Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Aliket cieszymy się wszystko dobrze na usg?Ty na pewno jesteś w 6tc bo wydawalo mi się ze już więcej? x Lunka "ten" dzisiejszy dzień prawie za mną ale sama wiesz ze nie ma gwarancji ze cały czas będzie tak dobrze.Cały czas mam obawy chociaż staram się myśleć pozytywnie,ze wszystko się tym razem ułoży.A Ty jak się czujesz?Juz wiesz czy będzie cc? x M1 mocno za Ciebie trzymam kciuki,naprawde ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja też za Ciebie trzymam kciuki przeszedł wczorajszy dzień, będzie dobrze ;-) Zyczę miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, takie obwy nigdy nie znikna, a jak sie urodzi to dopiero sie bedziemy martwic...taka juz role matki...ale oby przejsc przez te 9 mies, potem jk dziecko jest na zewnatrz, to latwiej mu pomoc. Ja tez mam stres teraz, bo ja pisalam na naszym niedzialajacym forum, maly ma od niedzieli mala arytmie serce, extrasystolia nadkomorowa, nie wiem czemu akurat teraz, w 37 tc sie to pokazalo :( z jakiej przyczyny...lekarze sie nie przejmuja, twierdza, ze zniknie samoitsnie po porodzie, ale mi sen spedza z powiek, co spowodowalo taki stan rzeczy. Anatomiczna budowa serducha jest prawidlowa. xxx Wlasnie bede dzwonic umawiac sie na CC. Najwyzej dzien wczesniej odmowie, jesli sie nie przekonam. xx pozdrowienia dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja od wczoraj warjuje ze strachu,wieczorem zaczelam plamic na rozowo a pozniej na brazowo i boli mnie brzuch jak na okres biore nospe bylam dzis na krwi i czekam do 16na wizyte ale mam zle przeczucia.Boze czemu to jest takie trudne:(czym sobie zawinilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa2123
hej dziewczyny:), ja tranfer mialam 27.05 5-dniowych zarodkow ale w stanie moruli:( do 4 doby sie rozwijaly prawidlowo w w 5 nadal stan moruli, czy to oznacza nikla szanse na ciaze? mialam 4 zarodki , 2 podane ( mial byc 1 jakby lepiej rowiniety) a 2 pozostale nie przetrwaly by mrozenia.co o tym myslicie? mi1: trzymam kciuki bo w tym samym dniu testujemy, choc ja jestem zlej mysli, nic nie czuje nie mam zadnego plamienia itp jak niektorzy pisza objawy po transferze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helenka,sexik byl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bylo,przez caly dzien bylo ok a jak wrocilam z pracy zauwazylam mala rozowa plamke na wkladce i zaczelo sie lekko rozkrecac ale teraz jest spokojnie,tylko brzuch boli a raczej jajniki i macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Wczoraj sza punkcja ok. mam 10 kom. co do zaplodnionych czekam na telefon z kliniki. w piatek transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki clexane daje sie normalnie w podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenko mysl pozyrywnie nie daj sie zwariowac bo oszalejesz powtarzaj sobie ze bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka gdybym ja zaczęła plamić nawet minimalnie to od razu pojechałabym do szpitala.Wiadomo ze takie plamienia nie muszą wróżyć poronienia ale widocznie cos się dzieje skoro plamisz. x Lunka może faktycznie posłuchaj lekarzy bo zwariujesz z nerwów.My kobietki tak już mamy ze wszystkim się martwimy.Ja tez siedze jak na szpilkach....i mysle sobie cały czas oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko zaraz USG pisz szybko co i jak, mam nadzieje ze to plamienie to nic groźnego. Lunede bedzie dobrze kochana, chociaz wiem ze sie zamartwiasz ;-( Emilik trzymam kciuki za nasze testowanie ;-){Powiem Ci ze ja tez nie mam zadnych pamien itp. Ja sie nie nastawiam i tak raz juz nie wyszło mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mam pytanie a ten akard itp to od którego dnia po transferze brałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik, clexane podaje się w podbrzusze :) Nie lubię tego zastrzyku, oj nie lubię go ;p Ja jutro jadę na chyba ostatnie podglądanie usg , i w sobote chyba bede miala punkcje.... Kurcze na pierwszym podglądaniu mialam 5 pęcherzykó, a wczoraj na usg został tylko 3... oby i one nie przestał rosnąć. Kurcze ile ja bym dała, żebym miała na punkcji chociaż 1 dobrą komóreczkę :( Trzymam kciuki za Was wszystkie, kiedyś w końcu MUSI się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliło mi sie ania2123 my razem testujemy ;-) Helenko jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajonna zycze zeby twoje pecherzyki z kom były I klasy i zeby były conajmniej dwie. mi ja dopiero w piatek transfer, aler nie moge sie dowiedziec ile kom sie zaplodniło kazali czekac do wieczora ale jestem dobrej mysli. Acard bralam od poczatku stymulacji i mam cały czas prac po 1 tab na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik to trzymam kciuki za piątek ;-) Mi kazał brać acesan dopiero 5dzien po transferze i zastanawiam sie czy nie za późno ? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na szybko i ide sie klasc. jest dobrze lekarz powiedzial ze plamienia sie zdarzaja a ja mam malutkie a w zasadzie juz nie,jest serduszko a moja beta to ponad 80tysiecy:)dostalam zwolnienie na 5dni i zobaczymy co dalej mam duzo lezec i nie martwic sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko odpoczywaj z kochana, dobrze ze wszystko oki jest serce super ;-) Szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenko odpoczywaj i sie nie stresoj. mi a ten acasan to odpowiednik akardu? moze bralas jakis podobny lek o tym samym działaniu? Mysle ze lekaz wie co robi zapisujac takie a nie inne leki. Ten acard jet ezby sie zakrzepy krwi nie robiły. ja bralam acard oeparol zelazo kwas foliowy i biore cały czas, teraz jeszcze luteine 3x i d*phaston 2x i 1x clexane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilik na to clexane te zastrzyki to na co to jest? Tak kochana acesan to odpowiednik akardu, ja wiem co lekarz robi, ale zastanawiam sie czy nie powinnam brac go od transferu a nie 5 dni po ? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi1: ja acard brałam juz 5dni przed transferem az do 14dpt, po to zeby krew była rzadka i zarodek miał super warunki na zagnieżdżanie od początku i w pierwszej fazie po... jeżeli ktoś ma problemy z krzepliwością to bierze się dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ale mnie nastraszyłas.Dobrze ze na usg wszystko ok.Czyli jeden zarodek jest, tak?Taka wysoka beta,wiec myslalam ze bliźniaki będziesz mieć.Widze że Twój maluch nieźle rośnie.Ja takiej wysokiej bety nie mam jak Ty.W 16dpt miałam 780.Zakilka dni znowu będę powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki justin za odpowiedź, chyba od jutra zacznę brać 2 dni wcześniej niż mi kazali a co tam nie zaszkodzi ;-) Bo jak mam dokładnie od 6 dnia po brać to może za późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ,mam pytanie, ile płacicie za in vitro? jest to jednorazowa oplata czy za kazdy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I podejście kosztuje z lekami około 12 tys ,gdy się nie uda i masz mrozaczki i chcesz z nich zrobić krio to koszt okolo 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede mam nadzieje, ze tak jak mowia lekarze serduszko ustabilizuje sie jak mały przyjdzie na swiat! x Helenko to teraz odpoczywaj i nie stresuj sie, moja znajoma miała mocne krwaiwenia i 2 m-ce temu urodziła zdrową córeczke!! Będzie dobrze kochana!!!!!! x Dziewczyny w polsce przepisuja akard a w uk aspiryne mała dawke dziennie. Prawdopodobnie do 12 tygodnia, to okazę się na wizycie wtorkowej:) x Mi1 jak tam dni lecą??? Mam nadzieje, że jesteś mega pozytywnie nastawiona:) Ja mocno zaciskam kciuki! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka83, jeśli tu bywasz to chciałam napisać, ze dr G nie planuje urlopu w czerwcu:) Ja zaczęłam stymulację. Za mną pierwszy zastrzyk...brrrr.... okropne to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko powoli leca dni do testowania mam cicha nadzieje, ze sie uda, ale tez sie nie nastawiam bo moze byc jak po pierwszym razie. ;-( Jak Ty sie czujesz? Madziulka jak samopoczucie? Nielotek jak tam? Iwka stymulacja to pikus ;-) najgorsze to testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zycze Wam miłego weekendu , ja mam wolne do wtorku ;-) Zmykam leżeć , papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×