Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Justin i Izabelka! Ja jutro zaczynam 20tc a przytyłam tylko 3kg i tez się martwiłam ze to mało i pytałam lekarza czy tak ma być a on się zaczął smiac i pyta czy zależy mi na tym żeby być gruba?Jesli dziecko rozwija się prawidłowo to wcale nie trzeba dużo tyć.Ja się w takim razie ciesze bo będę mieć mniej do zrzucenia po ciązy.Natomiast wczoraj zauważyłam ze robią mi się już rozstępy na piersiach mimo ze od dawna smaruje się 2razy dziennie różnymi kremami.Widac mam to w genach i żadne kremy nie pomogą.Najwazniejsze ze mała bryka i są takie dni ze po każdym jedzeniu daje znac o sobie. x M1,Kikulec jak się czujecie? x Aneczka tak bardzo mi przykro ze nawet nie wiem co napisac żeby Cię pocieszyć :-( x Wczoraj dzwonila do mnie pani z macierzyństwa z pytaniem czy byłabym zainteresowana ivf z dofinansowaniem a ja mam przecież jeszcze 4 mrożaczki w klinice wiec trochę się zdziwiłam bo pamiętam jak mówiła M1 ze nie można się starac o dofinansowanie póki się ma swoje zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula: po raz kolejny profesjonalizm Macierzynstwa poraza... kazali dzwonic do wszystkich to nawet tego nie sprawdzili ze masz mrozaczki... tym bardziej wiedza ze jestes w ciazy i masz termin na styczen.... dodatkowo maja umowe tylko do czerwca nastepnego roku a Ty raczej w ciagu 5 miesiecy a wlasciwie 4 po porodzie raczej nie bedziesz zachodzic w ciaze bo niby jak? Wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja czuję się Madziulko dobrze, żadnych objawów, zresztą to za wscześnie dopiero 2 dzień po krio, dziś byłam w pracy do 13 , a potem roboty trochę na stojąco miałam , ale nić męczącego . Niedługo idę się kąpać i leżeć, jutro to wesele wrrrr.....jak mi się nie chce. Jak Kikulec? Madziulko oni w tych klinikach są tacy są zakręcenie że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie ok. Dzisiaj poszłam do miasta się przejść po drobne zakupy. Spotkałam znajomą, więc przysiadłyśmy na ławeczce troszkę. Polegiwałam też i wydzwaniałam po laboratoriach, żeby zorientować się gdzie najkrócej będę czekała na wyniki progesteronu i masakra. Najbardziej mi odpowiada wersja na drugi dzień i to samo z beta HCG. W niektórych punktach to nawet 3-4 dni. U mnie w okolicy wszystkie laboratoria wysyłają materiał do Wrocka. xxxx Mi1, dzisiaj ze mnie strasznie leci luteina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio u mnie też z tą luteiną ciagle mokro ;-( Na bete u nas sie czeka krotko, tego samego dnia mam na wieczór, tylko musze 30 km na nią jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec a jak robisz clexane to nie pieką cie te zastrzyki, bo u mnie z 10 minut to piecze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z luteiną tak już jest ze bez wkładki ani rusz,ze mnie tez się tak "lało",dopiero jak miałam utrogestan przy drugiej ciąży to prawie nic się nie wylewało,nie wiem od czego to zależy. M1 baw się dobrze,posiedź sobie spokojnie i jedz co najlepsze :-) Kikulec a Ty jesteś na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, ja miałam przyrost nieznacznie większy, coś ok 70% i też sie martwiłam, ze mało, bo dziewczyny na forum miały po 100% i więcej... A u Ciebie - myślę że jest ok, może to kwestia innej godziny pobrania krwi, albo ponoć czasami beta zwalnia, bo przyjmuje się tylko jeden zarodek, a drugi obumiera. Nie martw się! Ważne że rośnie i to całkiem nieźle. Jak chcesz, to dla spokoju powtórz jeszcze betę po 48 lub 72 godzinach. A moje maleństwo ma już 5cm:) A ja mam jakieś 1,5kg więcej (12tc). Izabelka - możemy sobie podać rękę, ja od początku ciąży nie mogę patrzeć na ryby, choć generalnie zawsze lubiłam. Aneczka - bardzo mi przykro! To strasznie smutne, co CIę spotkało. Życzę Ci, abyś się nie poddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, udanej zabawy! xxxx Dziś obudził mnie ból podbrzusza, ale nie taki jak na okres, podobny ale inny. Nadal mi ćmi. Dzisiaj 3dpt, więc chyba za wcześnie na jakiekolwiek objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Mialam napisac dopiero po wyniku ale tak strasznie sie boje ze musze sie z tym podzielic w poniedzialek robie bete zabralam ze soba 3 dniowe malenstwo i czym blizej do badania tym bardziej sie boje. Aneczko bardzo wspolczuje , kochana trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik, to wspaniale :-) Za 2 dni ujrzysz wysoką betę. Z pewnością, inaczej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny- jestem nowa na forum, mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć :) Jestem w trakcie przygotowywania do in vitro. Kilka dni temu dostałam Diphereline, za 1,5 tyg. zaczynam brać Gonal f. Jak się po nim czułyście? Bo ja po Dipherelinie źle się czuję, mam nadzieję, że to minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj kikulec nie chce mi się iść na to wesele , ze hej! Z drugiej strony myślę, co ma być to będzie, niektóre nie wiedzą, ze sa w ciązy i baluja i nic sie nie dzieje , to moze i moim kruszynkom nic nie będzie ;-) Emilik nio to jestesmy we 3 tylko my jeszcze czekamy 9 dni , TY 2 ;-) Kochana trzymam kciuki za wysoką betę i nie ma innej opcji, wiem ze człowiek schizuje czym bliżej badania bo każda z nas się boii. Ja powiedziałam sobie, ze z dystansem pochodzę do tego bo 2 pierwsze razy to czym bliżej , tym gorzej, teraz mam dużo roboty papierkowej więc nie będę miała czasu. Zoacha witaj, ja po tych zastrzykach czułam się dobrze, ale taki mam po tym wszystkim brzuch jak w 5 misiącu ciązy! A wy kochane tyjecie, czy tylko ja mam taką tendencję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, dlatego idź. Mamy żyć normalnie, a nie chować się. Chociaż ja dziś wybieram tę drugą opcję. Jakaś rozdrażniona jestem. Nie wiem czy przez ten brzuch, chociaż teraz jakby nie boli, ale cały czas leżę. xxx Zocha witaj! Ja po lekach czułam się ok, ale też tak jak Mi jestem po nich napuchnięta. To jednak hormony, więc zapewne mają jakiś wpływ na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Miałam dzisiaj pojechać do rodziców ale dowiedziałam się ze tata ma zapalenie oskrzeli i zastanawiam się czy to jest zaraźliwe bo nie chciałabym być teraz chora.Myslicie ze będzie lepiej jeśli unikne kontaktu z tata na jakiś czas czy raczej nic nie zaszkodzi,sama nie wiem.... x witaj Zocha! Ja po gonalu f miałam czasem silne bóle głowy ale to wlasciwie tyle z dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja nie wiem , ale zostań lepiej w domku za tydzień pojedziesz jak tata wyzdrowieje, Ja Kikulec prawie wogóle nie leżę, nie umiem. Ale wszystko powoli robię i nie dziwigam mi lekarz mówił, zeby zyc normalnie tylko uważać na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w jaki sposób mogę wyznaczyć przybliżony termin punkcji i transferu? Idę długim protokołem- ile dni powinnam doliczyć od 1 zastrzyku Gonal f?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy długim protokole brałam 14 dni zastrzyki, na 16 dzien punkcja i na 19 dzien transfer. Wszystko zależy jak Twoj organizm będzie reagował na leki. Moze o 2,3 dni szybciej możesz mieć punkcję, jeśli pecherzyki beda szybko dojrzewac. X M1 jak po weselu ? Powiem Ci, ze ja przy pierwszym dziecku tez byłam po transferze pare dni na weselu i nawet trochę potanczylam(oczywiście bez przesady), bo stwierdzilam, ze co ma być to będzie i wewnętrznie wierzylam, ze wszystko będzie dobrze :) Do ktorej byliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witaj zocho jest tak jak napisala ci margo wszystko zalezy od reakcji organizmu, a jesli chodzi o leki to ja po mich tez puchlam brzuch i piersi sa poprosttu napompowane poza tym innych dolegliwosci nie mialam. Jutro chwila prawdy, jak sie nie powiedzie to chyba bede musiala jakiegos psychologa sobie nposzukac bo nerwowo juz wysiadam a te nerwy przeciez tez maja wplyw, znalazlam tez zabiegi akupunktury wlasnie pomagajace w zajsciu- czy ktoras z was kiedys korzystala z czegos takiego. Pozdrowionka dla wszystkich i miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , wczoraj zrobiłam test ciążowy bo spóźniła się @ i wielki szok dwie kreski ,jak na razie nie wierze myślę że to jakiś sen podchodzę teraz do tego na spokojnie jutro pójdę na wizytę może potrzebne będą jakieś leki ,dziś wstałam i znów zrobiłam test i dziś już jest druga mocniejsza. Jak na razie to pobolewa mnie mocno brzuch jak na @ oby wszystko było w porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Dziewczyny czy coś sie zmieniło z zwiąku z rejestracja w invimedzie we wrocku? chce jutro zadzwonić ale słyszałam ze rejestrują tylko w pierwszy poniedziałek miesiąca czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84, to super! Dużo czyta się takich historii i natura sprawia psikusa. Może to wpływ tych wszystkich hormonów, może psychika, a może cud, ale ważne że się udało. Życzę Ci aby taen sen tak szybko się nie skończył :-) xxx Mi1 jak po weselichu? Nie leżałam wczoraj cały dzień. Po południu już podbrzusze nie dawało o sobie znać, więc wybrałam się do galerii. Kupiłam sobie spodnie, nawet 2 pary bo tanie były i są ze strechem, co bym mogła w nich jesio pochodzić dłużej :-) A m kupił mi torebkę :-) A dziś ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizzy, ja nic nie wiem. Może to związane z przeprowadzką, bo od września się przenoszą. Ale mam nadzieję, że nie wprowadzili tego bo to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kuzwa teraz czytam ze sie przeprowadzają!!zastanawiam sie czy nie przejsc do polmedisu? zaczynam wszystko od nowa a patrze tez by miec jakis lepszy dojazd do kliniki bo po wrocławiu nie jezdze i mam słabą orientacje a do invimedu droge na pamiec znałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 serdecznie gratuluję:-) Jednak cuda się zdarzają:-) U mnie cisza, brzuch przestał boleć. W czwartek mam powtórzyć hcg i progesteron i oczywiście już mam stres czy wszystko będzie dobrze. Wierzę ż będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka82 gratulacje!!! :) X Justynka nie denerwuj sie, bo to nic nie da :) będzie dobrze ;) Ja tez powtarzam bete jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×