Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość siwa13
Elle ja tez nie polecam zadnych lekow na uspokojenie meliska tak ale nie zadne tabletki bo obnizaja dzialanie tych ktore musisz brac:-) a jesli chodzi o prace to niemozesz isc na L-4 ? Ja poprosilam dr.i mi dala bez problemu powiedzialam ze mam stres w pracy i musze dzwigac itd. Dzis jade na usg dowiem sie czy bede miala punkcje w pon. Trzymaj sie i badz silna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! U mnie po staremu w nocy mnie trochę krzyż bolał, ale przeszło. Czekam do poniedziałku, ale sie nie nastawiam , obym się myliła. Dzięki za kciukasy! Życzę miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Ja już od 5 nie śpię. Chyba przez emocje. Delikatnie bolą mnie jajniki - to chyba dobry znak :) xxxx Elle, może faktycznie poproś o zwolnienie. Ja też nie miałam z tym problemu podczas i stymulacji i w okresie po transferowym. Też mam stresującą pracę, a do tego podczas stymulacji wizyt co drugi dzień, więc za każdym razie brać wolne w moim przypadku byłoby przegięciem. I przynajmniej człowiek się nie stresował. A warto zadbać o spokój psychiczny i dobre nastawienie. A faktycznie nie wiadomo jaki wpływ na działanie hormonów mogą mieć leki uspakajające, nawet te naturalne ziółka. xxxx Super, że dzidzia sobie rośnie :) Ach i ten paluszek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Hej wlasnie wrocilam od dr. strasznie pomalu mi rosna te pecherzyki wiec jeszcze dostalam zastrzyk na miejscu i jutro rano mam sobie zrobic cetrotide a wieczorem juz ovitrelle a we wtorek punkcja to bedzie 15 dc wiec nie moze mnie juz dluzej stymulowac mam nadzieje ze bedzie dobrze wszystko i da sie cos wybrac . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1, Kikulec i Siwa - poniedziałek to dla Was sądny dzień :) Zeby każdej z Was nowy tydzień(i każdy następny) zaczął sie z uśmiechem na twarzy:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo dziękuję! Kikulec nio wiadomo, ze emocje ni pozwoliły Ci spać. Ja też nie śpię od 5, ale z innego powodu , ponieważ od 6 mialam pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Margo dziekuje za slowa otuchy:-) mi1, kikulec trzymam kciuki za wasze powodzenie . Grunt to wierzyc . Bo nadzieja umiera ostatnia :-) udanego weekendu wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Witam dziewczyny, dziś jest 22 dpt moja beta wynosiła w 11dpt-106, w 13dpt 376 a 21dpt- 2136, mam nadzieje że przyrost jest prawidłowy bo za tydzień w poniedziałek mam wizyte u lekarza i mam nadzieje że już będzie serduszko. Troszkę mnie bolą piersi wczesniej brzuch i plecki na dole ale ogólnie ok. Mii , Kikulec wszystko będzie dobrze uszy do góry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Kikulec i Mi1 wierze ze wam sie tym razem uda :) i ze ten nadchodzacy poniedzialek bedzie najszczesliwszym dniem w waszym zyciu:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja bylam dzis prywatnie na wizycie w polskiej przychodni.Moja Niunia ma 3,6cm :):):) i rosnie.Co najwazniejsze zniknal moj krwiak takze nie musze sie juz o to martwic(plamienia itp) i moge normalnie funkcjonowac.Lekarz nie zabardzo przypadl mi do gustu ale i tak bede prowadzic ciaze z midwife a nie z nim.Zmartwila mnie jedna rzecz mianowicie jak powiedzialam lekarzowi ze nadal biore metformin to byl zdziwiony i jego zdaniem nie jest to lek bezpieczny w ciazy i ze nie powinnam go brac.jak pytalam angielskie pielegniarki czy jest bezpieczny twierdzily ze tak.midwife ma niby zadecydowac kiedy go odstawic a pierwsze spotkanie mam dopiero w poniedzialek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi1 mozesz naoisac co oznacza to slowo "nio"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
do goscia nio ( tak,racja ,zgadza sie itp). Glupie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlicha dzięki, ze wyjaśniłaś co znaczy ,,nio'' ;-) kochana jesteś ;-) Kochane dzięki za kciuki! Modlicha superaśnie, że niunia rośnie , dobrze ze nie ma krwiaka i juz oki wszystko. Kikulec a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczenie slowa " NIO" ?! uwazacie to za glupie pytanie? to jeszcze chcialabym wiedziec gdzie sie takiego slowa uzywa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie tylko ja wychwyciłam to dziwne słówko...Rozumiem jeszcze takie wtrącenia podczas mówienia, ale w słowie pisanym...Jak można tak kaleczyć język. Nio szok. Tok szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, wczoraj w ciągu dnia pobolewało mnie podbrzusze, ale to kakby inny ból niż na @. A tak na razie nic mi nie jest. Zauważyłam jeszcze taki rzadki śluz. A i dwie krechy znowu są już bardziej widoczne :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec: oj cos spac nie mozesz... ;) teraz tylko spokoj moze cie uratowac... dzisiejszy test podpisz sobie data i juz pierwsza pamiatka jest... nie ma sensu ich wiecej robic... najwazniejszy jest przyrost bety z trzy razy w rownych odstepach i potem tylko z gorki :)) Oczywiscie tak bym chciala zeby bylo u kazdej z Nas... poczytuje codziennie ale tyle sie dzieje, ze chyba sie juz sama pogubilam... a tak w ogole to mowilam M o tym ze Madziula moze podobno zdjac embargo na przytulanki... a On... jak to? Ty sie meczysz, poswiecasz, zeby wreszcie sie udalo a ja mialbym miec same przyjemnosci? Nic z tego... pewnie tak najwygodniej "uzyc" malzonki i tyle... a jak cos sie stanie ? I zaczynac wszystko od nowa? O nie! :) moj M kupil sobie centymetr i codziennie odcina jeden cm... wczoraj dumny powiedzial jeszcze tylko 134 dni do porodu! :)) X Prawda jest tez taka ze my mamy calkowity zakaz przytulanek do: sciagniecia ok 38tc pessara oczywiscie jak nie zaczna sie od razu skurcze albo dopiero poooo porodzie :( M sie smieje zed mnie ze jak zaczynam czuc "motylki" kiedy sie do niego przytule to od razu zaczynam mowic na glos: musze nakarmic bawola ogorkami.... musze nakarmic bawola ogorkami :)) i po "motylkach" odwracam sie plecami do niego ur****miam gre w komorce i karmie bawola ogorkami... masakra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka77
WitamSledze ten watek od paru miesiecy za wszystkie trzymam mocno kciuki.Mnie dotyczy nieplodnosc wtorna...mam juz wspanialego syna (prawie dorosly) Mialam 3 inseminacje Jutro mam punkcje...czy musze sie jakos specjalnie przygotowac?wiem ze mam byc naczczo ale wy juz to przeszlyscie i wiecie wiecej.Jak sie czulyscie?Mam nadzieje ze przyjmniecie mnie do waszego grona...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec to jutro wyjdzie piękna beta :) X Mi1, ze sie nie skusilas na sikanca to jestem pełna podziwu ;) X Justin, w pierwszej ciąży tez miałam pessar od 20 tyg.ciazy i wiem co to znaczy zero przytulanek ;) X Dorka witaj, weź ze sobą dluzsza koszulkę, taka za pupe i skarpetki ;) Nie masz sie czego bać :) trzymam kciuki. Daj znać po punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justin to nie jest tak ze mój M patrzy na swoje przyjemności bo tak samo jak ja boi się ze mogłoby się cos stać podczas sexu,dlatego do tej pory nic nie dzialalismy.Mimo tego ze od wielu tygodni (odpukać)wszystko jest w porządku my sami załozylismy sobie szlaban wlasnie ze względu na ten strach.Wasza sytuacja jest trochę inna bo przy skracaniu szyjki jest totalny zakaz na takie przytulanie a poza tym z tego powodu straciłas dwójke dzieci wiec ja w żadnym wypadku bym nie ryzykowała na twoim miejscu.Ja już mam wyobrażenie ze dziecku cos się może stać a przecież maluszek odczuwa "bujanie"i jest mu wtedy fajnie. x Kikulec nie daj się zwariować!!!Jutro zrobisz bete i będzie jeszcze wieksza radość.Nie rób więcej testów bo faktycznie dwa wystarcza,są dwie kreski wiec na pewno jesteś w ciąży bo testy raczej mogą się pomylić w druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec! Rewelacja! :D Bardzo się cieszę i bardzo gratuluję:) Ale podziwiam Cię za odwagę z tymi testami przed betą, ja bym się nie odważyła... dopiero po pozytywnej becie zrobiłam pierwszy test sikany (na pamiątkę), ale i tak się bałam czy na pewno będą dwie kreski;) Jutrzejsza beta będzie formalnością:) Super! To teraz wszystkie kciuki trzeba skierować na mi1 i jej betę:) Obyśmy miały dwie nowe mamuśki na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, Margo dobrze podpowiada:) U mnie dawali koszulę na zabieg, ale ciepłe bawełniane skarpetki bardzo się przydały. Lekarz o tym nie wspomniał a stopy trochę marzną... Ale i tak najważniejszym warunkiem jest być na czczo, no i nie stresować się, bo nawet się nie zorientujesz, a już będzie po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Witaj Dorka77 jesli chodzi o punkcje to faktycznie musisz byc na czczo i dzien wczesniej ostatni posilek o 19:00 :-) ja po punkcji czulam sie troche oslabiona ale to po narkozie (zalezy jak przechodzisz narkoze) i bolal mnie brzuch dolem bo jakby nie patrzec to ingerencja w organizm. Trzymam kciuki bedzie dobrze:-) Ja mam punkcje we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! Ja już siakanców nie robię od bardzo dawna bo zawsze I krecha była, więc nawet mi się nie chce. Poza tym 1 dzień dłużej łudzenia się , nawet nie che mi sie jutro na betę jechać , bo pewni znowu odczytam wynik 0 ;-( Jakoś mam dziś doła! Tylu się tu dziewczynom udalo, z czego się cieszę i ja stoję w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec ,Mi trzymam kciuki za wasza bete jutro. Ja chcialabym wrocic po ostatnego maluszka w pazdzierniku i tym razem musze jeszcze bardziej osiebie zadbac bo juz nie wiem czy ja robie cos zle ze ciagle mi sie nie udaje to takie przykre. Dziewczyny pozdrowionka i trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 a chcesz kopniaka w tyłek za to negatywne nastawienie?!?!!? Musisz myśleć ze będzie dobrze,skoro tylu dziewczynom się udało to Tobie tez się w końcu uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Tobie też się uda! Proszę schłodzić soczek marchewkowy na toast :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pomoc...Mam nadzieje ze i ja za niedlugo zalapie sie na pyszny soczek marchewkowyTrzymam kciuki za jutrzejsze piekne betki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dopiero wróciłam do domku, byłam trochę w gościach, trochę na zakupach. Jutro musze wstac o 6, zeby przed praca na bete zdążyć, ale boję sie porażki i kolejnego rozczarowania. Dzięki dziewczyny, ze jestescie ze mna. Powiem Ci Emilik, ze tez sie zastanawiam, czy cos ja zle robie, ze sie nie udaje. Kochana a Tobie 1 mrozaczek został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wogóle jestem zdenerwowana, ze tamte 2 podejcia prawie bez leków były, tylko to teraz pierwsze z lekami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×