Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Tymianku, czyli jestes dwa tygodnie przede mną :-) ja dziś właśnie zaczęłam 6 tydzień i do lekarza wybieram się 1 lipca... dziś ide sprawziś czy sie wogóle dostane, bo na pierwsza wizyte chce iśc państwowo z 2 powodów: 1) leczyłam sie troche wcześniej na różniaste dolegliwości- więc wszystko jest w karcie, a ide do lekarki do której pójde potem prywatnie i ostatnie badania typu usg tez tam mam więc jak znalazł 2) wezme skierowania na te pierwsze badania z nfz to nie bede musiała płacic juz a wyniki wezme już do prywatnego gabinetu i tm pójede odrazu na usg W pierwszej ciąży poszłam tak ok 7 tygodnia więc zostałam zbadana dostałam skierowanie na badania i miałam wrócić za tydzien czy dwa z wynikami i z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................07.02.14 ...... .......? Alwareza..................26....małopolska............04 .02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27.............27........Pl..................... ....08.02.12..............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? AniaDz......................25 ........UK.......................16.02.14...........? Roozia....................26..........Małopolska........ 17.02.14............? lulika....................30............Pl............... ........21.02.14................? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Musialam odswiezyc tabelke bo wczoraj bylam na wizycie i Gin wyznaczyl mi termin na 17tego, a niby w kalkulatorze wyszlo mi 21 luty...to ciekawe :D Ale dzidzie juz widzialam, jest z Nia wszystko wporzadku i ma dokladnie 1,7 milimetra :D seruszka jeszcze nie bylo mozna dostrzec, ale w nastepna sobote znow mam wizyte to bede juz wszystko wiedziec i slyszec :) Lulika ja dzis tez zaczynam 6 tydzien i terminek wg kalkulatora w necie mialysmy taki sam, ciekawa jestem co powie twoj lekarz :) Upaly chyba juz wszystkim daja w kosc, rano jeszcze spoko ale w poludnie i ja jeszcze w miescie w samochodzie normalnie mozna sobie zdechnac... ale ogolnie to nie ciagnie mnie na zadne jedzenie , duzo pije sokow i nawet jedna kawke zeby sie rano dobudzic i w sumie gdyby nie piersiatka co bola strasznie to bym nie myslala ze dzidzius rosnie :) a piersiatka mnie tak bola bo mam torbiel ale lekarz mnie juz uspokoil ze to nie grozi ani mnie ani dziecku zapowiedzial mi tylko ze mam duzo i dlugo karmic malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roozia no tez jestem ciekawa jak wyliczy mi moja pani dr ale ja ide do lekarza dopiero 1 lipca więc jeszcze troche czekania :-) a którego miałas @ ja 17 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Mogę się do Was dołączyć? Ja pare dni temu doczekałam się na upragnione dwie kreseczki :)) z tego co obliczyłam leci mi 6 tydzień ciąży (licząc od pierwszego dnia ostatniej @) Wizyte u gina mam we wtorek, ale jak wszystko dobrze pójdzie to też będę mamusią w lutym :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Mogę się do Was dołączyć? Ja pare dni temu doczekałam się na upragnione dwie kreseczki :)) z tego co obliczyłam leci mi 6 tydzień ciąży (licząc od pierwszego dnia ostatniej @) Wizyte u gina mam we wtorek, ale jak wszystko dobrze pójdzie to też będę mamusią w lutym :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAsiczka
hej dziewczyny :) ja się czuję dzisiaj dobrze choć doskwiera mi duchota jaka panuje...byłam wczoraj na małych zakupach i kupiłam sobie parę fajnych luźniejszych bluzek na lato co do badań to ja miałam robione w zeszłym miesiącu zanim w ciążę zaszłam ponieważ miałam mieć pobieranie komórek jajowych w tym cyklu ale udało się zajść po roku starań...no normalnie w ostatnim miesiącu nam się udało prawie jak cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Kolejny upalny dzień przed nami...A ja mam wyjście na miasto - spotkanie klasy z liceum(10lecie matury)...Ja nie wiem jak ja się wyłgam z picia, i żeby nikt o ciąży się nie dowiedział:/ Cytrynka, żaden problem:))) Swoją drogą mam Mamę w Niemczech-wyszła za Mąż za Niemca i ukończyła już ten kurs o którym piszesz:) NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..................PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... .....? Cytrynka963.............29.......De.......................03.02.14...............? Żabka37 ..................37.......Pl.......................07.02.14 ...... .......? Alwareza..................26....małopolska............04 .02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14.............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27.............27........Pl..................... ....08.02.12..............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? AniaDz......................25 ........UK.......................16.02.14...........? Roozia....................26..........Małopolska........ 17.02.14............? lulika....................30............Pl............... ........21.02.14................? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............? Alalat, właśnie podobno się jej nie wykorzystuje praktycznie(tzn.krwi pępowinowej).Czytałam gdzieś,że jest wielki bum na pobieranie, ale daleko nam do zachodnich państw, gdzie taka procedura faktycznie się opłaca... Lulika, ja miałam ostatnią @ 18 maja;) Więc dzieli nas 1 dzień;) Roozia, super,że już Dzieciątko widziałaś-zazdroszczę(pozytywnie oczywiście):) To czekamy na sobotę!:) Ja nie ma żadnych objawów poza piersiami właśnie-bolą jak cholera!;) Lolipop_23, witaj w gronie Lutówek:) AAsiczka, nie ma to jak zakupki:) I będziesz Mamą małego Cudu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aasiczka,cuda sie zdarzaja i tym bardziej gratuluje :) u mnie,nic nie bylo planowane,ale jestem juz b.dlugo w zwiazku,wiec tragedi nie robie,bo to w koncu nowe zycie i trzeba sie cieszyc.Troche boje sie mojej rodzinie oznajmic,bo dla nich pieniadze i kariera sie licza,wiem,ze beda mi gadali.Rodzina faceta sie cieszy,wszyscy szczesliwi :) U mnie od rana,dalej,pada. Co do tych komorek macierzystych,to w Niemczech,podobno,jest calkiem powszechne,ale wiecej podpytam lekarza. Zycze Wam milego dnia bez mdlosci i zlych dolegliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, co do nie picia alkoholu... to ja mam stary patent..- biore antybiotyk i nikt nic nie podejrzewa, nie namawia :-) a antybiotyk mozna brać naprawde na wiele rzeczy zap. pęcherza, zęba, oskrzeli itd... Fajnie że jestesmy blisko... cielawe jak nam z rozwiązaniem wyjdzie..., ja pierwsza ciąże skonczyłam szybciej niż mi lekarz wyliczył o jakieś 9 dni :-) ja dzis byłam znów u lekarza rodzinnego - tym razem mojego bo biore od wtorku ten antybiotyk i kaszel z suchego zmienił mi sie mokry .. mam 3 godz. spokoju i potem jak mnie zacznie męczyć to masakra.. brzuch mnie przez to boli- martwie się mam brać nadal ten antybityk do końca czyli rowamycine i jak nie pomorze to wykupić jeszcze jedno opakowanie :-(, Lekarz powiedział ze gdyby on przepisywał te leki to nie wie czy przepisła by antybiotyk wogóle, bo sam nie wie czy to bakteryjne czy wirusowe... i że jęsli już przepisał by dwomox, ale powiedział że ta rowamycine tez może być... nie pocieszył mnie.. matrwie się bardzo o zdrowie dziecka, kurcze, że tez musiało mi się przypętać jakieś dziadoskie choróbsko akurat teraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
znow mi nicka nie dodalo! Rybko-dziekuje. To Ci tez rozwialo rodzine,jak mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika, nie martw się tym antybiotykiem-jak ciąża zdrowa i prawidłowa, to na prawdę ciężko jej zaszko9dzić! Jeszcze zobaczysz,że wszystko będzie super:) Ja z Synkiem przenosiłam 6 dni, więc może jeszcze marcowa będę;PPP Ale oby nie;) Cytrynka, a no, wywiało:) Ale Wy tam w Niemczech, macie fajniej pod wieloma względami:)Takie bezpieczniejsze życie... A gadanie olej-mi co prawda nikt nic nie robi, ale koleżanki się rozwijają zawodowo, pracują , imprezują, a ja...w domu z Bąkiem Małym i w ciąży z następnym;) Czasami pewnie sobie o mnie myślą, jak o kurze domowej, ale zlewam to-ja odchowam dzieci i zajmę się sobą, a one będą kombinowały;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Rybko za słowa wsparcia... widzisz jak w pierwszej ciązy czułam sie bardzo dobrze, nie chorowłam to teraz wszystko mi na głowe spada.. ... eh A co do terminów no tak lepiej chyba się pospieszyć o kilka dni niż przenosic bo to zawsze większy stresz, oczekiwanie... mnie złapałao z nienacka przy oglądaniu "jaka to melodia".... a wogóle to licze ze trafi mi się Walentynka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie:) jeżeli nie macie nic przeciwko chętnie dołączę się do waszego "lutowego" forum. Od wczoraj wiem, że moja ciąża jest zagrożona z powodu krwiaka, który zaczął się obluzowywać i wypływać:( mam zakaz wstawania z łóżka i wykonywania czegokolwiek dlatego pomyślałam, że poszukam towarzystwa tu:) Moje maleństwo ma teraz 1,7 cm terminu porodu dokładnie mi gin jeszcze nie wyznaczył ale powinna to być pierwsza połowa lutego. Może któraś z was też ma problem z krwiakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, przykro mi trzymam za ciebie i twoje maleństwo kciuki... o krwiaku niec nie wiem, jedyne co mogę ci napisać, to to ze moja dobra koleżanka miała torbiel jeszcze przed ciążą, była przygotowywana do operacjii bo przez to nawet zajście w ciąże u niej wykluczali... jak pojechała na ostatnie badania okaząło się , ze jest w ciązy :-).. mało tego dzięki ciązy ten torbiel do 4 miesiąca sie całkowicie wchłonął i teraz (córeczka jej ma 2 latka) nie ma po tem torbielu żadnego sladu... bedzie dobrze, musi być, teraz najwazniejszy jest wypoczynek dla ciebie...- a co mówi twój lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika, nic mi nie mów...Drugi raz przenosić nie chcę;) Gosh23, witaj w naszym gronie! Mam nadzieję,że z krwiakiem szybciutko się wyjaśni, w pozytywnym kierunku oczywiście:) Czytałam,że czasami po prostu się wchłaniają i znikają-mam nadzieję,że tak będzie w Twoim przypadku:) A póki co-leż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisał mi luteinę i scopolan (cos jak nospa- ma działanie rozkurczowe). Twierdzi, że miewał gorsze ciąże, które się utrzymywały i lepsze które leciały... na dwoje babka wróżyła, ale ja tam swoje wiem:) będzie dobrze i kropka. Za długo się staraliśmy o ten cud żeby teraz jakiś krwiak nam wszystko popsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny wiedziałam, że to forum będzie strzałem w 10:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZiewczyny te poczatkowe lutowe byla ktora z was teraz na wizycie bo ja jestem juz 7 tydz 4 dzien i bylam tydzien temu na wizycie i mial 7 mm. i niemoge sie doczekac nastepnej wizyty za 3 tyg.wiec pytam ile wasze fasolki mierza pod koniec 7 tyg.?ile rosnie z kazdym tygodniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella.
Witam, czy mogę dołączyć? Od dwóch tygodni wiem że jestem w ciąży:) Ostatnią @ miałam 11 maja więc dziś mam 5t6d ciąży, czy dobrze liczę? Czy któraś z Was jest w przybliżonej do mojej ciąży? W którym tygodniu i dniu ciąży lekarz zobaczył serduszko? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
Marcella witaj ja jestem juz 7 tydz 4 dzien ale na wizycie bylam 6 tydz 4 dzien i widzialam juz pieknie bijace sedrucho choc nie ktore dziewczyny pisaly ze u nich dopiero kolo 8 tyg widac wiec to roznie bywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella.
alwareza dziękuję za odpowiedź Idę równo za tydzień na usg i jestem ciekawa czy lekarz zobaczy to maleńkie serduszko. Będę wtedy w 6t6d ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwareza
trzymam kciuki zbys zobaczyla ja tez sie stresowalam przed wizyta a potem okazalo sie ze wszysko jest ok.Teraz to ciekawa jestem tylko ile milimetrow przybylo mojej fasolce przez ten tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella.
NICK.....................WIEK..........SKĄD............. ... T.P..............PŁEĆ mmm...szarlotka.. ...28.......Pl(Wroc)..............02.02.14..............? Wilma Flintstone......29.......De.......................02.02.14.. ...... ....? Żabka37 ..................37.......Pl.......................07.02.14 ...... .......? Alwareza..................26....małopolska............04 .02.14..............? BebiBabu ....... ........33 ......UK .....................05.02.14...............? majowa ...................27.......PL(ok.Gliwic).......05.02.14.... ...... ..? Królik skacze...........25.......ok. Katowic..........05.02.14..............? wKoncuSieUda........25........DE......................07. 02.14 ............? tymianek111............28........ok. Katowic.........07.02.14.............? Michaśka27.............27........Pl..................... ..08.02.12..............? Doska11111............27... ....UK .....................11.02.14..............? 1984Asia1984.........29.........Pl ......................14.02.14.............? AniaDz......................25 ........UK....................16.02.14.............? Roozia....................26..........Małopolska........ 17.02.14............? Marcella...................26..........WLK...................18.02.14............? lulika.......................30............Pl.......................21.02.14...........? RybkaPlum...............29........ok.Poznania.......23.02 .14............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe dziewczyny :) gratuluję :) gość - ja będę na wizycie w poniedziałek (7tydz3d), więc mogę podać dokładne wymiary. A póki co, żeby dowiedzieć się, jak się rozwija dziecko, zaglądam tutaj: http://ciazawciazy.pl/ciaza-tydzien-po-tygodniu-1-trymestr/ Gosh23 - mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Teraz musisz tylko "przetrwać" ten ciężki czas, pewnie będzie ci się niemiłosiernie ciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiczka - super, że ci się udało, jak już miałaś rozpoczynać leczenie :) RybkaPlum - ja byłam 2 tygodnie temu na spotkaniu (nie zgadniesz - 10 lat po maturze ;) ) i po prostu nie mogłam pić, bo przyjechałam samochodem. Ale jeśli ktoś wprost zapytał, to się przyznawałam, że jestem we wczesnej ciąży. lulika - lekarz na pewno przepisał ci lek, który nie zaszkodzi dziecku. Przypuszczam, że wiele leków teoretycznie zakazanych w ciąży tak naprawdę nie zaszkodziłoby dziecku, tylko nie jest po prostu dostatecznie przebadanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mogę się dołączyć? Od godziny wiem, że jestem w ciąży. Trochę jestem oszołomiona tym faktem, ale test nie kłamie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Widzę, że wyświetliła się moja stara stopka z innego forum. Już ją skasowałam, bo na nic mi się teraz nie przyda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a powiedzcie jak liczycie wiek ciąży? bo są różne "szkoły". jedna mówi ze liczy się ciąże od pierwszego dnia cyklu w którym nie pojawiła się miesiaczka inni mówią, że od dnia kiedy powinna być ostatnia owulacja. Kilka dni różnicy na naszych milimetrowych kolosach to kilka mm różnicy ww wzroście. Mi wg badania usg i tej tabeli wychodzi, że jestem w 8t5d. ale ja wiem ze faktyczna ciąża nie trwa u mnie dłużej niż 6 tyg. Wiek ciąży Pęcherzyk ciążowy CRL 8 tydzień 1 dzień 26 mm 13 mm 8 tydzień 2 dzień 27 mm 14 mm 8 tydzień 3 dzień 28 mm 15 mm 8 tydzień 4 dzień 29 mm 16 mm 8 tydzień 5 dzień 30 mm 17 mm 8 tydzień 6 dzień 31 mm 18 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×