Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nio ja też i aneczka do nas dołączy w piątek !! A jakie macie zarodki? Ja mam 3 dniowe 4 blastocyty jakoś tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella 33
czesc dziewczyny superr zaniedlugo bedziecie mialy malenstwa ze soba::) Ja mam miec nie na naturalnym cyklu robiony transfer z mrozaczkow tzn mam wziasc zastrzyk za 2 tyg by zatrzymac prace jajnikow i potem mam dostac za tydzien od tego zastrzyku okres i zadzwonic do kliniki jak go dostane ,i umowic sie na wizyte ,i jak bedzie wszystko ok to dadza mi tabletki na endometrium i tez sie przejmuje czy w ogole dojdzie do tego mojego transferu tyle wyczekiwanego,czy w ogole przezyja moje malenstwa probe rozmrazania:( Dziewczyny bierzecie jakies witaminki :kwas foliowy ja oprocz tego biore witaminy z grupy B i tran,wiem,ze jedzenie sardynek ryb niby pomaga zobaczymy a witaminy z grupy B biore ze wzgledu,bo jedna dziewczyna zaszla za 1 fiv i ma 5 letniego synka potem poszla po mrozaczki i poronila i zrobila na tej podstwaie badania i chodzilo o jakis tam gen i kazali jej brac witaminy z grupy B.Oprocz tego chcialam sie zapytac czy bierzecie cos na krzepliwosc krwi,bo ma to podobno duzy tez wplyw by sie zagniezdzily zarodki??JUSTYNA czyli ty czekasz na bete?Ja juz zakupilam tanio przez neta 20 testow ciazowych jak siebie znam nie wytrzymam by nie zrobic testu wczesniej przed beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Witajcie dziewczynki w niedziele wrocilam z urlopiku z M naprawde odpoczelam . Wczoraj byl moj 20 dc i mialam wizyte u dr.zeby mnie zbadala i rozpisala kolejna stymulacje ,dostalam @ wiec od dzis zastrzyki poszly w ruch wierze ze sie uda tym razem :-) trzymam kcuki za was wszystkie musi wam sie udac:-) Ritka7 a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mocno bede trzymałam kciuki aby Wasze transfery zakonczyły się pieknymi ciążami:):):) Zycze Wam tego z całlllllego sercaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie, jakie wybrałyście poduszki ciazowe, ja mam rano bóle pleców i nóg, masakra jakaś. Sprawdzałam na necie ale jest kilka różnych kształtów i nie wiem który wybrac. Macie jakieś sprawdzone?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka mam pytanie, czy przed pozytywnym testem miałaś bóle brzucha jak na @? Jeśli tak to kiedy się one pojawiły? Mnie od niedzieli boli brzuch, dziś mój 11 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko ja tez miałam bóle brzucha jak na @ pojawiły sie kilka dni przed testowaniem, miałam w sumie wszystkie objawy jak na @. Trzymam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
siwa - ciesze sie, że działacie. Ja na razie odpuszczam, nie mam siły psychicznej i finansowo to jest olbrzymi koszt... Szkoda, że nie mam mrozaczków..Widocznie tak miało być. Powodzenia! Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka ja czuję takie ćmienie i rwanie, dziś już nawet nospę wzięłam. Mówiłaś że odczuwałaś zagnieżdzanie, ja nic takiego nie czułam. Nie wiem co myśleć. Jutro się wszystko wyjaśni. Strasznie boję się rozczarowania dlatego nie chce nastawiać się pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Justynka83 nie martw sie o te bole tak jak mowila Izabelka ja tez mialam bole okresowe. Izabelka co do podusi to tez sie zaczelam rozgladac niektore sa ogromne i przeszlo mi przez mysl ze faceta z lozka musialabym wygonic zeby sie zmiescic z taka poduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka ja już kiedyś polecałam poduszke ciąząwą która kupiłam ponad 2 mce temu,jest super wygodna i bardzo pomaga na bóle pleców.Wysle Ci linka http://www.supermami.pl/index-7tc.html Ja kupiłam na tej właśnie stronie a poduszke otrzymałam dosłownie za 3 dni. Izabelka powiedz mi czy Ty w końcu pytałaś lekarza o te kłucia i pulsowanie w pochwie bo kurde ja znowu je mam od dwóch dni i nie wiem od czego tak się dzieje bo nie mam już zadnej infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dużo dziewczyn za niedługo "zaciąży",super :-) Powodzenia dla Wszystkich! Moja dzidzia zaczyna dawac o sobie znac,dzisiaj rano poczułam jak cos się tak rozpycha w jednym miejscu i taka gula pojawiła się na brzuchu,jak dotknęłam to było twarde i za chwile zniknęlo.Smiesznie to wyglądało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec u mnie też jutro ;-) Madziula super, ze u Ciebie juz oki, i mała daje znać o sobie;-) Ella i Siwa trzymam kciuki za stymulacje ;-) Justynko wierzę że te objawy @ to ciąża !! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
kikilec ,M1 trzymam kciuki za powodzenie uda sie napewno.:) Ritka7 dzieki za wsparcie szkoda ze rezygnujesz wiem ze to trudne psychicznie ale moze jeszcze warto sprobowac? Chociaz z drugiej strony wiem finansowo jest najciezej a bez tego ani rusz. Szlak mnie trafia ze to nie jest refundowane w calosci bo jak widac na tym forum (a niejest ono jedyne)jest nas tak wiele z tym problemem i nie kazdego stac niestety.Trzymaj sie kochana myslami jestem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Kikulec, Mi1 zycze powodzenia jutro :) 3majcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha nie dziękuję , zeby nie zapeszyć. Nio co do kwestii finansowej to sporo to kosztuje, szkoda ze refundacji nie było wcześniej to by się parę groszy zaoszczędziło. Wiecie co ja tak na oko na to nasze leczenie to juz kolo 30 - 40 tys wydałam i efektu brak ! Szok! Jak się nie uda to nie wiem co zrobię bo kasa idzie tylko na jedno, już mnie to powoli denerwuje powiem szczerze. Z człowieka zdzierają ile mogą! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podziękuję Wam za kciuki, bo co ma być to będzie i na to wpływu nie mam. Ile mogę, to robię, Reszta to cud, na który ogromnie liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
kilkulec, mi - 3mam kciuki! powodzenia! siwa - dzięki, kochana jestes, moze sprobuje jeszcze z dofinansowaniem... teraz u mnie w pracy i u m jest strasznie niepewnie..u niego do wiosny sie wyjasni, oby pozytywnie..trzymaj sie i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritka spróbujecie z dof. i się uda!!!Trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie starające się ! Kikulec wiadomo co ma być to będzie, teraz mam dodatkowo leki to może sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Kikulec i Mi wy w srode ja w piatek...dopiero zacznie sie maraton niewiadomej ....ale coz przezyjemy te 2 tyg i oby pozniej sokiem marchewkowym było co swietowac :) a 8 miesiecy strzeli niewiadomo kiedy :) Siwa masz racje ciezka ta proba wytrzymałosci przed ktora postawiło nas zycie. A inne babki głupoty wyrabiaja ...szkoda gadac. Ritka moze warto sprobowac zapiszcie sie na to dofinansowanie toc wszystkim w pierwszych 3 miesiacach niebeda robic,ile ty masz lat . Ja to 36 wiec niema na co czekac. Justynka czy ja dobrze pamietam Słoneczko to ty? mysle ze to słoneczko wam zaswieci i sie uda, nawet jak bedziesz plamic to niezapomnij zrobic bety. Bole brzucha, skurcze ,plamienia a czasem nawet krwawienie to objawy stresujace ale i niewykluczajace ciazy. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko przezyjemy te 2 tygodnie ;-) A potem tylko świętowanie ! Ritko możesz powiedziec ze chcesz z dofinansowaniem np w zime czy na wiosne i tak się tak szybko nie wyrobią ,duzo chetnych maja a nic nie tracisz najwyzej zrezygnujecie i tyle. Kikulec jak tam nastrój? Kochana a gdzie sie ty leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka83 - trzymam kciuki za testowanie! Ja nie odczuwałam nic, żadnego zagnieżdżenia, tylko piersi od progesteronu mnie bolały - poza tym, byłam w takim stresie w związku z pracą, że prawie nie jadłam i nie spałam, pod koniec 2 tygodnia przed betą piłam mnóstwo kawy, aby ukoić stres, i byłam przekonana, ze w takich warunkach żaden zarodek się nie zagnieździ. A jednak... Bądź dobrej myśli i nie doszukuj się za dużo! Kikulec, Mi1 - odpocznijcie przed jutrzejszym wielkim dniem, a potem zajmijcie się czymś, aby nie myśleć....:) wiem, wiem, łatwo powiedzieć;) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jutro wielki dzien Kikulec i Mi powodzenia na krio oby lekarze mieli dobra reke:) Justynka tobie tez powodzenia na becie bo to jutro? chyba nic niepokreciłam. Buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula dzieki za link, fajna ta podusia i w sumie nie droga. U nas sa drzsze taka gdzies 50 funtów no ale moze sie skusze. Kłucia ustały ale mam upławy żółte , jutro chca mnie zobaczyc w szpitalu w zwiazku z tym ze jest to ciaza z icsi takze jezeli bedzie mozliwosc to zapytam sie o te łucia i wydzieline a jak nie to musze isc do lekarza rodzinnego. Moja dzidzia jest leniwa bo tylko od czasu do czasu da o sobie znac. Najdziwniejsze jest uczucie chwilowe jakby nagle ktos położył mi kamienie w podbrzuszu , nie wiem czy to malec sie rozpycha czy poprostu wszystko sie rozciaga..dziwne uczucie x kikulec mi1 powodzenia jutro:) I od jutra POZYTYNE myslenie x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, dziś nasz wielki dzień :-) Troszkę zaczynam się denerwować. Wczoraj chciałam z M komedie obejrzeć i po 15 min zasnęłam :-D A jak Twoje nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecze się w Invimed we Wrocku. xxx Justynko, czekam na dobre wieści od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×