Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Kams29 szczere gratulacje Tobie. Miałabym niedyskretne pytanie.Pisałaś że po przejściach doczekałas sie szczescia. Podobnie i ja poki doczekałam sie dziecka musiałam wiele przeżyć pewnie jak i każda tu z nas Gość ja jestem z podlasia a dokładnie okolice Suwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams29 szczere gratulacje Tobie. Miałabym niedyskretne pytanie.Pisałaś że po przejściach doczekałas sie szczescia. Podobnie i ja poki doczekałam sie dziecka musiałam wiele przeżyć pewnie jak i każda tu z nas Gość ja jestem z podlasia a dokładnie okolice Suwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams29 mocno trzymam kciuki że tym razem nie będzie żadnych niespodzianek. Może te trojaczki to "wynagrodzenie" poprzednich ciąż, może Aniołki jednak wrócą do Ciebie. Proszę nie przemęczaj się, odpoczywaj i nie denerwuj za bardzo, by już wszystko się udało. Ściskam mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams bardzo się ciesze Twoim szczęściem. Często o Tobie myślałam i szczerze trzymam kciuki. Maluszki trzymajcie się mocno mamy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też traktuje wizyte u lekarza jak konieczność dlatego też ostatnio nie zabrałam go do lekarza tylko zrobiłam zdjęcie tych krostek i poszłam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams, gratulacje:-) super wiadomosc:-) mam nadzieje ze tym razem bedzie wsstko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams, gratulacje. Jesteś kolejną osobą którą znam i która po stracie dziecka miała ciążę mnogą. Będzie dobrze, powodzenia ... dziewczyny te krostki z białym środkiem to trądzik niemowlęcy. Najczęsciej występuje u chłopców karmionych piersią. Odpowiedzialne są za to hormony które przedostają się z mleka matki, lub przedostały się jeszcze na etapie życia płodowego. Zejdzie sam po kilku dniach, tygodniach lub utrzyma się max do 6miesiąca. Nie ma na niego rady, no chyba że przestaniecie karmić piersią to się zmniejszy. Trzeba tylko myć buzię delikatnymi srodkami i tego nie drapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams, serdecznie gratuluje i zycze wszystkiego dobrego :) lez,odpoczywaj i pamietaj,ze Ty i dzieciaczki jestescie teraz najwazniejszi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, chodzi o pieluchy Pampers w LIDLu, promocja jest w gazetce od jutra, ale juz dzisiaj mozna je kupic, wlasnie się o tym przekonalam, sadziłam ze dotyczy to tylko Lidla w Wawie u mnie na osiedlu, ale przez przypadek rozmawialam z siostra i w Radomiu jest to samo mozna juz dzisiaj kupowac, wiec jesli macie zamiar skorzystac z tej promocji to wyslijcie swoich M juz dzisiaj do Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams29 przepraszam ze tak drąże ale z opisow koleżanek domyślam sie że jesteś po stracie dziecka.Ja szczegolnie tobie życze szczescia ponieważ ja też jestem po poronieniu i po urodzeniu martwego dziecka także bardzo jestem z tobą.Bądzcie silni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams gratuluję i trzymaj się mocno czekamy na kolejne dobre wieści od WAS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheryl27
Kams gratulacje! Trojaczki to potężne wyzwanie dla Ciebie teraz jak i po porodzie :) proszę dbaj tym bardziej o siebie bo ciąża jest wysokiego ryzyka.. Odzywaj się na forum jak najczęściej :) ja wczoraj wróciłam z rodzinką do "domku" :) Przeżyliśmy 4 godzinną podróż samochodem..Ulcia była dzielna i praktycznie całą podróż przespała..nadal męczy ją katar,właśnie śpi na brzuszku bo w takiej pozycji nie spływa jej katar do gardełka..dodatkowo podaje jej na wzmocnienie wit C w kropelkach..polecam.A jak dziś wasze maleńśtwa? buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamoanusi kams straciła dwójkę dzieci, córeczkę i synka jak dobrze pamietam, rok po roku. Tym bardziej trzymajmy za nią mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia85
Hej. Czytam Was od grudnia i smutno się tu zrobiło teraz... Ja też urodziłam synka w styczniu mam jeszcze corcie prawie trzyletnia. Szkoda że wcześniej nie napisałam bo Wasze rady i rozmowy były super (i moze byscie mnie przygarnely;-)) a teraz mi Was brakuje... piszcie tu jeszcze... Moja corcia przechodzi etap buntu histerii i wogóle już nie wiem jak sobie z nią poradzić... jak zacznie plakac to mowi ze jej nie kochamy (mimo zapewnien ze ja kochamy).... chyba muszę przeczekać... może któras mamusia też tak miała że starszym dzieckiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia mala jest widocznie zazdrosna musicie poświęcać jej wiecej uwagi.do tej pory byla tylko ona nagle przestała byc najwazniejsza obawia się ze przestsniecie ja kochac ja tak mialam jak urodzilam 2dziecko syn juz w ciazy moeil ze nie chce brata i wywali go na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia85
Jedyny plus u nas jest taki ze Jasia uwielbia tylko o mnie jest zazdrosna.. siedzi w drugim pokoju i płacze mamo chodź do mnie i że ona nie może przyjsc jak prosze zeby to ona przyszla... najgorsze że czasem z jakiejś drobnostki taki płacz i nie chce się uspokoić... Rena długo to u Ciebie trwało bo czasami sił mi już brak i też bym usiadła i wyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams gratuluje i trzymam kciuki!! Ale mila nowina! . Tysia ja mam 2,5 latka. Ale nie jest mega zazdrosny. Tylko troche.. na szczescie mlodszy jest spokojny w miare i duzo czasu poswiecam starszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia85
Moja niby też mega zazdrosna nie jest ale jak zacznie płakac..... No cóż może przetrwam:-) Zosia śpi a synuniu wisi na cycu i co go odłoże to oczy 5zł i znów chce sobie pomemlac troszkę... nie chciał smoczka więc nie dawałam mu i czasem cycusia traktuje jak smoka... ale ogólnie grzeczny jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się, Strasznie tu pusto:(, dziewczynki które zostały piszcie piszcie:) Co to trądziku niemowlęcego, dermatolog potwierdził teorie pediatry i właśnie to mamy. Dermatolog kazał kupić ten biały puder na ospę... i tu jestem mega zawiedziona... Otóż buziak dalej czerwony, mega podrażniony krostki nadal są a buzia coraz bardziej wysuszona i aż zadziorki jej się porobiły na polikach. W czwartek idziemy do innego dermatologa (kolejna prywatna wizyta). U nas skok rozwojowy przeniósł się z 6 na 7 tydzień i moja córcia w nocy je co 2h lub częściej już druga taka noc. Jestem wykończona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil też ma 7 tygodni i coraz głośniej domaga się o jedzenie jak nie dostanie od razu to wielki rozpaczliwy krzyk, tylko ja karmie mm więc zanim przygotuje troszkę to trwa. Wcześniej był bardzo cichutki dałam mu smoczek i spokojnie czekał, od paru dni nawet smoczek nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheryl27
Moja Ula wczoraj mnie przestraszyła, ponieważ zaczęła jakby wymiotować. Ma nadal katar i przez to kaszel i nagle wymioty zaczęło mnie to przerastać....Zaczęłam się obawiać,że to jakiś znów wirus bo w końcu miałą kontakt z tyloma ludźmi...ale dziś ma Wielki apetyt więc uciekam ją karmić bo znów mnie wzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia85
Hej Ilox u nas jak Jasiowi zrobiła się taka właśnie sucha skórka na buzi (wczesniej mial wlasnie krostki nawet obawialam sie że to skaza) pomógł bepanthen. Teraz ma już bardzo ładną. U nas nocka nawet nie najgorsza. Jaś jadł co 3 godziny a Zosia dwa razy się budziła... Pogoda piękna dzisiaj aż w domu się nie chce siedzieć więc uciekamy znów na dwór. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzias21 a ile twoj synek zjada i co ile? Moja Jula to by mogla jesc i jesc. Nawet czasem 3 godz nie wytrzyma. A w nocy jak w zegarku co 3 godz i raczej malo zje bo tak 60ml. Ale w dzien tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheryl, te wymioty to takim mlekiem jakby żelowatym? To moze byc od katarku. Mimo wszystko flegma przedostaje sie do zoladka i Ula wymiotuje:-( Moja Hania tez ma chyba katarek:-( a mielismy miec szczepienie w tym tygodniu. Hania nie ruszy smoczka:-( My juz po skoku rozwojowym mam nadzieje. U mnie byly problemy z nocnym zasypianiem ale z dnia na dzien zaczela sie usmiechac jak sie do niej mowi przygladac sie na rzeczy i odwracac glowe za dzwiekiem:-) Tez bylismy na spacerku, bo az zal bylo nie wychodzic. I podobno katarek nie jest przeciwwskazaniem do wyjscia na dwor:-) Dziewczyny a jak u Was z kg po ciazy, bo ja mam nadal 8 na plusie i nie chca zejsc. A jem jak smok przez to karmienie piersia:-( non stop jeem glodna a tez nie moge sobie odmawiac niektorych rzeczy zeby mleko nie bylo malo zroznicowane:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia85
Niutka ja też tak mam z jedzeniem u Jasia tylko nie wiem ile zjada bo na piersi... Mi zostały 4 kg po ciąży i mogłyby być gdyby nie to że są na brzuc****eszcze mi wystaje a reszta chuda... ale to trzeba zacząć ćwiczyć a mi się tak nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutkaa23, Kamil je od 100 do 130 ml co 3, 4 godziny w dzień czasem nie wytrzyma 3 godzin, w nocy je tyle samo ale rzadziej co 4, 5 godzin czasem 6. Dzisiaj głośno się do mnie śmiał, cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kilogramów niestety ok 8, też mam straszny apetyt, a że nie karmie piersią to niestety nie idzie to w dobrą stronę. No i widać te kilogramy, oj widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×