Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ciekawe czy ta jej mała siostra ma opieke ortodonty bo jeszcze takiej potężnej wady zgryzu u dziecka nie widziałam, normalnie twarz jej się zniekształca, z boku ptasia twarz - tak się to nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta matka Karoliny to wstrętna, odpychająca , sztuczna i zimna osoba. Widać jak tylko obserwuje z przykrym uśmieszkiem i do tego wygląda na złośliwego babsztyla. Przerażają mnie takie wyrachowane osoby bo nie wiadomo co taka żmija sobie myśli. Nie dziwię się chłopakowi że zachowuje się przy niej nienaturalnie i jest speszony. Nawet wstydzi się okazywać uczucia swojej dziewczynie. Ale przy tej "pani" chyba wszyscy czują się nieswojo. Wyżej sra niż du/pę ma. Poza tym musi mieć znajomości w telewizji bo występuje w reklamach i wciągnęła córkę do programów. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakłamane i manipulatorskie tvn usuwa na fejsie BoD prawdomówne komentarze. Nie ma co poważnie traktować tego programu skoro oni zdanie widzów mają za nic. Ja oglądam tylko dla rozrywki, żeby się pośmiać i poczytać fajne komentarze tutaj. Czasem można z programu zgarnąć jakiś pomysł ale naprawdę rzadko. Więcej w nim show niż samego urządzania. A zwycięzca jest już dawno wytypowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara Barańska wygląda jak Bazyliszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaBaranska
Witajcie, czytam już od jakiegoś czasu Wasze komentarze. Mam jedną prośbę, abyście nie obrażały/ li moich bliskich, między innymi mojej mamy. Jest to przykre co piszecie, bo ona jest jedyną osobą którą mam. Boli to zarówno mnie, Mieszka jak i moją mamę. Reklamy TV nie mają nic do tego programu, to jest za duże środowisko. Jeśliby się tak doszukiwać to ja zagrałam nie w jednej (jak moja mama) reklamie a w ponad 5- czy z tego powodu powinnam wygrać You can dance w którym byłam dwa razy? Odpadłam na warsztatach...to chyba coś nie tak? Zapraszam na castingi do reklam, aby zobaczyć z czym to się tak naprawdę je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnij że to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.19. Ty nie czytaj komentarzy tylko weź się za robotę bo ci się w chacie wszystko rozpada. A twoja mama sama siebie obraziła występując w tym programie. Ze wszystkich się tutaj śmiejemy więc się tak nie rzucaj o ile faktycznie jesteś tą Karoliną przyzwyczajoną do samych pochwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie udowodnij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina pchasz się ciągle do tej telewizji a potem dziwisz się komentarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sie pchaj i nie neguj tego każdy robi to na co ma ochotę i albo to się podoba albo nie. Przypominam, że jest to program w którym oceniamy wnętrza a nie ilość wystąpień w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolinka jest rozpieszczoną panienka i żyje tylko po to żeby słyszeć zachwyty jaka jest piękna, mądra i zdolna i żeby inni nosili za nią szybę :-) Krytyka jest dla niej druzgocąca . Dziewczę zachowuje się jak księżniczka na ziarnku grochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.57 To sobie przypominaj . W tym programie oceniamy wszystko co pokazują czyli również uczestników i to jak się zachowują. Otóż to "albo się to podoba albo nie" co jest równoznaczne również z negatywnymi komentarzami. Sam sobie przeczysz bo piszesz "nie neguj" a za chwilę że ma prawo się nie podobać. Mnie nie podoba się takie parcie na szkło i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeście się uczepiły tej Karoliny a to jest normalna dziewczyna. Zazdrość wasza jest widoczna. Jedyna ładna i zgrabna w tym programie to się jej dostało a przy czym jeszcze ma zdolności.Krytykowac powinniśmy nierobów, beztalencia, wyrachowane żmije, które nic soba nie prezentują i które nie maja się czym pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak masz racje, są tu osoby które do niczego nie doszły. A nie przepraszam, dorobili sie 5 worków na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolinka jedyna ładna ale sie tym nie obnosi, natomiast są takie które uważają się za piekne a wygladają jak idż stąd ( gruba, niezgrabna, nieproporcjonalna)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniśmy oceniać ich wnetrza a nie jak wygladaja. Jak byscie sie poczuly gdybyscie czytaly ze Wasza matka wyglada jak bazyliszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby miała pokorę w sobie to nikt nie dokuczałby jej.Zawsze jak ktoś wyżej sra niż d....ę ma (chociaż tutaj mamy doczynienia ze sporą d...) jest nielubiany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moZna przemilczeć pewnych zachowań, bo jak to zrobimy to za kilka, kilkanaście lat te zachowania staną się normą i nie poznamy świata i sami będziemy się w nim zle czuli. Tak więc musimy robić to dla naszego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tutaj nudno ostatnio. Ciekawiej było jak ludzie pisali to co myślą a teraz boją sie napisać cokolwiek w obawie, że zostana obrażeni.Ale najważniejsze jest to, że nawet jeśli nie napiszą to przynajmniej wciąż myślą i to pozostanie im na kilka ładnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ uczepiliście sie tej dziewczyny, a nie widzicie zachowań innych? Czyżniaki tez miały masakrycznie zrobioną szafę, on jest fajtułapą i jeszcze kumplują się z seksoholikami. Zapomnieliście,że przeszły dalej lesby? A doktorek nic nie robi? Kupił nawet gotową szafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina a Mieszko u ciebie Mieszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało osób pisze na temat bo program zrobił się do niczego. Więcej o uczestnikach niż o samych wnętrzach. Co to za oceny jury jak jednego za coś pochwalą a drugi za coś podobnego wylatuje. W poprzednich edycjach oceniana była estetyka i funkcjonalność, był budżet rozliczany i jakoś porządniej to wyglądało. A że zrobiło się byle jak to i komentarze takie jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka Karoliny pewnie chciałaby na zięcia takiego doktorka. A Mieszko to ma taką dziwną twarz jak odlaną z wosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzianie też odwalają fuszerę to fakt. Dopiero zauważyłam że oni też mieli w przedpokoju odbite żółte łapki w ramkach. Jeszcze im mało po tych ufoludkach w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nie będzie sobie robić kącika do spania bo przecież mówiła że śpi z młodszą siostrą. Jeszcze ta mała zostanie przez nią lesbą. Nie wspominając o tym, że dwie ciocie już tam się kręcą koło nich na budowie :-) A Ola to niezły gagatek skoro dali ją do ośrodka wychowawczego. Z drugiej strony rodzice najpierw rozpieścili a potem odtrącili. Nie do pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko jest podobny do Michała Wiśniewskiego teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina chce za wszelką cenę zostać celebrytką. Niedługo można się jej spodziewać w innych programach żeby tylko zaistnieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac następna chce zostać celebrytką-Marta i Karolina.Zastanówmy się ,którą chcemy częściej oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy Karoliny mama chciałaby zięcia geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×