Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Ale też dopisała tydzień;P NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................02.02.14 ...... .......? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? 5 tydz. ZielonaOliwko, ja termin porodu obliczyłam w kalendarzu internetowym:) Ten właściwy, wyznaczony przez gin wpiszę na początku lipca po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Rybko ja nie mogę sobie obliczyć terminu w kalkulatorze bo mojej ostatniej miesiączki nie da się odnieść do wielkości ciąży z usg, przez karmienie piersią miesiączki były bardzo nieregularne, licząc od ostatniej to byłby pewnie z 12 tydzień ciąży ;) Jak możesz to mnie dopisz 28lat PL termin 15.02.2013? Ze znakiem zapytania, jak poznam właściwy to zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
To ja też sie dopisuje :) NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................02.02.14 ...... .......? Alwareza..................26....małopolska............04.02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
To ja też sie dopisuje :) NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................02.02.14 ...... .......? Alwareza..................26....małopolska............04.02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
Hej dziewczyny :) dawno się nie odzywała, ale ... cały czas śpię :) odkąd zaczął mi się 6 tydzień pojawił się tyle objawów, że szok... tam gdzie siadam to mogłabym spać na zawołanie, mega wzdęcia... ciuchy luźne mi się kończą, do wszystkie się zabieram z wielkim zapałem, tylko że ten zapał szybko się kończy i mogłabym jeść same owoce i warzywa, chociaż w poniedziałek miałam mdłości i byłam strasznie blada.. mąż przestaje mnie poznawać :) i trochę chyba go te niegroźne objawy bawią :) zwłaszcza jak wiecznie śpię :) jak myślicie, czy to może być związane z tym, że biorę luteinę? i nadżerka się uspokoiła chyba :) i staram się na długie wędrówki nie wybierać... u mnie serduszko było widać w 5t6d więc możliwe, że zobaczysz :) wkońcusięuda zazdroszczę tak szybkiej wizyty :) alatat szczerze ciebie podziwiam :) ja jestem w pierwszej ciąży i się zastnawiam jak to wszystko ogarnę a gdzie tu całą 3 :) królik skacze nic się nie martw:) może twoje maleństwo jest spokojniejsze i już :) się iesz, że ci nie dokucza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
no i tabela obowiązkowo :) NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................02.02.14 ...... .......? Alwareza..................26....małopolska............04 .02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27.............27........Pl.........................08.02.12..............? 6t4d Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................02.02.14 ...... .......? Alwareza..................26....małopolska............04 .02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27.............27........Pl..................... ....08.02.12..............? 6t4d Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? AniaDz......................25 ........UK.......................16.02.14...........? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
michaska27,ja rowniez pierwszy raz w ciazy i jestem zielona ;) Staram sie nie stresowac za bardzo,w sumie wychowywalam mlodsza siostre od pierwszych jej dni i bylam jej,czasami,jedyna opiekunka,ale doswiadczenie jest ;) dziewczeta,wspolczuje Wam upalu,musi byc ciezko :( U mnie z samego rana burza,a teraz chlodny wiaterek,ze nawet pod kocem jestem :) Nie ma mnie w tabelce,a nie mam w tel.opcji wklejania,ale i tak bede pisac :) tak sie zastanawiam nad tym oddawaniem krwi pepowinowej.Co sadzicie na ten temat? WkoncuSieUda,wiesz cos,moze,czy w De jest to platne?Jakie koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................07.02.14 ...... .......6t5d Alwareza..................26....małopolska............04 .02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27.............27........Pl..................... ....08.02.12..............? 6t4d Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? AniaDz......................25 ........UK.......................16.02.14...........? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ! Tez jestem lutowa przyszła mama i jeśli moge chętnie sie do was dołącze... część dziewczyn już znam troszke ;-) Tymianku, Rybka :-) a częśc staram sie poznać czytając ten watek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................07.02.14 ...... .......6t5d Alwareza..................26....małopolska............04 .02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27.............27........Pl..................... ....08.02.12..............? 6t4d Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? AniaDz......................25 ........UK.......................16.02.14...........? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? lulika....................30............Pl.......................21.02.14................5 RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa:)
Hej dziewczyny :) Gratulacje dla Wszystkich świeżych ciężarówek. wKoncuSieUda ja też nie zobaczyłam serducha na pierwszej wizycie - kolejna 10tego lipca. Czuje ze będzie dobrze :) Wierze w to ! U mnie upały dają mi się we znaki. Bo o ile jakoś na razie mdłości nie mam to jestem mega senna=zmęczona i wiecznie wzdęta, ale to chyba juz nie za sprawą upałów tylko mojego wzmożonego apatytu. Ciąża na tym etapie to dla mnie nowość i modle się żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Cześć Dziewczyny Ja już po wizycie. Wszystko jest ok. Serducha długo nie mógł wyłapać, ale w końcu się udało :) Mam takie dobre 6 tygodni, gin mówił, że każdy dzień na tym początku ma ogromne znaczenie i za kilka dni wszystko byłoby dokładniej widać. Teraz lista badań, Wy też macie zlecone badanie na hiv? Mówił, że teraz to obowiązkowe. Zdziwiłam się, bo przy pierwszej ciąży nie miałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiczka
miałam ostatnią miesiączkę 3 maja. 22 była wizyta u lekarza i ogłosił że jestem tuż tuż przed owulką no to były starania...licząc że do miesiączki powinny być 2 tyg wyszło że 7,8,9 czerwiec powinnam dostać miesiączkę a tu cisza...z racji mojej ciężkiej sytuacji zdrowotnej poczekałam aż do 15 żeby test wykonać a tam II krechy od razu :):):) jestem przeszczęśliwa tylko niestety do wizyty jeszcze muszę poczekać aż do środy chyba umrę ze stresu czy wszystko ok jest...sprawdzałam na jakimś kalkulatorze terminu porodu że prawdopodobny termin to 13 luty maks 14,15 ale i tak zobaczymy co lekarz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej. U mnie upały tez daja sie we znaki. Wczoraj mieliśmy 36st w cieniu. W nocy nie mogłam spać. bo mamy sypialnie na poddaszu i masakra. musialam w nocy brać zimny prysznic bo myslałam ze zjadę. Poza tym czuję się w sumie super. Wzdęcia jeszcze mnie trzymają . ale juz mniej. Jem i jem . ciągle jem! głownie mięcho. nabiał i pomidory. w ogóle jak przy Synku słodkie jadłam tak teraz nie mam ochoty. tylko na takie syte jedzonko. Cera mi się poprawila. w przy Synku miałam masakre. Poza tym jak się robie głodna a nie zjem to mnie tak mdli że szok. Wczoraj juz stałam nad wc. Myślałam że będe wymiotować. ale przeszło to polecialam szybko zjeść i jak ręką odjął. Piersi bolą mnie z boku od pachwin. ale tylko jak dotykam i wieczorem jak ściągam stanik to cięęęęęęężkie jak kamienie! I spaaaaaaaaaaaać. całe dnie ziewam. ale niestety na spanie nie mogę sobie pozwolić. o oddawaniu krwi pepowinowej niestety nie mam pojecia.nawet o tym nie slyszalam.. ja narazie nie dostalam zadnych badań.biore tylko witaminki. i pewnie po wizycie 4lipca dostanę serie badań :))) MAJOWA- bedzie dobrze .to pewne .ja nawet nie mysle inaczej. Z synkiem tez serduszko widziałam na drugiej wizycie kończąc 8 tydzień. Mam nawet usg. Juz widac bylo rączki nózki wszystko :) Takze teraz pewnie tez wszystko ładnie zobacze . bo to będzie koniec 9 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
u mnie dzis chlodniej,slonca nie ma.Przed chwila cos mowili w wiadomosciach,ze temp.moze siegnac nawet 50st!!!To bylby koszmar :( WkoncuSieUda,z ta krwia,to mozna ja oddac tylko zaraz po porodzie w szpitalu.Potem jest ona przechowywana i moze uratowac zycie dziecku w przypadku ew.choroby.Ja juz taka zapobiegliwa jestem :) Przy nast.wizycie spytam sie,jakie to sa koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaśka27, ooo, to bardzo wcześnie serduszko usłyszałaś-super:))) Tym spaniem, to mnie nie pocieszyłaś, ja w pierwszej ciąży też non stop przysypiałam, ale wtedy mogłam sobie na to pozwolić...Teraz mam małego Bąka na wychowaniu:) Ja dopiero 4t5d, więc wszystko przede mną...Tylko wzdęcia mam masakryczne... Cytrynka, jak chcesz, to podaj swoje dane, a ja Cię wpiszę w tabelkę:) Jeśli chodzi o krew pępowinąwą, to nie do końca to takie fajne...A koszty utrzymania potem-MASAKRA...No chyba,że kogoś stać i nie ma co z kasą robić...Ja to rozważałam,ale po wgłębieniu się w temat zrezygnowaliśmy...Upały u nas straszliwe, nie ma czym dychać:/ Lulika, :*** Witaj!:) Majowa, każda z nas ma chyba takie obawy, ale trzeba wierzyć,że będzie dobrze!:) 1984Asia1984 Super,że udało się "złapać" serduszko!:))) Ja miałam badanie na HIV, to standard, dziwne,że wcześniej nie miałaś...A ile latek ma Twoje pierwsze dziecko?Bo widzę,że jesteśmy w jednym wieku:) AAsiczka, gratulacje serdeczne!:))) Mi już powoli mija szok,ale wiem jak się czujesz:) wKoncuSieUda, jestem z Tobą w tym cierpieniu "upałowym"...:/ Sypialnia na poddaszu, faktycznie może dać w kość, współczuję:( Jedz regularnie , a mało, wtedy być może unikniesz mdłości...Ja też non stop głodna, a słodkie odrzuciłam całkowicie...Tylko konkrety-mięcho, warzywa i chipsy(których unikam)- i to takie mega dobrze doprawione;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiczka
heh widzę że upały dzisiaj w całej Polsce panują u mnie też a jestem z pomorza powietrze prawie stoi a nawet jak zawieje to i tak wiatr jest ciepły blech mi się chcę spać spać pić pić spać spać pić pić piersi bolą strasznie i chyba zaczynam być wrażliwa na zapachy...wczoraj jakoś surowe mięso miało nie taki zapach i to 2 różne no i w sklepie jak przeszłam dziś koło warzyw to musiałam zjeść pomidora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też upały. Przez cały maj i pół czerwca lało, a jak przyszła ładna pogoda, to od razu taka ekstremalna temperatura. Duszno mi i słabo, mdłości mam, ale dziś jakby troszkę lżejsze. W przeciwieństwie do was nie potrafię zbyt dużo jeść. Zjem troszkę i potem od razu mi gorzej. lulika :) :) :) Rybko - ja nie będę wpisywać tygodnia ciąży, bo to trochę bez sensu, co tydzień trzeba by go było aktualizować. Jutro kończę 7 tydzień. W poniedziałek idę na pierwszą wizytę, już bym chciała tego mojego okruszka zobaczyć :). cytrynko - czytałam co-nieco o tej krwi pępowinowej, ale na pewno się na to nie zdecyduję. królik skacze - nie stresuj się na zapas. Kiedy masz najbliższą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmajja
Witam wszystkie kobietki, ja tez jestem w ciazy w 6 tyg, 4 dni, mialam juz pierwsza wizyte u lekarza, ale ta P. Doktor jakas dziwna, nie mialam zadnego usg, tylko mnie zbadala, dala skierowanie na usg dopiero w 14 tyg... Nienormalna jakas, wyladowalam w szpitalu z bolami brzucha i dopiero tam zrobili mi usg i okazalo sie ze na jajniku mam torbiel 6na 6 cm, na razie nie chca operowac dopiero w 2 trymestrze bo moze torbiel peknac, czy ktoras z was miala podobnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeśli chodzi o HIV, to jest obowiązkowe. Było obowiązkowe 3 lata temu, gdy byłam w pierwszej ciąży. Więc musisz mieć starsze dziecko niż moje :). Ale rocznik mamy ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku, może i racja z tymi tygodniami... W takim razie wklejam "czystą" tabelkę:) NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................07.02.14 ...... .......? Alwareza..................26....małopolska............04 .02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27.............27........Pl..................... ....08.02.12..............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? AniaDz......................25 ........UK.......................16.02.14...........? Roozia....................26..........Małopolska........ 21.02.14............? lulika....................30............Pl............... ........21.02.14................? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? Mmmajja, niestety z tą torbielą nie pomogę...A byłaś prywatnie czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Mmmajja Ja w poprzedniej ciąży miałam torbiel 4 cm i się sama wchłonęła w ciągu pierwszych kilku tygodni. Co prawda u Ciebie torbiel jest większa, ale może będzie tak jak u mnie. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmajja
Dzieki dziewczyny, niestety na nfz bylam i ostatni raz, nie wiem co za lekarz kieruje na usg dopiero w 14 tyg, a gdyby byla ciaza pozamaciczna czy cos... Jestem 2 raz w ciazy i pierwszy raz sie spotykam z czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmijja, na nfz przwidziane są 3 usg na całą ciążę-1 w każdym trymestrze...No ale tak czy tak na pierwszej wizycie powinna była zrobić...:/// Swoją drogą-nic już mnie nie zdziwi , jeśli idzie o naszą służbę zdrowia;)Trzymam kciuki ,żeby było dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po raz pierwszy dokuczył mi upał, faktycznie powietrze stoi, a ja nie miałam siły iść z sunią na dłuższy spacer. Dobrze, ze w pracy mam klimatyzację to jakoś znośnie:) Cycki jakby mniej bolą, wraca ochota na baraszkowanie:) ku uciesze mojego męża:) wszystko do przodu. Brzuchol mi wydęło juz wieczorami to wyglądam na 5 miesiac. Mialam nadzieje, jakos jeszcze do polowy lipca ze nie bedzie widac, a tutaj sie okazuje ze i owszem i to jeszcze jak ! Rano jeszcze jak Cię moge, troszkę tylko. Ja nie mam jakichś zachcianek, oprocz tego ze mam parcie na zdrowe odzywianie, chce mi sie warzywek. I codziennie jem lody, no podobnie jak w pierwszej ciazy, ale w koncu lato za pasem, wiec taka uroda tej pory roku:) Ja badania juz porobilam, na hivy, toxoplazmoze, cytomegalie, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984Asia1984
Hej no ja mam dziecko 2 letnie i nie miałam w pierwszej ciąży badań na hiv, a chodziłam do dobrego lekarza w Warszawie. Nie wiem czemu mi nie zleciła, zapomniała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
RybkaPlum,kochana jestes :) Nick:cytrynka963,skad:DE,wiek:29,TP:03.02.14, 8tydz. Flinstone,widze,ze mamy to samo w tabelce ;) z ta krwia pep.musze wiecej sie dowiedziec i jesli to jest koszt.2tys.(tak gdzies czyt.),to sie nie zdecyd. U mnie dzis same burze,pioruny,blyskawice i chlodno wrecz.W zyciu,tyle nie jadlam,jak teraz.Co chwile musze cos zjesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
widze,ze przy skad wyszedl mi usmiech. Mialo byc D E, ale usmiech tez fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Z krwią pępowinową problem podobno jest taki, że owszem przechowywać przechowują i sporo to kosztuje, ale tak naprawdę nie potrafią jej potem wykorzystać. Dotarłyście może do danych jak często w Polsce wykorzystuje się tą krew do leczenia, ratowania życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×