Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość mimik8
Sisi, ostatnoi b. skrocily mi sie cykle i jakos zagubil sie sluz plodny, obawiam sie czy mam owulacje albo czy jajeczko zdazy sie zagniezdzic przy tak krotkim cyklu :( po okresie wybieram sie do gina i na usg. Czuje, ze okres tuz tuz, pobolewa mnie brzuch od wczoraj, pms, nastroj fatalny, wczoraj sobie poplakalam ;( o pierwsza ciaze- pozamac. staralam sie rok. Teraz mija 3ci mies staran.... Ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Ewel jestem na wsi, wracm jutro i dobiero w poniedziałek będę testować. Póki co @ nie dostałam, 38 dc, mam plamienia białe, brzuch pobolewa delikatnie czasem punktowo lewo lub prawo, ciągle chce mi się pisiu, piersi nabrzmiałe, brodawki ciemnieją, jem jak bym dna nie miała. Oczewicie się nie nakręcam bo wiem dobrze, że wszystykie syndromu mogę sobie jedynie wyolbrzymiać, już przez to przechodziłam. He jedyne czego nie mam to zaparć, które miałam we wcześniejszych ciążach. No i najważniejsze zero plamień o ciemnym zabarwieniu. Sisi witam serdecznie, cieszę się, że wypoczełaś. Niestety powroty do rzeczywistości są trudne, ale z nami sobie poradzisz. Taka zregenerowana na pewno zaciążysz bede trzymała mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Tak szczerze dziewczyny to na 65 % zaciążyłam. Mam paniczny lęk przed CP. Zawsze gdy zrobiłam test zaczęło się kolejno, ból brzucha, plamienia i szpital. Dlatego tak się wzbraniam przed testem, jest moją złą wyrocznią. Planuje iść do lekarza 28 sierpnia jak do tego czasu się nic nie wydarzy i nie wyląduje w szpitalu. Ten okres wszystko zweryfikuje. Pozostaje mi czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolaceserce, Oby te 65 % za chwilę urosło do 100% pewności :) Życzę żeby objawy i obserwacja organizmu dawały Ci każdego dnia coraz większą pewność że to właśnie to... spełnienie marzeń :) Super! Wspaniała wiadomość po urlopie mnie tu spotkała :) Boląceserce, czy Ty nie planujesz zrobić testu? Chcesz czekać do wizyty u lekarza, do 28? Pytam bo nie wiem czy ja bym wytrzymała... Chociaż ja teraz też mam stres przed testami ostatnio wiec jednak trochę rozumiem. Mówiłaś już mężowi o swoich podejrzeniach? Pisz koniecznie co tam u Ciebie i jak się sytuacja rozwija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolacrserce
Raczej zrobie tescik, bo nie wytrzymam. Do wizyty lekarskiej nie dotrwam. he Mężuś wie, on ma pozytywne myślenie. Nie lubi nawet rozmawiać o cp i przypuszczeniach, że może się to zdarzyć. Więc tylko tu mogę się wyrzalić i podreczyc was moimi obawami. Próbuje myśleć pozytywnie, ale same wiecie, że obawy są silniejsze. Kto wie może tylko mi się @ spóźnia po badaniu hsg. Zobaczymy, czas pokaże. Dobraj nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolaceserce, Spokojnie pisz co Ci na sercu leży. W końcu my najlepiej rozumiemy ten temat. Każda z nas przy staraniach po cp ma te same myśli i rozsterki, każdy cykl przynosi te myśli i rozterki... Nikt inny nawet gdyby bardzo chciał i się starał nie zrozumie tego tak dobrze jak my. Nie dziwię się że się zastanawiasz i różne myśli do głowy Ci przychodzą, ale w końcu trzeba się z tym zmierzyć bo innego wyjścia nie ma. Jajowody masz drożne więc statystycznie patrąc większe są szanse na zdrową ciążę i tego się trzymaj! Ja trzymam kciuki za pozytywny test i zdrową ciążę! Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaO1984
Witam dziewczyny . Co powiecie na to ... krwawienie po usunieciu jajowodu mialam 25-26-27/07.... dzisiaj jest 17/08 a ja normalnego okresu dostałam...Przed cp miałam cykle 21-23dni , czyli jest ok . Jak myślicie czy moj organizm juz sie zregenorował . Po poprzednich poronieniach pamietam że róznie bywało , w kratke dni 25-40dni. Teraz jestem po prostu dziewczyny zaskoczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
bolaceserce będzie dobrze!!!! Wiem że strach jest ale jak jajowody masz drożne to na pewno dzidzius ulokował się dobrze. Nie wiem tylko czy wam dziewczyny lekarze nie mówili bo mi tak, że po cp jak sa staranka to od początku trzeba dość szybko taką ciąże monitorować aby jak najszybciej wykluczyć właśnie kolejną cp. Mam nie zwlekać z testem i wizytą u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że gdybyście się dobrze prowadziły, nie imprezowały co chwila, nie wlewały w siebie litra alkoholu, nie paliły, nie brały nielegalnych substancji, nie łykały hormonów, nie piły po 5 kaw dziennie, dobrze się wysypiały to taka anomalia jak ciąża pozamaciczna byłaby wam obca :) Ja jestem zdrową kobietą i zaszłam w ciąże wtedy kiedy chciałam, ciąża przebiegała wzorowo i nic złego się nie działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy eksperta na forum! Bosko- uwielbiam osoby wszechwiedzące :) A nasi "niedouczeni lekarze" badania nam robią i analizują sterty wyników. Zespoły ekspertów na całym świecie prowadzą badania na dużych populacjach żeby znaleźć przyczyny różnych anomalii np. zdrowotnych, a tu proszę jaka szybka diagnoza. Gościu, Według twojej teorii ludzie, którym np. dorobek życia odbiera powódź, czy inna klęska żywiołowa sami sobie są winni bo tobie nic takiego w życiu się nie zdarzyło :) Zadziwiająca logika! Źle ci nie życzę, ale jak kiedyś spotka cię jakieś nieszczęście to wierzę, że pojawi się ktoś kto poszczęstuje cię taką właśnie teorią i wtedy zrozumiesz co dziś napisałaś na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik8
Sisi, nie przejmuj sie, nie warto denerwowac i odpisywac na takie posty, ktos sfrustrowany, zawistny i pozbawiony wiedzy, prowokuje by zranic innych i poczuc sie lepiej. Takie cos nalezy zignorowac :) bolaceserce, jak tam Twoje testowanie? My wszystkie tu w napieciu czekamy :) i trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimik, Ja wiem, doskonale to wiem, ale nie pojmuję tego, że można być tak perfidnym. A co do bolaceserce to ona pisała że w poniedziałek będzie testowała więc musimy jeszcze chwilę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, podlosc i glupota nie zna granic, ja tez tego nigdy nie zrozumiem. Ach, nie doczytalam, ze w pon, dzieki za info :) Oby wszystko bylo dobrze. Ja czekam na okres, bedzie w ciagu kilku najblizszych dni. Brzuch pobolewa i przestaje a objawy typowo okresowe.... W nowym cyklu ide do gina, moze cos poradzi z tymi krotkimi cyklami i spr czy jest owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimik, Ja też niecierpliwie czekam na wieści od Bolaceserce :) Sama jestem na etapie czekania na testowanie lub na @ A że nie wiem kiedy owu była to też nie wiem kiedy testować. Chyba poczekam jeszcze min. tydzień albo 10 dni i jak @ nie przyjdzie to zatestuje. Ale nie mam żadnych podejrzeń i nadziei że się udało wiec podejrzewam że @ przyjdzie. Pociesza mnie to że miałam fajny urlop i wypoczęłam sobie porządnie :) Co ma być to będzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, a moze sie Tobie udalo? Masz sporo oczekiwania przed soba, napewno za wczesnie na jakies zastanawiajace objawy. Ja na poczatku ciazy czulam sie jak co mies, przed okresem. Jedyne co bylo dziwne to pare dni meega sennosci, zmeczenia, rozkojarzenia i podsypiania w dzien. A tak fiz nic nie czulam innego niz zwykle pmsowe objawy przed okresem. Bol piersi, pobolewanie brzucha. Codziennie mowilam do Meza, ze zaraz dostane okresu, czuje to :) i nie dostawalam :) A teraz.... Mialam pare slabszych dni, kiedy dopadaly mnie czarne mysli, kiedy poplakalam sobie. Wciaz staram sie sobie wytlumaczyc, ze powinnam zaakceptowac to, na co nie mam wplywu, nauczyc sie cierpliwosci, pokory. Przestac non stop myslec o ciazy, miec tak wielkie cisnienie, ze musze, juz, teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolacrserce
Pani gość niech Bogu dziekuje, że życie jej tak się potoczyło. Bo ja się naogladam kobiet o których ona pisze, które bez problemu zachodzą ciążę i rodzą dzieci. Gdzie tu sprawiedliwość. Tak na marginesie to człowiek bardzo ograniczony i mało wie o życiu. Wiem, ze po cp niezbedna jest szybka wrryfikacja. Ale mam paniczny lek, że historia sie powtórzt. Dlatego nie mam pewnosci czy jutro sie zdecyduje na test. Póki co jest dobrze i nie chcę, żeby to się zmieniło.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
bolaceserce nie zmieni się to ja w to wierze, jest dobrze kochana!!! Ja pewnie też będę się bała jak nie wiem co... Dziewczyny wszystkie czekacie te 3-6 miesięcy po laparo czy wcześniej próbujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka, mi lek pow, ze moge zaczac sie starac 3 mies po laparo, a akurat wtedy wyskoczylo mi zapalenie wyrostka i po kolejnej operacji rozpoczelam starania po 3 mies. Niecierpliwilam sie b., bo chcialam juz od razu, ale powiem Ci, ze dobrze jest poczekac 3 mies, az rany sie zagoja, hormony ciazowe spadna, organizm dojdzie do siebie, zregeneruje sie. Ciaza i operacja to duze obciazenie dla organizmu, warto dac mu odpoczac. bolaceserce, doskonale Cie rozumiem, tez strasznie bym sie bala. Ale z drugiej str gdybym zyla w takiej niepewnosci i leku, to wolalabym zrobic sobie test. Lubie wiedziec na czym stoje. To byloby bezpieczniejsze dla Ciebie, gdybys sie przelamala i spr czy jestes w ciazy. Ja sobie zawsze powtarzam, ze nawet jezeli jestesmy w grupie podwyzszonego ryzyka, to jednak mamy duuzo wieksza szanse na normalna ciaze, niz na c.p. Trzymam kciuki, pisz co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaO1984
hej dziewczyny , u mnie ta @ troche dziwna jest...rano mylsałam ze mam ja , bylo tylko pare kropel i koniec... cały dzien nic...Napewno po pierwszym okresie pojde do lekarza i omowie to z nim . Co do pani która dodała post , nigdy w zyciu nie paliłam , nie piłam , nie pije kawy i nie prowadzilam imprezowego trybu zycia a cp przezylam i 4 poronienia przed nią!!!Nawet nie zdaje sobie Pani co my tu dziewczyny przezywamy , z jakimi trudnościami musimy sie zmagać!!! Nadziejka , ja po pierwszej @ napewno zaczne starania , nie poddam się , będe walczyła do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila265
bolacserca życze ci zeby wszystko sie udało bo wszystkie wiemy jak nasze pragnienie posiadania dziecka jest silne ja już nie moge sie doczekać aż zaczne od nowa starania, nadziejka ja własnie czekam na druga miesiączke i zaczynam od nowa ale strasznie się boje żeby nie było powtórki do tej pory nie miałam takiego ciśnienia na dziecko ale po tej ciąży pozamacicznej nie mialam pojecia że można czegoś pragnąć tak bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Dziewczyny postanowiłam jutro robię test rano, a w środę idę do lekarza. Nie będę tego odwlekac przed chwila czytałam, że każda CP się różni, wiec wole to załatwić za nim mój syn pójdzie do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolaceserce, to dobra decyzja, trzymam mocno kciuki, zebys byla w upragnionej ciazy, normalnej, zdrowej i zeby wszystko bylo w porzadku :) pisz co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
bolaceserce trzymam kciuki i z niecierpliwoscia czekam na dobre wiesci od ciebie. nadziejka, ja poczatkowo dostalam 6 m-cy zakazu staran, a po pierwszej @ po cp jak bylam na kontroli to powiedzial ze od kolejnego cyklu mozemy dzialac wiec faktycznie czekalam tylko 2 cykle tyle ze u mnie to byly 3 miesiace bo mialam dlugie cykle. sisi witam po urlopie jak czytalam to byl bardzo udany wiec nie moze byc inaczej jak tylko II kreseczki za jakies 2 tygodnie. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dziewczyny jak to jest z tymi infekcjami bo u mnie jak nie mialam zadnych objawow ani swedzenie ani uplawy to znalezli mi infekcje dali antybiotyki i przez 3 dni bylo ok potem przyszla @ tez wszystko w normie ale od wczoraj to wszysko swedzi mnie tam jak jasna cholera i jakies takie kolorowe uplawy sie pojawily lekko rozowo-zolto-biale. Czy to moze byc jakis nawrot infekcji?? Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Jestem w ciąży dwie piękne grube krechy. Pytanie gdzie ta ciąża jest? Jedyne co mnie pociesza to fakt, że w CP miałam zawsze słabe testy. Ale z drugiej strony każda CP jest inna i może jest żywa i dojdzie do pęknięcia jajowodu. Tylko czemu nie mam Brudzeń. Mogę tak gdybać i myśleć. Muszę to sprawdzić. Jussiu ja w czasie cyklu często miewałam takie plamienia i nic one nie zwiastowały, każdy organizm jest inny wiec lepiej to spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
bolaceserce Gratuluje z calego serca i powiem szczerze mialam takie przeczucia od samego poczatku i NA PEWNO WSZYSTKO BEDZIE NA WLASCIWYM MIEJSCU. Nie zadreczaj sie, swoje juz przeszlas wiec teraz musi byc tylko dobrze:) Poszłabym dzis do gin zeby to sprawdzic ale moj to dopiero w srode przyjmuje i na dodatek 150km ode mnie bo w innym miescie. Chyba odwiedze dzis tego mojego lokalnego ktory tez zna moja sytuacje. Bo nie daje juz rady z tym swedzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Może zmieniłas płyn do higieny intymnej? Jej ale daleko musisz dojeżdżać, masakra. Idź do lokalnego pewnie Ci pomoże, w końcu infekcje okolic intymnych to chyba nie jest wielka filozofia. Pisałaś, źe brałaś antybiotyk 3 dni, może za krótko? Naradzie nie ma co mi gratulować bo moje myśli błądzą. Teraz doszukuje się na sile syndromów CP. Np. Czuje niekiedy delikatne pobolowanie z prawej strony ale w 2 prawidłowych ciażach też tak miałam bo wiem, że jak już ciąże mam po prawej stronie macicy. Kusi mnie sprawdzić to jeszcze dziś, M mówi ze mam wyluzować i iść w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Antybiotyki bralam przez tydzien a przez 3 dni po skonczeniu nie mialam zadnych dolegliwosci no a potem przyszla@ tak jak zawsze bez wiekszych zmian i dopiero od soboty zaczelo mnie swedziec. A dojezdzam tak daleko bo to lekarz z polecenia. A martwi mnie to bo za tydzien mam miec laparoskopie diagnostyczna i nie wiem czy tak mozna. W srode i tak bede dzwonic do mojego lek. Jezeli masz tyle watpliwosci to idz dzisiaj do lek. im wczesniej tym lepiej. Raczej nie bedzie jesze nic widac ale na pewno sie uspokoisz.Bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Bolaceserce gratulacje! !! Ja bym na twoim miejscu poszła na betę. Jak jest powyżej 1500 to będzie widać kropkę bo jak mniej to nie masz po co iść bo się tylko zestresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×