Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość blooma
trzeci raz podchodzimy do in vitro, może do trzech razy sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blooma
taki wynik jest rewelacyjny, super :) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, mimi, witajcie. Gratuluje Wam! Dolączyłyście do grona przyszłych mam. Mimi ile miałaś zarodków transferowanych? Wygląda mi to na mnogą ciążę. Ale z Was szczęściary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Czesc dziewczyny dawno nie pisalam ale czytam was codziennie i trzymam kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nawet poszłam do bioenergoterapeuty, powiedział mi, że mam zimną i zestresowaną macicę :/ mam dużo chodzić na "rozgrzanie" i się wyluzować, kazał brać mi chmiel na wyciszenie, nie wiem co o tym myśleć, ale łapię się już wszystkiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Kikulec ja tez mam zamiar oglądać ten dokument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec dzieki za przypomnienie o dokumencie... Witam nowe dziewczyny... gratulacje pieknych betek, trzymam kciuki zeby bylo wsio ok Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blooma cos w tym jest bo jak chodzilam na akupunkture to tez pani zajmowala sie moja macica, kazala nosic podkoszulki, zero zimnych napoi, lodow wogole unikac zimnego. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkabelka1979 dzięki :) czyli jednak coś w tym jest :) mam nadzieję, że to pomoże :) niedługo się okaże :) trzeci i ostatni raz próbujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec miałam podane 2 zarodki 5 dniowe.nie wiem co mam myslec o tej becie hcg,wydaje mi sie ze cos jest nie tak.boje sie ze w czwartek na usg nic nie zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, masz bardzo dużą betę, na pewno zobaczysz bijące serduszko, może nawet dwa :) Nie denerwuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci kikulec za wsparcie jestes kochana. od 3 dni mam jakas depresje, ze nie potrafie myslec o niczym innym.mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.napewno napisze.dziekuje wam za ciepłe przyjęcie.słuze rada i jak macie jakies pytania to piszcie smiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi to jest mega dobry wynik :) ja miałam 16 i nie miałam pojęcia o co chodzi! trochę urosło hcg przez kilka dni, potem plamienie, odstawienie luteiny i koniec :( Zastanawiam się, skąd my bierzemy siły do dalszej walki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Wami
Kilulec.. tak bardzo Cię lubię. I tak bardzo Ci współczuję.. Tak z całego serca. I proszę Cię - bądź dobrej myśli. Musi być dobrze.. Jesteś dzielna i silna, Twoja siła i mądrość pomoże i Tobie i Twojemu M. Uwierz że wszystko ma cel i wszystko ma sens. Ściskam Cię serdecznie i ściskam wszystkie które cierpią. Jesteście fantastyczne, odważne, dzielne... Kibicuję Wam i życzę abyście spełniły swoje marzenia o dziecku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałyście ten program? Kurcze, tyle komórek się zapłodniło i tak dobrze rokowały, że byłam pewna że im się uda. Czy u Was w klinikach pokazują zarodki? Bo u mnie nie. W szoku byłam. Chyba, że to tylko na potrzeby programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka19800
Hm...dziwne, może faktycznie to naciąganie...ale z drugiej strony zwykle robi się 4 , tak widząc po forach.. A powiedzcie, gdzie najlepiej się udać, aby było czekania krócej niz do 2015? Mam 33 lata, nie mam czasu na czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki ! Pestka ja bym juz nie podchodziła do iui , wolałabym na inv przeznaczyc. Wydaje mi sie ze do 2015 to za długo czekać. jedna znajoma czekałam okol 2-3 miesiacy wiec nie tak długo.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka19800
Mi 1 a gdzie / w jakim mieście tak krótko czekała?Co do IUI już zaryzykuję, chyba ze nie mam pecherzyka w tym miesiacu...Moze byc i tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka,mi się też wydaje, że dużo krócej się czeka. Dużo ludzi już ma za sobą z dofinansowania, a przecież kolejek nie było dużo wcześniej bo nie zapisywali, gdyż nie znali szczegółów. Może być to kwestia 3 miesięcy na zrobienie wszystkich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka znajoma jest z okolic katowic, a u nas w Lublinie słyszałam,ze tez z tyle się czeka!Okolo 3 miesiecy po zakwalifikowaniu! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec, Dorka bardzo mi przykro aż brak słów ja dopiero jestem dziś 10 dpt i też nie mam pojęcia jak to się dalej potoczy ale mam nadzieję że będzie wszystko dobrze cały czas śledzę wasze losy i bardzo wam kibicuje tylko jakoś tak nie miałam o czym pisać, w Krakowie to jestem chyba jedną z pierwszych z dofinansowaniem jakoś początkiem lipca zaczęliśmy badania we wrześniu leki i dopiero 6 października miałam transfer więc też około 3 miesięcy a co do tego ile teraz się czeka to nie mam pojęcia zapytam jutro jak pojadę na bete trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Ritka7 co u ciebie dzieje sie cos tzn.dostalas sie na refundacje zaczęliście juz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem w trakcie stymulacji do ivf. Podchodzimy w Krakowie w macierzynstwie. Dzisiaj jest 4 dzien stymulacji. Ktora z Was jest w trakcie? Jak wyglada stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pytałyście o terminy z dofinansowaniem do IVF więc w Parens w Krakowie nie ma żadnej kolejki panie mówią że idzie wszystko na bieżąco a co do stymulacji to ja miałam Gonapeptyl od 18 dc i cały czas, potem od 3 dc Gonal 1x1amp i Pergoveris 1x1amp myślałam że będzie gorzej ale jakoś dałam radę Wszystko dla maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
siwa- dzieki za pamiec, ja bylam na wstepnej wizycie, a ta kwalifikujaca bede miec dopiero w nowym roku ( takie sa kolejki), teraz musze porobic badania. A co u Ciebie? Masz jakies plany na dalsza walke czy odpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze czas czekania na dofinansowanie zależy od kliniki , nie ma reguły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×