Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gość słońcee
Alexis ja do wrzesnia to bym chyba zwariowala gdybym miala tyle czekac z wizyta:) Jak bylam w pierwszej ciazy to wizyty mialam co miesiac czasem co poltota i bylo ok a teraz nie wiem co sie ze mna dzieje -im starsza tym glupsza jestem.Moze tez dlatego tak podchodze ze czuje presje ze strony rodziny mojego meza. To bedzie ich pierwszy wnuk badz wnuczka a moj M tez nie jest pierwszej mlodosci. Czasem mnie to przeraza i nawet nie chce myslec co by bylo gdyby cos sie stalo. Ale lekarz mi powiedzial co ma sie stac to sie stanie czy to bedzie w pierwszym czy w dziewiatym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
witajcie troche mnie nie bylo ,a wiec plamienia mialam tylko wieczorem 1 raz ,do dzisiaj jest spokuj 29 mam wizyte i usg mam nadzieje ze ta ciaza bedzie bez problemow bo nie mam zamiaru znowu przelerzec wiekszosc ciazy w szpitalu ,pozatym u nas upal noi duzo mam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
diewczyny widze ze piszecie tu o swoim wieku itd a wiec ja i moj m mamy po 38 lat i nie sadze ze jestesmy stazy na rodzicielstwo ja z pierwszego malzenstwa mam syna 19 lat i corke 13 ,teraz z obecnym m synka 4 latka noi teraz czekamy ,czekamy na wizyte 29 lipca kocham dzieci i zaden wiek nie jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońcee
Uleczka to naprwde ladna gromadka. Ja mam 34 moj M 40 ale i 1o letnie dziecko z pierwszego malzenstwa. Wtedy inaczej do tego podchodzilam, wiekszosc moich rowiesniczek byly w podobnym czasie w ciazy wiec bylo fajnie:) Teraz widze tylko w ciazy same 20-stki i czuje sie przy nich staro :) chociaz duchem mlodo:) Przynajmniej tutaj gdzie mieszkam. Chociaz wiem ze teraz coraz czesciej mam jest duzo po 30-stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy mysi sprzet
Hej dziewczyny, z chcecia sie do was przylacze. Termin porodu mam na 18.02. Bedzie to moje drugie dziecko bo mam juz w domu szalona 3latke. Jutro ide na usg przeziernosci karkowej. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. W poniedzialek przeszly mi wszystkie objawy, nie mam juz zadnych mdlosci, zoladek juz nie boli, apetyt sie zmniejszyl alby te 6miesiecy szybko zlecialo. Kobietki w jakiej pozycji spicie? Ja nie moge sie odzwyczaic i nadal sypiam na brzuchu;( A macie juz widoczne brzuszki? Bo moj juz jest bardzo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
slonce ,tak wiem ale my dorosle mamy jestesmy starsze doswiadczone zycie ustabilizowane i w pelni swiadome maciezynstwa ,nie chce tu nikogo obrazic ,ale ja jestem teraz w tym wieku chyba bardziej sczesliwsza bedac w ciazy ,bo nie czuje zadnego strachu jak kiedys ,nie zadaje sobie juz pytan ,o boze jestem w ciazy co teraz itd a zresztom dzidzius odmladza ja wogule nie czuje sie na 38 lat wrecz przeciwnie ,z moim synem i corkom jestesmy partnerami jak przyjaciele ,czuje sie mlodo i szczesliwie jedynie jakie mam obawy to boje sie o ciaze zeby wszystko bylo dobrze,bo z Dominikiem grozil mi przedwczesny porod w 3 miesiacu zaczela mi sie szyjka rozwierac mialam zalozony szef ,bralam najwyzszom dawke tabletek zapobiegajacych przedwczesny porod ,kroplowki ,przelezalam i przemodlilam calom ciaze ale tym razem wszystko skonczylo sie szczesliwie,przed dominikiem bylam w ciazy niestety w 23 tygodniu nastapil nagly porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja mam 24 lata i wcale nie uważam, że jestem za młoda na ciąże ! W końcu to najlepszy wiek na rodzenie dzieci... A termin mam na 8 lutego. Jutro mam wizytę u lekarza i dowiem się jakie mam wyniki badań mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Mdłości mam ciągle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońcee
Tajemniczy mysi sprzecie- strasznie dlugi masz ten login:) To w ktorym Ty jestes tygodniu ze ju masz to badanie? Mi lekarz w 11 tygodniu nie chcial zrobic twierdzac ze za wczesnie. Mam przyjsc w 13 czyli w poniedzilek a termin mam na 06.02. Ja spie na boku chociaz tez lubialam na brzuchu ale daje rade:) A mi powiekszylo sie wszystko tzn ja juz przytylam przed ciaza przez stymulacje hormonalna a teraz odkad jestem w ciazy to 2kg -strasznie sie pilnuje- bo wiem jak wygladalam w tamtej ciazy i jak pozniej ciezko bylo mi wrocic do poprzedniej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońcee
Uleczko bedzie wszystko dobrze- musimy w to wierzyc, chociaz masz racje inaczej sie podchodzi teraz do ciazy- wiekszy strach- moze dlatego ze jest tak bardzo naglosnione ze w im starszym wieku sie jest tym wieksze problemy z donoszeniem. Ja tez bylam na podtrzymaniu w pierwszej ciazy od 5 miesiaca i bylam mloda wiec nie ma reguly. Agnieszko nikt nie mowi ze jestes za mloda na ciaze- tylko my starsze kolezanki inaczej podchodzimy do tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
a ja kurcze nawet nie wiem na kiedy mam Termin porodu hm ,po urodzeniu dominika po prostu nie notowalam kiedy mam okres wiem ze regularnie co 28 dni ,nie zabezpieczalam sie przed ciazom ,i teraz moja pani gin musi ten Problem roztrzygnac ,u gin bylam 15 lipca po tym jak zrobilam sobie test i byly 2 grube kreseczki po usg pani gin stwierdzila ze ciaza jest ale bardzo wczesna serduszka nie ma ale cos tam juz sie dzieje i kazala przyjsc za 2 tyg tz 29 lipca mysle ze po tym usg bede juz wiedziec wiecej ,z dominikiem jak bylam w ciazy mialam wizyty w poniedzialki i wtorki a usg kazdy poniedzialek a to dla tego ze pani gin musiala obserwowac jak tam moja szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońcee
Uleczko to fajnie ze co tydzien bedziesz miala usg- co tydzien bedziesz widzial swojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
co tydzien usg mialam jak bylam w ciazy z dominikiem ,teraz niewiem jak to wszystko bedzie mam nadzieje ze w poniedzialek sie dowiem wiecej co tym razem mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki!:) U nas takie upały,że szok. Moje Małe ma drzemkę, a ja chwilę spokoju;) Słońce,Alexis, łączę się z Wami z tym wymyślaniem braku objawów;) Ciągle się macam po cyckach,żeby sprawdzić czy jeszcze bolą(znaczy jak tylko lżej mi na żołądku);P W ogóle teraz się strasznie boję, znacznie bardziej niż w pierwszej ciąży...Ale to chyba dlatego,że teraz już wiem co znaczy mieć dziecko i czym jest macierzyństwo...I szkoda byłoby mi to utracić... Uleczka, podziwiam Cię, Kochana, za bycie Mamą Trójeczki, a niedługo Czwóreczki:) To dopiero wyzwanie! Ale domyślam się,że i duża radość:)Moja Ciocia 3 dziecko rodziła w wieku 38 lat i jest mega szczęśliwa:) W ogóle nie wygląda, ani nie zachowuje się jak 40-tka:D Fajna sprawa. Ja to myślałam w pierwszej ciąży,że jestem taka dojrzała i gotowa na dziecko, a potem i tak niezłego kopniaka dostałam od życia;) Nie tego się spodziewałam:) Teraz już wiem czego się spodziewać, ale i na niespodziewajki jestem nastawiona;) Ja z Mężem mamy po 29 lat. Tajemniczy mysi sprzęt, witaj, widzę,że oglądamy to samo w tv;PPPP Ja zmuszona przez mojego Synka, a i Ty pewnie nie z własnej woli;)))Ja śpię na boku, ale zawsze tak spałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMS - tak wcześnie to genetyczne robisz? Ja mam termin na 9.02,i też jutro USG genetyczne, ale mam obawy, czy już wyjdzie, lekarka wstępnie to kazała przyjść w przyszłym tygodniu, ale ja akurat wyjeżdżam, więc zaryzykowałam i mam nadzieję, że będzie ok... Dzidzi musi mieć min 45 mm, no i 11 tygodni skończonych jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
a ja w dalszym ciągu śpię na brzuchu... Czy to źle ? brzucha w ogóle nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, póki nie ma brzucha to nie ma żadnych p/wskazań do spania na nim;) A potem to już samej Ci będzie nie wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy mysi sprzet
Zapewniam ze nie z wlasnej woli;)Ciezko dogodzic z bajka bo wedlug mojej corki wszystkie sa dla chlopakow a ta jedyna taka uniwersalna. Ostatni okres mialam 3.05 a termin porodu wedlug usg mam wyznaczony na 18.02 wiec sama juz nie wiem ktory to tydzien. Jutro bede wszystko wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
powiem ze Daniel moj najstarszy syn 19 mieszka juz sam ,ma mieszkanko 3 pokoje kuchnia lazienka i radzi sobie super,wiec w domku ma dwojke karoline 13 noi dominik 4 ,mieszkam w niemczech i zycie tu inne ,mamy z mezem sklep meblowy bardzo duzy 900 Metrow jak narazie jeszcze pracuje ale jak tylko pani Doktor powie ze mam byc w domu wiec bede planowalismy urlop od 3 sierpnia wyjazd do chojnic ,ale czekam na wizyte i co pani Doktor mi zaleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
rybko plum nie ma co podziwiac ,kocham moje dzieci ,a dominik jest jeszcze na tyle maly ze jest codziennie calowany to w d*pke to nuzke codziennie jest mu muwione jak bardzo sie go kocha ze jest taty serduszkiem itd wiec jak by byl jeszcze jeden chlopczyk a najlepiej dziewczynka to bedziemy przeszczesliwi nawet w naszym wieku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja ostatni okres miałam 1 maja :) i termin mam na 8 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka, nie no, w Niemczech to zupełnie inna bajka...Co by nie mówić tam łatwiej jest, również finansowo, zajmować się więcej niż dwójką dzieci...My niestety przystopujemy po drugim Baby, bo stać nas akurat na dwójkę...Stać w sensie,żebyśmy żyli jakoś normalnie...Jeśli wiesz co mam na myśli... Ja mam Mamę w Monachium i usilnie nas namawia na przeprowadzkę, ale to nie dla nas...W każdym razie z jej relacji wiem jak tam się żyje(żeby nie było,że jakieś stereotypy tu przytaczam);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Wlasnie tez mi cos nie pasuje, sprwadzalam w kalkulatorze ciazy to termin porodu wychodzi mi na 6luty, ale date 18.02 gin okreslil z usg wiec mozliwe ze po prostu dziecko jest mniejsze. Ja spie na brzuchu ale juz mi zaczyna sie robic nie wygodnie, pamietam ze pierwszej ciazy brzuch pokazal mi sie dopiero ok 5miesiaca a teraz juz jest bardzo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy mysi sprzet
To ja wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
Jesli ja bym byla na twoim miejscu ,to bym sie przeprowadzila,zycie leprze nie ma problemu z mieszkaniem ,lekarstwami itd,ja mam wszystkich w polsce,wyszlam tu za maz za polaka,7 lat temu karolina poszla tu do 1 klasy,a daniel do 5 teraz tak dobrze se radzom,daniel sie jeszcze uczy Ale mieszka juz sam,a karolina chodzi do gimnazjum tez sie balam jak sobie tu poradzimy,ale po7 latach niczego nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce - we wrześniu mam kolejną wizytę u endokrynologa, u ginekologa mam na początku sierpnia. Nie wyobrażam sobie, żebym miała tyle czekać. Jak się dowiedziałam o ciąży byłam od razu u lekarza, później za dwa tyg, żeby usłyszeć serduszko i zobaczyć, czy wszystko ok. I teraz po niecałym miesiącu znów - chociaż dla mnie prawie miesiąc to cała wieczność :) Uleczko - dzielna z Ciebie kobietka, podziwiam z taką gromadką - chociaż samej mi sie marzy min. trójka :) A wiek na macierzyństwo - moim zdaniem każdy jest dobry, o ile jest ono świadome. Moja mama urodziła moją najmłodszą siostrę w wieku 36 lat i uważam, że to całkiem normalny wiek na dzieci. Agnieszka - trzymam kciuki za wyniki badań! Co do spania na brzuchu, ja raczej mało spałam w tej pozycji, więc dla mnie nie ma różnicy. Brzuszka jeszcze u mnie nie widać, ale już niektóre spodnie za ciasne - może dlatego, że zawsze nosiłam obcisłe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja miałam ost @ 5.05, termin na 9.02 - nie wiem, jak Ci lekarze liczą terminy, chyba każdy wg własnego widzi mi się ;). W każdym razie TSM, licząc z terminu okresu Twoja ciąża 'starsza' od mojej, więc możliwe, że masz dobry termin na USG genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uleczko a Ty robisz tyle błędów bo? Jesteś miłą osobą ale piszesz strasznie. Warto zwracać uwagę na swoją pisownię - to szacunek dla innych czytających i na samego siebie. Treść może być ok ale napisana z błędami wpływa na odbiór autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale mdlosci nie daja mi spokoju Co do poruszanych tematow to my z mezem mamo 30+ :-) i czekamy na drugie dziecko co do badab genetycznych to ja sie wlasnie kilka dni temu zapisalam na usg genetyczne to bedzie 13 tydz i 3 dzien... Alalat (chyba nie przekrecilam) jesli moge zapytac ile placisz za swoje usg genetyczne..mnie lekarz powiedzial 260zl i chcialam porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* i dla siebie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
no tak ,wiedzialam ze pisanie z wami dlugo nie potrwa a szkoda ,pisalm juz ze muwie po polsku ,a ale z pisowniom gozej ,trudno uciekam nie bede juz nikogo razic swoimi bledami pozdrawiam i zycze wszystkim przyszlym mamusiom szczesliwych rozwiazan ,pa,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×