Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Madziula kochana pisz ile tylko wlezie heheh Ja co prawda zaraz do pracy zmykam ale poczytam jak wróce. Beta na pewno ładnie przyrasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robilam test o 4 rano bo juz nie moglam spac:( i oczywiscie jedna konkretna kreska byla a teraz jak zerklam na niego to sie pokazala druga taka bardzo slaba nie wiem o co tym myslec jutro chyba pojade na ta bete moze wtedy sie wyjasni a jaka by mila byc jesli byla by to ciaza? chociaz powiedzciemi dzis jest 11 dzien od transferu czy to mozliwe ze na wynik jest jeszcze wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula mialam tak samo we wtorek i srode,lekko rozowe pozniej w lekko brazowe i mnie bolal brzuch,a teraz nic a ty mialas pozniej transfer wiec moze to tak ma byc,odpoczywaj i niedenerwuj sie.ja dzis musialam wrocic do pracy ale rano to az prawie plakalam z tego powodu bo boje sie ze znowu przecholuje:(za tydzien ide na wizyte i bede starala sie o zwolnienie bo wykoncze sie psychicznie.daj znac jak bedzie beta pewnie duzo urosla:) ona zrob bete te testy sa niewiarygodne,moze jeszcze za wczesnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona232 11dpt to nie jest za wcześnie na bete ale właśnie w te testy ja nie wierze dlatego w ogóle nie robiłam.Nie denerwuj się tylko zrób bete i będziesz mieć pewność. x Helenka to już Twoje drugie plamienie, prawda?kurcze...Helenka powinnas poprosić lekarza o dłuższe L4 bo skoro te plamienia u Ciebie się powtarzają to szczególnie uważaj na siebie.A ja czekam na tą bete jakbym robiła ją dopiero 1szy raz:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona zrób betę i będziesz na 100% wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja mam wolne dzisiaj już sie od wczoraj denerwuje , ze sie nie udało, Ty i Helenka miałyście skurcze bóle piersi a ja nic, aby krzyż mnie pobolewa jak ostatnio ;-( przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi w jakim czasie po transferze nie udanym dostalyscie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula nie to moje pierwsze plamienie bylo w zeszlym tygodniu przez 2dni i koniec teraz nic sie nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie martw się,nie każdy ma objawy,być może u Ciebie brak objawów to oznaka ciąży, bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula nie to moje pierwsze plamienie bylo w zeszlym tygodniu przez 2dni i koniec teraz nic sie nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula nie to moje pierwsze plamienie bylo w zeszlym tygodniu przez 2dni i koniec teraz nic sie nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona u mnie @ przyszla 3 dni po odstawieniu lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona u mnie @ przyszla 3 dni po odstawieniu lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno nie pisalam bo ten weekend wogole nie wchodzilam na kompa. jestem po scratchingu...zobaczymy co to da a ja mialam brac luteine do 28 dc a dzis mam 25 dc i biore ja i zaczynam plamic czyli co odstawic juz?? nie wiem czy sobie sama nie zaszkodzilam bo w sobote zapomnialam o wieczornej porcji luteiny?? eh zas problemy:/ aha a czy po transferze mozna lykac ten metformax?? m1 - juz niedlugo trstujesz, ale to leci Madziula daj znac jak przysrasta beta helenka - Ty idz po l4 do lekarza i wypoczywaj cala ciaze:) gerwazy co u Ciebie? Izabelka iwka i kikulec i reszta dziewczyn - buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula to chyba dobrze a poprzednia ile byla? mam nadzieje ze lekarz da mi zwolnienie bez problemu,ale to podobno roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz doczytalam Madziulka wydaje mi sie ze jest ok,a co pielegniarka powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia no leci czas juz w piatek testuje ale sie boje, marudzę tu na forum ciągle ale coś mi sie wydaje........A ty kiedy kochana bedziesz miala crio? Madziula nie znam się na becie ale chyba oki jest. Nielotek może już mamusią jest ;-) Miki jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko idz na L4 !!Wypoczywaj bo jak urodzisz to mniej czasu na leniuchowanie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 ja moze w tym cyklu co mi sie zaraz zacznie ale to tez sie okaze jeszcze dopiero jak pojade na usg. Trzymam kciuki za Ciebie napewno sie uda!! Madziula - beta rosnie czyli nie ma sie czym denerwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia doła mam i jakoś trudno mi uwierzyć w to , ze kiedyś będę mamusią!!;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana staram się myśleć ale wiesz, ze czekanie jest najgorsze a jak raz się nie udało to 2 raz też nie wiadomo czy się uda ;-( Mam od czasu do czasu ból krzyża jak długo siedzę i tyle tak jak i przy tamtym transferze. Denrewuje mnie już to wszystko !!Boże czego ja, wszyscy znajomi na około mają dzieci a ja taka samotna jestem nie wiem jak długo sobie poradze. Zresztą jak widać nie jestem poddatna na in vitro zawsze coś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula piekna ta twoja beta. Ja podobną miałam w 26dpt, a dzień później widziałam i słyszałam swoje maleństwo. A kiedy idziesz do lekarza? Mi1, ty chyba porządnego kopniaka potrzebujesz :) Zobacz na mnie. Miałam podobne podejście i za 1 razem nic nie wyszło. Za 2 razem w ogóle starałam się nie myśleć o transferze. Chodziłam do pracy, a po południu starałam się nie siedzieć w domu. Spacery, kino, galerie, znajomi, rodzice, byle tylko nie myśleć. Jak na razie u mnie wszystko dobrze, niech maluszek został ze mną jeszcze na 7,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkiet moze i potrzebuje tego kopniaka!! Dobrze ze u Ciebie wszystko oki . jeszcze aby 7,5 miesiąca i będzie maleństwo z Wami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sroka124
Cześć dziewczyny:) chciałbym Was zaprosić na forum daymynews.pl, nie musicie od razu krzyczeć, że spam czy coś:) To jedynie zaproszenie a co z nim zrobicie to od Was zależy:) Mam nadzieje, że zajrzycie tam i poudzielacie się troszkę:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×