Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dzwoniła dr i na 10 moich kom wszystkie sa zapłodnione i powiedziała ze to dobrze wrozy. Ja mam dobre przeczucie mi ta clecxana to na ulotce pisze ze chroni przed zawalem serca, dokladniej dopytam sie jeszcze na wizycie bo prawdopodobnie mam ja brac do dnia testu ale dokladnie powie mi w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik to dobry wynik 10 super , gratuluje ja miałam 7 ;-) zostało jeszcze 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik 10zapł jajeczek to super wynik :-) oby nadal pieknie sie dzieliły. x Helenka jak tam dzisiaj? x Ja jak zwykle rano juz spac nie moge i pierwsze co,mysle o jedzeniu. x Diana czytasz nas jeszcze?jak sie czujesz i ktory u Ciebie tydzien ciazy? x milego dnia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 zapomnialam zapytac jak Ty sie czujesz? x Asia a co u Ciebie,jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie (głupie ale siedzi mi jakis czas w głowie) jakie macie zdanie na temat adopcji zarodkow i czy sie z tym juz spotkałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqzaq
Witam, ja juz tezeci raz podchodze do in vitro, mam 3 zarodki i w poniedzialek transfer( za drugim razem poroniłam). Mam pytanie lekarz przepisał mi luteine dopochwowo, powinnam ja rano w dniu transferu aplikowac czy lepiej nie zeby tam bylo czysciutko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaqzaq, zaaplikuj sobie, bo to jest jedzonko dla zarodeczków :) emilik, ja się zastanawiam nad adopcją zarodków. Ale to jeszcze kwestia czasu, najpierw chce wszystkimi siłami spróbować ze swoimi jajcami. Jeśli już ostatecznie nie da rady, wtedy będziemy się na adopcje zarodka decydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula u mnie dopiero 4d po transferze czuje sie oki , nic mi nie dolega więc pewnie znowu klapa. Powiem Wam, ze ja nie wiem co myslec o adopcji zarodków nie jestem na tak ani na nie, trudna sprawa ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka dziękuję bardzo za pamieć ale mi chodziło o lipiec :-) Teraz czekam na @ i po koniec czerwca mam sie pojawić u doktora. Także kolejne podejście do imsi zaczniemy pewnie w lipcu lub sierpniu (zależy jakim protokołem pójdę tym razem) Ale dziękuję że pamiętałaś :-) A was jak to wygląda? I jaki problem? przepraszam ale nie idzie wszystkiego spamiętać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaqzap ja transfer mam jutro i ginka mowila zeby nie brac żadnych lekow dopochwowychw dzien transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko to juz zleci , oby się udało trzymam kciuki! Emilik niech kruszynki zostaną z Toba na 9 mies ;-)Kciukasy zaciśnięte za jutro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja mam tak samo wstałam o 6 i od razu do lodówki:)po za tym ok czasami mnie mdli i zapachy drażnią, ale jest ok.a ty masz nowe dolegliwości? emilik super wynik trzymam kciuki:) zaqzaq myśl pozytywnie,a możesz napisać czemu poroniłaś?ja przed transferem rano nic nie brałam bo pomyślałam tak jak ty, dopiero później wzięłam. a co wy rozumiecie przez adopcję zarodków na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka takie uroki ciązy, co ja bym dała za to żeby mnie mdliło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka-83 jak zaczynaliśmy leczenie, to mieliśmy problemy z plemnikami, na początku morfologia wynosiła 0%. Ale to było chyba prawie 2 lata temu. Ostatnio wyniki nasienia nie są złe, żadna rewelacja, ale iui powinny się udać, a się nie udały. Także przyczyna pozostaje nieznana. Trochę się boję, że z moimi komórkami coś będzie nie tak... no ale to tylko ivf nam coś rozjaśni. Dostałam protokół taki jak Ty. Niby-długi:) Od 25dc gonapeptyl i czekanie na @. Potem właściwa stymulacja. U mnie wszystko powinno zakończyć się w czerwcu. Tylko najpierw muszę przeżyć te zastrzyki:( dla mnie to naprawdę trudne... Niestety nie pamiętałam, ze chodziło Ci o lipiec. Ty będziesz zaczynała wszystko od początku? Całą procedurę? Dziewczyny, czy do tych zastrzyków można się przyzwyczaić? Czy Was one nie bolą? Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik super wynik z tego na pewno bedzie dzidzi:) ja za 2 podejsciem zaplodnionych mialam tylko 2 komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka przyzwyczaisz sie do tych zastrzykow zobaczysz , nie taki diabel straszny...najgorsze bedzie kilka pierwszych a pozniej z gorki. powodzenia. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaqzaq ja przed transferem aplikowałam luteinę dopochwową bo i tak przed transferem jest małe "płukanko pochwy". x M1 jak jeszcze raz usłysze ze klapa to dostaniesz po dooopie,zobaczysz!!!Więcej optymizmu.Ja tez nic nie czułam po transferze tak od razu.Poczekaj chwile a na pewno się doczekasz objawów i małej kropeczki na usg.Myśl pozytywnie kochana :-) x Helenka ja nie mam nowych objawów.Jedynie co to zakładam na noc stanik sportowy,taki bezszwowy bo cycki dają mi popalić nieźle hehhehe Helenka adopcja zarodków polega na tym że "adoptujesz zarodka"innej pary i transferowany jest do Twojej macicy.Niektóre pary nie mogą mieć własnych zarodków i czasem to jest jedyna droga dla nich żeby zajść w ciąże. x Justynka a Ty jak się czujesz,jak Twoje mdłości?nasiliły się?Ja zauważyłam ze tak po południu czasem boli mnie głowa i przy tym mdli ale nie wymiotuje. x Iwka jeśli boisz się sama robic zastrzyki to może poproś męża,bedzie Ci łatwiej.Ja miałam tak cieniutkie igiełki ze praktycznie nic nie czułam.Cały czas mąż mi je robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka my zaczynamy wszystko od początku bo niestety nie mamy mrozaczków, przez te moje beznadziejne jajeczka, co z tego że było ich dużo jak jakość do bani:( Dr mówił że tym razem spróbujemy innego protokołu. Ja nie miałam problemów z zastrzykami, sama robiłam. Pomasuj pozniej miejsce po wkłuciu żeby nie było siniaka.Ale to fakt że gonapeptyl boli bardziej niż gonal. x Madziula oby ta pomyłka dobrze mi wróżyła:-) x Aneczko kochana jesteś tutaj? Pisałam do ciebie na starym topiku ale on już w ogóle nie działa. Cieszę się że wróciłaś do walki. Na jakim jesteś teraz etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka my zaczynamy wszystko od początku bo niestety nie mamy mrozaczków, przez te moje beznadziejne jajeczka, co z tego że było ich dużo jak jakość do bani:( Dr mówił że tym razem spróbujemy innego protokołu. Ja nie miałam problemów z zastrzykami, sama robiłam. Pomasuj pozniej miejsce po wkłuciu żeby nie było siniaka.Ale to fakt że gonapeptyl boli bardziej niż gonal. x Madziula oby ta pomyłka dobrze mi wróżyła:-) x Aneczko kochana jesteś tutaj? Pisałam do ciebie na starym topiku ale on już w ogóle nie działa. Cieszę się że wróciłaś do walki. Na jakim jesteś teraz etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka my zaczynamy wszystko od początku bo niestety nie mamy mrozaczków, przez te moje beznadziejne jajeczka, co z tego że było ich dużo jak jakość do bani:( Dr mówił że tym razem spróbujemy innego protokołu. Ja nie miałam problemów z zastrzykami, sama robiłam. Pomasuj pozniej miejsce po wkłuciu żeby nie było siniaka.Ale to fakt że gonapeptyl boli bardziej niż gonal. x Madziula oby ta pomyłka dobrze mi wróżyła:-) x Aneczko kochana jesteś tutaj? Pisałam do ciebie na starym topiku ale on już w ogóle nie działa. Cieszę się że wróciłaś do walki. Na jakim jesteś teraz etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 1979 naprawdę?
Macie po tyle lat i życzycie sobie "dzidzi" ? Powiedzcie dziewczyny, jakie szkoły pokończyłyście i gdzie pracujecie, bo nadziwić się nie moge, żeby dojrzałe kobiety wyrażały się jak gimnazjalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Lunka trzymam mocno kciuki za synka!!!! Musimy zdac sie na lekarzy, oni wiedza najlepiej, wiec napewno bedzie dobrze! xx Ciekawe jak tam Miki? xx Ja dalej 2w1 :/ Dzis po ktg dalej bez zmian. Rozwarcie na 1cm, skurczy brak. Na niedziele na godzine 20 mam skierowanie do szpitala na wywolanie. Jej mam nadzieje, ze do tego czasu cos sie wyklaruje choc powoli trace nadzieje.:/ Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula u mnie to na zmiane. Sa dni ze zadnych mdlosci ciagle bym jadla, a czasrm rano nic nie moge przelknac i jem tylko owoce, zero obiadow bo mi nie wchodza wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko kochana nie denerwuj się była umowa, ze nie reagujemy na teksty, które nic nie wnoszą do naszego forum, nic sobie pisza ja tam nawet nie czytam głupich komentarzy szkoda czasu i oczu.;-) Iwka nie bój sie nie sa takie straszne te zastrzyki. Madziula nio przydało by sie zeby ktos dał mi kopniaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 wiem zawsze olewałam te komentarze ale jakoś dzisiaj mnie poniosło ups :) Ostatni raz!!!!! Dobrej nocki kochane , kolorowych snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa2123
Cze dziewczyny:) za czest sie nie udzielam ale ciezko jest z tym wszystkim:( m1: trzyama kciuki, razem testujemy choc ja to nadziei nie mam, juz nastawilam sie na nastepne IVF justynka83: ja tez zero mrozaczkow:( i cala procedura od poczatku,ale co zrobic:-/ emilik: powiem Ci ze bede rozmawiala z dr o adopcji prenatalnej niestety bo moje jajeczka niestety sa slabe( mam niskie amh i wyprodukowalam je tyko dzieki stymulacji) i ciezko podchodzic do IVF bez rezultatow:( a juz dlugo trwa walka:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×