Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mi, ja wcale cały czas nie leżę, aczkolwiek lubię ten stan i korzystam póki mogę. Po 9 miesiącach będzie mi go brakowało :) Właśnie wróciłam od lekarza, który odprawił mnie z niczym zamiast recept i muszę z rana lecieć do przychodni. A na złość wszystkiemu M odstawił dziś rano auto do warsztatu, więc przebieram nóżkami. Niby dobrze, bo się ruszam, ale pogoda dziś nie sprzyja ruszaniu. A na czwartek rano umówiłam się na grzybobranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec są grzybki ?Ja lubię chodzić na grzybki ;-) Nio wiadomo kochana co ma być to będzie. Emilik kochana nie śmuć się jutro będzie lepiej, większość z nas wie co przeżywasz ja już przechodziłam to 2 razy i za każdym boli jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, podobno są :) Zobaczymy. Dziś trochę popadało, więc może do czwartku jesio podrosną no i w tygodniu nie będzie tyle ludzi co w weekendy. A też lubię, zawsze zaprawiam w occie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio trzeba robić, bo jak będziemy w ciązy to zachcianki będą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1,Kikulec ja w przeciwieństwie do Was nie lubie chodzic na grzyby,ogólnie nie lubie lasu,przerażają mnie te wszystkie robaki,pająki i inne gady wrrr A w ciąży to raczej grzybki nie są wskazane,cieżkostrawne... x Emilik bardzo mi przykro ze się nie udało ale ze stopki wnioskuję ze masz jeszcze mrożaczki więc nie trać nadziei kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka na weselichu fajnie było, dużo nie tańczyłam ;-) Jedzonko pyszne było ;-) Placuszki też ;-) Zdjęcia na fb ;-) A w szkole nio dziś szybko, od jutra sie zacznie, już dziś rózne dokumenty robiłam, wogóle to jest ich mnóstwo .Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1 zdjatka super,ciekawe dlaczego ich wcześniej nie widziałam,nie pokazaly się na mojej stronie hmm? x moja kuzynka jest nauczycielka w szkole podst.wiec nieraz mi opowiada ile ma papierkowej roboty,z reszta ja tez miałam praktyki w szkole to mniej więcej wiem jak to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem nowa mam pytanko podchodzi ktoś do in vitro w Białymstoku we wrześniu?. Ja jestem w trakcie brania leków i wybieram się w przyszłym tygodniu. Pierwszy raz podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Emilik strasznie mi przykro wiem co czujesz ale jesli masz mrozaczki to nie poddawaj sie kochana wiem ze to trudne sciskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł mam 32 lata w tym roku czy jeszcze bedzie mnie dotyczł długi protokół?ma ktoś wiedze na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na usg jest pęcherzyk , dostałam luteinę i mam dużo leżeć za dwa tygodnie następna wizyta. Trzymam mocne kciuki za was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84, super, naprawdę się cieszę, że wszystko jest tak jak być powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
witaj fizzy 8177 ja mysle ze wiek nie ma tu wielkiego znaczenia jesli chodzi o protokół tylko wyniki.Ja mam 33 lata i byłam na długim protokole niestety nie udało się Teraz jestem na krótkim i zobaczymy co będzie. Kiedy zaczynasz i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ! Kikulec jak tam u mnie zadnych objawów nie ma , wiec pewnie... nio zobaczymy . Ale dziś zimno, wiatr jak diabli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mi! U mnie też żadnych objawów, tylko trochę mnie piecze na dole i zastanawiam się czy to jakaś infekcja czy od tej luteiny. Dzisiaj 6 dpt, więc teoretycznie zarodek powinien się zadamawiać na dobre jeśli chce z nami zostać, a mam nadzieję że chce :) Jutro badanie progesteronu, wynik będę miała dopiero na drugi dzień. Zobaczymy czy coś się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciagle trzymam za was kciuki MOCNO. przesylam Wam ciazowe fluidki. Musi sie udac, do konca samego trzeba miec nadzieje! Ja nie wierze ze jeszcze niecale 5 mcy temu przechodzilam przez to samo brrrr A teraz moja kruszynka sie wierci w brzuszku. pozdrawiam wszystkie staraczki!! XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jaka jest roznica miedzy długim a krotkim protokołem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa ja wrocław invimed chociaz myślałam tez o polmedisie.Ostatnio miałam tez długi teraz gdybym mogła wybierac to krótki. Protokół krótki od dlugiego różni sie tym ,że na długim przez miesiąc bierzesz tabletki anty by wyciszyc organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za easze cieple slowa został mi juz tylko jeden 5 dniowy mrozaczek, narazie ten miesiac opdpoczne glownie psychiczne trzecia porazka daje mocno po glowie. Mi Kikulec dbajcie o siebie i uwazajcie zeby bylo wszystko dobrze i wynik wyszedl pozytywny. Pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik, odpoczynek psychiczny dobrze Ci zrobi.Jak masz możliwość to zmień może otoczenie. Tak bardzo chciałabym, że każdej z nas się udało. Gdybyśmy miały gwarancję tego, co tak naprawdę daje powodzenie. Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik nio ja też po 2 nieudanych próbach odpoczywałam 2 miesiące. Nio Kikulec jeszcze tydzien w sumie te 6 dni szybko zleciało. Nio oby u nas jak u Izabelki za pare mieisacy dzidzia się wierciła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję, że znowu nie doczekam testowania. Od wczoraj wieczora i przez całą noc bolało mnie podbrzusze :(. Niby w piątek przypada termin mojej miesiączki i obawiam się, że nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec oby nie, przecież piszą dziewczyny, ze to też moze być objawem. Ja staram się nie myśleć, ale też sie boję, że......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec, mnie bolal brzuch jak na okres jak sie udało i jak sie nie udało, także na razie sie nie denerwuj. Kiedy będziesz miała wynik progesteronu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec mnie tez bolał brzuch jak na @ i byłam pewna ze dooopa a jednak się udało....także nie nakręcaj się,bądź dobrej myśli. x A ja byłam u lekarza i w sumie wszystko ok,za niedługo będę mieć badania połówkowe ale coś mi się "rozjechały"hormony tarczycy i musze isc do endokrynologa bo będą konieczne leki. A teraz ide na małą drzemkę bo spałam tylko 5 godzin dzisiaj wrrr x Izabelka jak plecy?kupiłas tą poduszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że różnie bywa. U jednych ból zwiastuje okres u innych ciąże. U mnie do tej pory zawsze był zapowiedzią tego pierwszego. Teraz dalej pobolewa, ale bardziej rwie po jajniku lewym. A po wynik progesteronu mam dzwonić jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, a u Ciebie zawsze coś. Jedno mija, to zaraz kolejne dokucza. Co Ty się namęczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×