Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Justynko to fajnie ze załapałs sie na dofinansowanie ja chciałam się zapisać a lekarz mi powiedział , że narazie nie mogę bo mam mrozaki i muszę je wykorzystać , nie wiecie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to prawda, z dofinansowania możesz skorzystać dopiero po wykorzystaniu wszystkich mrozaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Dziewczyny po jakim czasie od ivf można wziąść mrozaczki? Wtedy nie ma juz stymulacji prawda? A sa jakies leki (tabletki) do tego przygotowujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritko mrozaczki możesz zabrać w każdym kolejnym cyklu o ile wszystko jest oki. Krio robią i na naturalnym cyklu ale i z tabletkami , ja miałam I krio na naturalnym, II z tabletkami ale mała ilość, Teraz III jak będe miała chcę więcej tabletek przed i po krio. zeby były większe szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
hejka dzis jest moj 18dpt ale dopiero teraz mam wynik bety z 14dpt -321iu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ritko jezeli chodzi o to czy 2 zarodki czy jedsen tez sie zastanawialam ale dwa to wieksze prawdopodobienstwo ciazy, przy pierwszym podali mi dwa i przy drugin tez dwa, pozostał jeden 3 dniowy i jeden 5dniowy te jak cos........bede musiala zabrac osobno. modliszko wynik bety rewelacyjny a przypamnij zabrałas 1 czy 2 maluszki? Ja w piatek ide na bete to bedzie 10dpt to czekanie jest straszne. pozdrawiam wszystkich pa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritka7 jeśli nic nie stoi na przeszkodzie to można wziaśc mrożaczki w nast.cyklu.Nie wiem jaki sposób ma twój lekarz ale ja dwa razy miałam kriotransfer i przygotowanie trwało 1,5 cyklu.Nie było jakiejś dużej stymulacji ale najpierw 1szy cykl brałam tabl.antyk.na wyciszenie a kolejny cykl dostałam 2 zastrzyki i kilka dni przed transferem brałam już leki. Ja nie miałam zadnego wyboru jeśli chodzi o ilość zarodków,bo były zamrożone po 2.Ale uważam ze 2 to jednak większa szansa na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Dzięki dziewczyny za rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik pisz co i jak ;-) Trzymam kciuki , dziewczynom się udaje i Ty dołaczysz do grona zaciązonych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Emilik wiem co czujesz:) ja tez mialam stresa bo musialam na wynik bety czekac caly weekend. co do transferu to mialam transferowane 2 zarodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety mam pytanie kurcze coś się u mnie pochrzaniło byłam u lekarza w 9 dniu cyklu i miałam jeszcze krawienie miesiączne zrobił mi usg i powiedział , ze miesiaczkę się liczy od wiekszego krwawienia a pierwsz 3 dni miałam skąpe, wiec stwierdziłam ze pewnie 6 dc mam i oki, ale kurcze do dziś mam okres juz prawie 2 tygodnie , moj lekarz na urlopie do 12 sierpnia i nie wiem co jest, a jak mialam tudzien temu usg to nic nie mowil ze coś się dzieje . Co myślicie o tym? Dodam ze brałam estrofem i encorton . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1, mi też lekarz mówił, że za pierwszy dzień cyklu uznaje się krwawienie, a nie plamienie. A jeśli chodzi o długość okresu...hmm..to nie wiem. Ja np. teraz ostatni okres miałam bity tydzień, a normalnie 4 dni, ale to zapewne po tych hormonach i przeciwzakrzepowych, bo bardzo obfity był. A Ty to już chyba ostatnio leków nie brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że podobno był wybuch w Czarnobylu z dwóch niezależnych źródeł... jeden to osoba z sanepidu... i chmura idzie już do nas...cały czas mam nadzieję że to jakaś głupia plotka... podobno jeszcze nie informuja o tym bo nie wiedza dokladnie jaka jest skala awari ..... nie chce Was też nakręcać ale cały czas mam nadzieję ze to jakaś straszna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justin skad wiesz o tym czarnobylu? boze oby to byla jakas glupia plota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki napisalas ze z sanepidu szukam w necie czy cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciowa mojego brata rozmawiala ze znajoma z sanepidu i ta jej pwiedziala... potem zadzwonila do niego a on ze tez mial dzwonic w tej sprawie bo dowiedzial sie od znajomej pracujacej w szpitalu... wydaje mi sie to wiarygodne... ale sama nie wiem... caly czas mam nadzieje ze to jakas plotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justi dosyc ze ja biedna stresuje sie piatkiem to ty jeszcze tak cisnienie mi podnioslas';) ale mysle ze to nie moze bysc prawda na wp wypowiadaja zie ci z instytutu badajacego skazenia ze to jakas plotka, ze nic sie nie styalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za wsparcie wyniki bede miala po południu w piatek, po ostatnim razie wiem jak bpli porazka dlatego teraz staram sie nie nastawiac na pozytywny wynik. modliszka w takim razie duze szanse na blizniaki byloby supar bardzo ci tego zycze i czekam na potwierdzenie tego z twojej strony. justi gosc to bylam ja ale zamieszanie sie zrobilo co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac komentarze... juz czlowiek nie jest do konca pewny... ale prawda jest tylko jedna... wiejew w strone Rosji. I to jest bardzo dobra wiadomosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec Kurcze ale u mnie juz prawie 2 tyg. jak do końca tygodnia nie przestanie to w nastepnym musze gdzieś do lekarza iść. Brałam teraz encorton i estrofem . Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kochane rzeczywiscie to krwawienie to dziwna sprawa nie czekaj na swojego gina tylko idz szybko do innego bo nie wiadomo co jest przyczyna tego krwawienia, ja po tych pierwszych tab. anty tak dziwnie krwawilam ale gina powiedziala ze to reakcja na leki ale koniecznie musisz isc do lekarz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Cześć Wam Niestety moje szczęście nie trwało długo :( od wczoraj zaczela spadać beta i zaczęło się poronienie :( to już koniec. Gin kazał odstawić tabletki i czekać :( Boże jakie to życie jest nie sprawiedliwe to 3 poronienie w 5 tygodniu i jedno nieudane IVF ( w przeciągu 11 miesięcy). Lekarz podejrzewa poronienia nawracające :( czeka mnie masa badań ale nie wiem czy dam rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, strasznie mi przykro. Nie wiem co Ci napisać. Aż mi się łezka zakręciła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
co tu pisać wiele z nas dobrze wie co ja teraz czuję niestety :( żadne słowa tu nie pomogą. :( ale wiem że jesteście ze mną i za to Wam bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×