Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 --------------> Balbinkowe --------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Tinka90 -------------------> iva_82 --------------------> Margaretka88 ----------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 ----------------->Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Strażów, 23 lata zaciążona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Balbinkowe ---------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ----------------------> Margaretka88 ------------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Strażów, 23 lat, zaciążona Chillująca --------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 23 lat Kielce :) Jejku Kochane moje wyszłam z gabinetu co najmniej jakbym w ciąży była :D pęcherzyk w lewym jajniku ma dokładnie 20mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
anna a w którym dc jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
anna223 to masz tak jak ja bo ja miałam w 11dc - 18mm a jeżeli przyrasta 2mm na dobe to znaczy ze ja w 12dc miałam 20 mm. :-) także super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Balbinkowe ---------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ----------------------> Margaretka88 ------------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca --------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jestem wściekła bo mojego nie ma w domu :/ wróci w piątek Jutro mam zastrzyk zrobić...mam nadzieje że nie będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Kafeteria.pl Szukaj DT FORUM KATEGORIE Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2 Poprz.1... 35 Nast. BezchmurneNiebo dziś BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Balbinkowe ---------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ----------------------> Margaretka88 ------------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Strażów, 23 lat, zaciążona Chillująca ---------------> :*:*:* 29.08.2009?*?*?* edytowano dziś Zgłoś anna223 dziś Ja mam 23 lat Kielce Jejku Kochane moje wyszłam z gabinetu co najmniej jakbym w ciąży była pęcherzyk w lewym jajniku ma dokładnie 20mm Miłość jest tylko jedna :* edytowano dziś Zgłoś MarzenaK dziś anna a w którym dc jesteś?? Zgłoś anna223 dziś MarzenaK 12dc Miłość jest tylko jedna :* Zgłoś MarzenaK dziś anna223 to masz tak jak ja bo ja miałam w 11dc - 18mm a jeżeli przyrasta 2mm na dobe to znaczy ze ja w 12dc miałam 20 mm. także super Zgłoś krystyna26 dziś BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Balbinkowe ---------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ---------------------->Lublin, 32 lata Margaretka88 ------------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca ---------------> edytowano dziś Zgłoś anna223 dziś Tylko jestem wściekła bo mojego nie ma w domu :/ wróci w piątek Jutro mam zastrzyk zrobić...mam nadzieje że nie będzie za późno Miłość jest tylko jedna :* Zgłoś Poprz.1... 35 Nast. Odpowiedz na ten temat Łukasz Orbitowski / Felieton Naprawiając siebie 17 Opracowała Kasia Kosik / Seks i związki Uciekłam do dużego miasta, zgubiłam marzenia i miłość. List do psychologa 2 Dominik Sołowiej / Styl życia Róża zdecydowała, że nie będzie miała dzieci 14 Forum Kafeterii Dużo przytyłyście w ciąży? gość Wypowiedz się Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR) / Autorzy / Kosmetyki do testów / Patronaty © 1999-2015 o2 Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Sorry ale źle skopiowałam tekst i wyszły głupoty:) poprawiam się BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Balbinkowe ---------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ---------------------->Lublin, 32 lata Margaretka88 ------------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca --------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anna223 no mozliwe ze jutro c***eknie pecherzyk ale oby w piatek :-) i wtedy jak moge doradzic to zrobcie to od tylu. Poniewaz wtedy dochodzi do blizszego dojscia do jajeczka a plemniki podobno maja mniejsza droge do przejscia :-) wyczytalam to z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z tym zastrzykiem?Mam rano zrobić i najlepiej przytulanko 36h po...To znaczy że po podaniu nie pęknie wcześniej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne, Nie mieszkam z Rze ale w sumie takie większe najbliższe mi miasto niż moja wiocha :)no i na forum bardziej obeznać gdzie Rzeszów leży :) ale to Str to tam nie mieszkam tam tylko dom rodzinny. x Praczetta prawie jak by, 22 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 --------------> Inowrocław, 25 lat Balbinkowe --------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Tinka90 -------------------> iva_82 --------------------> Margaretka88 ----------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Anulla85 ----------------->Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Strażów, 23 lata zaciążona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Dziewczyny czemu jesteście ode mnie wszystkie tak daleko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Inowrocław, 25 lat Balbinkowe ---------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ---------------------->Lublin, 32 lata Margaretka88 ------------> Kinguś89 -----------------> Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca --------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnaaaaaa
anna gratulacje Kochana! piękny pęcherzyk teraz trzymam kciuki!:) chodzisz może do gamety? widzę, że jesteś z Kielc... nie mam pojęcia jak jest z zastrzykiem bo nigdy nie stosowałam :( dziewczyny, gdyby któraś z Was potrzebowała clo dajcie znać, mam aptekę, w której sprzedają bez recepty więc mogę podesłać jak byłaby sytuacja awaryjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachnaaaaaa Nie jestem dokładnie z Kielc ale z miejscowości pod miastem :) wcześniej chodziłam do poradni właśnie w Kielcach ale zmieniłam i prywatnie już chodzę u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Po wizycie.. Maleństwo prawie 5cm, przezierność karkowa 1,4. Dzidzia dobrze się rozwija :) na początku spokojnie leżało (tak jak mama zestresowana hehe), a potem cały czas się wierciło, aż ciężko było zrobić pomiary ;) Ah jestem szczęśliwa :) <3 Natomiast moja torbiel się wchłania, jest o połowę mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Inowrocław, 25 lat Balbinkowe ---------------> Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ---------------------->Lublin, 32 lata Margaretka88 ------------> Kinguś89 ---------------> Gliwice, 25 lat(rocznikowo 26 lat) zaciążona Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca --------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla85
anna223 ja jak chodziłam na monitoring to przy pęcherzykach 18-20mm lekarz zalecał współrzycie przez 4-5 dni... bo nigdy nie wiadomo czy pęknie przy wymiarach 20mm czy 26mm... Dziewczyny ale jesteśmy porozrzucane po Polsce:) <><><><> Kinguś89 gratuluję przejścia pomyślnie badań:) <><><><> MarzenaK to życzę Ci tych dwóch magicznych kresek na waklentynki:) U mnie wczoraj było marnie z psychiką, ogólnie staram się zająć głowę czymś innym żeby nie myśleć o tym wszystkich ale czasami nachodzi tak samo z siebie i się zaczynam dołować. No nic bedzie dobrze, musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Anulla85 nie dziekuje bo nie chce zapeszac ale tak czuje ze nic z tego nie bedzie bo zaczynaja mnie bolec piersi tak jak przed okresem :-( a tobie zycze zeby te wszystkie zle rzeczy od ciebie odeszly i wszystkim nam zycze zobaczenia wkoncu 2 kreseczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo ------> Rzeszów, 28 lat gośćstarająca się --------> Spod Przeworska Mashula -------------------> Gdynia, 29 lat MarzenaK -----------------> Bielsko-Biała, 30 (rocznikowo 31) Ewelinka25 ---------------> Inowrocław, 25 lat Balbinkowe ---------------> Toruń, 25 (rocznikowo 26) Kachnaaaa ---------------> Częstochowa, 30 (rocznikowo 31) Anna223 -------------------> Kielce, 23 lat Tinka90 --------------------> iva_82 ---------------------->Lublin, 32 lata Margaretka88 ------------> Kinguś89 ---------------> Gliwice, 25 lat(rocznikowo 26 lat) zaciążona Praczetta ----------------> Gdańsk, 29 lat zaciążona Anulla85 -----------------> Warszawa, 29 lat, Krystyna26 --------------> Rzeszów 24 lat, zaciążona Chillująca --------------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarająca się
a mnie dopadło jakieś choróbsko boli głowa i żołądek jak możecie to wpiszcie 34 lata i rzeszów będzie lepiej wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka25
Balbinkowe tak to moje staranie 2,5 letnie o pierwsza dzidzie.... Ja byłam u jednego lekarza teraz idę do dr Rusaka z Inowrocławia. U mnie brak jakies przyczyny... bynajmniej mój pierwszy lekarz tak powiedział. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam brać duphaston od 16dc po 2 tabletki ale kurczę nie dopytałam...Jak to jest dwie od razu czy jedna rano druga wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×