Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
nie zasłużona wygrana to nie jest wygrana trzeba bojkotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usta Ewki wyglądają jak o***t, ściśnięte i wąskie i wczoraj miała wokół nich zeschniętą ślinę i jeszcze całowała tego Kamila tym o***tem, myślałam że rzygnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podacie link do strony DD na facebooku? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauważyliście, że na finale jakoś w ogóle głosu nie zabrała przedstawicielka dewelopera? W poprzedniej edycji szefo JW Construction nieco się zagalopował pociągnięty za język przez Rusinową i złożył obietnicę, która i tak okazała się być bez pokrycia więc teraz woleli wyeliminować ryzyko :) Faktycznie, całkowicie olali pozostałych uczestników praktycznie ich nie pokazując. W poprzedniej edycji wszyscy razem siedzieli i udzielali krótkich wywiadów, takie podsumowanie tych kilkutygodniowych zmagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryzys między Ewą i Kamilem narastał przez Ewy pracę w barze. Różne typy tam się kręciły, a Ewa szukała lepszych perspektyw i wcale tak wpatrzona w Kamila nie była. Może to prawda, że ten program, wspólny cel uratowały ich związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, widzę że pewna osoba dużo o nich wie, kontynuuj dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego jeszcze was ten program i Ewka obchodzi,ale was wzięła ta zawzietość.Jak wy będziecie żyć i czym do kolejnej edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ich miłośc wcale się nie odnowiła, to chwilowa radość, po jakims czasie znowu wrócą dawne pragnienia Ewka pragnie prawdziwego faceta który nie będzie sprzątaczką a Kamil poszuka spokojnej dziewczyny bo ma dosyć zołzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzicie, że tak łatwo o miłość jak ciągle nie starcza kasy, są troski dnia codziennego, faktycznie szczytem Ewy marzeń był facet, który jest sprzątaczem? i nawet jak ma złote serce to ją na co dzień denerwował swoją nieudolnością takie love story tylko w bajkach i tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie udzielali wywiadu bo bali się że prawda o ich przekrętach wyjdzie na jaw jak oliwa sprawiedliwa heheheheh Czasem Jurek ,Wojtek albo ktoś z innych rodzinek mógłby puścić farbe. Anetka też była bo ją zauważyłam ale kamerka tylko migła a zresztą tak jak ze wszystkimi nie pokazali dokładniej :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to akurat ze ta cała Ewa olewająca podchodzi do swego męża ,to widać gołym okiem ,widać że lasce marzy sie prawdziwy książę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten final to DNO, tak samo jak i TVN. Ja w ogole nie wiem po co zapraszali pozostalych uczestnikow. Chyba tylko po to, zeby trzymac ich w tej ciemnicy. W pierwszej edycji final sto razy lepszy. Ale czy w tej, czy w tamtej werdykt niesprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygranie tego mieszkania wcale nie jest wielkim szczęściem. Za chwilę minie euforia , a zacznie się szara rzeczywistość i schody niestety. Przede wszystkim wysoki podatek .Jeśli mieszkania nie wolno sprzedać, trzeba będzie zdezorganizować całe życie. Przeprowadzka, dojazdy, nowa praca, przedszkole, wysokie opłaty itp. Sielanki w tym małżeństwie raczej widać nie było. Ona absolutnie nie ma szacunku do swojego męża co nie raz było widać. Pierwsza miłość bardzo rzadko się utrzymuje. Może ze względu na dzieci jakoś to jeszcze się trzyma. To mieszkanie przyniesie więcej stresu i kłótni niż pożytku. Poza tym już na zawsze zostajesz niewolnikiem tvn. musisz godzić się na wywiady itp. Naprawdę nie do pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podatek od tego mieszkania to będzie 10 tysięcy ale bez przesady , tvn im to zapłaci, dostają gotówke pod przykrywką organizacji przeprowadzki, Piotr tak dostał więc myślę że to żaden problem ta kwota podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rusin to prostaczka nad prostaczkami. Zero taktu i kultury. Powiedziała do Roksany coś w takiego :" No proszę taka była szara myszka a teraz umie mówić." Nic tylko tylko walnąć Rusinkę w ten kartoflany nochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podatek na pewno wyniesie więcej niż 10 tyś. Samo mieszkanie ma wartość 500 tyś więc nawet jeśli podatek wynosi 10 % w co wątpię, pewnie jest większy :O to mamy 50 tyś ale w sumie tyle chyba dostali od OBI tak? czy coś źle zrozumiałam, więc akurat na zapłacenie podatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziała że szara myszką, tylko że ciężko było z niej coś wydusic , a teraz to taka rozmowa się zrobiła. Bardzo bardzo nie na miejscu ta odzywka była i to nie brak odbycia z kamerami czy "gwiazdami" jak u Roksany , tylko zwykły brak taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podatek od darowizny to nie wiem ile teraz wynosi, ale może bierze go na siebie organizator? Tak samo opłaty notarialne to też od takiej kwoty będzie najmniej kilka tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od obi po 25 tys dostaly dwie pozostałe rodziny które nie wygrały. Chyba że coś przeoczylam, ale pierwszy raz słyszę jakoby zwyciezcy mieli dostać 50 tys. Tak poza tym to oni nie dostali gotówki tylko w formie bonu zakupowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zacytowałam tego dokładnie więc napisałam że powiedziała coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byłoby dostać kasę niż bon do Obi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pierwsze miejsce nie dostali 50 tys. ludzie co wy wymyslacie. a po drugie rusia tak wlasnie powiedziala ze szara myszka. takich slow uzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra odwołuję te 50 tyś. nie oglądałam dokładnie, włączyłam tv dopiero jak te dwie pozostałe pary dostały po 25 tyś. ;) Byłam pewna, że zwycięzca też coś dostał bo w 1. edycji Piotr dostał bon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądałam finału bo nienawidzę Rusin ale skoro tak powiedziała na Roksi - że szara myszka, że nic nie mówiła a teraz mówi to świadczy o niej że jest tępym babsztylem bez klasy no sorry ale nie każda musi być gwiazdą która szczeka Roksi jest introwertczką, to taki typ charakteru, ona nie będzie gwiazdorzyć i szczekać jakby wiochmeńska Rusinowa oczekiwała, ludzie są różni i to że sa spokojne ustatkowane dziewczyny to nie oznacza że są szarymi myszami ! w tym tvn najbardziej cenieni są ludzie którzy są chamscy, szczekają obraźliwe rzeczy, pokazują doope albo jak Jacykow który opowiada w książce jak sypiał z pedofilem i jest z tego dumny a ludzie którzy są spokojni i stonowani to Szare Myszy tępa krowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W I edycji zwycięzca dostał 25 tys gotówki od obi i 10 tys ob mBanku. Natomiast przegrani dostali po 15 tys w bonach OBI - do wykorzystania na zakupy w tym sklepie. Teraz w II edycji zwycięzca nie dostał pieniędzy i bardzo dobrze. Mają mieszkanie. Za to przegrani dostali aż po 25 tys i to gotówki od obi. Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie gotówką tylko bon do obi tlumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff koniec. Ryjek to wielki cham oklaskiwany na stojąco- to daje do myślenia.Jacy wygrani taki FINAŁ - trzeba było odbębnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie słyszałam z ust rusinowej "szara mysz" co nie znaczy że zachowała się kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 00:13 Tłumokiem to jesteś ty. Zerknij z bliska - to nie bony tylko CZEKI a to wielka różnica. Jasno napisane jest, że OBI wypłaci gotówką 25.000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofuczona na ten program
Nie ogladałam tamtej edycji,ale widać,ze ta Roksana spoko dziewczyna ,a przycinka Rusin to nie na miejscu byla ! Ja bym sie wkurzyła jak by mi tak powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×