Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Kuzi
Dziewczyny trzymajcie się mam nadzieję że w krotce każda napisze ze się udało. Ja zakupiłam conceive a za tydzień mam monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Jak tak czytam fora to faktycznie tylko te dziewczyny co maja naprawdę olbrzymie problemy nie zachodzaa my raczej do takich nie nalezymy tylko do lekko hmm uszkodzonych tzn ja i Ewcia bo po 1 jajowodzie... Mam problem bo maż mi się kurde wyłamuje w te dni co wg mnie powinien a pozniej nadchodzi okres a ten zawiedzione. Ja nie wiem na co on liczy na niepokalane poczecie we snie czy co... w*****a mnie to... dziś ide do nowej gin. Spróbuję wymusić Hsg - badanie drozności Zobczymy co ona na to bo ten mój to juz go skresliłam taki pan czekający w d***e nie będę czekać mam 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Aifoz super podejscie! Najwazniejsze to madry prowadzacy lekarz! Konowal nigdzie nas nie doprowadzi chyba ze bezdzietnosci... trzymam kciuki za nas wszystkie i dobre nowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aifoz kochana my z mężem poprostu szalejemy tak mniej wiecej co 2 dni mąż chce i ja bardzo maluszka ale nie bierzemy do siebie sexu jako godziny zapłodnienia, będzie to suuuper ale już chyba trochę odpuściłam wyliczenia, mierzenie temp. Biorę ovarin mam żelin conceive i tyle. Kochamy się z przyjemnością. Ok jak ma przyjść @ to zawsze mam nadzieję że nie przyjdzie ale cóż jeśli będzie nam dane to będzie maleństwo jesli nie to mamy 2 dzieciaczków i siebie. Ja mam 33 lata. Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Czesc dziewczyny wczoraj bylam u swojego lekarza i jestem w kropce powiedzial mi ze mam dwa wyjscia albo ta autoszczepionke albo bedzie musial mnie faszerowac progesteronem doustnie domiesniowo i dopochwowo acardem oraz sterydami. Jesli chodzi o autoszczepionke to wysoki koszt od 6-7tys pytalam o powiklania to mowil ze nie na ze moze jedynie goraczka wystapic objawy grypowe i powiedzial zebym teraz odpoczela te pol roku zostalo 5 miesiecy i potem trzeba dzialac bo u mnie jeden jajowod jest uszkodzony i trzeba dodatkowo monitorowac cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane dziś 12dc od 3 dni mam w ustach posmak metalu jest mi niedobrze wszystkie mięso mnie odrzuca i pobolewa mnie głowa może to po tych tabletkach ovarin? Miała któraś z was coś takiego? Przecież niczym się nie zatrułam bo nie mam na nic ochoty no chyba że na spanie... ciągle bym spała. Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ewcia takie objawy sa w ciazy metaliczny posmak i spanie pamietam ze ze spaniem to glypio mi bylo w pracy bo ciagle spac mi sie chcialo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia! Ty lepiej test rob !!! To ze mialas miesiacKe ostatnia wcale nie znaczy ze nie bylas w ciazy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Dokladnie!! Test zrob i bete bo te tersty czasem klamia! Juz nie moge sie doczekac haha przezywam to tak jakbym to ja byla:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiak88, Scent86 Jezu co wy gadacie. Owszem @ była skąpa ale była a testy wyszły negatywne ;-( zasypiam na siedząco niedobrze mi i od 3 dni nie palę bo mnie odrzuciło, chyba nie ma sensu robić bhcg przecież dziś dopiero 11dc a testy juz by chyba pokazały? Ok kochane zrobię rano o jeszcze jeden a jak @ nie przyjdzie 13 maja to pójdę na betę. No raczej Kochane, że bym wam napisała jak by się udało. Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Czemu nie sensu mi testy nie pokazaly w 1 ciazy a bylam beta jest dokladna a jak bedziesz to co???hihi nie wierze ze te objawy to nie ciaza lec jitro do labo i zrob bete a z testem daj sobie spokoj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ewcia wymiataj do labo a potem do gina. Jestem pewna ze to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyny cycki nie bolą i nie są pełniejsze ok pójdę na betę 4 maja, boję się ze to nie ciąża i nie dość ze stracę kasę to się rozczaruje ;-( Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
A kiedy masz miec nast okres? Cycki ponoc nie zawsze bola ale fakt powinny byc wieksze pelniejsze bo to hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ale mimo to m nadzieje ze jestes:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keli123
Dzień dobry. Można tu dolaczyc bo nie znalazłam innego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie choć nie znam Jeszcze Pan i sytuacji każdej z Pani już życzę tego o czym każda z pań marzy. Ja jestem keli mam 24 lata i to mój 10 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Keli jasne ze mozesz dolaczyc opisz swoja historie bedzie Ci i nam latwiej Cie zrozumiec dziewczyny nie zaawsze odpisuja ale ja jak tylko moge to zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Keli ja jestem na 3 forach tu na ovufriend i ciqza po poronieniu babyboomi jeszcze na problemy immunologiczne jesli bedxiesz miala ochote to zapraszam tez tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i 3 testy (różne) wszystkie z 1 krechą, więc nie lecę na betę. Nastepna miesiączka wypada na 14 maj. W cp testy wychodziły od razu nawet ovu z dwiema krechami. Czekam do maja i mam nadzieję że nastepna @ przyjdzie za 9 miesięcy ;-) pozdrawiam kochane Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Kurcze ale zescie napisaly.bEwcia serio odzaluje te 30 zl o idz na bete. Albo najpierw siknij na test bo jak masz takie objawy to beta na sikancu powinna wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Dziewczyny mi na tescie wychodzila jedna krecha olalam to ja testy ciazowe uwazam za nie dokladne i to co wydasz na testy lepiej bete zrobic jak sie ma jakies podejrzenia bo szkoda pienieezy tak jak mowisz ale mam nadzieje ze maj bedzie szczesliwy dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
A ja wlasnie dostalam @ :) zaczynam brac tabletki by sie torbiel wchlonela i 18 maja kontrola :) trzymajcie kciuki :) Kelli witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keli123
Dzięki za tak mile powitanie wieczorkiem krótko opisZę swój problem i postaram się nadrobić bym i ja mogła pomóc jakiejś Pani lub ja wesprZeć; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kelie witaj w naszej ,,rodzinie" a ja? Hmm poczekam. Termin @ to 14 maj. Skoro sikacze nie wyszły 3 różne i cycki nie są pełniejsze ani nie bolą to czekam ;-) Już jest plus bo mie palę haha dalej coś mi dolega, klucha i sucho w ustach i nie chce mi się jeść a raczej mnie mdli na myśl o jedzeniu, drzemię jak tylko usiądę. Ale może to pogoda albo jakiś wirus i wiecie co po tym co przeszłam to same wiecie na własnej skórze nie napalam się. Więc wpadam do was nadal codziennie a....... 14 maja dam znać co do bhcg. A dziewczyny a beta wyjdzie 4 dni przed terminem @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Beta jest bardzo dokladna wiec wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Udało mi się utworzyć nick w końcu będzie się wyświetlał, a bhcg robię 10 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keli123
No to witam jeszcze raz :) Jak by co jestem Keli mam 24 lata to mój 10 cykl starań. Mam problem bo jestem strasznie chora jestem na zwolnieniu zapisane mam antybiotyki masę tabletek do ssania a @ ma być za 5 dni to mój 23 dc. Cykle mam zawsze regularne. Dodatkowo: bardzo często choruje na zapalenie pochwy i grzybice puchnął mi też narządy rodne na co jeszcze żaden lekarz nic nie poradził, czasem zdarzyło mnie się nie mieć owulacji na co też żaden lekarz nie pomógł (było ich 5). Teraz mam potworną zgagę od 5 dni oraz wrażliwe piersi i nie wiem czy brać te leki czyto kolejny stracony cykl. To tak w skrócie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Keli jestes bardzo mloda kobieta wiec napewno nie mozesz sie zalamywac. Ja teraz pije ziolka O. Sroki i mam nadzieje ze pomoga wiec tez mozesz sprobowac ine sa na nieplodnos a dokladnie wlasnie na owulacje. Sa tez ziola O. Klimuszki one sa na zrosty. Musisz bardzo uwazac bo przy czestych infekcjach bakteriach mozesz miec cp ale nie musisz. Mozesz tez zrobic badania u mnie wykryto ze mam za duzo przeciwcial i organozm nie potrafi zarodka utrzymac ostatnio wyslalam rowniez na badania meza cynku wyszlo mu w normie ale minimalnej wartosci wiec juz tu daje do myslenia. Kochana zadbaj tez o odpowiednia bielizne ciuchy nie moga uciskac a takze musisz sie ubierac zaslaniete nerki to podstawa! Ja zupelnie zmienilam styl ubierania kyrtke zimowa mam za tylek czeste przeziebienia nie sa sprzymiezencem ciazy a jak tylko slonce wyjdzie szczegolnie teraz kiedy nie jest ono takie ostre to sie wystawiaj na pol godzinki. Mozna by bylo duzo pisac o tym nie jestem specjalistka w tej dziedzinie ale sproboj zadbac o organizm ja teraz tak robie jedynie z czym mam problem to straszne wahania nastroju jestem zla smutna potem placze i tak na okolo ake moze przez tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×