Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Mila265
bolacserce gratulacje musisz być dobrej myśli że wszytko jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolacesece tak się cieszę :) !!! gratulacje szczerze to też wierzyłam że to jednak ciąża :) mysl pozytywnie przeciez los musi się usmiechnąć do ciebie i pisz wszystko na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolaceserce, gratuluje Ci z calego serca i wierze, ze to prawidlowa ciaza. Wazne, ze nie masz niepokojacych objawow. Pojdz na bete,a potem spr jak przyrosla w ciagu 48 h, to wazne. Bierz kwas foliowy i dbaj o siebie. Narazie wszystko jest dobrze ale kontroluj syt na wszelki wypadek jussio, ja miewam czeste inf bakteryjne i niestety b. czesto przebiegaja one u mnie bezobjawowo. Natomiast uwazam, ze jesli Cie swedzi i to pojawilo sie po antybiotykach to najpewniej inf grzybicza. Pojdz do apteki i kup sobie masc przeciwgrzybicza, sa takie bez recepty, najlepsze bylyby tabl dopochwowe, ale bez recepty nie da rady. To taka dorazna rada, zanim nie odwiedzisz gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
No i wszystko jasne jestem po wizycie u gin. Jak nie urok to ... przyplatala mi sie grzybica po tamtym antybiotyku chociaz dostalam tez wtedy probiotyk oslonowo. No ale nic 10 dni leczenia dla mnie i dla meza wiec z laparo raczej nici bo juz w tym cyklu raczej mi jej nie zrobia. Zobacze co moj lek w srode mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaO1984
Bolaceserce gratulacje , mysl pozytywnie a wszystkie bedzie ok !!!! U mnie @ wczoraj byla , dzisiaj czarne upławy i cholerny ból brzucha , zwolnilam az sie do domu z pracy bo nie mogłam wysiedziec jest taki mocny . Teraz jestem po setce tramalu i mi troche ulżyło . Kupiłam dzis w aptece ziółka na plodnosc ...może to coś poradzi na szybkie poczęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolaceserce, Super! Gratuluję z całego serca! Bardzo się cieszę :) Czułam że to ciąża będzie :) Rewelacyjnie!!! I ja też jak jedna z dziewczyn proponuję zrobić betę- po pierwsze zobaczysz czy wystarczająca żeby lekarz na usg coś widział, a jak po 2 dniach powtórzyła i zobaczysz że właściwie przerasta to się trochę uspokoisz :) Pisz koniecznie co tam u Ciebie! Nie zostawiaj nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolacrserce
napewno was nie zostawie:) Smutno mi, cały czas się boje. Moj M stawia mnie na nogi, zabrania czytania i korzystania z netu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolaceserce, to normalne, ze sie martwisz ale narazie wszystko wskazuje, ze jest dobrze. Nie masz krwawienia, boli. Ja w c.p. b. szybko dostalam niepokojacych objawow, juz w 33 d.c. zaczelam krwawic/plamic, z przerwami, potem byl dyskomfort w okolicach lewego jajnika, beta od poczatku za malo rosla, potem spadla i rosla... Mialam typowe objawy praktycznie od poczatku, dobe po tescie. U Ciebie nic takiego nie ma, jestem dobrej mysli. Powiedz, robilas juz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Nie, obecnie jestem za miastem wiec nie mam takiej możliwosci. W środę jade do pracy to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolaceserce, trzymam b. mocno kciuki, moze bedziesz miala w srode juz 1000-1500 i wtedy bedzie mozna ocenic ciaze na usg....? Dobrze by bylo, nie musialabys sie denerwowac. Jak sie czujesz...? Masz juz jakies ciazowe objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolacrserce
Czuje sie dobrze, mam obolałe piersi, ciagle biegam do toalety, mam białe upławy i delikatnie boli mnie podbrzusze. Pozatym czasem mam zawroty głowy. Tak wiec moje objawy są uniwersalne. Miałam je zawsze przed @,jedynie sisiu nie daje mi spokoju i meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolaceserce zgadzam się z twoim mężem nie czytaj w necie tych wszystkich historii bo uwierz mi chociaż jesteśm w podobnej sytuacji wszystkie po cp to jednak nie w identycznej a to ogromna różnica a każda z nas ma inny organizm itp więc nie kieruj się tym co wyczytasz w necie b to nic dobrego w stanie w którym teraz jesteś. Myśl tylko pozytywnie jestes normalną,zdrową kobietą i zaszłaś w ciążę koniec kropka . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaO1984
Zgadzam się z Ewel, ma racje!!! U mnie nadal czarno juz 3 dzien , troche się niepokoje ale myślę że wszystkie te zawirowania po cp to normalna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Ania czarno tzn że plamisz na brunatno? Ja miałam zaraz po laparoskopi okres ale dr mówił mi że to nie okres a poronienie, tak trzeba to krwawienie traktować i niedawno miałam pierwszy okres taki normalny. Jestem po wizycie kontrolnej i mam się niestety wstrzymać 3 cykle :( Lekarz mówił że mam wycięty jajowód i jest on odcięty przy macicy i tam miałam szwy i to się musi porządnie zagoić bo to w najgrubszym miejscu macicy i że zarodki implantują się właśnie w rogach i blebleble :( trochę mi smutno bo myślalam ze dostane zielone światło. Oczywiście powiedział że zrobie jak zechce ale teraz się trochę boję. I jak to jest ze niektóre po wycięciu jajowodu dostają zielone swiatło wczesniej a inne później? Moze ten mój lekarz przewrażliwiony jest... Bolaceserce za wizyte kciuki trzymam!!!! bo chyba to dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Hej dziewczyny dziś mój lekarz nie przyjmuje wyjechał w celach służbowych, masakra. Nie wiem co mam teraz zrobić, zadzwonię do niego w piątek i może udam się do szpitala jak będzie miał dyżur, albo pozostanie mi zaczekać do środy w przyszłym tygodniu. Bety nie zrobię bo laboratorium przyjmuje do 9.30, a to są akurat godziny w mojej pracy, że nie mogę się urwać. Myślałam, że jak się zapłaci to można o każdej porze. Poza tym u mnie bez zmian. Oczywiście mój M każe mi się wyluzować i czekać do środy, bo przecież nic się nie dziej. A tak na marginesie to nikt nie wie o mojej sytuacji tylko wy i M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
Hej dziewczynki :) Na początku chciałam się przywitać po długiej nieobecności. Miałam wesele a wczoraj wrciłam z podróży poślubnej :) bolaceserce - GRATULACJE !!! bedzie dobrze. teraz musisz tylko czekać i dbać o siebie. Nie masz wpływu na to co będzie ale musi być dobrze i będzie :) Robiłaś okłady z borowiny? Ja powinnam dostać okresu wczoraj ale od rana czuje ze się zbliża ( ból kręgosłupa i pachwin ) Od tygodnia jestem płaczliwa tak jak w czasie CP ale wiem że @ pojawi się niebawem. Pewnie przez zmianę klimatu takie opóźnienie... W nast tygodniu kupuję zapas okładów z borowiny :) a za miesiąc wyjeżdzam z mężem na 1,5 roku do Anglii więc jak teraz nie wyszło to tam zaczniemy starania od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
W koncu podjęłam decyzje w poniedzialek zglaszam sie do szpitala na laparoskopie, moj lekarz dzis mi powiedzial ze bez problemu do wtorku przelecze grzybice i zabieg moze mi wykonac. Boje sie jak cholera ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, a przynajmniej bede miala jasnosc co bylo przyczyna cp. Trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolaceserce, Myśle że mąż ma racje i skoro nic złego się nie dzieje możesz spokojnie czekać do środy na lekarza. A może Beatę w laboratorium szpitalnym odpłatnie da się zrobić- ja tak robię badania bo tam pobierają od 8 rano do 19 :) Dowiedz się u siebie w szpitalu. I spokojnie czekaj, jak coś nie zacznie dziać (mam pewność że tak nie będzie) to masz szpital, a jak nie to poczekaj na wizytę. Może przy okazji w środę już będziesz widziała na usg źe masz dziecko w macicy :) A który teraz tydzień ciąży jest według Twoich wyliczeń? Ps. Czuję się wyróżniona że zaliczam się do grona wtajemniczonych w Twoje szczęście :D Smutaczka, Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Może niebawem pojawi się kolejny członek świeżo założonej rodziny! :) Jussio, Super że grzybice ekspresowo wyleczysz i niebawem laparo będziesz miała za sobą! Trzymam kciuki! W miarę możliwości postaraj się nie stresować! Jesteśmy z Tobą. Daj znać co tam wyszło po laparo. AniaO, Niestety po cp dziwne cuda się dzieją. Pierwszy cykl jest zupełnie nieprzewidywalny. Może te ciemne wydzieliny świadczą że organizm się jeszcze oczyszcza. Jeżeli nie masz jakiś objawów bólowych czy innych niepokojących to nie panikuj. Czekaj spokojnie na kolejną @ Mój organizm dochodził do normy po cp przez 5-6 cykli. Niestety to wstrząs dla organizmu i potrzebuje on czasu. A jak Cię to bardzo niepokoi to idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, Ja nie miałam usuwanego jajowodów wiec nie mam doświadczenia. Ale pewnie te kwestie są indywidualne. 3 miesiące to jeszcze nie dramat. Możesz poświęcić ten czas na przygotowanie do ciąży- brać kwas foliowy, robić okłady borowinowe, zdrowo się odżywiać i obserwować swój organizm żeby potem skutecznie się strać :) A jak masz duże wątpliwości to zasięgnięciu jeszcze porady innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Smutaczka również życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, abyś jak najszybciej zaciążyła, a może już masz ziarenko w sobie, czas pokaże. Robiłam okłady z borowiny jeden cykl przed hsg. Jussiu bardzo dobrze że możesz szybko podejść do laparo, nie ma co zwlekać. Jesteśmy z Tobą.:) Sisi dzowniłam do szpitala, na stronie internetowej pisało laboratorium czynne 24 h, po czym informują, że pobranie krwi do godziny 9.30. Jestem w lekkim szoku. U nas jest duży szpital i myślałam, że nie będzie z tym problemu. Nigdy wczesniej nie robiłam bety, posiłkowałam się testami. Jedynie jak już trafiałam do szpitala to zlecali badanie. Według kalkulatora ciąży 5 tydzień i 6 dzień, czyli 6 TC. Z jednej strony może za tydzień usłyszeć już bicie serca, o ile ciąża jest w macicy. Jak nie czytam żadnych forum o objawach CP to wydaje mi się, że jest wszystko dobrze. A jak już znaczne to same wiecie jak to jest. Jedynie co mnie pociesza, że nie mam plamień, jedynie biała wydzielina która jest jak najbardziej porzadana w tym stanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Smutaczka również życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, abyś jak najszybciej zaciążyła, a może już masz ziarenko w sobie, czas pokaże. Robiłam okłady z borowiny jeden cykl przed hsg. Jussiu bardzo dobrze że możesz szybko podejść do laparo, nie ma co zwlekać. Jesteśmy z Tobą.:) Sisi dzowniłam do szpitala, na stronie internetowej pisało laboratorium czynne 24 h, po czym informują, że pobranie krwi do godziny 9.30. Jestem w lekkim szoku. U nas jest duży szpital i myślałam, że nie będzie z tym problemu. Nigdy wczesniej nie robiłam bety, posiłkowałam się testami. Jedynie jak już trafiałam do szpitala to zlecali badanie. Według kalkulatora ciąży 5 tydzień i 6 dzień, czyli 6 TC. Z jednej strony może za tydzień usłyszeć już bicie serca, o ile ciąża jest w macicy. Jak nie czytam żadnych forum o objawach CP to wydaje mi się, że jest wszystko dobrze. A jak już znaczne to same wiecie jak to jest. Jedynie co mnie pociesza, że nie mam plamień, jedynie biała wydzielina która jest jak najbardziej porzadana w tym stanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Smutaczka Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Dziewczyny wielkie dzieki za wsparcie. Ciesze sie ze znalazlam to forum bo samej byloby mi ciezko. Oczywiscie nie liczac meza ktory nie daje po sobie poznac jak bardzo TO wszystko go dreczy. Odezwe sie jak juz bedzie po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
Dziewczynki dziękuję dziękuję :) Jak nie było okresu tak jeszcze nie ma ale kręgosłup nadal pęka więc pewnie jutro nadejdzie @. Wolałabym nie ale jak każda z nas chyba jest bardziej pesymistycznie nastawiona żeby potem tryskać optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolaceserce, Skoro tak pracuje laboratorium w szpitalu i nie masz możliwości w tych godzinach iść to trudno. W końcu wszystko jest ok, nie masz płomień ani krwawień więc myśle że spokojnie możesz czekać do środy na wizytę u lekarza :) A co do czytania forów i doszukiwanie się objawów i tych pożądanych i tych mniej porządnych to zdecydowanie wiem co masz na myśli... Ja też potrafię po lekturze jakiegoś forum mieć wszystkie możliwe objawy, bóle itd. Proponuję nie czytać! Przynajmniej do środy bo wtedy z pewnością już będziesz wszystko wiedziała i żadne forum nie będzie już potrzebne- no poza naszym oczywiście :) Jussio, Podejrzewam że to forum jest zbawieniem dla wielu z nas, a może nawet dla wszystkich :) Taka fajna grupa wsparcia się zrobiła. Doskonale się rozumiemy bo mamy podobne doświadczenia i rzeczywiście czuć tą życzliwość od dziewczyn :) Czekam na info po laparo. Koniecznie napisz co i jak tam się odbywało i jakie wnioski mają lekarze. Oczywiście życzę powodzenia i trzymam kciuki! Smutaczka, A w którym dniu cyklu jesteś? Kiedy @ powinna być? Tak się zastanawiam- bo ból przed @ i na początku ciąży są podobne. Ten ból w krzyżu też więc może warto teście zrobić? Chyba że jesteś pewna że to na @ objawy. Ja tak siebie marzę że już za kilka cykli wszystkie założymy forum dla ciężarnych i tam będziemy się doświadczeniami wymieniały. Teraz czekam jeszcze kilka dni na zrobienie testu. A że mam dość patrzenia na jedną kreskę to odkładam to i tak wyliczyłam, że najwcześniej mogę go zrobić w niedzielę, ale chyba zaczekam do przyszłego tygodnia i jak do czwartku @ nie przyjdzie to dopiero zrobię. Jednak wole nie testować za wcześniej bo widmo porażki jest ogromne i nie nastraja optymistycznie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
Sisi To dopiero 29 dc. W maju po operacji usuniecia cp mialam jeden tak dlugo cykl 29 dniowy a reszta po cp 25 -26 skrocily mi sie. Przed cp mialam idealne 28 dni. Musze czekac. Caly czas czuje ze zaraz sie ze mnie lunie w nocy sie budzilam i nic. I mam to mokre uczucie w sobie ze cos leci wiec tuz tuz...brzuch nie boli tylko kregoslup i pachwiny. Pamietam jak w tym cycllu kilka dni po owu strasznie kulo mnie w boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
jednak zaczyna mnie bolec brzuch i mam go opuchniętego jak zawsze przed @. Fałszywy alarm ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolaceserce to juz 6 tc ! więc na pewno to nie cp bo jesli by to byla cp to sama wiesz już zaczęłaby się ujawniać bo beta już przecież wysoka ! więc teraz nawet nie myśl o cp !!! bo to normalna ciąża ! przy cp to już jajowód by nie wytrzymał tak długo więc GRATULACJE !!! i czekaj cierpliwie na wizytkę chociaż wiem ze to czekanie najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
ewel: przechodziła już dwie cp obie z podobnymi objawami, czytałam że można przechodzić cp bez objawowo i nawet beta przyrasta prawidłowo Biorąc pod uwagę fakt, że miała hsg może być różnie. Czasem mnie boli pachwina i brzuch z prawej strony, delikatnie ale mimo wszystko jest. W ciąży prawidłowej, też mnie prawa strona bolała, ale i tak świruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutaczka, wszystkiego najlepszego z okazji slubu :) zycze Ci z calego serca, zeby Twoje marzenia o Dziecku sie wkrotce spelnily jussio, trzymam kciuki za laparoskopie. Najwazniejsze, ze lek wszystko sprawdzi i naprawi, w razie gdyby cos bylo nie tak. bolaceserce, wyglada na to, ze Twoja ciaza jest prawidlowa, ale najlepiej pojdz na bete i zaraz potem do lek. To Cie uspokoi, szkoda Twoich nerwow. Sisi, trzymam kciuki za test pourlopowy :) u mnie wczoraj przyszla @..... Zgodnie z przewidywaniami. Ale przynajmniej cykl mialam ciut dluzszy i regularny. Z nadzieja czekam na kolejny cykl staran.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
smutaczka wszystkiego naj naj na nowej drodze życia :) bolaceserce masz rację nawet w cp beta moze dobrze przyrastać (u mnie tak było, 4 pomiary co 48 godzi przyrosty super), plamienie miałam dopiero ok 7-8 tyg ciąży wiec prawie bezobjawowo u mnie było. Dlatego mi lekarz po dodatnim teście i ewentualnie z jedną betą (aby wiedzieć na czym stoimy tzn czy już powinno byc widać kropeczka) zgłosić się do niego. Mi np dr wykrył że coś jest nie tak po wielkości macicy a wielkości bety. wg niego macica "wyglądała" na 6-7 tydzień a beta na 3-4. Mimik dobrze pisze, lepiej iść sprawdzić i nie zamartwiać się. Ja już to wiem że na objawy nie warto zwracać uwagę bo one niczego nam nie powiedzą, szczególnie te początkowe. Mój mąż też ma takie samo podejscie żeby nie czytać w necie bo sobie te objawy wmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×