Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
15:52 - jesu , jak się ekscytujesz i sączy się z ciebie jad że mogłabyś zabić , przerażająca jestes, w dodatku obrażasz kogoś mającego inne zdanie że jest sprzataczką w korporacji pewnie ty jestes inteligencja uczona wybitna a twoi rodzice profesorami że tak rzucasz się na sprzataczki opanuj się kobieto bo stracisz wzrok z tej nerwicy i chęci udowodnienia swojej racji uderzyłam cię widocznie w jakiś bolesny punkt skoro wszystko z siebie wylałaś z nienawiścią do ludzi obym nie miała do czynienia z takimi jak ty w życiu, życzyłabym sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie następne pomieszczenie pokażą ? Chyba przedpokój i balkon tylko co tam urządzać jak odkryty. Najwyżej stolik postawić i jakieś kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kłótnie tutaj szczególnie o kocice, że już niektórym odechciało się pisać. Piszcie dziewczynki , piszcie. I rysunki róbcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki znowu jad. Po prostu nie lubię par homo i sprzątaczek . Wolno mi. Chyba twoja matka się nie obraziła ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luz. A kto się tutaj ekscytuje bo na pewno nie ja. Ja świetnie bawię się przy tym pisaniu i cieszę się że udało mi się ciebie tak zbulwersować. A co miało znaczyć to "jesu" he he coś wspólnego z wiarą ? Proszę, proszę taka nowoczesna, śmieje się że katolicy są podli , a sama co robi ? Rzuca się na innych. Gdybyś była silna, opanowana, miała klasę i kulturę odpuściłabyś sobie. Ja specjalnie cię sprowokowałam bo trochę mi się dzisiaj nudzi, a ty dałaś się złapać. Coś mało inteligentnych przyjmują do tej całej wielkiej korporacji he he .Ale pisz, pisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:19 - nie wal już tyle postów bo się zmęczysz bidulko , żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz nawalać w tą klawiaturę pisząc tyle tekstów post za postem , oby klawiatura ci się nie skopciła , zawzięta zawistna mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście śmieszni ,jednocześnie bardzo spięci ,proponuje przeczytać temat i pierwsze wypowiedzi i pisać na temat a nie siebie pomyje lać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
O co chodzi z tym,że nie można nic dokupić w trakcie remontu? Chodzi mi o akcję z burakami. Przecież w pierwszej edycji Rita dokupiła sobie wannę, bo poprzednia nie pasowała. A tu głupiego barwnika nie można kupić. Nie wierzę, że we wszystko się zaopatrują za pierwszym pobytem w sklepie. Kto miał do czynienia z remontem, urządzaniem ( czyli pewnie każdy :) ten wie. Pomijam fakt, że teraz farby są już gotowe i o wiele ładniej pokrywają ściany niż białe z pigmentem, przyłączam się do tych co twierdzą, że to pokazówka. i błagam, chociaż też nie trawię Marty i jej gacha nie piszmy już o nich.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneika
Zgadzam się tez uwazam że za duzo o tej Marcie. Atmosfera na forum zawsze była gorąca i spory czasem są nieuniknione ale zeby tak wyzywac jak z 16.23 ? Dziewczyno to nie jest rynsztok to jest Kafeteria czyli dyskusje przy kawie wiec zachowaj troche kultury albo znajdz sobie jakies forum odpowiednie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że buraczki były na pokaz. Może w domu używają warzyw i owoców jako barwników. Bo krzyczała jeszcze za nim: Kup dżem porzeczkowy albo jagodowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co wracasz do tematu który sie juz skończył ? 10 postów żeby nie gadać o Marcie i jeszcze nie wyczerpałaś swoich mądrości ? dalej ciągniesz to samo i na co czekasz ? napisz jeszcze 38 postów że siedzą tu takie i takie i nie chcesz gadać o Marcie może będziesz szczęsliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyslaja takie ustawki w tym BOD jakbym oglądała teatrzyk w szkole podstawowej ojej zapomnieliśmy kupić farby ! ojej ( żona zaskoczona łapie się za głowę ) i co teraz zrobimy ? mąż myśli wiem ! kupie buraczki i będzie ładny kolor ! hurrraaaaa ! itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Moim zdaniem to oni powinni odpaść(tzn. buraki). Te przebarwienia na ścianie były okropne. Może gdyby jeszcze raz pociągneli farbą.... Wiecie jakie będzie następne pomieszczenie do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do (19.55) Masz wszystkich w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać za to że ty bardzo chcesz o niej gadać :-) Zajmij się lepiej liczeniem postów :-) liczenie dobrze pomaga na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu piszesz kilka postów naraz , tak ci gula ciśnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba drugi mały pokój będą robić. Ostatnio miał być warsztat albo gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się dziecinko. Nerwica natręctw czy coś gorszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz chłopa wredna babo ? chyba ci dawno nikt nie dogodził że taka zrzędliwa jesteś i zaciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha. Siedzisz tylko przyczajona i czekasz aż ci odpiszę. Ale masz ambitne cele na dziś . Przecież to ty piszesz post za postem weź mnie nie rozśmieszaj. Masz szczęście że mam ważne zajęcie i muszę zostawić cię w rozpaczy nie odpisując. Nie czekaj więc psycholko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas tu siedzę więc nie schlebiaj sobie żałosna babo, myslisz że ktoś na ciebie czeka, cały czas tu piszę , marzy ci się za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to nie jest rynsztok to jest Kafeteria czyli dyskusje przy kawie " Uwielbiam czytać te dyskusje przy kawie ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Hej co tu taka cisza?podejrzane cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazywali reklamę następnego odcinka to Marta znowu seks szoł zrobiła , mówiła że w nocy nie spali takie szaleństwo było, wyginała sie i nadstawiała zada jak kocica w rui :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa chciała się zesrać żeby wygrali Ci z domu dziecka ?? A kto miał wygrać ? Mikołajczykowie? - mieli fajnie urządzone mieszkanie w domku, takie wyremontowanie nie kosztowało 5 tys zł Albo Gor ? mają swój dom wiec tylko go wykończyć . Tak samo pluliście na tych z pierwszej edycji, że mieszkanie kiepskie, że im się nie należy. Najlepiej jak zwycięscy oddadzą na cele charytatywne... :) Mośki jesteście i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2 edycji powinien wygrać Gor bo jadł chleb z margaryną, wielka niesprawiedliwość, został skrzywdzony przez los i należało mu sie mieszkanie , za to że zjadł pajde z margaryną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cały czas tu siedzę
2014-03-29 Tego że cały czas tu siedzisz i piszesz nie da się ukryć. Widzę że odnalazłaś sens swojego smutnego żywota. Pilnujesz forum żeby nie ukradli. Nie masz zajęć, swojego życia, rodziny, faceta ? Twoje wpisy od razu można poznać. Piszesz komentarz jeden za drugim i jeszcze sama sobie na nie odpowiadasz. Cały czas piszesz o tym samym i chcesz narzucić innym swoje zdanie. Jeśli ktoś ma inne niż ty, wyzywasz go i obrażasz. Jesteś agresywna i histeryczna. Chcesz żałośnie manipulować forum i jesteś wściekła że ci się to nie udaje. Analizujesz wszystkie wpisy po kolei, sprawdzasz, porównujesz. Popadłaś w obsesję i zacznij się lepiej leczyć na głowę i to szybko. Spodziewam się wyzwisk z twojej strony, ale wiedz że zostaną zignorowane. Z wariatkami tak właśnie należy postępować. Ale poczytam i się pośmieję. Bye !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[13:15- kretynko weź sie powieś i wybawa świat od swojej tępej głupoty ja piszę i odpowiadam sama sobie ? nigdy w życiu tego nie zrobiłam więc twoja dedukcja jest gó-vno warta i nie trafiona psycholko od 7 bolesci nigdy nie napisałam tu dwóch postów jeden po drugim wymyślasz fantazje i spiski w swoim chorym umyśle i obarczasz mnie tym mając satysfakcje co jeszcze wymyślisz na mój temat ? produkuj się , produkuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołajczyki zajęli 3 miejsce, na drugim był Gor. Zobaczcie na wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×