Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość gość
Kochane a wiecie coś więcej o tym żelu conweice plus??? Używała go któraś z was. (Ewcia84)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hej :) nic nie wiem -dopiero kupilam ale moj lekarz tez poleca :))) 75 ml kosztuje okolo 55-60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scent86 u nas w całym mieście nie ma w żadnej aptece chyba zamówie przez allegro. Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hej Ewcia :) ja wlasnie z neta zamowilam :) od nast tycklu biore clo :) przez 2 miechy :) podobno przy tej stymulacji jajeczkowanie moze byc z obu jajnikow. A ze teraz bede miec jajeczkowan8e z "narazonego" jajowodu stad stymulacja :) mam nadzieje ze sie uda :) do tego zel conceive, witaminy dla obojga :) trzymajcie kciuki :) poki co, czekam na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Jeszcze Ewcia odnosnie zelu. Zapytalam o niego widzac wypowiedzi tutaj. Usmiechnal sie i powiedzial ze jesli da nam to konfort psychiczny to jasne ;) na pewno nie powinno ze uzywac tych normalnych drogeryjnych lubrykantow, podobno hamuja zolnierzyki... jezzcze nie zaczelismy stosowac wiec sie nie wypowiem poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakk
Aifoz nie wiadomo, podobno robi się on przed poronieniem i przez niego ciąża się nie rozwija, czekam teraz do wtorku na kolejne badanie, ale to kota można dostać, sama się aż zdziwiłam że tak szybko się udało, bo w sumie wystarczyły 2 owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scent86 a ren clo to gin przepisuje bo mi dał tylko ovarin i powiedział żeby próbować. Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia tak. Bierzez od 3 do 7 dnia cyklu. W 10 mam isc na zastrzyk zeby wlasnie pekly. Podobno od zastrzyku owulacja nadchodzi po 24-36 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scent86 mi nic takiego nie dał chyba się przejdę w przyszłym cyklu 12/13 dnia żeby zobaczył czy są owulki. Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ewcia, bo to daja jak ktos nie ma swojej owulacji. Ja mialam trzy cykle.badane i w zadnym nie bylo.pecherzyka dominujacego i takiego, ktory moglby urosnąć i pęknąć. I wtedy wdraza sie takie leczenie. Mi nie daje zastrzyku na pekniecie, bo twierdzi, ze to wyzsza szkola jazdy i on sie tym nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik a widzisz mi mowil inaczej :) ja mam super owulke, problem jest z tym ze meza plemnikow jest malo a to podobno zwieksza szanse. Plus mam swe lata a czekanie nam nie sluzy typu obserwacje cyklu itp:)) po prostu jak masz owulke to b8erzesz pol zamiast calej zeby nie doszlo do hiperstymulacji. Podobno po ciazach pozamacicNych owulki moga sie przestawic a mi to dal na zasadzie owulacji na zawolanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Na pewno lekarz wie co robi:) Lek jest świetny i rzeczywiście dziala. To dzieki niemu mialam miec dwoja kruszynke.. Wzmocnijcie się żelem conceive albo czyms na śluz, bo spotkalam sie z opiniami, ze ten lek troche wysusza.. i rzeczywiście mialam sucho w dni plodne, choc do zapłodnienia doszło i tak.. Mi lekarka mowila w szpitalu, ze po pozamacicznej nie będę mogła stymulować owulacji. Na szczęście mój lekarz nic o tym nie mówil i każe mi brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
ale mnie Kasik pocieszylas!!! no niestety dzis dostalam miesiaczki, stad od 3 dnia zaczynam brac clo:) conceive zakupiony, wizyta w 10 dniu umowiona na zastrzyk i zobaczymy. no ale wlasnie... na ulotce jest napisane, ze po clo wieksza szansa na ciaze pozamaciczna i mnoga.... Mnoga to moje marzenie, ale pozamaciczna??? znow ogarnal mnie lek.... Ty Kasik po pozamacicznej ciazy nadal clo przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
U mnie dopiero miesiac minął, ale za.2 msc bede brala. Moze to ryzyko.ciazy pozamacicznej jest powiazane z ta suchoscia? Juz tak sobie probowalam tlumaczyc. Próbuj, próbuj, a my trzymamy kciuki, bo solidny zestaw do staran masz juz!!!! Mysle, ze lekarze tak naprawdę g** wiedza na temat przyczyn ciąży pozamacicznej. Poza zrostami,to kazdy lekarz mowi co innego. Słyszałam nawet teorie, ze moze moje komorki za.szybko sie rozwijaly w tym.jajowodzie i w pewnym momencie zabraklo im sil. Kazdy dodaje co uslyszal.raz, czy dwa. Na pocieszenie: kolezanka kolezanki miala cp , a teraz jest w 7 tygodniu z bijacym.serduszkiem :) nie robila po cp zadnych badan droznosci ani nic. Czekam na Wasze radosne wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Masz racje Kasik. Kazdy mowi cos innego odnosnie ciazy pozamacicznej. U mnie teoria stanela na uposledzeniu rzesek ktore nie "pchaja" jajeczka :) oczywiscie zadnych badan na to nie ma, lekarz tak zalozyl :) jutro zaczynam brac clo :) troche sie boje ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma :) a za tydz w piatek wizyta na zastrzyk. Tez trzymam kciuki by sie Wam udalo ! Do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was kochane, mnie znowu boli i kłuje po prawej stronie tam gdzie nie ma jajowodu ale tak gin powiedział że to mit iż owu jest naprzemian. Biorę Ovarin bo gin powiedział że eszystko jest ok kupiłam conceive plus i przytulanko co drugi dzień. Może uda się w tym miesiącu hmmm. Wam życzę szczęścia w staraniach i obyscie zobaczyły tą małą kruszonkę tam gdzie powinna być buźka. Ewcia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
Ja po clo biorę pierwszy miesiąc aromek. Monitoring mam 5 kwietnia zobaczymy co powie lekarz. Trzymam kciuki za was. Jakie witaminy biorą wasi mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamsi
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamsi
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kochany bierze MenMag z magnezem. Ja odpuszczam wszystkie obserwacje:-) Zaczyna się wiosna biorę się za ogródek kupiłam 3 krzaczki jagody goji i zabieram się za wiosenne porządki. Może to pomoże, Dziewczyny Pełen Spontan. Wiosenne Buziaki (Ewcia84)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Witajcie 2 tyg temu mialam laparoskopie z powodu ciazy pozamacicznej. Moja historia jest smutna nie potrafie uwierzyc ze bede miala dziecko to takie bolesne bo nie wyobrazalam sobie ze tak sie stanie. W grudniu 2016 roku przezylam poronienie a w marcu bylam w ciazy pozamacicznej w 5 tyg zaczelam plamic i mialam bole podbrzusza spanikowana pojechalam na ip zatrzymali mnie tydz na obserwacji potem wypuscili bo lekarz zauwazylpecherzyk o wielkosci 3 mm. Mialam lezec przez tydz w domu a potem na kontrole. Tydz minal poszlam na kontrole a chodze do lekarza prywatnie a on oznajmia ze trzrba ciaze usunac bo puste jajo zmartwilam sie ale powiedzualam ze to noe koniec swiata ale kolezanka moka nalegala zeby skonsultowac to z innym lekarzem wiec pojechalam on to samo stwierdzil i wypisal skier do szpitala wybralam tego drugiego i pojechalam z tata do kliniki. Niestety po przyjeciu gdy juz bylam na lozku zaczely dziwne rzeczy sie ze mna dziac najpier ostre bole poszlam do zabiegowego a tam prawie utrata przytomnosci i poty. Potem lekarz mnie wzial na usg i okazalo sie cp peknieta szybko stol i laparoskopia mialam krew rozlana do brzucha. Zachowali mi jajowod zszyli go pradem ale lekarze powoedzieli ze dzieci bede mogla miec ale trzeba uwazac na ten prawy bo on jest popsuty. I teraz nie wiem co o tym mam myslec. Czy ktoras byla w ppdobnej syt i sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Zosiak 88 jasne ze tak. Jak przesledzisz od poczatku forum zobaczysz ilu sie udalo :) czas zaczac sie badac.... i pod katem droznosci jajowodow ale i pod katem poronien... da Ci to spokoj wrwnetrzny. Czasem maly zrost powoduje ciaze pozamaciczna a obecnosc przeciwcial poronienie. Znajdz dobrego lekarza, ktory Cie poprowadzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Poza tym u mnie bez zmian, dalej biore clo. Moj maz profertil i w piatek ide na monitoring po clo. Powiem Wam ze juz dzis czuje jabym miala jajeczkowanie a to dopiero 6 dc.... takze oby dojrzewaly :) conceive juz w uzyciu i tak jak Ty Ewcia licze ze sie uda w tym miesiacu :)) pozdrawiam Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Ja wlasnie czekam na monitoring. Niestety nie udalo mi sie nigdzie w moim miescie kupic coceive :( . Jak sie nie uda w tym miesiacu to zakupie na internecie. U mnie maz bierze androvit. Powodzenia dziewczuny trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
To super dziewczyny mam nadzieje ze jak Wam sie uda zajsc szczesliwie to sie pochwalicie. J Moj lekarz kazal mi odczekac 3 miesiace ale ja chce co najmniej pol roku boje sie ponownej tragedii a Wy kiedy planujecie ponowne strania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Trzymam kciuki aby Wam sie udalo w tym miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utracona nadzieja
Ja miałam 2 pozamaciczne stracilam jeden jajnik i jajowod, w kolejnej mialam powazna operacje gdyz mialam krwotok ponad 2 tyg walczyłam o życie. Szczerze to ja nie wierze w szczesliwe ciążę po ciąży pozamacicznej chyba że ma sie pewność iz miało sie 1 niedrozny jajowod. Czasem pewnych rzeczy nigdy nie przeskoczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Utracona nadzieja, nie zawsze nie przeskoczymy.... jest jeszcze in vitro, pragnacy dziecka probuja do upadlego... A medycyna to nie matematyka, nie takie beznadziejne przypadki mialy pozniej zdrowe dzieci... takze glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ja rowniez mialam krwotok ale nie chce sie poddawac moze mi sie uda mam taka nadziej***ardzo mi przykro wiem co przezylas ja tez walczylam o zycie jest mi nadal ciezko ale lekarz dal mi nadzieje wprawdzie nie teraz ale poczekam. Narazie musze z mezem ulozyc relacje strasznie to nas oddalilo od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×