Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Ja jeszcze nie byłam u lekarza- tj na USG, bo u gina byłam w związku z plamieniem, które, tfu tfu, chyba było tylko incydentem związanym z zagnieżdżeniem. Właśnie - zagnieżdżenie moim zdaniem następuje mniej więcej w terminie spodziewanej miesiączki, stąd 'plamienie implantacyjne' występuje mniej więcej w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bardzo boli brzuch , no może nie tak strasznie, ale jednak. Normalnie czuję jakbym skrywała jakąś tajemnicę. piersi mnie bolą, ale tak jak pisałam umówiłam się do ginekologa na 1 lipca dopiero. a wy chodzicie prywatnie czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onatowie- ja tez dopiero ide 18tego takze tez jestem w niepewnosci czy tam wszystko ok ale wierze mocno ze tak!! Dziewczyny czy was tez tak wydelo??? Ja mam juz 7 cm wiecej pod pepkiem wygladam jakby byla w polowce. Szook ale waga stoi w miejscu tylko brzuch mi wysadziloo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie jestem trochę grubiutka więc brzuszek mam. Dlatego nie widzę różnicy. mam tłuszcz i tyle. Ale podobno na szczupłych osobach szybciej widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczupla. Waze 52kg. Ale w pierwszej ciazy zaczelo byc widac dopiero w 16tc. A teraz 6tc i mam brzuch jak w 1wszej w 22tc serio masakra :) maz i mama sie smieja ze to moze serio blizniaki hehe ale przeciez nie mozna tego stwierdzic po wielkosci brzucha. Moze taki moj urok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho? Myślalam.ze moze bedą jakieś zywe dyskusje. a tu nic :) Ja zaraz uciekam spać bo ziewam i ziewam i juz ledwo siędze. A dziś poinformowali Nas że synek ma miejsce w przedszkolu od 20 sierpnia. w końcu. bo troszkę czekaliśmy :) Troche się martwie jak sie zaklimatyzuje. bo język ma slabo opanowany. ale mam nadzieję ze mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja wczoraj pobilam już sama siebie.20.40 a ja w łóżku :)synek jeszcze szalał a ja odpadlam. Fiona bardzo mi przykro.faktyczne ten test jakiś dziwny.hmmm i ciejawe czemu wyszedł pozytywny. Wkoncusieuda ja synka dałam do przedszkola jak miał 9 miesięcy,bo szlam do pracy.chodził codziennie od rana do późnego popołudnia.jak odeszlam z pracy to zmieniłam że chodzi tylko 2 dni.i to że jest w przedszkolu to chyba była najlepszą decyzja.oswaja sie z językiem,niczego sie nie boi. Od września pójdzie na 15 godz tyg. Z drugim dzieckiem zrobię to samo. No nic trzeba wstać z łóżka bo głód zaczyna sie odzywać Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
Dziewczyny po jakim czasie idziecie do lekarza? ja maialm ostatnio @ 30 kwietnia i ide dopiero jutro 14 czerwca to juz 7 tydzien chyba...nie zapozno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza byłam juz 2 razy, wczoraj zobaczyłam serduszko:) Wkońcusie uda - ja tez mam wydęty bebzun:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alwereza- wcale nie za późno. jak ma być dobrze to będzie. jjutro juz zobaczysz bijące serduszko :) Ja ost okres mialam 4 maja. Zabka a Ty kiedy? ktory masz tydzien?? Ja do tej wizyty chyba osiwieje.dni mi sie wleką.a juz tak sie zamartwiam czy wszystko ok grrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu a mnie od rana mdli i biegunka... czyzby wirus? a moze tylko objawy? A kiedy myslicie powiedziec rodzince? Ja mieszkam z tesciowka no i trudno utrzymac to w tajemnicy, dzis jej powiedzialam bo juz dopytuje sie jak tam i jak ... i tak mnie wysciskala, moze za wczesnie, zeby tylko nie zapeszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiedzą mama i mąz wiadomo i siostra. ale kazałam poki co nie gratulowac i nie zapeszać i czekamy do wizyty . a poźniej mozemy się cieszyć w pełni :) A stać się może zawsze coś. na każdym etapie ciąży wiec jakbym miala wariować cała ciąze to bym wylądowala w psychiatryku. Grunt to myślec pozytywnie. U mnie nie ma innej możliwosci. MUSI BYĆ DOBRZE :) i tak bedzie! choc tez sie troche stresuje. wiadomo mysle. ale zaraz odganiam te mysli i wlaczam pozytywne myslenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz bardzo się boję i będę czekać na wizytę u lekarza. Sama nie wiem czego chcę, wg mnie wszystko zaczęło się pierniczyć odkąd się dowiedziałam ze jestem w ciąży. W pracy nie mogę się wyrobić, bo ciągle o tym myślę, w domu również. Zapisałam się na kurs, na który dojeżdżam 50 km w jedną stronę i już mi się przestaje chcieć. A jest on drogi. Może to była pochopna decyzja o dziecku. Zwłaszcza że w pracy u nas nie ma osób niezastąpionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już wie trochę osób.w pierwszej ciąży też szybko mówiliśmy.a odpukać jak cos ma sie stać to i tak sue stanie,predzej czy później.ja wierzę,że wszystko bedzie ok. Rozia mnie od przedwczoraj męczyła biegunka.ale wczoraj wypilam smecte.i ki w miarę przeszło.ale dzisiaj znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
W rodzinie mojego faceta juz w sumie wszyscy wiedza z czego jestem bardzo nie zadowolona!! ja jeszcze nie bylam u lekarza (jutro mam wizyte) a tesc wszyskim rozgadał!! chcialam zapytac tez dziewczyny o zamrazanie nadzerki mialam to robione w marcu potem 6 tygodni celibatu i chyba przy pierwszej okazji (połowa maja) zaszlam odrazu w ciąże? Któraś z was miała zamrażana nadżerke a potem ciaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onatowie chocby nawet dzidzia byla pochopna decyzja to juz nie ma co sie zastanawiac nad rozlanym mlekiem tylko cieszyc sie z tego ze dzidzia Ci w brzusiu rosnie, kurs napewno dasz rade zrobic wkoncu ciaza to nie choroba, napewno dasz rade tylko poprostu jeszcze o tym nie wiesz :) Na pocieszenie Ci powiem ze ja w pierwsza ciaze ktora byla wyjatkowo nieplanowa ;) to studiowalam do tego normalnie pracowalam i jeszcze miedzy czasie zalatwialam slub, przeprowadzke bo mezus pracuje na zagranicznych delegacjach wiec moge liczyc tylko na siebie i dalam rade :) Ty napewno tez!!! Kurs napewno Ci pojdzie o wiele lepiej bo co 2 glowy to nie jedna :D hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka 37 kiedy miales ostatni okres?- Ja tez bylam wczoraj u lekarza ale u mnie jeszcze nie bylo dokladnie widac serduszka , powiedzial ze powoli cos zaczyna bic ale jeszcze dokladnie nie bylo widac. ja pierwszy dzien licze od 29.04 aczkolwiek u mnie ze wzgledu na iui owulacja byla ok 16 .05. wiec troche pozno- ale juz nie wiem jak top liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba doszlam do przyczyny porannej biegunki otoz wczoraj mialam zachcianke na brzoskwinki a pozniej popilaj jej kefirkiem , a rano kawa z mlekiem co nie znosze jej ale zeby normalnie funkcjonowac to trzeba :D no i polecialo hehe.... albo stresik bo dzis z Siksa ide do dentysty a ona taka panikara wiec oj bedzie sie dzialo:/ ja narazie tesciowce zdradzilam, w przyszlym tyg. ide zobaczyc czy jest dzidzia w pecherzyku bo narazie tylko pecherzyk widzialam , jak juz bedzie ok tak bede trabic po calej rodzince bo uhahani jestestemy niesamowicie, mezus tez nie moze sie doczekac zeby w pracy kolegom oglosic nowinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
Aallaa80 ja mialam okres 30.04 i jutro ide do lekarza i mialam nadzieje ze zobacze juz serduszko i wszystko,obawialam sie nawet az późno mam tego lekarza a z tego co Ty piszesz to moge nie zobaczyc jeszcze nic ehh ciezko jest to wszystko wyliczyc tez nie wiem kiedy mialam owulację ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) Założyłam nowy temat bo nie mogłam znaleźć podobnego i po założeniu was znalazłam. Zapowiada się że też mogę do was dołączyć.Dzisiaj test 3-4 dni przed @ wyszedł pozytywny.Kreseczka słaba ale różowa.Jestem tak podekscytowana :) Nie mogę uwierzyć i ciągle mi się wydaje że pewnie test zrobił mnie w konia :P. Z moim szczęściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy. Ja na razie chyba nie powiem nikomu. Mąż wie i tyle. Może jak wrócę od lekarza i będzie wszystko w porządku to wtedy. Z tym że to dopiero za ponad 2 tygodnie. Boję się że będę tak wymiotować że w pracy się sami domyślą. W pierwszej ciązy nie mogłam wstać z łóżka tak mi było niedobrze. Więc się tego obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alwareza - wydaje mi sie a wręcz jestem pewna że wszystko zależy właśnie od owulacji, jedne mają w 9 dc inne w 16dc. Jedne maja cykle 27dniowe inne 40 dniowe. Wiec różnica jest ok 10 dniowa a w tym czacie bardzo dużo sie może zmienić Mi lekarz kazał przyjść za dwa tygodnie, powiedział że jak bedzie wszystko dobrze to zaloży mi kartę. Już teraz dał skierowanie na wszystkie badania. Mam poczekać tydzień i jeżeli nie bedzie krwawienia to je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
Aallaa80 dzieki :) w sumie racja :) ja raczej cykle mam krotsze 26-27 dni wiec moze jutro juz cos zobacze mam tylko nadzieje ze bedzie ok zobaczymy po jutrzejszej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alweraza- ja bede na tym samym etapie u gin we wt co ty jutro i tez mialam nadzieje zobaczyc juz serducho,ale jak widze roznie z tym, takze czekam z niecierpliwoscia czego sie jutro dowiesz i oczywiscie zaciskam piastki zeby ok bylo i zebys zobaczyla serduszko:)) na ktora mssz wizyte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
wKoncuSieUda wizyte mam o 12 :) wiec dam znac popoludniu :) mam nadzieje ze bedzie ok bo to moja pierwsza ciaża..:) i nie wiem czego mam sie wogóle spodziewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alwareza - gdybyś poszła szybciej, to mogłabyś jedynie pusty pęcherzyk zobaczyć i usłyszeć od lekarza, że przyszłaś zbyt wcześnie :P. Teraz masz szansę zobaczyć pęcherzyk "pełny" (że tak to brzydko określę) i bijące serduszko. Ja u lekarza jeszcze nie byłam, @ 30 kwietnia, pierwsza wizyta 24 czerwca. Myśmy już powiedzieli najbliższej rodzinie. A dalsza już też pewnie wie, bo wiadomości "pantoflowe" rozchodzą się zazwyczaj szybciej niż te oficjalne ;) gość - mi też wyszedł pozytywny test jakieś 2-3 dni przed spodziewanym okresem, no a okres już nie nadszedł. Czego i tobie życzę :) Mi brzucha jeszcze nie "wybiło", ale spodziewam się, że będzie widoczny szybciej niż w pierwszej ciąży, no bo mięśnie brzucha już nie te... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×