Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Kochane - żyję póki co :) @ nie mam tylko lekkie plamienia od niedzieli i to tylko na papierze :( nie wiem co myśleć, ale napewno zgłoszę to lekarce. Odebrałam wczoraj wyniki i nadal ALT mam podwyższony ale tylko o 4 :) także coś spadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo-moze @ sie rozkreci bo ja ostatnio wlasnie tak zaczynam kazda@ :/ meczy mnie to ale w koncu @ rozkreca sie na dobre. Oczywiscie koniecznie poinformuj gina na nastepnej wizycie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dostałam dziś miesiączkę:( załamanie totalne, już nie mam siły na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femme trzymaj sie kochana... :*Wiem ze nie ma takich slow ktore moga chcoc troche podniesc Cie na duchu... Nawet nie bede probowac miwic "bedzie dobrze..." itp. bo mnie sama one odbijają... Tule Cie mocno;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dziękuję Ci:* jakoś się doprowadziłam do porządku i jestem nastawiona pozytywnie na następny cykl :) mam pytanie, do tej pory brałam jedną tabletkę clo, a teraz lekarz mi napisał na recepcie że mam brać 2 tabletki na dobę. Nie wiem czy to nie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że już wrócił CI lepszy humorek:):) ;**** co do 2 tabletek CLO to jak najbardziej prawidłowa dawka jeśli 1 tabletka nie dała rezultatów :))))) trzymam mocno kciuki za nowy cykl:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie uspokoiłaś:) od dziś zaczynam brać clo i mam nadzieję że nie będę miała skutków ubocznych bo do pracy trzeba iść:( a co u Was dziewczyny bo ja tak tylko ciągle piszę o sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam od jakiegoś czasu dodać tu żadnego postu;/ nie wiem dlaczego....:( ja dziś jestem po wizycie u gina, szwy ściągnięte dostaliśmy zielone światło;) powiedziała, że mamy sobie nie żałować byleby mąż wytrzymał:) od następnego cyklu wracam do CLO....zobaczymy czy przyniesie to jakiekolwiek efekty....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Margaretka - ja to samo. 3 razy już dawałam i każdy się nie dodał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zmiany też. Tak jak mówiłaś Margaretka plamienia się przekształciły w @. Jak nigdy trwała 4 dni, była bolesna i obfita. Myślę, że jednak ten MASTODYNON coś pomógł, i mam nadzieję że endometrium też będzie grubsze. Musiałam przełożyć dzisiejszą wizytę u gin bo mam jeszcze plamienia. xxx Femme - ja też tylko 2 czy 3 cykle brałam 1x1 , resztę 2x1 - ale i to nie dało rezultatów. Aczkolwiek u mnie nie tyle co z pęcherzykami jest problem czy z owulacją ino właśnie z cienkim endometrium xxx Asiak nadal w dwupaku? xxx KInguś i Krysia jak tam ? co raz bliżej już :) jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margetka88
BezchmurneNiebo moja gin mowila ze im bardziej bolesna @ tym wlasnie grubesze endometrium:) bo jest wiecej do zluszczenia i bardziej boli:) wiec mam nadzieje ze u Ciebie bolesność byla z tym związana:) a mnie znowu bola piersi jak jasna cholera:( nie wiem czemu po tych laparoskopiach tak mam:/ moze jakas burza hormonów i stad to sie bierze ale trudno to wytrzymac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme88
U mnie chyba też jest coś nie tak z endometrium bo niby owulację mam piękną co miesiąc, stosunki też są, no to chyba tylko to może nie grać:/ i nie mam bolesnych miesiączek, już sama nie wiem, na razie sobie odpuściłam wizyty u ginekologa bo tylko się nakręcam jak mi mówi że mam piękne jajeczko, a potem nici z tego. Wyeliminowałam też spory stres ze swojego życia bo zwolniłam się z pracy wiec jak odpocznę psychicznie, to może w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka - mam nadzieję, że coś w tym jest. Wierzę w to :) xxx Famme - niestety, może i u Ciebie jest podobny problem. Oceń to z gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femme88 - Kochana to nic tylko pozazdrościć, że miałaś możliwość odejścia z pracy....ja sobie na to niestety nie mogę pozwolić;/ a nerwów kosztuje mnie to mnóstwo.... xxxxxxxxx BezchmurneNiebo - Słoneczko według mnie coś w tym musi być, bo zauważyłam że im grubsze endo mam na USG tym faktycznie @ jest mocniejsza:) no ale może to jeden z czynników:) xxxxxxxxxxx Ja dalej zmagam się z tymi dziwnymi polaparoskopowymi dolegliwościami....ból piersi jest tragiczny....czy Wy też przez to przechodziłyście???? czy tylko ja jestem taka zryta:P:P |:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka - ja wógóle nie miałam robionej ani drożności ani laparoskopii. Podobno nie kwalifikuję się bo mam cienkie endometrium. Jestem ciekawa jakie teraz będę miała :) Mam zamiar ten cykl podporządkować intensywnemu przytulaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo - kurcze nawet nie wiedziałam, że endometrium ma wpływ na kwalifikacje do zabiegu:)))) to trzymam kciuki:):) mooccnnooo za efektowne przytulanko:D :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Bezchmurne dziękuję, że pytasz :) Strasznie męczą mnie te upały, stopy całe popuchnięte ale jeszcze troszeczkę ;) aa dokładnie niecałe 5tygodni do terminu. X Cały czas mocno trzymam kciuki za Was ! W końcu każdej się uda ! ja też miałam problem z cienkim endometrium, mi pomogły tabletki estrofem mite i do tego picie codziennie lampki czerwonego winka :) Przesyłam fluidy ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś - właśnie czytałam że na endometrium dobry jest estrofem, więc teraz już będą ją męczyć o ten lek, albo zmienię lekarza. Próby wątrobowe spadły mi na tle, że mogłaby mi wdrożyć leczenie :) do soboty już nie długo :) xxx Kinguś - ale ten czas zleciał, już nie długo będziesz miała maleństwo koło siebie. Ja niestety dopiero w wieku 28 lat dojrzałam do tego by zostać Mamą - a tu proszę los ma inny scenariusz. Może go zmieni zobaczymy :) xxx Margaretka - oj szleć będę jak cholera, zreszta to i tak powinno być już po dniach młodnych zakładająć, że owulację będę miała w 16dc :) xxx Uciekam do pracy, przesyłam wam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margetka88
BezchmurneNiebo-z ta owulacja to nigdy nie ma 100% pewnosci:) oby wakacyjny relaks przyniósł upragniony efekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pewnie niewiele z Was mnie pamięta. Mi nie udało się zajść w ciążę z clo pomimo dawki 3 tabletek. Endometrium mi wyżarło totalnie. Czasami jednak wchodzę tutaj i czytam co tam u Was. Dziewczyny z Katowic wydaję mi się że bardzo dużo płacicie za wizyty. W klinice leczenia niepłodności ja płaciłam 80 zł. W ciążę zaszłam dzięki in vitro i 14 lipca urodziłam córeczkę Maje. Jestem bardzo szczęśliwa że ją mam i kocham ją ponad życie. Życzę każdej z Was żebyście zaszły w upragnioną ciąże. Kinguś jak u Ciebie? Ty będziesz rodzić w Gliwicach? Powiem Ci ze ja nie narzekam, opieka i warunki bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak - oczywiście, że Cie pamiętam, nawet parę postów wyżej, pytałam czy nadal jesteś w dwupaku :) Cieszę się bardzo że Twoja Niunia już jest na świecie. Co do endometrium to podglądne teraz w sobote jak będę u lekarki xxx Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogl za pierwszym razem a staralam sie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak33 - najszczersze gratulacje z okazji narodzin córeczki :):):) ja muszę właśnie przemyśleć czy nie wybrać się do kliniki niepłodności...dam sobie kilka cykli po laparo a jak nic nie wyjdzie wybiorę się tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Bezchmurne to w takim razie zaciskam kciuki za wizytę, oby w końcu pojawiły się dobre wieści :) X Asiak super masz już Malutką przy sobie :) Gratuluję ! :) Jak się czujecie? miałaś poród sn czy cc?? Ja będę rodzić w Pyskowicach, mam swoją położną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś u mnie poród to cała historia. Wody odeszły mi o 3 nad ranem i pojechaliśmy do szpitala. Około 9 rano wzięli mnie na porodówkę i tam kursowałam z kroplówkami na wywołanie, skakałam na piłce, kąpałam się a mała cały czas była za wysoko. Po całym dniu byłam wykończoną i po północy położyłam się na łóżku i powiedziałam że nie mam siły na nic, nawet przeć nie dam rady i że chce cesarkę. Oni chcieli żebym próbowała urodzić na stojąco ale ja zasypiałam no to zrobili cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pamietacie mnie jeszcze?? Asiak gratulację :-) Kinguś trzymie kciuki :-) Ja niestety wracam do was po 3 m-c prawie od momentu zajścia w upragniona ciążę :-( niestety w środę miałam zabieg czyszczenia poniewaz poroniłam okazało się że jak poszłam we wtorek do lekarza na kontrolę a byłam już w 11t3d to na usg lekarz zobaczył obumarły płód okazało się że serduszko przestało bić już między 8 a 9 tyg. a ja nie miałam żadnych objawów ani krwawień ani bólów brzuszka :-( więc już nie dało się nic zrobić. Psychicznie byłam rozwalona ale lekarz mój kochany powiedział że teraz 2 cykle odczekać i starać się od nowa i teraz będzie już dobrze :-) jestem dobrej mysli :-) Pozdrawiam wszystkie kobietki i wracam do was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaK - Pewnie, że pamiętamy:* bardzo mi przykro Słoneczko, że musiałaś podzielić mój los....:( ściskam Cię mocno;****ale bardzo cieszę się, że jesteś pełna pozytywnych myśli:*i wierze, że ta pozytywna energia szybciutko do Ciebie wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×