Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Już napisałam Madziula, ale zrobie to jeszcze raz: cudownie, kwitnąco wyglądasz !! Brzuszek superaśny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie wiem czy mnie pamiętacie:)ostatnio mało udzielałam się na forum bo nie było o czym pisać jak na razie ,ale codziennie zaglądam i trzymam kciuki za wszystkie :) Ja we wrześniu podchodzę do trzeciego IVF,niestety za każdym razem zaczynam wszystko od początku ,teraz będę miała krótki protokół ,może akurat się uda :) Margo 15 ja też się leczę w polmedis :) i pamiętam Cię z forum polmedu:) cieszę się że wynik bety pozytywny ,czytałam ze udało się po krótkim protokole oby dla mnie też był szczęśliwy:) Justynka83 gratulacje!! Mi1,kikulec dobrze mówicie że wy już jesteście w ciąży nie ma innej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula moj synus jest troszke leniwy bo kopnie od czasu do czasu i to leciutko,takze na falowanie brzuszka musze jeszcze poczekac. Powiedz jak ty sie czujesz? Chyba masz juz wiecej sily co? Dobrze ze brzuszek rosnie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankanka rozumiem twoje zmartwienia, ivf niestety kosztuje kupe kasy i to jest trudne tak samo jak czekanie na wynik. Sama procedura nie jest tak straszna jak sie wydaje, znajdziesz w sobie tyle sily i odwagi ze sama sie zdziwisz. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko, książka to "Alibi na szczęście". Zaczęłam dopiero czytać. Na razie taka sobie. xxx M84, witaj ponownie. Dobrze, że wracasz do walki. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko kochana nie mów tak, każda zasługuje na szczęście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, strasznie mi przykro. Eh... ale nie poddawaj się i Tobie szczęście kiedyś dopisze. Tulę Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, odpoczywałam :) Błogie lenistwo :) Przeczytałam już 90 stron książki, zrobiłam pranie i nawkurzałam się na sąsiada, który jarał dziś fajka za fajką na balkonie i wsio mi szło do mieszkanie. Strasznie mnie dziś to drażniło. A już w ogóle, jak siedziałam z książką na balkonie. Jutro zamierzam już wyjść na spacerek. Nie chciałam jeszcze dzisiaj biegać z III piętra i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A biorę, tak jak miałam ustalone wcześniej: Luteina dopochwowo 3x2, D*phaston 3x1, Estrofem dał mi 2x1, a ten lekarz na zastępstwie zalecał 3x1, Folik 1x1, Clexane 1x1. A Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec ja mam mniejsze dawki tych leków może gorzej: Ja mam estrofem 1 dziennie, encorton 1 dziennie od niedzieli 2 mam brac, d*phaston 2 tabletki, clexanae 1 raz dziennie i folik 1, luteine 2 razy po 2. Kurcze ta luteina jakoś słabo mi sie rozpuszcza a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja rano biorę koło 9 tabletki, clexane kolo 17-18 i na wieczór kolo 20-21 biorę . A czuję się normalnie nic mi nie dolega. Kurcze moze brac wiecej d*phastonu i luteiny ??????hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, poprzednio też miałam tak jak teraz, tylko wtedy nie brałam estrofemu w ogóle. Każdy lekarz inaczej ustala. A wydaję mi się, że niektóre z dziewczyn to miały jeszcze większe dawki luteiny. Jeśli chodzi o wydzieliny luteiny to bez wkładki ani rusz, a czy to mało czy dużo to nie wiem. W każdym razie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko dziękuje i Tobie rownież gratuluje :) X m84 ja tez Cie pamietam :) Oby dla Ciebie krótki protokół był równie szczęśliwy jak dla mnie :) X Aneczko przykro mi bardzo z powodu mrozaczkow :((((( Ale nie poddawaj sie jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zwiększyć sobie luteinę , sama nie wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko: to straszne... takie nadzieje... i du.... Justynko teraz sie trzymaj i dbaj o siebie... Zreszta wszystkie ktore czekacie na bete macie myslec pozytywnie i nie denerwowac sie na "palacych łosi" Bylam wczoraj na kontroli po szpitalu i jest wszystko dobrze... dzieciatko ma prawie 21 cm :) kawal czlowieka.... z tej strony gdzie ma glowe i tulow to mam wiekszy brzusio bardziej wystajacy.... i gdzies na 70 % powinien byc CHŁOPAK.... troche wstydliwy bo tylko na chwilke pokazal ogonek, wiec lekarka stwierdzila, ze prawie jest pewna, ze cos mignelo... takze jak potwiedze na polowkowym 18 wrzesnia to dopiero wtedy bede wiedziala na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to ile przytylyscie, bo mnie sie wydaje ze ja duzo, chociaz wreszcie przystopowalo (przez ostatnie 3 tyg tylko pol kg)... jak narazie mam 9 kg na plusie a to dopiero koniec 20tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Czesc dziewczyny mam pytanie jestem znow na stymulacji od nowa bo nie mialam juz zarodkow po pierwszej wstrzykuje sobie gonal f strasznie bola mnie plecy chyba mnie przewialo i mam fajna masc wygrzewajaca ktora mi zawsze pomagala ale przechodzi do organizmu i nie wiem czy moge jesli biore zastrzyki. A moze poprostu jestem przewrazliwiona :-) moze mi ktoras poradzi czy wpadam w paranoje hehe pozdrawiam wszystkie staraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justin super ze dzidzia rosnie:)Ja koncze 21 tydzien i przytylam 4kg , brzusio rosnie ale wszyscy sie dziwa ze taki maly (wtedy sie stresuje ze moze faktycznie za maly ze dzidzia nie ma miejsca). Jem wiecej, kiedys jakbym zjadla marsa albo snikersa to chyba bym padła a teraz zjadam i go wogole nie czuje. 2 bułki na sniadanie i troszke sie najadłam heheheh, ale ciagle nie moge patrzec na ryby i mieso. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko jest mi strasznie przykro, tule Cie mocno i ciągle trzymam kciuki za Ciebie, wiem że łatwo się mówi ale proszę Cie nie poddawaj sie. Buziaki kochanan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Moja beta 14 dpt to 127 mlU/ml. W 12 dpt była 78. Wiem, że rośnie, ale powinna o 66% a wzrosła o 62%. Ale mam nadzieję że jest ok. x Aneczko kochana brak mi słów.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka jeśli możesz napisz mi jaki był przyrost bety u Ciebie. A wlaściwie HCG bo nam dr kazał robć HCG a nie beta HCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko: to nie jest malo... takk poprostu przybierasz na wadze... ja w tamtym roku z blizniakami w 17tc milam tylko 3 kg na plusie a teraz z jednym mialam w tym samym czasie 8kg... moja znajoma przytyla przez cala ciaze 4 kg a kuzynka 26 kg... chyba nie ma reguly... Justynka: roznie z ta beta na poczatku bywa... nie stresuj sie... jezeli nie zatrzymala sie a co gorsza nie spada to pelen luz i usmiech na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×