Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
z tego co widziałam to żadna balanga była ,ot takie gadanie a określanie tego balangą jest zbyt mocne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero obejrzałam fotki. Najgorszy salon tej w rudych warkoczykach. Nawalone wszystkiego : napisy na ścianie, obrazki z napisami, zdjęcia, łapki, wazoniki, świece, zegar i jeszcze jakieś zdechłe wróbelki elemelki. Brakuje tylko miski żeby móc gdzie się wyrzygać na widok tego "obfitego" wnętrza. Co to w ogóle za moda na jakieś napisy. To koniecznie trzeba przy wejściu dać jakieś idiotyczne info że w tym domu mówi się prawdę czy kocha ? To jakieś ostrzeżenie dla gości czy co ? A może taki napis : " W tym domu używa się tylko papieru toaletowego o zapachu łąk pod Wąchockiem .Wchodzisz na własną odpowiedzialność. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się zdaje że Piotruś wpadł w oko Rozenkowej dlatego tak mu słodzi i daje fory. A Krysia niby taka wkurzona że Dima też kupił ławkę ale do tachania jej ławeczki to był dobry. Trochę fałszem od Krysi zalatuje. Drażni mnie doktorek tym ciągłym gadaniem o swojej pracy. Nikt z uczestników tego nie robi. I jeszcze sprowadził kolegów co też w kółko podkreślali że są lekarzami. Już się mają za lepszych a co będzie potem. Wyższe sfery nie ma co. Wybili się jak gó/wno w kanalizie. Zwróciłam uwagę jak "kulturalna" mama Karolinki zamaszyście zamiatała stół na balkonie a cały brud leciał do sąsiadów. Wystarczyło zwilżyć miotłę czy szmatkę. Ale takie "ąę" są najgorsze. No ale ona przecież wszystkich lubi i nawet śmieciami się podzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nieslusznie odpadla krysia z mezem. Powinninwziac pod uwage caloksztalt. W poprzednich odcinkach byli chwaleni. Przedpokoj moze nie byl szalowy ale nie bylo niedoobek jak np. U tancerzy. To bylo bardzoniesprqwiedliwe ze odpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.16 :D Co racja to racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja Piotruś z wygladu ciasteczko.ale Rozenkowa nie chciałaby utrzymywać faceta.Jej facet musi mieć kaskę,być znaną osobą,chociaż Piotrek po tym programie też będzie" celebrytem" tylko tym,który dorobił się pięciu worków na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestem pozytywnie zdziwiona że Piotr prawie wszystko robi sam i to nawet mu wychodzi. Na początku wyglądał że nic nie potrafi tylko strzelać sobie focie i gryźć pupę Marty. A fajny z niego facet jest i ma urok osobisty taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,ze fajnie wygląda Piotruś-to widać i nie należy się sprzeczać,ale co do jego roboty to trudno powiedzieć,bo tylko ich nie pokazują jak pracują.Nie było tyle jeszcze tak,żeby nie pokazywali tego co ukazywali w zajawkach,Wogóle tu jest tyle niejasnościw stosunku do tej pary.Może rzeczywiście wpadł w oko Rozenkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety gdzie on wygląda fajnie przecież on ma wytrzeszcz oczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się nie podoba.Widać są tu kobitki,które lubią ten typ utrzymanka ,nie ważne co ma,co robi,co sobą reprezentuje-ważne ,że ma "coś" w portkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma brzuch i ogolnie zrypana sylwetke, dooopa wieksza niz ramiona z twarzy przecietny w strone przystojnego, ale calosciowo do dooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie Piotr wizualnie się podoba i tylko tyle. Bo jeśli chodzi o jego wartość jako mężczyzny to wyraźnie widać przerost formy nad treścią. Więc nie pisz koleżanko że lubię takich "utrzymanków". Dla mnie facet musi być mądry i zaradny to podstawa. Ważne też żeby zapewnić kobiecie byt i dać poczucie bezpieczeństwa i obdarzyć uczuciem. Zawartość portek czyli tzw. jaja tak właśnie powinna wyglądać u faceta. A że miło popatrzeć na Piotra to inna sprawa. Nie wszystko co mi się podoba od razu chciałabym brać do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym go chciała na bzyknięcie ,może pare razy - ale związku nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krążą pogłoski, że Dima będzie robił dla rodziców w kuchni specjalny kazachski piec do spania żeby czuli się jak w domu. Oto tajemniczy projekt jego kuchni : http://pokazywarka.pl/emajxn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a MNIE denerwuje, że tak promują tancerzy. W każdym pomieszczeniu mają niedoróbki, że szkoda gadać, wszystko się sypie, a są chwaleni jakby bóg wie kim byli. A prawda jest taka, że ich fuszerki są tak tragiczne, że aż po oczach razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam wszystko jest ustawione, widać w każdym odcinku kogo ile pokazują-tych którzy odpadają, praktycznie z remontu nic nie pokazali, tych ktorych wrecz promuja jak tancerzy czyzniakow czy doktorka pokazuja w kazdym odcinku, to znaczy , że zajdą daleko, przyklad ostatniego odcinka, pol odcinka bylo poswiecone doktorkowi, a innych nie pokazali wcale-jak widac odpadli, w nast odicnku pokaza pewnie znow kogos malo i ta osoba odpadnie, stawiam na marte i piotra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy ich tak promują? Przez pierwszy odcinek remontowy w ogóle ich nie pokazywali, w drugim tylko,że cegły odpadły a z szybą to nic dziwnego,że to pokazali. Może i mają dużo niedoróbek,ale też mają pomysły, których często się nie spotyka. Wyrózniaja się i jako jedyni robia sami wszystko. Nie przypominam sobie zebym widział u nich jakiegoś pracownika w trakcie prac. Jako jedyni przemyśleli mieszkanie. Patrzylem na stronie murapolu jak one wygladaja. Sa masakra,a oni znaleźli tam miejsce na wszystko i nie zagracili. Może maja niedrobki ale zrobcie przez tydzień- zakupy, wymyślcie cos i wyremontujcie. Ja ich podziwiam (wszystkich uczestnikow) przede wszystkim za odwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego szukasz na forum dla kobiet ? Jesteś ciotą czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu ktoś mądry się wypowiedział. Też tak uważam. Nikt z nas się nie odważył wziąć w tym udziału, a tancerze widać,że robią większość sami. To ma być ich mieszkanie i uważam, że do nich w 100% pasuje. Na niedoróbki mają ostatni szlif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zabroni mi tego czytac i się wypowiedzieć. Jestem wujem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz naprawdę nie grzeszyć inteligencją skoro nie wiesz co znaczy "c***a". Oczywiście nikt ci nie broni czytać i pisać. Ale siedzenie na babskim forum świadczy o tym jaki jesteś zniewieściały grubasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.18 Musisz być strasznym niedorajdą skoro dla ciebie wymyślenie i urządzenie pomieszczenia w tydzień to jakiś super wyczyn. Poza tym ta dziewczyna studiuje architekturę wnętrz więc wiadomo że wie skąd i jak czerpać wiedzę. A jeśli chodzi o zagracenie to garderoba była tego przykładem. Na koniec owszem można zrobić niewielkie poprawki. Ale co innego jak u nich wszystko się rozpada przy dotknięciu. Fuszera jak nic. To może niech wszyscy robią na odwal np. nie przykręcić drzwi do szafy tylko je przyłożyć, a przykręci się już na koniec. Wyobrażasz to sobie człowieku ??? Nie wspominając o tym że inni za takie niedoróbki wylatywali. Dobrze ktoś napisał że tancerze to pupilki tvn i są faworyzowani. To widać, słychać i czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni juz maja ustalona liste kto kiedy ma odpaść i łażą i szukaja haka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik u tancerzy był w łazience pokazywany międZy innymi przy montażu kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewna że doktorka Durajskiego tvn wcześniej znało , z czego ? z tego że on pracuje w szpitalu dla dzieci a tvn ma tam swoją fundację dla dzieci może pracuje dla tevnowskiej fundacji , nosi taki fajny kolorowy fartuch w baloniki , żabki czy tam lokomotywy żeby nie wzbudzać strachu u dzieci białym fartuchem znają się i urządzają szopke pokazowa jak to Rozenkowa pojechała i zastanawia się czy go wziąć do programu czysta ustawka, czysty interes, tam nic nie jest przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.11. Racja. Coś za dużo jego w tym programie i tak naprawdę wszystko kręci się wokół doktorka. Tancerze też są ulubieńcami tvn i nie wiem czy mamuśka Karoliny nie ma jakiś znajomości bo występowała w reklamie medycznej. Wszystko ustawione, swoi już dawno zostali wybrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie denerwuje ta cała Ania robiąca z siebie męczennicę ,że niby wszystko dla sióstr a sama pewnie z poświęceniem zrobi sobie legowisko na wycieraczce. Mam przyjaciółkę która sama wychowała dwóch małych braciszków i nie robiła z siebie wielkiej świętej. Wiedziała że zabrakło rodziców i trzeba zająć się maluchami. Poza tym dużo jest takich przypadków. A ta Ania to chodząca deprecha i naprawdę mocno przesadza z emocjami. Nie lubię takich płaczek histeryczek. Jaki przykład ma ta mała siostra jak ta wiecznie ją dołuje. I pewnie wygra z litości. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×