Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

Gość Renata25
Każdy kto jest pokojowo nastawiony może dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak najbardziej pokojowo :) Już piszecie o wyprawce a ja nadal nic nie mam, tylko kilka bodziaków UNISEX , rękawiczek i czapeczek . Nie znam płci i nic jeszcze nie będę kupować bo będzie rozczarowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ja mam ciuszki w kolorach neutralnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkkaa
co do wózków ja upatrzyłam taki http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2FShowItem2.php%3Fitem%3D3195738263%26ars_source%3Dars%26ars_socket_id%3D9%26ars_rule_id%3D114&h=6AQERxT-O .jeśli chodzi o puchnięcie nóg to może zależy ile się przytyje teściowa mówiła że jej strasznie puchły ale ona ponoć koło 30kg przytyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ja na razie przytyłam 5 kg:) rozmiar 56/62 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja w takich rozmiarach :) Ale mnie wszyscy straszą , że ja i mój ,,T'' jesteśmy wysocy to i dziecko długie wyjdzie :) Tylko 5 kg? Ja mam już do przodu 9, a przynajmniej miałam 3 tygodnie temu, teraz pewnie na kolejnym ważeniu będę miała z 11-13 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moernbarossa
czesc dziewczyny , cos nas sie wiecej pojawilo super ze topi si rozwija nie dajmy mu umrzec :) U mnie ja narazie 3 kg na plusie i 17 tydzien :) A co do objawow ktore opisujecie to opuchniecia nog to nie u mnie ja narazie choc wieczorami pobolewaja mnie stopy ,i wczoraj wieczorem lezac juzw lozku dostalam strasznie mocnego skurczu lydki , po rozmasowaniu przeszedl ale to byl taki przeszywajacy bol ze nie dalo sie go zniesc :) Myslalam ze sennosc juz mnie opuscila , ale jednak nie ciagle czuje sie taka ospala ale to chyba dlatego ze w nocy mam problemy z usmieciem a raczej z ulozeniem sie w wygodnej pozycjii dla mnie i po prostu sie nie wysypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ja biorę magnez bo mnie skurcze łydki łapią. Ja zamierzam pomalować pokój w tym miesiącu aby farbą nie śmierdziało jak dzidzia już będzie. Tyle wózków jest na rynku, że nie wiadomo co kupić .Gondola musi być duża bo w zimie raczej w spacerówce jeździć nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Mnie odrzuciło od słodyczy więc nie mam jak utyć więcej . Na piersiach zrobiły mi się okropne rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..ale Wam fajnie że tak wolno przybieracie na wadze , ja jestem w 23 tyg i mam już jakieś 8 kilo do przodu , ale myślę że to dlatego że zawsze byłam z tych okrąglejszych i przeważnie żeby utrzymać fajną figurę, to musiałam ostro ćwiczyć , biegać , chodziłam na siłownie itd.. Gdy zaszłam w ciąże , to przez pierwsze 3 miesiące tylko spałami i praktycznie od razu przybyło mi parę kilogramów.. Teraz staram się też ćwiczyć i chodzić na spacery , ale jakoś nie mam większej energii. Najwyżej po porodzie zacznę znów ostro ćwiczyć plus jakaś dietka i mam nadzieję że będzie dobrze, aha póki co nie mam żadnych rozstępów , (tfu, tfu żeby nie zapeszyć...) Baloniki witam i dodam że ja też jeszcze nie mam absolutnie nic dla maluszka , dopiero zaczynam się rozglądać...Jeśli chodzi o te sprawy to jestem daleko w czarnej D...ha ha ha Renatko- oczarowałaś mnie tym linkiem z łóżeczkiem i pościelą , już wiem czego będę szukać...bardzo Ci dziekuję :) Edytko- też myślę o takim właśnie wózku tylko zastanawiam się nad kolorem , chciałabym taki neutralny by pasował w razie czego i do chłopczyka i do dziewczynki..Zastanawiam się nad czerwonym , fioletowym lub ewentualnie zielonym, aczkolwiek pomarańczowy też by mógł być...A co sądzicie na temat całkiem czarnych wózków? Ja na początku byłam sceptycznie nastawiona , że jak można kupić czarny wózek , ale później zobaczyłam taki u koleżanki i stwierdzam że całkiem fajnie się z nim prezentowała , ale chyba i tak nie kupiła bym takiego koloru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..ale Wam fajnie że tak wolno przybieracie na wadze , ja jestem w 23 tyg i mam już jakieś 8 kilo do przodu , ale myślę że to dlatego że zawsze byłam z tych okrąglejszych i przeważnie żeby utrzymać fajną figurę, to musiałam ostro ćwiczyć , biegać , chodziłam na siłownie itd.. Gdy zaszłam w ciąże , to przez pierwsze 3 miesiące tylko spałami i praktycznie od razu przybyło mi parę kilogramów.. Teraz staram się też ćwiczyć i chodzić na spacery , ale jakoś nie mam większej energii. Najwyżej po porodzie zacznę znów ostro ćwiczyć plus jakaś dietka i mam nadzieję że będzie dobrze, aha póki co nie mam żadnych rozstępów , (tfu, tfu żeby nie zapeszyć...) Baloniki witam i dodam że ja też jeszcze nie mam absolutnie nic dla maluszka , dopiero zaczynam się rozglądać...Jeśli chodzi o te sprawy to jestem daleko w czarnej D...ha ha ha Renatko- oczarowałaś mnie tym linkiem z łóżeczkiem i pościelą , już wiem czego będę szukać...bardzo Ci dziekuję :) Edytko- też myślę o takim właśnie wózku tylko zastanawiam się nad kolorem , chciałabym taki neutralny by pasował w razie czego i do chłopczyka i do dziewczynki..Zastanawiam się nad czerwonym , fioletowym lub ewentualnie zielonym, aczkolwiek pomarańczowy też by mógł być...A co sądzicie na temat całkiem czarnych wózków? Ja na początku byłam sceptycznie nastawiona , że jak można kupić czarny wózek , ale później zobaczyłam taki u koleżanki i stwierdzam że całkiem fajnie się z nim prezentowała , ale chyba i tak nie kupiła bym takiego koloru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się aż tak nie przejmuję :) Poszło mi w brzuszek i piersi o dwa rozmiary urosły :) A jak z Waszymi piersiami ? I brzuszek już widoczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
U mnie brzuszek już widać:) nikt już nie powie, że gruba jestem ;P a co do wózków czarnym to nie wiem wole już brązy i beże :) czarny to taki pogrzebowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabie-oczko a ja myślę że czarny to dobry kolor:) Zawsze można kupić kolorowe dodatki, w takim przypadku jak moim , że to moje pierwsze dziecko mogę zawsze ten wózek zostawić dla drugiego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczki dwa razy mi wysłało jedno i to samo , powinni jakoś udoskonalić to forum by dało się edytować posty ,gdy czasem walniemy jakiegoś byka , albo żeby dało się skasować jeśli się dwa razy wyśle ten sam post... Renatko - mnie na początku też odrzuciło całkowicie od słodyczy , gdzieś tak do 19 tygodnia nie mogłam na nie patrzeć , ale teraz niestety już zaczynam się za nimi rozglądać , za 2 tyg idę na ponowne badanie cukru ,moja babcia ma cukrzycę więc jakieś tam ryzyko jest...Mam nadzieję że mnie to jednak ominie...Mój lekarz mówił że cukrzyca ciążowa lubi się pojawiać koło 25 tyg... Co do wózków to właśnie chcę już taki kupić by potem był ewentualnie dla drugiego maluszka , bo na jednym nie zamierzamy poprzestać... Chyba że po porodzie zmienię zdanie i powiem: NIGDY WIĘCEJ ...ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko wózki fajne ale za ta kwotę to ja nie chcę szukać :) Planuję na wózek wydać maxymalnie 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ale teraz wyczytałam, że ten wózek nie jest wart tej ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkkaa
ja przytyłam 10 a jestem w 31 tc zazdroszczę tym co przytyły 6 . ćwiczę od początku ciąży na rowerku stacjonarnym nie objadam się wieczorami od początku balsamy na rozstępy a i tak mam na biodrach i udach na piersiach niewielkie ale już przyblakły właściwie ich nie widać. stosuję roll on z igłami i widzę poprawę zastanawiam się czy ominą mnie na brzuchu bardzo bym chciała żeby mi już żaden nie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Jak nie masz dużo miejsca na ubranka to taki zestaw jest ok :). Ja meble mam tylko łóżeczko muszę do nich dopasować . Moje maleństwo będzie miało swój pokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko właśnie też urządzamy pokoik i stwierdziliśmy że tyle mebli wystarczy plus kanapa dla mnie , żeby taty nie budzić jak będzie chciał się wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka - nie martw się , ja jestem w 22 i juz przybyło mi tyle co Tobie :) Postarasz się to szybko zrzucisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baloniki - te mebelki są cudowne i wcale nie takie drogie, najchętniej już bym je kupiła!!!! A powiedzcie mi dziewczyny zamierzacie od samego początku dzidziusia ulokować w jego pokoiku?? Ja się właśnie nad tym zastanawiam bo mamy już pomalowany dla maluszka pokoik, siostra mojego M jest taka zdolna że namalowała nam różne postacie z bajek na ścianach, ale zastanawiam się czy jednak na te pierwsze 3 miesiące maluszka nie ulokować jednak w naszej sypialni...Mój M też mówi że woli mieć żonkę i maluszka obok siebie a nie w pokoju obok..Być może teraz tak tylko mówi bo nie wie co Go czeka,,hi hi Jak maluszek będzie w nocy płakał i domagał się jedzenia , to możliwe że po tygodniu mąż sam nas wyrzuci z sypialni hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jednak się zdecydowaliśmy na to by dziecko przez pierwszy jakiś okres czasu było z nami w sypialni , kiedy minie ten najgorszy okres dla niej/go przeniesiemy do pokoiku. Tylko że my chcemy by dziecko spało z nami w łóżku a spokojnie zmieszczą się na nim 5 osób dorosłych to mam nadzieję że nie zgnieciemy maluszka. Dla mnie będzie lepiej , że nie będe musiała latać od łózeczka do łóżka i podstawiać do piersi , tak cmyk od wrócę i dam pierś i wszyscy będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego kompletu to jest na prawdę tani, ale jeszcze 3 miesiące temu kosztował 900 zł prawię, więc może jak po czekam jeszcze te 3 miesiące będzie jeszcze tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ja nauczę dziecko spać od początku we własnym łóżeczku :) takie mam plan:) łóżko ze sypialni przeniosę sobie do dziecka;P Jak cierpieć to przynajmniej razem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ja chyba jeszcze nie wiem jak to urządzę ze spaniem dla mnie :) Moje maleństwo będzie miało najbardziej osłoneczniony pokój w całym domu .Może będzie mniej nerwowe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×