edycji, nawet final zrobili w srode a nie w niedziele jak w ostatnich edycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
final I edycji był w niedzielę, drugiej już w środę i trzeciej także w środę Pierwsza byłą super. Uczucia rodzin reżyserowane ? Uważają tak osoby które mają problem z okazywaniem uczuć , widząc to w TV uznają że sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
{18.35} Z tego co zauważyłam ty też wcześniej ją obrażałaś więc nie udawaj niewinnej bo odzywki masz na tym samym poziomie. Jedna warta drugiej. Nie wydaje mi się żebym miała się tak słownie i emocjonalnie angażować w obronę jakiegoś uczestnika, nawet jeśli byłby to mój znajomy. A taki już występował w BoD w poprzedniej edycji. Ciekawe żeś taka spostrzegawcza to się chwali .hahahahaha a parchowy jamnik zaczął pierwszy bo nie dość że nawyzywała aKarolinę to ktoś jej dobrze odpowiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokoj z tym obrazaniem innych naszczescie program sie konczy to nie bedzie o czym dyskutowac oby Doktorek wygral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
{14.46} Nie trzeba być specjalnie spostrzegawczym. Chamstwo i głupota aż nadto rzuca się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A małolaty dalej swoje. Lepiej do książek się weźcie. Tu nie piaskownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×