Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość gość
NICK.............................WIEK.................... SKĄD.....................T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka...... ....28......................... Pl(Wroc)............ 02.02.14................? Wilma Flintstone...........29.........................De.......... .... .........02.02.14...............? Żabka37 ........................37..........................Pl...... ...................02.02.14...............? BebiBabu ...................... 33 ........................UK .......................05.02.14...............? majowa ..........................27.........................PL(ok. Gliwic).....05.02.14...............? Królik skacze................25.........................ok. Katowic ..................05.02.14............? olapola............................31.................... .....Opol e...................06.02.14..............? Doska11111..................27........................ UK ........................11.02.14..............? 1984Asia1984...............29..........................Pl ..........................14.02.14...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
tą ostatnią tabele to ja wkleiłam, zapomniałam się podpisać :) Mnie to już mniej boli podbrzusze. W terminie okresu czułam się jak bym go zaraz miała dostać. Teraz czasem taki skurcz mnie chwyci. Powiedziałam ginekologowi i dostałam luteine dopochwowo na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
dziewczyny nie jestem w ciazy...dzwonilam juz pytalam. Wynik ujemny :( nie wiem czemu wychodzily mi drugie kreski. Smutno mi ale coz. Tak mialo byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Fiona przykro mi. Wiem jakie to uczucie. Mi wtedy pomagał kieliszek wina, czasami butelka.... ale to tylko na chwilę.... Pocieszające jest tylko to, że przed Tobą nowy cykl starań i może tym razem się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Brzusia:) Ja mam prawdopodobnie termin na 21 lutego, w pon. miala być @ , ale nadal jej brak :D tesciorki wszystkie wychodziły mi negatywne aż do terminu spodziewanej @ wtedy wyszly 2 krechy, niby ta najwazniejsza to słabsza,ale szybko popedzilam do Gin :) no oczywiscie sie śmiał, że za wczesnie przyszlam, ale zerknal na USG i potwierdzil ze pecherzyk jest, zlokalizowany w macicy :) takze teraz tylko sie modle zeby tam w tym pecherzyku byl jakis zarodek, do tego cytomegalia wyszla mi nie bardzo i musialam dzis zrobic tzw. awidnosc cytomegalii i wynik za tydz. wiec odrazu pojde do Gin. i bede atakowac o karte ciązy :) A tak to sie cieszymy bardzo, mamy juz coreczke teraz polowalismy na synusia, ale jak to moj mezus mowi najwazniejsze zeby bylo zdrowe i takie fikusne jak nasza pierworodna :) A odczucia ciazowe, owszem sledzie i kakao super smaki :) no i ja znana z pasji picia kawy nagle przestalo mnie to rajcowac, gora jedna rano i to taka slabiutka... i bole brzusia...w dzien spodziewanej @ to strasznie bolalo, z dnia na dzien coraz mniej i coraz fajniej sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 !!!! Kochana nie poddawaj się! 3mamy kciuki za następny cykl :) Bądź dobrej myśli Nie w tym miesiącu to w następnym zaciążysz :) Przytulaj się mocno do chłopa i napewno coś z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
juz sobie poplakalam ale przejdzie. Nie wiem boje sie ze cos ze mna nie tak. Czemu wychodzily mi drugie kreski? Moze mam nowotwor? nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Witaj Roozia Gratulacje. Moja to też druga ciąża, tylko my już mamy chłopca i teraz mogłaby być dziewczynka, ale oczywiście najważniejsze, aby zdrowe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Fiona jeśli Cię coś martwi, powinnaś porozmawiać z lekarzem. Coś kiedyś słyszałam, że jak druga kreska się pojawia, a nie ma ciąży to coś się może dziać z organizmem. Trzeba być dobrej myśli, ale zdrowie najważniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona- tak mi przykro. wiem co czujesz:( ale nie poddawaj sie.następny cykl będzie Twoj :) roozia- witam! ja tez w drugiej ciązy. mam juz synka4-latka .teraz by się przydała dziewczynka :) synek chce bardzo siostre.ale wiadomo najwazniejsze.zeby zdrowe. A Twoja córcia jaka duza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK........SKĄD......T.P.......PŁEĆ mmm...szarlotka.. ....28...Pl(Wroc)..02.02.14................? Wilma Flintstone......29......De.....02.02.14...............? Żabka37 ......37.......Pl.......02.02.14...............? BebiBabu ....... 33 ............UK ...05.02.14...............? majowa ......27......PL(ok.Gliwic).....05.02.14...............? Królik skacze....25........ok. Katowic..05.02.14............? wKoncuSieUda....25....DE......07.02.14.......? Doska11111.......27... UK ..11.02.14..............? 1984Asia1984........29.........Pl ...14.02.14...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam się do tabelki i mam nadzieje.ze w niej zostane :) po wizycie zmienie nick na latwiejszy :) krolik skacze-widze ze jestesmy w tym samym wieku tez:)i widze.ze jestes z ok. Katowic.a skad dokladniej?? ja z Polski jestem ze śląska. Żory-Jastrzębie kojarzysz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no moja córcia kończy w tym roku 6 lat i chyba tak na przekór Ona chce Brata ale jak to mówi z Siostry tez sie ucieszy beda wtedy same dziewczyny :D hehe, biedny moj mezus juz jako mezczyzna ma malo co dogadania a co bedzie z jeszcze jedna kobietka? Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Wkońcusieuda do Żor czasem jeździmy do Auchan :) Ja jestem z Łazisk. Nie wiem czy wiesz gdzie to ale Śląsk :) Kurcze a jest ktoś kto nie ma jeszcze dzieci:) ? Tylko ja taka niedoświadczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
Alwareza 26l. tp 06.02.14 PL tez to moje pierwsze i martwie sie bardzo bo w pt.dopiero 1 wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK..........SKĄD................T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc).......02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.................02.02.14.............? Żabka37 ..................37.......Pl.................02.02.14.............? BebiBabu ....... ........33 ......UK ...............05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).05.02.14............? Królik skacze...........25.......ok. Katowic....05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE.................07.02.14............? Doska11111............27... ....UK .................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl .................14.02.14.............? Roozia.....................26.........Małopolska....21.02.14............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelke uaktualnilam o siebie :) byle zebym tylko mogla w niej zostac :) Nawet nawieksze doswiadczenie przy dzieciach to jest NIC, kazde dziecko jest inne, mówia ze najbardziej spokojnie jest to ostatnie dziecko ktore rodzisz tylko nigdy nie wiesz ktore ostatnie :D Lece po Sikse do przedszkola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czytam Was od poczatku i powiedzialam ze oficjalnie dolacze sie po wizycie u lekarza. Bylam juz na dwoch jednak podziwiam Was ze tak szybko potraficie sie cieszyc. Lekarze do tak wczesnej ciazy podchodza z dystansem . Ja ostatnia miesiaczke mialam 29 kwietnia w dniu dzisiejrzym pechezyk ciazowy mial 12,5 i powoli widac ze cos tetni wiec najprawdopodobniej serduszko. Termin dziwny bo wyszedl na 14. 02 wiec tak analizujac wasze terminy i wczesniejsze wpisy to u mnie troszke pozno. Ale lekarz powiedzial najwazniejsze pierwsze tygodnie. Najwiecej poronien zdarze sie w tych pierwszych tygodniach. Duzo zakazow przez te pierwsze tygodnie ale czego sie nie robi zeby bylo dobrze. Do tabelki dopisze sie za 2 tygodnie jak bede miala karte ciazowa. Powiem Wam ze moze inaczej podchodza osoby ktore bardzo sie staraly o ta ciaze, ktorym nie przyszla ona tak latwo. Trzymam za Was kciuki. Od czasu do czasu sie dolacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno się nie odzywałam, bo u mnie w zasadzie bez zmian. Samopoczucie mam nawet dobre, lekkie mdłości, jakieś pobolewania brzucha i piersi, ale uważam, że te dolegliwości są bardzo łagodne :). I oby takie zostały ;) Ja też już mam 1 dziecko - synka dwuletniego :) Czy tylko ja jeszcze nie byłam u lekarza? Wszystkie poszłyście do ginekologa tak szybko? Ja się wybieram 24 czerwca dopiero, czyli w 8 tygodniu. Widzę znajome okolice: Łaziska, Gliwice, Żory-Jastrzębie... :D Ja też mniej-więcej z tych rejonów :) fiona - przykro mi :(. Myślę, że dobrze byłoby wyjaśnić u lekarza, czemu testy wychodziły pozytywnie, bo jeśli wyszły 2 kreski na więcej niż jednym, to nie można już tego wytłumaczyć wadliwością testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aallaa80 - ja myślę, że każda z nas ma pełną świadomość tego, że w 1 trymestrze łatwo jest stracić ciążę. Ale czy to oznacza, że nie należy się cieszyć? Przecież martwienie się i stresowanie, że istnieje ryzyko poronienia, może jedynie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK..........SKĄD................ T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14........ .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................02.02.14...... .......? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.......... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07.02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? Roozia....................26..........Małopolska........21.02.14............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja się na razie nie dopisuję do tabelki, bo chcę się dowiedzieć o termin jak pójdę do lekarza. Umówiłam się na wizytę dopiero na 01 lipca, wcześniej się nie dało. Myślicie że to późno? Ja też mam już dziecko. W tym roku kończy 8 lat (jest z 2005). NIe wiem co jeszcze napisać, chyba to że bardzo się boję, co juz pisałam na moim topiku. Boję się o pracę, o finanse. Wiem, mogłam się wcześniej zastanowić, ale myślałam że to staranie się będzie dłużej trwało... przynajmniej jak czytałam te wszystkie topiki staraczek to nie było to takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek kazda z nas sie napewno cieszy . I tez jestem zdania ze zamartwianie sie nic nie da. Aczkolwiek wczesniej bylam na innym forum i wiem jakie jest rozczarowanie jak sie okauje ze jednak sie nie udalo. Moze to tez zalezy od natury czlowiek , Ja musze miec pewnosc ze wszystko jest ok wtedy bede skakala z radosci , teraz to jest gdzies stlumine. Wiem ze bedzie dobrze ale.... no wlasnie zawsze jest to ale. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa:)
hej dziewczyny Jak miło widzieć ze jest nas coraz więcej!! Gratuluje świeżym ciężarówkom.!! Ja od wczoraj juz w domku siedzę i staram sie relaksować. Objawy jakby zelżały wiec czuje sie całkiem całkiem. No oprócz senności i lekkiego bólu piersi. ale pewnie to "zawdzieczam" d*phastonowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona - ale zarówno test z moczu, jak i badanie z krwi wykrywają tę samą substancję. To, że wcześniej były 2 kreski, a teraz beta wychodzi ujemna, tj zerowa lub w okolicach ( w moim labie wynik ujemny jest do 3 - taki miałam przy ciąży biochemicznej, tj test sikany mi wyszedł, potem coś jak okres, a potem było badanie - wynik właśnie taki), może oznaczać poronienie właśnie. Jak zarodek obumiera, to beta spada. Nie rozumiem tylko jak na tym quick teście mogło jeszcze coś wyjść - może on jakiś felerny - bo test, gdzie kreski szuka się pod obudową to jakaś porażka. A Ty nie masz jeszcze krwawienia, lub choćby plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×