Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość kams29
a spodnie ciążowe to kupilam sobie ciucholandach chyba z siedem par sztuka 12 zl ale praktycznie w nich niechodze bo sa niewygodne chodze w getrach dlamnie najwygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
KAms29 przepraszam,ze pytam,ale co takiego sie stalo,ze twoja córeczka zmarła ? Bardzo wspólczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza i muszę się pochwalić ze będziemy mieli córeczkę mąż jest wniebowzięty waży 340g i jest okazem zdrowia także nic tylko się cieszyć. Zdjęć żadnych nie mam ale mam śliczny film tylko że nie umiem go dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa - 23 - Pabianice - 11.01.14 - Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kams29 bardzo Ci współczuje.... to takie niesprawiedliwe że traci się tą ukochaną osobę.... jak sama sobie przypomnę ze teraz na 25.08 miałabym termin porodu to mam łzy w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka gratuluje i cieszę się razem z Tobą.:) Kams29 bardzo współczuje, to takie niesprawiedliwe - no brak słów.:( Życzę Ci dużo siły i radości na najbliższe miesiące. Dziewczyny mój M, też uważał, że dużo czasu na kupowanie, ale mu powiedziałam, że nie sposób iść miesiąc przed porodem do galerii handlowej i kupić wszystko nowe, bo oczywiście niczego nie braknie, ale jeśli chcemy trochę zaoszczędzić, to trzeba szukać okazji. Ja dziś tez byłam na ciuszkach i kupiłam kilka sztuk - pani wyjęła mi "spod lady" nowiutkie rzeczy z metkami z H&M i Nexta po 2 zł za sztukę, normalnie kosmos :)) :)). Poza tym jak coś marudził, to mu mówiłam, że w każdej chwili może tak być, że lekarz zaleci leżenie i co wtedy?? Mój M nie cierpi zakupów, więc ja chodzę z koleżanką albo mamą i tak jest o wiele lepiej, bo cieszą się razem ze mną:). Monbiaa butelkę kupiłam na razie 1, jakąś antykolkową - małą , nie pamiętam firmy. Na razie jest schowana, ale na pewno będę ją milion razy wyjmować, to zobaczę. A smoczki kupiłam na pewno z Avent, to pamiętam. Aizuz spodnie świetne i cena też. Ja na razie mam jedne ciążowe dżinsy i je uwielbiam, są super wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory nie kupiłam jeszcze nic i narazie jeszcze sie troche powstrzymam niby nie jestem przesądna ale jakoś jeszcze nie moge sie przemóc. Ja wszystko zaczne kompletowac gdzies kolo 7 m-ca, a poza tym mam dużą rodzinę wiec wiekszość zakupów przerzucę na nich bo u nas jest właśnie taki zwyczaj dziadkowie wózek drudzy łóżeczko a szwagierki zarzuca mnie pewnie ubraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka świetny filmik. Jaka słodka ta wasza córcia. Tak mnie kusi to usg 4d ale z drugiej str trochę szkoda mi kasy. Wolę coś dzidzi kupić. Nadal nie mam męskiego imienia w razie jak będzie synek. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja większość kupuje na allegro ;) wydaje mi się ze mimo kosztów przesyłki jest taniej i większy wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze powiem to nie warto tyle płacić za 4d i tak wiekszosc badania wszystkie pomiary miałam robione w 2d i tylko chwile w 4d widziałam dzidziusia. A praktycznie i tak każde dziecko jest do siebie podobne. Bardziej jestem szczęśliwa że jest zdrowa wszystkie pomiary wyszły idealnie bo odkąd zaszłam w ciąże do tej pory miałam 2 razy tylko robione usg na samym początku bo moja doktorka jest przeciwniczką usg jak się nic nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
wlasnie bo na allegro sa takie sliczne ciuszki ,niepowtarzalne po prostu słodkie ale w ciucholandach tez można trafic fajne perełki ,sliczny filmik ,ja mam badania prenatalne 10 września i od razu 4d to się dowiem czy wszystko wporzadku i kto mieszka tym razem w moim brzuszku i filmik tez będę miała ja mam usg 4d i prenatalne za darmo ze względu na moja strate tylko za plyte żeby nagrac to koszt 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka super filmik;) ciesze się ze wszystko z Maleńką jest ok. i zdrowo rośnie;) Ja też bym chciała do konca listopada wszsytko mieć gotowe i w grudniu spakować torby;) Bo również nie widze jakoś mojego męża kupującego to wszystko, czego ja bym nie zdążyła. Za pewne mogłabym liczyć na mamę i siostrę, ale po co odbierać sobie tą przyjemność kupowania, prawda?:) W srodę razem z bratową kupiłyśmy na allegro takie poduchy rogale, których można już używać w ciaży, do spania. Wkłada się miedzy nogi i koło brzucha i pod głowe, bo ten jest taki dłuuuugi, 190 cm;) A jak dzidziuś jest to fajnie się przydaje przy karmieniu dziecka, a potem także dziecko można sadzać w środku i wałek/rogal je przytrzymuje. Polecam go wam. Kosztował 49 zł, z jakości jego jestem zadowolona, dziś właśnie przyszła paczka. Jutro napiszę Wam jak się spało:D Oto fotki: w w w . pokazywarka.pl/k8my71/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania fajna ta poducha :) mnie dzisiaj już plecy bolą od stania/chodzenia/siedzenia - nawet nie miałam za bardzo czasu się położyć :) Zjadłam cebulaka wieczorem i mam zgage znowu... . Przed chwilą poczułam 3 razy mojego szkraba! Tak dość wyraźnie jak by mnie ktoś uderzył od środka w niewielkich odstępach czasu :) Świetne uczucie więc moge śmiało powiedzieć że dzisiaj mam 19t+0d i pierwszy raz poczułam ruchy ! :) Idę się położyć z tego wrażenia :) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_sz, śliczna ta poducha. Podrzucisz numer aukcji? Ja w przyszłym miesiacu musze sobie już kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aizuz - to numer aukcji : 3447181507 Niestety malo tam zdjęć dali, wiec ja wolałam nie ryzykowac i wziełam wzór, ktory akurat byl na zdjeciu. Ale bratowa wzieła sobie białe kropeczki na niebieskim tle i jest śliczne:) taki jasny niebieski, piekny:) jak masz mieć chłopca to polecam bardzo taki wzór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu :) jak się sprawdziła poducha? Bo nie powiem, bardzo mi się podoba ta biała w niebieskie kropeczki (jest na innej aukcji tego sprzedawcy) i chyba się na nią skuszę. Tylko na tę ze zdejmowanym pokrowcem - chyba łatwiej będzie wyprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tez szukalam takiej poduchy ale jak w smyku zobaczylam cene to sie przerazilam bo tam kosztuje 170 zl!!! Wlasnie ta dlugaa rogal krotki byl za 80 wiec jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wstałąm :P rogal dobrze sprawdza się, gdy leży miedzy nogami:) pod głowe to zależy.. dla mnie okazał się za gruby:P musze miec pod głową bardziej płasko. Ogólnie pozytywnie;) I własnie kurcze... jakos nie doczytałysmy z bratową o tym, że z tego co ja mam nie da się zdjąć poszewki... ja nawet nie wiem czy on mi do pralki wejdzie:P aleśmy są ciapy! no cóż... stało się;) Miłego dnia grils :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też śpię z poduchą między nogami- moja mama kupiła w lidlu, taka profilowana. Tak mi wygodniej, bo wcześniej cały czas na brzuch się przekręcałam, a jak mam tą poduchę to brzuszek też jest na niej :p - Ja już codziennie czuję ruchy, tzn. nie wiem czy można to nazwać r****mi, to bardziej jak takie pływanie u mnie w brzuszku ;) Nawet mój mąż poczuł przedwczoraj. Leżałam na plecach a on z ręką na moim brzuszku i nagle dzidzia tak się napięła, że czuć było przez chwilę takie wzgórze! :D Ale był szczęśliwy, że poczuł, teraz codziennie dotyka i sprawdza, heh. - Co do zakupów to ja też bym chciała wszystko wcześniej kupić, później brzuch będzie duży, zimno i wolałabym teraz. Za miesiąc mąż na urlop przyjedzie to pojedziemy do Szczecina i zrobimy część zakupów. Trochę już mam od siostry i kuzynki: sporo ciuszków, matę, leżaczek, rożek, śpiworek... Ale najbardziej przeraża mnie kupno wózka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu za opinię o poduszce - teraz na pewno się na nią zdecyduję :) Martwiłam się właśnie o jej grubość - czy się za bardzo nie zbija, ale skoro jest okej, to nie mam już wątpliwości. A jak jest gruba to nawet lepiej, bo ja lubię wysoko pod głową :) --- Ja ruchy czuję od przeszło 2 tygodni, ale niestety jeszcze nie da się wyczuć od zewnątrz :( mąż wczoraj trzymał dość długo rękę na brzuchu, ale cwaniaczek mały wtedy się uspokoił. Poza tym jeszcze tak delikatnie kopie więc musimy się uzbroić w cierpliwość... --- A jeśli chodzi o wózek, to chyba jednak zrezygnuję z Mury. Siedzi mi w głowie ten niski daszek budki w spacerówce i sama nie wiem... Czytałam dość dobre opinie o Navingtonie Cadet i chyba zdecydujemy się na niego. Nowy 3w1 kosztuje ok 1700zł więc nie ma aż takiej tragedii. Muszę tylko pogadać z rodzicami, bo zadeklarowali się, że kupią nam wózek, ale nie wiem jaki mamy budżet :) Zakup planuję ok października/listopada. Mam nadzieję, że się uda :) --- ja dziś już po zakupach i zrobieniu soku malinowego :) będę miała na zimę do herbatki :) wyszło 2,2l więc wcale nie tak mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Synek chory i ja chora, wczoraj okropny ból gardła miałam i głowy, dostałam z apteki jakieś tabletki homoopatyczne do zdania bo podobno lepiej tantum verde nie. No i wieczorem apap wzięłam bo juz nie dawalam rady. Staś juz bez gorączki, tylko katarek jeszcze mu spływa i czasem zakaszle od tego. Widziałam temat kosmetyków i kapania. Ja uzywalam przez pierwszy miesiąc Olian czy Jakos tak, bo mial przesuszona skórę, potem ciutke nive do kąpieli 2 w 1. Nic do smarowania, Oliwka zatyka pory. Jak chodziłam do szkoły rodzenia Polozna mówiła, ze wszystkie kosmetyki ograniczyć do minimum. Dopiero wtedy gdy cos sie dzieje. Czy do pupki czy do smarowania. A kąpać to kapie codziennie prawie, ze w samej wodzie. Podobno po urodzeniu teraz sie nie powinno kąpać dzieci do 7 dni, bo te mazie są bardzo cenne dla skory noworodka. Mój był kapany zaraz po porodzie, bo jak mi go położyli to cały był w smółce aż do szyji :-). A i podobno do miesiąca noworodki nie poca sie bo nie maja wytworzonych gruczolow lojowych. To tyle co ja sie wiem i u mnie sie sprawdziło, ale każdy zrobi jak uważa. :-) Aaa i z doświadczenia wiem, ze na początek przyda sie duzo body i polspiochow, czesto trzeba dzidzie przewijac i tez w nocy i to jest najszybszy zestaw tylko 2/3 zatrzaski :-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Proszkow to ja pralamw naszych i z naszymi ciuchami, tylko te pierwsze ubranka prasowalam, bo niby bakterie potem juz nie. Aaa i bez fridy nie wyobrażam sobie przeżyć katar dziecka, gruszka średnio sie sprawdza. Pieluchy tetrowe z pepco ok flanelowe, średnie wykończenie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita3 współczuję choroby tobie i synkowi, nasza cała trójka w zeszłym tyg przerabiała anginę i niestety bez antybiotyku się nie obyło.Także zdrówka życzę. Wybrałam się dziś do galerii Sun Baby i jak tam weszłam to szoktotalny ile pięknych rzeczy dla maluszka. Od ubrań po zabawki, wózki i łóżeczka, normalnie wszystko. Tylko jak zobaczyłam ceny to mi się odechciało bo byle jakie śpiochy po 50zł. Skusiłam się tylko na piękną pościel a drugą na zmianę mam upatrzoną na allegro. Na pocieszenie pochodziłam po lumpkach i tam kilka skarbów znalazłam za grosze. Np piękny sweterek hm dla dziewczynki bo nadal wierzę że może będzie córcia mimo że w wszyscy mówią inaczej. Miłego dnia kochane-ja biorę się za obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Maja juz dzis duzo lepiej, ale jeszcze osłabiona jestem. Maja a Ty juz masz dziewczynkę czy chłopca? Co do lozeczek, ja kupiłam białe z ikeii z pełnymi i profilowanymi szczytami za 200 zł a Materac w innym sklepie za 70 zł gryka, kokos i cos jeszcze, bo w ikeii prawie 200 zł kosztował. Przescieradla 2 szt za 30 zł i dwa komplety pościeli za cos ponad 60 zł plus poduszka i koldra ( nie pamietam ile ale nieduży) i to tez w ikeii. Pewnie w 400 zł to na pewno sie zamknęlo i nowe. Pije kawke, tata z młodym na spacerze a ja jeszcze dochodzę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPysia
Cześć Dziewczyny :) wyciągnęłam wózek synka z piwnicy. Łady jest i są wszystkie części, wiec pozostało mi go jakoś wyprać. Kupiłam malutki vanish. Wymieszam z wodą i małą szczoteczką spróbuję go odświeżyć. Wczoraj dostałam przewijak od koleżanki i ciuszkiiii :) ciuszki duże, ale się przydadzą :) dodatkowo łóżko mi sprzeda za 100pln z szufladkami na dole (takie jak chciałam) i materacem. Kolor trochę mi nie pasuje (za ciemny), ale to nic :) W sumie dla dzidzi muszę kupić jeszcze kosmetyki+małe opak. pieluszek+pieluchy tetrowe i parę ciuszków w małym rozmiarze. A dla siebie biustonosz, laktator, wkładki latacyjne i koszulę. Z jednej strony nie mogę się doczekać porodu z drugiej modlę się żeby się malutka urodziła w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita mam już córeczkę 9letnią, ale jakoś tak zanim zaszłam w ciążę marzyła mi się druga córeczka- właśnie Maja, każdy mówi że na pewno teraz będzie chłopak, na dodatek na usg dzidzia miała pępowinę między nogami i nie było widać. Oczywiście jak będzie synek to też będzie suuuuuuuuuuper i mąż będzie zadowolony. Najważniejsze żeby zdrowa dziecinka była. Mama Pysia ja także modlę się żeby urodzić w styczniu, choćby i 1-go ale stycznia, a tak to cały rok do tyłu. No ale zobaczymy jak to będzie.Jeśli urodzi się 9mieś po poczęciu to będzie na świecie wg moich obliczeń ok.6stycznia. Z córcią co do dnia obliczyłam prawie, tylko że u mnie wszystko było zawsze regularnie i wiedzieliśmy kiedy była poczęta na 100% bo wtedy mój przyszły mąż mieszkał w innym mieście i przyjeżdżał do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
ja tez mam taka poduszke w kształcie rogala kupowana na allegro firmy mater hod i wlasnie kosztowala 140zl i dokupiłam jeszcze jeden pokrowiec na zmiane to kosztowal 3 dychy szok!!!!!!!!!razem 170 to ja nie wiem gdzie takie tanie za 40 ale może sa ale moja ma jakiś naturalny kokos w srodku wogule ze się nie zbryla ani nie odciska mam ja już prawie dwa lata zero zniszczenia a jak siedze to pod plecy niezastapiona także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×