Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mi1 Kikulec trzymam kciuki za Wasze wizyty:) x Madziula co u Ciebie?? Chodzisz już sobie więcej???? Czy nadal musisz leżeć. Mam nadzieje, że wszystko U Was ok:):) x Helenka, Aliket co u Was??? x Buziaki dla maluszków Lunede i Nielotka x Gerwazy co u Was??? Posuwacie się do przodu w staraniach o maleństwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izabelka ja czuje się już lepiej,wychodze z domu ale nie sama.Wczoraj byłam u lekarza bo dostałam infekcji grzybiczej i biore globulki i smaruje maścią.Ogólnie jest lepiej,drugi trymest przebiega łagodniej jeśli chodzi o dolegliwości.A Ty jak się czujesz? x gość ja miałam ivf w macierzyństwie u dr.Mirockiego.Jesli chcesz wiedzieć cos konkretnie, pytaj. x pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Mi , Kikulec to.jest nas 3 do krio:-) ciesze sie razem razniej :-) ja jutro mam kontrolna wizyte to11 dzien cyklu, Mi ty w srode a Kikulec w piatek moze razem bedziemy testowac. Ktory dzis u was dzien cyklu. Boze zeby bylo co testowac. moje babelki byly 3 dniowe i podzielone na 8 kom, teraz to bardzo sie boje ze sie nierozmroza. A tak nawiasem to juz niewierze ze.sie moze nam jeszcze udac. 4iui 4 ivf -icsi. i d**a . chyba musze dolaczyc do bezdzietnych par. I powiem wam ze jak jeszcze sprobojemy to tylko z nasieniem dawcy. Buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... u mnie jak zawsze "wesolo"... wlasnie wyladowalam w szpitalu z plamieniem... stres straszny czy szyjka trzyma... ale na szczescie jest ok... jutro albo w srode bede miala zalozony pessar... teraz leze i sie relaksuje... to juz 19tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, u mnie dziś 8dc. Ty masz chociaż 3 śnieżynki, a ja 1 i jak źle się rozmrozi do d**a, trza będzie zapładniać moje komórki. Pytałam lekarza, jakie są szanse, że będą problemy przy rozmrożeniu, ale lekarz powiedział, że to był tak piękny zarodek, że owszem nigdy pewności nie ma, ale ma nadzieję że obędzie się bezproblemowo. A powiedzcie mi w jakich dniach cyklu robią krio? To moje pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justin, będzie dobrze. Już połowa za Tobą, teoretycznie najgorsze już też. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec: nie do konca masz racje... z niewydolnoscia szyjki to wlasnie teraz zaczyna sie "zabawa"... im dziecko wieksze tym bardziej napiera na szyjke i jest prawdopodobienstwo poronienia... zeby chociaz wytrzymac jeszcze 100 dni to takie min a max to 152...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Justin, ja się nie orientuję za bardzo. Zawsze mówiono, że najgorszy pierwszy trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justin a czy po założeniu pessara będziesz mogła wrócic do domu czy musisz zostać w szpitalu?Czytałam ze jak kobieta miała wcześniej problem w wydolnością szyjki to sytuacja może się powtórzyć przy kolejnej ciązy. Ostatnio jak poczytałam Twoje i Lunki wpisy miałam taka schize ze w ogóle nie wchodziłam na forum żeby już nie czytac takich rzeczy i się nie martwic.Wczoraj jak bylam u lekarza,prosiłam żeby sprawdził czy wszystko w porządku z moją szyjka i się trochę uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec to z cyklem wyprzedzam Cie o 2 dni , krio jest 2 dni po ovulacjii tak mowil moj gin. u mnie mysle ze 18-19 dzien cyklu Justin ty juz lepiej lez spokojnie i zleci do konca. A co beda ci zakladac tak nie po medycznemu tylko po naszamu? buziak dla wszystkich. Ach mialam juz wam dawno napisac ... Incia Nielotka to taka sliczniusia ksiezniczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
Hej dziewczyny ja mam już dość! Ileż można, właśnie znów zaczęłam krwawic i nic z tym nie mogę zrobić tutaj w UK. Porażka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, czyli wnioskuję tak jak myślałam, że przy moim 26dniowym cyklu krio powinnam mieć w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula: łożysko mam trochę nisko dlatego nie zdecydują się na szew szyjki... a pessar to taki żelowy krążek który ma za zadanie trzymać szyjkę, żeby się nie skracała... wiele dziewczyn donosi ciążę z nim... jedynym niebezpieczeństwem jest to że jest to jednak ciało obce i organizm się z nim musi zgrać... częściej występują infekcje, które mogą ale nie muszą powodować poronienie... częściej robi się wymazy i trzyma się rękę na pulsie... jak już go będę miała to będę spokojniejsza, bo będę miała jakiś wpływ na przebieg ciąży... na szczęście krwawienie się już nie nasila... jak leżę to spoko tylko jak wstaję do wc to minimalnie zlatuje... teraz biorę większą dawkę magnezu czyli 3*1500 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 6 dc w srode jade bede miała 8dc. Aneczko powiem Ci kochana , ze mi tez trudno już uwierzyć, że się uda, też 7 iui , 2 krio, porażka! Nio zobaczymy pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie załamywać się i bez czarnowidztwa! ;) Aneczka, m1, kikulec - trzymam za Was wszystkie kciuki! Ma być dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka nie dziekuje ;-) Kikulec ja miałam 2 krio w 18 dniu teraz nie wiem jak bedzie do 18 dzien wypadnie w sobote , chyba ze zrobia 17 albo 20, ja sie na tym nie znam, mam nadzieję, ze nic nie stanie na przeszkodzie, aby podejść do krio! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ciesze się że czujesz się lepiej i masz racje sama z domu nie wychodz. Ja Wam zazdroszcze tych polskich wizyt podczas ciazy, ja mam w tym tygodniu usg i to bedzie tylko usg a tez chcialabym zeby sprawdzili mi szyjke i wogole to chcialabym mieć badanie ginekologiczne bo czasem czuje taki dziwny ból w pochwie, taki puslujacy i kłójący , nic mnie nie swedzi to nie jest infekcja, chociaz moze i jest jakas jej odmiana. A tutaj w uk zanim umówie się do lekarza potem czekanie nie wiadomo jak długo na badanie to przegiecie. Za 3 tyg chcemy isc na usg 3d w polskiej klinice to wtedy poprosze ginekologa zeby mnie przebadał. Kiedys na sama mysl o ginekologu to mi sie odechciewało a teraz tęsknie za nimi heheheh x aneczka, kikulec, Mi1 PROSZE mi tu myslec pozytywnie. My tutaj wszystkie mocno trzymamy kciuki. Polecam ksiazke SEKRET (juz nie raz dziewczyny pisały o niej) x justin kochana trzymaj sie, bedzie dobrze. x modlicha twoj strach jest zrozumiały i twoja frustracje nhs rozumiem bardzo dobrze, gdyby te polskie kliniki były troche tansze.... jedz do szpitala na emergency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraffaa
Zuzia1117 Krótki protokół jak przy inseminacji ok. 2 tygodni. Ja za pierwszym razem miałam krótki protokół - 18 pobranych tylko 5 się zapłodniło, za drugim razem długi protokół 20 pobranych tylko 9 się zapłodniło z czego dwa są bardzo słabe;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka dalam jej cyca przy starcie i zasnela mi pozniej sie przebudzila to troche pociumkala i przy ladowaniu znowu jej dalam. Wiec tak z przerwami sie raczyla :) Zycze udanego lotu!!! xx Ojej Aneczka dziekuje za taki piekny komplement dla mojej laleczki :) xx Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś telefon z kliniki, że mojego lekarza nie ma w tym tyg. W przyszłym na razie nie wiedzą jeszcze. Niby moja wizyta aktualna, ale ma być lekarz z poznańskiego invimedu. Zastanawiam się czy w takim razie on będzie mi ustalał krio. Właściwie w tym celu jadę. Boję się, żeby przez to nie było obsunięć w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec: nie przejmuj się, jeżeli będzie lekarz na zastępstwo to na pewno jest kompetentny z tym że cię nie zna i dłużej będzie przeglądał papiery... może zada jakieś dla Ciebie dziwne pytania... jeżeli wszystko będzie dobrze na usg to pewnie ustali standardowo wizyty jak przy krio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, czy mnie cos ominelo? Jakas fotka Inci od Nielotka?? Na pewno jest sliczniusia :) Xxxx Madziula, wybacz, jesli sie zdenerwowalas ta historia, ale dobrze, ze jestes czujnai lekarz Cie bada. Xxx Justin, trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze! Jestes czujna i masz pod kontrola sytuacje, wiec musi byc dobrze!! Xxx Pozdrowienia dla wszysrkich, modlicha, oby wszystko bylo w porzadku!! Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec nio jak zrobi krio inny lekarz to będzie mial szczęśliwą rękę;-) Trzymam kciuki kochana za Ciebie! Ja mam jutro wizytę zobaczymy czy w tym cyklu działamy. Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji, ostatnio którejś dziewczynie pisałam, że Nospę można brać tylko na początku ciąży... i wczoraj zagadałam o to lekarkę dyżurującą pani o ona na to: ŻE NOSPĘ MOŻNA BRAĆ TYLKO DO 8-9tc bo potem może powodować ROZWARCIE A CO ZA TYM IDZIE PORONIENIE a ja: to dlaczego lekarze o tym nie mówią... standardowo przekazywane jest, że Nospę można brać w ciąży i tyle ... i że ja w tamtym roku poroniłam min przez nią o ona: no cóż sama nie wiem... i że w sumie mam rację ... jak zaczynają się skurcze to tylko magnez w dużych dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z takich wesołych tematów to od jakiś 3 godz to mam takie fikołki w brzuchu ,że szok... może dzidzia się w końcu zmęczy i uśnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie jajeczka rosna ( tylko 2 ale odmiana nie 12jak przy stymulacjii ) cykl u mnie krio na, naturalny ,gin mowi ze w piatek krew i zobaczymy kiedy bedzie pekniecie jajeczka ale wypisał mi recepte na pregnyl czyli bedzie wymuszenie pekniecia jajeczka, Mi ty brałas cos takiego? Izabelka -"Sekret" powiadasz poszukam ebouka bo tu w Belgii o pl ksiazke ciezko :( Modlicha moze jedz na pogotowie albo do prywatnego ginekologa. Iwka i Izabelka dzieki za przywolanie do pionu i słowa otuchy. Lude nie, nieominelo cie zdjecie to tylko domnie dotarł zdjecia Inci, my z Nielotkiem mieszkamy prawie za płotem ( porownujac nasze odleglosci na forum ) tak niecałe 50 km a poznałysmy sie tu na forum. Czy ktos czeka teraz z wielka niewiadoma i liczy dni do Bety? Buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×