Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Lunede
Hej dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie i gratuluje ciaz!! Pisalam w tym temacie dawno, dawno temu...dwa lata juz minely, udalo nam sie zajsc w ciaze po in vitro i aktualnie synek ma prawie dwa lata, 90cm wzrostu, blond czupryne i zbojcerskie akcje :) jest mega lobuzem, ale za to najslodszym na swiecie, na pytanie " kochasz mame" przytula sie policzkiem :) Anyway, chcialam napisac, ze po pierwszej ciazy in vitro, wszystko moze sie zdarzyc! Niespodziewanie, okazalo sie ze jestem w drugiej ciazy, naturalnej, z zaskoczenia, bez staran...braciszek lub siostrzyczka urodzi sie w lipcu. Dziewczyny, zycze Aby wszystkim tu sie udalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Ewel, no nawet ja ze swoim krecim wzrokiem dostrzegłam druga kreskę, jeszcze raz gratulacje:) a przypomnisz mi, który to był Twoj transfer i historie poprzednich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliket
Lunede fajnie, że się odezwałaś. Wszystkiego dobrego dla synusia i oczywiście dla szczęśliwej mamusi i wielkie gratulacje drugiej naturalnej ciąży. Ewel gratuluję pozytywnego testu. Jesteś w ciąży jak nic :) Ja wczoraj rano zrobiłam sikacza, położyłam na umywalce i wpadł mi do wody. Nawet nie zdążyłam odczytać wyniku. Dziś mój wielki dzień 12dpt i beta. Jak na razie zero objaw i plamień. Pocieszam się tym, że po ciąży skrócił mi się cykl i okres powinnam dostać już 3 dni temu. Może coś z tego będzie :) Trzymajcie kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Lunede gratulacje! Super takie wieści! Ale któraś ze starej gwardii zaszła naturalnie 2 miesiące po urodzeniu, ale nie pamiętam kto. Także cuda się zdarzają :) Aliket trzymam kciuki! Ewelo gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja za nic NIE DZIĘKUJĘ :) bo wiecie róznie to może być więc spokojnie do tego podchodzę.Dzisiaj zrobiłam znowu test i dzisiaj są już II wyrazne kreski.Jutro tez czeka mnie beta a ja tak się tego boję ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wy mi powiecie ile kosztuje stymulacja gonatropinami bede stymulowana pierwszy raz i niewiem jakiej ceny sie spodziewac.Podajcie ile kosztuje ampułka np.gonalu itp. to bedzie stymulacja do zwyklych staran bo clo nie działa,prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoktotka zacznę od początku.Zakwalifikowalismy się do rzadowego ivf z powodu tych moich jajowodów.Podczas stymulacji pobrali mi 22 komórki.Zgodnie z umową zapłodnili 6 z czego 5 zaczęło sie dzielić ale w piatej dobie jeden obumarł przed samym mrożeniem :( zostały 4.Po punkcji podali mi jeden klasy 5bb i nie udało się , drugim razem podali jeden klasy 5cc i nie udało się, trzecim razem tez podali jeden klasy 3bb i też nic.Teraz ten zarodek był ostatnim jaki mi został i był klasy 5bb.Pani embriolog chwaliła go ale ja tego nie słuchałam bo zawsze tak mówiła a nic nie wychodziło z tego ale ja w styczniu po tym trzecim transferze miałam robiona histeroskopię z biopsją endometrium i może to pomogło ? sama nie wiem . Jutro chwila prawdy chyba oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
aliket, no to czekamy na dobre wieści:) oby Ewel rozpoczęła dobra passę:) Ewel, dzięki za odpowiedź, po prostu byłam ciekawa za którym razem się udało, no skoro dziś na teście już dwie grube krechy to już się tak nie stresuj tą betą, będzie dobrze. gościu, jesli kupujesz gonal do zwykłej stymulacji to nie jest on refundowany i nie jestem pewna ale kosztuje chyba ok 80zł, nie pamietam dobrze bo to będzie juz z rok temu jak stymulowałam się gonalem do inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu potwierdzam jedna ampułko- strzykawka gonalu to koszt ok 80 zł a w niej masz pojemność 75j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliket
U mnie dupa. W 12 dpt wynik 3,7. Lekarz kazał mi ostawić wszystkie leki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliket ale z takim wynikiem cos musiało się dziać i zarodek podejmował jakieś próby bo ja mam zawsze wynik w 10 dpt <1 lub <1,20 . przykro mi :( asiak a ty po transeferze cały czas brałas estrofem w dawce 3x1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket bardzo mi przykro ale nie poddawaj się i walcz dalej. Ewelo długo brałam estrofem 3x1 i resztę leków, potem zmniejszył mi dawkę do 2 a potem kazał odstawić. A bierzesz jeszcze jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak ja luteine miałam 3x200tkę ale jak zobaczyłam ten wynik w 4 dniu po transferze że mam progesteron 14 to podwoiłam sobie ta dawkę do tego estradiol tylko 55 a on kazał mi w dniu transferu zmniejszyć naraz dawkę z 3 tabletek na 1 ! a mój estradiol 55 ! więc biorę 2 tabletki i wiem ze to mi nie zaszkodziło tylko jak co to pomogło a jutro oprócz bety sprawdzę poziomy progesteronu i estradiolu jak to teraz wygląda bo przecież to był sztuczny cykl ! do tego encorton dawka 1-0-1/2 i zastrzyki fraxapiryna 1x1. Teraz widzę że Ty po takim cyklu tez miałas spore dawki leków a on takie mizerne te dawki mi dał jakbym była po naturalnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi w tym estradiolu o tabletki estrofem że kazał brac jedna a biorę 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewel, ja progynowa czyli odpowiednik estrofemu biore cały czas 4 na dobe i jesli vy się udalo to kazał utrzymywac taka dawke do 12 tygodnia i powtarzał mi kilka razy, że to bardzo ważne i żeby tego pilnować więc nie wiem czemu Tobie kazał zmniejszyć dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliket, przykro mi. mam nadzieje, że masz jeszcz zarodeczki i że sie nie poddajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliket
Od początku coś mi mówiło, że tym razem nic z tego nie będzie. Ale zawsze jakaś nadzieja była i zaliczyłam lekką załamkę. Zostały mi jeszcze dwa zarodki. Do lekarza mam się zgłosić ok 20dc i jeżeli będzie wszystko dobrze to za miesiąc wracam po maleństwa. Ja niestety nie mam co liczyć na program rządowy i mam nadzieję, że nie będę musiała zaczynać wszystkiego od nowa. Za Was kochane trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede gratulacje ale ten czas szybko zleciał pamiętam jak pisałaś że się udało no mnie też się udało i mam 9 miesięcznego szkraba tylko ja mam jeszcze 2 zarodki na zimowisku i najpierw muszę po nie wrócić ale ciekawe czy by mi się udało naturalnie życzę dużo zdrówka ciekawe co u innych dziewczyn ze starej ekipy pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w pracy czeka niezły zapierdziel, ale co tam. Po będzie relaks w gorącej wannie,bo jutro zabieram mojego zimowego szkraba. Ewelo juz niedługo do ciebie dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala a jak nawet innej opcji nie ma :-D i trzymam kciuki mocnoooo!!! stoktotka a no widzisz a mi kazał zmniejszyc z 3 na 1 ! ale biore dwie bo to może pomóc a nie zaszkodzić i mam nadzieję że to wystarczy. Krew oddałam o 8 i zrobiłąm progesteron dodatkowo a jesli beta bedzie pozytywna w sobotę powtórka i chyba sprawdze też ten estradiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliket
Ewel daj znać jak już będziesz miała wynik. Trzymam kciuki za wysoką betę. Wczoraj babka w laboratorium powiedziała, że już niejednokrotnie widziała takie niskie bety i po kilku dniach rosły. Ja już odstawiłam leki i jak nic nie będzie do poniedziałku to powtórzę wynik. W ogóle nie czuję się jakbym miała dostać okres. ale to raczej nie możliwe, żeby zarodek tak późno się zagnieździł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
ewel, mam nadzieje, że twoja beta poszybowała:) czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunede
aliket, jeszcze trzymam kciuki :) Kilulec- tak, Miki zaszla w ciaze zaraz po urodzeniu pierwszego synka :) Nitka, dzieki :) powodzenia wszystkim!!! serdecznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, to super, ze masz jeszcze na zimowisku I ze bedziesz wracac po nie :) Ja niestety nie mialam nic zamrozonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo wiesz już coś? Olala trzymam jutro kciuki za Ciebie :) Stoktotka a ty kiedy idziesz na bete? Aliket a Tobie na kazali powtórzyć bety po 2 dniach? U mnie w klinice to obowiązkowe nawet jak Ci wyszła ujemna beta i dopiero wtedy karzą odstawić lutke. No a ja wróciłam z badań połówkowych. Wszystko ok z dzidzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak, tak jak mówiłam betę mogłabym zrobić jutro ale i tak wynik będę miała dopiero w oniedziałek wiec chyba sobie odpuszcze. brzuch bardzo ciągnie szczególnie wieczorem i rano i jak dla mnie nic dobrego to nie wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak super ze dzidzia zdrowa wiecie zdziwiło mnie to bo już mam się nie kuć tymi przeciwzakrzepowymi a encorton i estrofem powiedziała że mam odstawić po sobotniej becie tylko lutka zostaje jak dla mnie to dziwne Wyniku progesteronu nie mam ma byc jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×