Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kikulec to nie masz innego wyjścia jak czekać do poniedziałku :) Ja tez robiłam 9 dpt i wyszła mi druga kreska taka ledwo co ;) X Siwa nie powinnas dostać @ podczas stymulacji. Nie słyszałam o takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo15, a bo to wszystko przez ten progesteron :) Gdyby wynik był jednoznaczny, to bym możenie robiła. Ale wartość pasowała do norm zarówno w pierwszych tygodniach ciąży jak i u zdrowej kobiety nieciężarnej. Jeszcze nawet porównałam swój progesteron, jak badałam go podczas przygotowań do stymulacji. Wtedy wynosił on 14,55 a teraz 18,05,to niby niewielka różnica. Wyczytałam jednak, że na ciąże wskazuje powyżej 15,9. No i sprawdziłam. xxxxx Madziula się dzisiaj jeszcze nie udziela. Pewnie odsypia upojną noc :) :) Poużywała męża :D xxxxx Siwa też nie słyszałam o takim przypadku. Może to wynik hormonów? xxxxx Mi, no to teraz trzymam jeszcze za Ciebie kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec hahahhaa smieszne smieszne...;-) wyobraź sobie ze właśnie wczoraj nic nie było bo byliśmy u znajomych na grillu,wrócilismy późno,M cos tam ode mnie chciał ale ja bylam padnieta,odwrociłam się tyłkiem i poszłam spac...wiem wredna jestem :-) może dzisiaj cos "podziałamy" ;-) No a tak do rzeczy...GRATULACJE KOCHANA,druga krecha jest,wiec jest dobrze!Teraz czekamy na duuuużą bete :-) super,ciesze się z Tobą :-) x M1 a Ty jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, toż to co żeś zrobiła w stosunku do M to karygodne :) Ale a propos używania, to tak jak do tej pory zawsze mi się chciało, to tak właściwie od czasu transferu ani razu o tym nie pomyślałam, więc może to już później jakiś wpływ hormonów ciążowych. Bo uwierzcie mi, żadne hormony zażywane do tej pory nie były w stanie obniżyć mego libido :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka jesteś tutaj? Chciałam Cię podpytać jeszcze dokładnie ile razy powtarzałaś betę? Ja robiłam 12 dpt, 14 dpt i 20 dpt. Dr G. zapisał mnei an wizytę na 19 września i już nie kazał powtarzać badania. Jak to było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec wiem o co chodzi ;) jak wynik jednego badania daje nadzieje to szukasz potwierdzenia w drugim he he :) X Jutynka wystarczy, ze zrobilas pare razy bete, która pięknie rośnie i dalej już wszystko w rękach Boga :) Za półtora tyg.pojdziesz na usg i już będzie widać serduszko :) Ja ide 12.09. na wizytę i to będzie 6 tc, także powinno być widać serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka83 powiem Ci że teraz ciężko mi określić który dzień jestem po @ bo mi się coś cykl po IVF przestawił ale gdzieś chyba 14dpt ,jak byłam w poniedziałek na USG był widać tylko pęcherzyk i Pani dr powiedziała że to 4 tydzień ,w poniedziałek będę powtarzać betę oby dobry był przyrost:) jak sprawdzałam normy to jest chyba 5 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 super!!! Jeszcze raz gratulacje! X Justynka nie stresuj sie. Ładnie Ci przyrasta beta. Różnica w wysokościach bety to różnica 2-4 dni, także nie porównuj swojego wyniku do innego. Wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka83 okres miałam 31.07 Twoja beta tez ładnie przyrasta nie martw się jest w porządku , może moja jest za duża ,ja nie mam porównania ile mi przyrosła bo dziś robiłam pierwszy raz ,a testowałam tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulalala, m84 piękna beta :) Obym swojej takiej doczekała :) xxxxx Justynka nie denerwować się proszę. W Twoim stanie to niewskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec na pewno doczekasz sama zobaczysz w poniedziałek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m84, kikulec - super :) gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Dzieki dziewczyny juz jestem troche spokojniejsza jutro jade na wizyte i mam nadzieje ze w pon. Bede miala punkcje a pozniej transfer bedzie z czego zrobic bo za pierwszym razem to niestety tylko 3 jajeczka mialam jedno mi podali reszta padla . Zazdroszcze wam ze juz mozecie sie cieszyc gratulacje i dbajcie o siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa nie przejmuj sie. Mi pobrali 2 jajka. 1 sie zaplodnilo i udało sie :) Trzymamy kciukasy za Twoje jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Margo a ile razy podchodzilas? Ja teraz drugi bede i jesli nie uda sie a nie bede miala co zamrozic to bedzie to moj ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa, nie zakładaj najgorszego, niepotrzebnie tylko się nakręcasz. xxxx Zostawiam Was dziewczynki. Czas ruszyć d*psko. Cały dzień przy garach stałam, bo jutro rodzice przyjeżdżają i muszę ich wykarmić :) Idę spacerkiem po M do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta nie byało mnie tu dziś a tu tyle się dzieje ho ho! Kikulec gratulację , ja nic nie wiem w poniedziałek pojade na betę to sie dowiem co i jak, ale mam złe przeczucia ;-( Margo i Justyś gratuluję bet ;-) Madziula to w takim razie dziś zyczymy upojnej nocki ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, żadnych złych przeczuć do bety! xxxx Szefowa mojego M dzisiaj dotknęła mnie za brzuszek (jak zwykle zresztą :) ) i spytała czy coś już tam rośnie. Oczywiście odpowiedziałam, że nic mi nie wiadomo, a w duchu pomyślałam "Oj rośnie, rośnie". I oby to trwało wiecznie :) No może te niecałe 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,ze sikanca nie mam ;-( Kikulec a jak tam w środku z luteiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, luteina normalnie wchodzi jak wchodziła i dużo ulatuje. Taka serowata konsystencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tak Kikulec, ale u mnie jakoś ciasno i to bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella 33
czesc dziewczyny.Dawno mnie tu nie bylo,bo jak zwykle mam dola i jakos nie moge sobie z tym poradzic,pije tylko herbatki uspokajajace i nie wiem czy brac cos pozatym na uspokojenie,bo tez byc w takim stresie to tez niedobrze.Chcialabym skomentowac ginekolog ale sie boje,ze mi odwolaja transferencie embrionow,ktore mam zamrozone i czekam az tyle czasu by w koncu ze mna byly:8Czy ktoras z was tak miala i brala cos na uspokojenie?W pracy ciagly stres i to,ze niezajde i sie nie uda,spac po nocach nie moge:(Wczesniej mialam 3 iui i nie udalo sie teraz 2 hiperstymulacje i po raz 1 jak dojdzie do tego,czy sie rozmroza moje mrozaczki dobrze i czy urosnie dobrze endometrium 1 transferencie z mrozaczkow.Wszystkim,co sie udalo serdeczne gratulacje:)i mam nadzieje,ze wszystkie zaniedlugo bedziemy mogly sie cieszyc brzuszkami i juz rozmawiac o wozeczkach itd:)Wczoraj mialam zastrzyk w pupe DECAPTYL na zatrzymanie pracy jajnikow i teraz czekam na okres i maja mi przepisac tabletki na to by mi endometrium uroslo do odpowiedniego rozmiaru i mi podadza mrozaczki.Czy ktorejs z was udalo sie zajsc z mrozaczkow za 1 razem,bedac po nieudanych inseminacjach i hipestymulacjach??SIWA to napewno nie bol na okres,to niemozliwe w trakcje stymulacji tylko pewnie masz takie uczucie,bo jajniki pracuja,bedzie dobrze:) serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi1 u mnie też było mega ciasno, i to było to co zwróciło moją uwage bo przy 1ym podejsciu tak nie miałam :) x ella33 twój stres jest oczywiście uzasadniony, kurcze nie jest łatwo przez to przechodzić, wiadome ciągły stres tak jak piszesz dosłownie o wszystko a jeszcze praca. Nie wiem czy jakieś leki byłyby tu wskazane, melisa na pewno jest bezpieczna, może spróbuj akupunktury, mi pomogła się wyluzować, pamiętam pierwsza wizyte, wyszłam po niej tak zrelaksowana że chciało mi się położyć na ławce i zasnąc (a był to styczen :) ) Ja polecam gorąco, dla mnie na pewno lepsze niż yoga. Włącz pozytywne myślenie (wiem, że łatwo się mówi, ale nakrecanie sie negatywnie na pewno nie pomaga)!!!!! Kochana trzymam za Ciebie kciuki x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMi1pytanie
Mi1 Co oznacza to słówko, którego ciągle używasz - "nio"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, ja nie robiłam w 20dpt, robiłam za to w 27 dpt. Według mnie Twój przyrost jest ok i już sie nie martw, czekaj na wizytę:) Martwić jeszcze się zaczniesz i będzie na to wiele okazji... czy sie dobrze rozwija, czy rośnie... Ja nie mam żadnych dolegliwości, więc ciągle się boję, czy dziecko jeszcze sie rozwija. Teraz jestem po usg genetycznym i tez się martwiłam, czy wszystko będzie ok. A mój maluszek ma już ponad 6cm i potrafi ssać paluszka:) Kikulec, gratulacje! Dbaj o siebie:) I czekamy na betę! Mi1, nie poddawaj się i nie miej czarnych myśli. Trzymamy kciuki za poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×