Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość dzorzdżina
ja bym temu 16 letniemu chłopakowi zrobiła drabinę ćwiczeniową szeroką do ściany żeby mógł sie rozciągać, obok lustro i zwis do boksowania , część pokoju wydzieliła na biuro z fotelem prezesa i przy bocznej ścianie tapczan z oryginalną fototapetą w zależności od jego zainteresowań np auto lamborgini mknące po plaży i na tym oświetlenie ledowe punktowe po drugiej stronie przy biurku telewizor oświetlenie na suficie nie takie babcine jak zafundowała mu siostra tylko zamontowałabym pas świateł z możliwością regulacji kierunku , podłoga jasna jednolita i mozliwosc przejścia przez cały pokój bez przeskakiwania łózka taka bylaby moja inwencja dla tego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
Oj dziewczyny to bedzie super jak wrzucicie foty, szczegolnie interesuja mnie pokoje...mam tak brzydki pokoj,ze ciagle jezdze do rodzicow albo siedze na balkonie byle w nim nie siedziec :O wlasnie i bardzo podobaja mi sie biale meble. Latwo w Warszawie kupic biala farbe do mebli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
wrzuce foty ale mówie ze ja mam specyficzny gust i minimalizm co do par które mi sie jeszcze nie podobały : to para z dziećmi która mieszka na działce :O zrobili z pokoju plac zabaw , starszliwa pstrokacizna na plac zabaw to mozna sobie wyjsc przed blok, bo jest , po co to w pokoju, chyba tylko piaskownicy brakowalo i nie podoba mi się że rodzice robia pokoje swoim córkom tak starsznie pstrokate, oczopląs - kwiatki, ślaczki, trójkąciki, dywaniki, każdy kolor jaki istnieje jest , wali po oczach wg mnie bardziej powinno byc stonowane z jakimis akcentami elementami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, miło to słyszeć! nie zajmuję się aranzacją, chociaż przynam, ze jak bym miała zmienić zawód, to właśnie na taki! uwielbiam urządzać i już bym się chetnie przeprowadziła, tylko po to by cos urządzić. to mieszkanie robiłam jednak 5 lat temu (cos mi się pomyliło) i wtedy jeszcze nie było np. dużo kanap tego typu do wyboru, teraz wiele rzeczy bym zmieniła. nie dałam zdjęcia sypialni, bo chce tam sporo pozmieniać, a poza tym wiszą tam teraz zasłony tymczasowe, bo myłam okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnlvma
zwyczajne mieszkanie bez rewelacji plus ohydna szara sofa nie każdemu podoba sie to samo więc sie tak nie pdoniecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloiza999--- :) ściany nie są białe tylko popielate. polecam, bo dodają trochę koloru jednak nie są nachalne i zobowiązujące jak inne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka zss
A dzis już leciał odc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
dobrze masz mieszkanie urządzone, niesztampowo, masz swój gust ja mam w innym stylu urządzone i wrzuce foty , jestem w trakcie urządzania i mieszkanie jest puste więc za wiele nie widać ale moge pokazywać etapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzorzdżina ja czekam bo jestem ciekawa. tez lubię minimalizm. gdybym miała wieksza przestrzeń do zagospodarowania, to też było by bardziej minimalistycznie. niestety wciąż nie mam gdzie się podziać z książkami, płytami, dokumentami. Jak widać na zdjęciach 'gabinet' mam na kanapie :P. Marzy mi się dom w stylu nowoczesnym z antresolą nad salonem, ale mam taką sytuacje życiową, ze przez min. 2 lata muszę się wstrzymać z budową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
nareszcie na kompie ;) teraz widzę lepiej szczegóły - tapeta na ścianie(ta niebieska w kwiaty?) i ptaszki wieszaczki :D :D ale czad...skąd to wytrzasnęłaś (oczywiscie nie musisz mowic) kuchnia- MEGA!!!! robiłaś te meble ze sklepu na wymiar/zamówienie? niebieskie krzesło kurcze brak mi słów, a kanapa szara świetna,taka wielka (bardzo lubie duze narozniki) ogolnie to mieszkanie nie wyglada jak typowe polskie...wiec zapytam na pewno mieszkasz w Polsce? i skad te wspaniale meble? widac,ze raczej nie z ikei czy brw ...rok temu chodzilam ciagle po meblowych i wszedzie nuda...a tu... i nie przejmuj się krytyką 🌼 na pewno goście jak przychodzą to są zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapa i pufa to firma sits. pojechałam do fabryki w Brodnicy i wybrałam sobie nawet jaka część tkaniny ma być na pufie. teraz widzę, ze mają dużo większy i ciekawszy asortyment. może nie jest tani, ale za to po 6 latach materiał na kanapie nie jest mocno wysiedziany(oczywiście trzeba wybrać odpowiedni). Krzesła i mały stolik to kartell. szafka z pomarańczową szufladą jest kupiona na szybko w Vox. meble w córki pokoiku też kupione w Voxie, ale były dostępne tylko przez internet. Kuchnia w całości Ikea. dużo cudnych rzeczy jest na stronie czerwonamaszyna.pl m.in. te ptaszki -- też uważam, ze są słodkie i jakże praktyczne! już nie muszę szukać kluczy w pospiechu każdego ranka. I tak, wielu osobom się u mnie podoba, a jedna znajoma zrobiła nawet remont w swoim 5 letnim mieszkaniu, skuła podłogi i kafle w całej chałupie, wywaliła meble kuchenne, sofę, stół i 6 krzeseł i zrobiła tak jak ja mam ;) I tak, mieszkam w Polsce w 75 tys pipidówie , a jak Ty jesteś z Warszawy to tylko pozazdrościć! Natomiast każdy zakup musisz przemyśleć dokładnie. nie można przesadzić z niczym i coś co pozornie powinno pasować może zepsuć efekt. np. wspomniana znajoma nakupiła kolorowych ramek ( i mówi, kupiłam też takie ramki jak ty masz), ale nie dostrzegła, ze moje ramki są czarne i białe, a w nich kolorowe zdjęcia! kolorowe zdjęcia i kolorowe ramki, to już nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze glowny temat sie urwal, ale dodam tylko moje 3grosze. koncepcja programu niezla. kryteria wyboru dziwne i niezrozumiale. po obejrzeniu tych 5 odcinkow czuje w kosciach,ze do finalu wejdzie: wdowiec, wielodzietna i ci od chorego chlopaka. nie dlatego,ze sa dobrzy, poprostu wyciskaja lzy. wdowiec powinien sie zajac corka, bo dziewczynka ma zachwiania emocjonlane (zrozumiale po stracie matki, ale to trzeba z nia isc do psychologa a nie sie afiszowac w tv), wielodzietna, jak juz ktos przede mna pisal jest apodyktyczna i wredna a pokoje robi poprostu bazarowe. a ci od chorego chlopaka to jacys tacy dziwny, za spokojni, skrobia w tych plytach jakies wymodzone rzeczy. to bitwa o dom a oni przepraszaja za to, ze zyja. niby maja pomysl na te pomieszczenia, ale chciałabym, zeby sie troche ozywili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truejoker
miał być show rywalizacja i znowu jest branie na litość :o kto chory kto biedny komu pies zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
hedera przesadzasz, ja tam nie widzę tego co Ty, żadnego błagania o litość :O ;/ A od chorego chłopca mają akurat fajne pomysły i sami to robią i za niedużą kasę. Głupi pomysł to było biurko do ktorego trzeba dostać się przez łózko :/ Ale i tak lepszy niż poprzedni wystrój ten dziewczyny od grafiti :/ dobrze,ze tego "artyste" wywalili, udziwnial ale w niezbyt ładnym stylu... kobieta od 5 dzieci.... nie podobal mi sie zaden z 2 dotychzasowych jej pokojoow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam już takie
staroświeckie myślenie, że to kwiaty nadają mieszkaniu klimat? niestety nie mam na razie możliwości urządzić domu tak jak bym chciała ale marzy mi się dom pełen kwiatów..wiszących, stojących, kwitnących. patrzę jak mieszkają inni i niestety, zauważyłam, że bardzo mało osób lubi kwiaty w domu. szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina lila
formuła tego programu jest taka że trzeba przedstawić swoja historię zyciową, chyba nie chciałabyś dać mieszkania jakiemuś facetowi który odziedziczył fortunę po ojcu a sam jest hazardzistą historie uczestników sa ważne a że ktos ma chore dziecko albo żona nie żyje to takie życie , maja sie z tym kryć ? chciałam wysłać foty swojego mieszkania ale mi nie wchodza, pojawia sie napis że post został uznany jako spam może jedna fota przejdzie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf88b35ab799b028.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumialysmy sie. jasne, ze nie chcialabym,zeby np to mieszkanie wygralo malzenstwo, ktore mieszka w oddzielnych mieszkaniach, bo ich gust estetyczny sie nie pokrywaja. i im bardziej komus zycie dalo w kosc, tym wieksza pomoc powinien dostac. ale umowmy sie, ze na te 7 rodzin, ktore zostalo np. doktorankta w finale ma male szanse wygrac z niewidomym chlopcem, szczegolnie, ze w finale licza sie juz tylko sms widzow. i wlasnie dlatego, ze decyduja sms, ludzie powinni polubic uczestnikow programu. rodzina z ksiezniczka i chorym synem ma najoryginalniejsze (moim zdaniem) pomysly na te aranzacje, powinni podbic serca widzow, zeby ten program wygrac. tylko tyle chcialam przekazac. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina lila
ale przyjemnie jest dać komuś mieszkanie kto tego pragnie i nie jest w stanie osiągnąć tego w tym popieprzonym kraju uczciwą drogą po co dawać jakiemuś bogaczowi albo dorobkiewiczowi który planuje sprzedać za parę lat z zyskiem dlatego obecność zwyczajnych ludzi, chociaż żałuję bo na wcześniejszych eliminacjach widziałam wiele potrzebujących rodzin np rodzina z dwójką dzieci gdzie mąż tyra na tirach po Rosji nie dostali szansy tyra na to żeby wynajmować mieszkanie ja bym im dała szansę xxxxxx widziałam że przemyciłam fotę testowo , może wejdzie następnie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33459d020457b55c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas ztyle szafek w kuchni a na
mas ztyle szafek w kuchni a na szafkjach w kuchni mega peirodlnik na wierzchu jak na wsi , pochowaj te kawy i bety , bo jak ze wsi to wyglada , oblesnie i nielegancko najebane na blacie wkącie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nowy odcinek wiec mam nadzieję, ze temat wróci na swoje "tory" ')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Ble fe fuj dobry pocisk :-D ja Ci mieszkania zaszdroszcze i pewnie nie tylko ja, ale innym gula skacze. Najbaedziej zazdroscze duzej kanapy i stolika oraz krzesel :-( ja mam skladane taborety z lidla za 20 zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zderr
Ble fe fuj co za jezyk jak z rynsztoka :O takie piekne mieszkanie a taka wulgarna dziewucha w nim mieszka..poza tym reakcja nieadekwatna do zarzutow,unioslas sie jakby conajmniej zyczyla Ci smierci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymousssssssssssssss
ble fe fuj -------- mieszkanie piekne ale pare rzeczy mi tu nie gra: rzeczy w kuchni poupychane w kat, ramki na scianach wisza krzywo i jakos mi nie pasują chyba wielkoscia najbardziej te ramki nad kanapa, wydaja sie takie za male te obrazki jak na taka dosyc duza sciane.. akwarium jest przepiekne, bardzo kolorowe, piekny tez ten stol obok, nie wiem czemu ale nie cierpie mnostwa kartek przyczepionych magnesami do lodowki, fajne miski-wkladane jedna w druga, mega oszczednosc miejsca, mozesz napisac gdzie kupilas? przepiekne te kamyczki w lazience-cudo! pokoj dziecka tez fajny, widac zabawki dobrze zorganizowane a nie walaja sie po calym pokoju. Super. Az dziiwne ze to polskie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
dzisiejszy odcinek w ogole mi sie nie podobał! nie bylo nic a nic ciekawego... chcialabym ogladac gotowe efekty a nie do połowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×