Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Roozia ja tez sie strasznie zdziwilam ze mi tak szybko brzuch wywalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Michaska27. Roozia i Tymianek . zaakceptowane :) Michasia- weszlas na forum i widzialas temat i moglas czytac posty mimo ze jeszcze Cie nie zaakceptowalam tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
tak. Cały czas można na oba tematy weszłam i wszystko przeczytałam. dzięki :) do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKońcuSięUda - ja też jeszcze przed zarejestrowaniem mogłam przeglądać tematy, tylko nie mogłam w nich pisać. Jeśli chodzi o brzuch, to mi też niestety tak go wywala. Mąż mnie cały czas wkurza i pyta "a jesteś pewna, że to nie są bliźniaki?" :o Ale w pierwszej ciąży też mi brzuch wywalało wieczorami (no, może mimo wszystko trochę mniej niż teraz...), a jakaś gigantyczna się później nie zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Tymianek, wiem jak to jest, w poprzedniej ciąży jak mi też tak na początku brzuch wywaliło to mąż pytał czy maleństwo już kopie;) A teraz mam jeszcze większy brzuch niż wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka*
Hej Dziewczyny! Czy Wy też jesteście takie zmęczone pod koniec dnia jak ja?normalnie na nic sił nie mam, taka śpiąca cały dzień chodzę że szok. Ledwo Córę ogarniam, mam nadzieję, że szybko minie. Zielonaoliwka, moja Córeczka w kwietniu skończyła roczek. Łobuziak z niej już;) Co do komplikacji w poprzedniej ciąży to miałam plamienia jakoś po 10 tyg i na d*phastonie byłam, to progesteron na podtrzymanie ciąży. Leżałam też w szpitalu. Później miałam bardzo nisko brzuch i przedwczesne skurcze w 34 tyg, więc trochę stresu było. Ogólnie w ciązy trochę poleżałam, ale warto było. Żabka, super że dzidzia już taka duża. Co do basenu, to ja w poprzedniej ciąży chodziłam na basen i super się czułam. Mój gin tylko mówił, żebym pod koniec już nie chodziła jeśli basen jest chlorowany, jeśli ozonowany to można. MiśkaMisia, współczuje przejść. Dobrze, że się nie poddałaś. Marcowa, napoiłaś mnie optymizmem postem o Twojej parce;) RybkaPlum, moja Córa dość wymagająca, muszę duzo czasu jej poświęcać więc też ledwo ostatnio ogarniam. Męża gonie do obowiązków domowych;) na szczęście nie protestuje. Paaatkaaa, super wieści:) WkońcuSięUda, ładny brzusio:) Mi też już brzuchol wywaliło, szybciej niż w poprzedniej ciąży. Ale też troszkę więcej ważę niż wcześniej. Zaraz się loguje na nowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka*
Wracając do basenu, żeby ktoś nie pomyslał, że miałam ciąże zagrożoną i pływałam wyczynowo;) Chodziłam głównie na aqapark i moczyłam się dla relaksu:) Teraz też będę chodziła z Córcią. Czy jest jakaś mamuśka, która jest obecnie na wychowawczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Znalazłam fajny kalendarz ciąży - z filmikami jak w danym tygodniu rozwija się dziecko - wybiera się tydzień licząc od miesiączki, choć w filmiku operują tygodniami od poczęcia ( no bo tyle faktycznie dzidziuś ma). Dla mnie to niesamowite, mimo że to już moja trzecia ciąża! Tj niesamowite, jak wcześnie niektóre organy powstają, no i generalnie co takie maleństwo już ma i potrafi na tak wczesnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Postanowiłam do Was dołączyć, chociaż czytam Was już od samego początku. Trochę się bałam napisać, żeby nie zapeszyć, ale jestem już w 8tc, więc chyba nie zaszkodzi :) Termin mam wstępnie na 15 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że mam 24 lata i to moja pierwsza ciąża, dlatego trochę się stresuję. Dodatkowo biorę Luteinę dopochwowo na podtrzymanie, ale funkcjonuję normalnie, pracuję. Na razie wszystko jest dobrze i w ogóle nie mam żadnych dolegliwości ciążowych oprócz okropnego ssania w żołądku... Mam pytano do Was: chciałam wyjechać w przyszłym tyg. w góry do Zakopanego. Jak myślicie, czy są do tego jakieś przeciwskazania? Boję się trochę poronienia ze względu na zmianę klimatu i ciśnienia... Oczywiście będę jeszcze w tej sprawie dzwonić do lekarza, ale chciałam poznać Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
wKoncuSieUda a który to tydzień? Też mam taki brzuch jak się rozluźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
Sand_ercia milo mi :) Też mam 24 lata, moja pierwsza ciąża tylko, że tydzień 9. Też biorę Luteinę, tylko siedzę na L4 bo non stop mam plamienia. 2 tygodnie temu pojechałam z mężem do Żywca i szczęśliwie nic się nie stało więc myślę, że jeśli nie będziesz skakać jak kozica po górach to spokojnie możesz jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :) Wieczorem zadzwonię do mojego gin i jego tez podpytam, wiadomo pierwsza ciąża, większy stres i chce się na siebie chuchać i dmuchać, żeby tylko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nic mi się nie chce, oprócz tego, że spać. Ale zaraz wezmę tyłek w troki i pojadę z dziećmi na działkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mi też brzuchol wywala wieczorami;P I w ogóle już kg złapałam dodatkowy...Ale to dlatego,że mam ochotę na kaloryczne jedzonko...Mam nadzieję,że mi minie;) Weronka, ja też pod koniec dnia "padam na pysk"...O 21 już w łóżku leżę i oglądam tv, bo nawet na kanapie nie mam siły siedzieć;P \Kurczę, to troszkę komplikacji miałaś...Oby tym razem wszystko poszło jak z płatka!:D Twoja Córeczka troszkę młodsza od mojego Łobuza:) Ja rozważałam basen, ale póki co jestem zbyt padnięta,żeby chodzić...Nawet na zakupy nie mam siły... Może w 2 trymestrze zacznę...Basen mam bardzo blisko... Mój Mąż jak nie pracuje, to stara się mnie wyręczyć dosłownie we wszystkim...Niestety pracuje sporo i z reguły tylko w weekend mam labę...Ale zawsze coś:D Ja jestem na wychowawczym i jak coś to doradzę, bo dzwoniłam do ZUSu jak wszystko pozałatwiać:D Alalat, ja w pierwszej ciąży oglądałam te filmiki:) Super są:) Teraz też sobie przypominam...Zazdraszczam działeczki:) Sand_ercia, witaj:) Ja myślę,że jak nie będziesz zdobywać szczytów, to nie powinno nic się dziać:) A ja mam dziś wizytę o 18.40 i tak strasznie się denerwuję,że to jest koniec...Nie wiem jak dam radę do wieczora:/// Oby było serduszko i wszystko okey...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
Odebrałam wyniki morfologii co oznaczają podwyższone granulocyty? Wie ktoś? Ciut niższe trombocyty ale wyższe w porównaniu do poprzednich, chyba dobrze, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doska mnie smakuje chlebek z Lidla. Taki ciemny kwadraciok. Najlepszy z masłem i żółtym serem. Żabko ja nigdy nic na basenie nie złapałam ale i tak nie chodzę już. Dmucham na zimnę :) choć pewnie troche na wyrost. Wkoncusieuda ale masz bebzon wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaatkaaaa - ja miałam podwyższone leukocyty i niższe trombocyty, ale lekarz mi powiedział, że takie wyniki w ciąży są w normie :) Już nie pamiętam dokładnie jaki miałam wynik, ale powiedział, że jest ok, także myśle, że nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście nie zamierzam zdobywać szczytów :) Chodzi mi o to, czy klimat inny i ciśnienie nie wpływnie niekorzystnie na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybo Plum wszystko bedzie dobrze zobaczysz... czekam na relcje... ja mam zamiar wziąść w przyszłym tygodniu urlop, bo po pierwsze mam mame po operacji i a po drugie chce wybrać się do innego lekarza i zgrobić usg i wziąść zwolnienie chociaż na miesiąc czyli tak do końca I trymestru, bo mdłości mam straszne i w pracy ciągle do kibelka latam... mam nadzieje, że mi lekarka nie będzie robiła problemu :-( czy któraś z was dziewczyny jest na L4 i od którego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
lulika znam dziewczyny które od 5 tygodnia siedzą na zwolnieniu do końca ciąży, jak się źle czujesz to pewnie, idź na l4. Myślę że lekarz nie powinien robić problemu, no chyba, że chodzisz na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:)moge sie przylaczyc?:) jestem w 4tyg ciazy:) udalo sie w drugim cyklu staran:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
lulika jestem na L4 od 7tc, a lekarz nie wróży mi żebym do lutego miała wrócić do pracy, wszystko z powodu nadżerki i nie kończących się plamień... Niezbyt mnie to cieszy ale faktycznie zdecydowanie mi lepiej, bo w środku dnia jak czuję się gorzej to zawsze mogę się położyć a zdecydowanie tak jest. Koło południa i wieczorem mam kryzys i nie umiem się z łóżka ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie pracuję, póki mogę. Z resztą mam taką pracę, że nie mogę iść na zwolnienie z dnia na dzień (znaczy się mogę - ale już bym mogła nie wracać po takim numerze :) ) Planuje popracować jeszcze cały lipiec i sierpień, może kawałek września o ile mój stan na to pozwoli. Będę musiała też wdrożyć nową osobę, która będzie mnie zastępować podczas mojej nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka27
Hej dziewczyny u mnie taki upał dzisiaj, że ledwo można oddychać...za to odpuściły mi mdłości i wieczny głód... nie wiem czy to db znak. Pewnie jutro wszystko wróci. Paaatkaaaa Ty na nadżerkę dostałaś L4? ja też mam gigantyczną i plamiącą... ale dostałam luteinę 2x1 i nakaz obserwacji zakaz przytulania, ale o pracy nic nie mówił. W sumie to pytał, czy chce do pracy chodzić ja w sumie chcę i muszę wiec tylko się uśmiechnął. Plamienia się pojawiają i znikają, ale spokoju mi to nie dają... Wizyta dopiero w środę... alatat ja też te filmiki śledzę :) super są :) ale znajdzie usg na youtube to dopiero robi wrażenie - przynajmniej na mnie :) dajcie znać dziewczyny jak po wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny powiedzcie mi w ktorym tyg najlepiej leciec samolotem? Oczywiscie jak wszystko przebiega bezproblemowo. Chcemy przed narodzinami wyskoczyn na krotkie wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaatkaaaa
Michaśka27 a w jakim miejscu masz tę nadżerkę? Ja to L4 właściwie dostałam z powodu krwiaka, on ponoć powinien się wchłonąć. We wtorek idę do lekarza zobaczę co powie dalej, ostatnio sugerował, że do lutego będę siedziała w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gościu - najlepiej latać w drugim trymestrze. Ja miałam ost miesiączkę 5.05 i drugi trymestr zaczyna mi się niby 11.08. Mnie dzisiaj pobolewa brzuch, tj rano to wzięłam nospę forte profilaktycznie ( i magnez), w sumie nie wiem dlaczego, to nie jest tak, że biorę codziennie, ale chyba dobrze zrobiłam, bo mimo tego w ciągu dnia brzuch mnie bolał, wzięłam drugą i teraz tez pobolewa, przed snem wezmę pewnie trzecią - można do 3 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×