Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość zosiak88
Witajcie dziewczyny czy ktos mnie jeszcze pamieta? widze ze posypalo sie ciązami i dzisiusiami z calego serca gratuluje. My z mezem zrobilismy sobie przerwe od staran rowne rok teraz wracamy mam nadzieje ze tym razem inaczej sie potoczy ta histroria z szczesliwym zakonczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Zosiak88 pamiętamy, pamiętamy i.trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
O fajnie ze sie odezwalas;) a co u pozostalych dziewczyn u Scent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Chciałam podzielić się z Wami radosną nowiną - od 11.04 jestem mamą Małego Księcia.:-):-):-) Radość jest ogromna, życzę wszystkim Staraczkom, by były zmotywowane i wkrótce dały znać o szczęśliwych ciążach. :-):-):-) Zosiak, Gościowa, Olka, powodzenia i sukcesu, czekam z niecierpliwością na dobre wieści i jestem z Wami, powodzenia, Dziewczyny!:-) Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasik, co u Was, Dzidziuś pewnie rośnie i zmienia się z dnia na dzień.:-) Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Mia gratuluję ❤️ Kasik jak synuś? Zosiak witaj ponownie :-) U nas cyckowo :-) Mała je śpi i czasami pokrzyczy :-) Poza tym że jestem zmęczona, wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Kurcze, wcześniej nie mogłam dodać postu, a teraz widzę, że ten ostatni został w połowie dodany :( Anianiani i Mia gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
I znowu ucielo post... Mój synek rośnie jak na drożdżach :) a jak Wasze Dzieciatka? Ewcia też już urodziła jakiś czas temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 5 cyklu takich starań. A wy jak długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, powodzenia w staraniach i dużo pozytywnej energii.:-) Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Dzidziuś miewa się dobrze, uczymy się karmienia. Jest grzeczny. Każdy wspólny dzień przynosi wiele pozytywnych emocji i nieopisaną radość. :-) Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Hej dziewczyny, pisalam tu na poczatku kwietnia o poronieniu.. Ze bede sie starac od razu. Tak tez zrobilismy. Dla przypomnienia- bez lyzeczkowania. Beta maks 700(30.03).Szybko spadla. 12 kwietnia byla 7.18. Czekam na pierwszy okres wlasnie. Ale obawiam sie komplikacji. Na usg kontrolnym z 23.04 ok. Wczoraj tesc ciazowy czulosc 10 negatyw. Beta zrobiona po poludniu dla potwierdzenia (bo dzisiaj zapowiada sie impreeeza zakrapiana) i wyszla 7,55. Teraz zwykly test tez o czulosci 10/tylko innej firmy i bladziutka druga kreska. Nie czuje sie ciazowo w ogole. Tylko po prostu zle. Bole plecow, podbrzusza.. Boje sie jakis komplikacji. Mozliwe ze potrzebuje lyzeczkowania? Albo to wynik w granicy bledu lab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Oj, myślę, że tu już tylko lekarz pomoże... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 27, czy już coś wiadomo? Trzymaj się. Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
niestety nie.. w sb rano skocze na bete, zobacze, jaki będzie wynik. mam jeszcze jeden test, także jutro rano zrobie, zobacze jaka różnica w odcieniu kreski będzie. a w razie wzrostu bety od razu polece do lekarza. na razie od trzech dni wydaje mi się, ze to już okres, wszytsko na to wskazuje. mam nadzieję, że to nowa beta skacze do góry, a nie trzyma się stara, ale wiem, że nie ma tak łatwo :) temp jak na razie ciągle w granicach 37, ale nie prowadzę jakoś super obserwacji, więc to średni wyznacznik. oby tylko nie okazalo się ze musze wracac na łyzeczkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na wieści, oby wszystko było dobrze... Myślę, że warto wszelkie wątpliwości konsultować z lekarzem. Spokojnej nocy. Wspieram.:-* Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Jasne, do lekarza sie wybiore na pewno,chociaz pewnie wyjde na panikare. Test zrobiony, tez lekka druga kreska. Zastanawia mnie czy wartosc 7 bylaby juz wychwycona przez test czy musialo dobic do tej 10..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, lepiej spanikować choćby kilka razy niż coś przeoczyć i potem żałować.;-) Hm, zależy od testu, niektóre bywają bardzo czułe. O ile spóźniona data miesiączki? Trzymaj się. Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
z ta miesiączką to nie wiem teraz kiedy, w sumie trudno coś zakładać, bo 31.03. zaczęło się u mnie poronienie (w szpitalu - ciąża ektopowa, która została usuwana tylko arthroteciem - 4 tabletki dopochowo) więc jeszcze nie doczekałam pierwszej. czytałam, że czasami dziewczyny nawet dwa mc czekały na pierwszy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście nie wiadomo, u mnie po zabiegu organizm się oczyścił (w maju), a w czerwcu pojawił się okres. Jednak wiadomo, że każdy przypadek jest inny. Byłaś u lekarza? Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
zarezerwowałam sobie już wizyte u gin. dzisiaj zrobiłam test tej firmy, który w czw wyszedł negatywny i jest pozytyw.. wiem ze duzo testuje, ale chciałam się pozbawić złudzeń, a tu klops. coś wychodzi.. ta kreska nie jest tak samo intensywna jak pierwsza ale na pewno ją widać dość dobrze. także beta rośnie jak nic. z chęcią bym przyśpieszyła czas o jakies dwa tygodnie do przodu :) wiem ze ciąza zaraz po poronieniu to glupota ale serio, byłam pewna braku owu bo nic na nią nie wskazywalo..i u gin 23.04 kobieta też nic nie widzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, nie zamartwiaj się i nie myśl o tym, czy to rozsądne, czy nie. Mam nadzieję, że się okaże, że wszystko jest w porządku, czy robiłaś już drugą betę? Dobrze, że już umówiłas się do lekarza, wizyta z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeju, bardzo chciałabym, aby Ci się poszczęściło.:-) Wspieram i życzę powodzenia. Czekam na wieści. Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Jutro rano lece na bete, nie robilam od czw bo musialabym prywatnie, a ze mam skierowanie to umowilam sie na najblizszy wolny termin. Jutro po poludniu powinnam miec wyniki i bedzie wiadomo, czy i jak rosnie. Mam nadzieje ze moj ogranizm mnie troche oszukuje i nie czuje sie ciazowo mimo ze jest... Chociaz ponoc kobieca intuicja jest niezastapiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezmiennie śledzę rozwój Twej sytuacji. Oczywiście, jak masz skierowanie, to nie ma sensu dodatkowo płacić. Intuicja jest kobietą, jednak mam nadzieję, że Twoja trochę figlarna i wszystko będzie miało szczęśliwy finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Rano krew pobrana, wszystkie wyniki mam oprocz bety. I lab daje sobie dwa dni robocze na wyniki. Nigdy tak dlugo nie musialam na nie czekac. Zatem byl nalot na apteke i test o czulosci 25ml. Zrobiony teraz wiec pozno i wyszla druga jasna kreska. Wiec nie ma opcji, musi rosnac bo chyba niemozliwe zeby wykryl ta wartosc 7.55.. Takze czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Beta 97. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Super gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Jednak na razie cieszyc sie nie bede. Mysle ze do czasu uslyszenia serca bedzie mi ciezko uwierzyc ze jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrasta.:-) Jeszcze tylko wizyta i wszystko się wyjaśni. Mia_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Wyglada na to ze jest ok, beta 590 dzisiaj, usg w pon, bo na razie za wczesnie, dzisiaj widzielj tylko malutka kropecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×