Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Witam Sheryl27 ile trwal u Was katar?? I cały czas mała charczała i gotowało jej się? czy katar jej spływał z noska? My w niedziele na dyżurze byliśmy bo malej charczało i pokasływała prawdopodobnie to katar, którego nie widać. Osłuchowo wszystko ok. Podajemy od niedzieli wit c i grip stop pryskamy i inhalacje z soli fizjologicznej robię. Małej charczy ale tylko czasami a nie cały czas... U nas na obiad kanpki, dopiero wróciliśmy do domu i babcie przywiezlismy a babcia od razu do kuchni i pierożki robi mnia mnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas dzisiaj ładniej dzisiaj i właśnie wróciliśmy od mojej siostry i troszkę posiedzielismy na dworze. Jaś troszkę jakby kataru miał tak słychać ale jak ściągam to niewiele wyciagam... mam nadzieję że to jakas sapka albo suche powietrze... jakie witaminy bierzecie?? bo ja falvit i to jeszcze jak nie zapomnę co mi się dość często zdarza... a wogóle to ile Wasze malenstwa jedzą z piersi?? Bo jaś to od 5 do 10 minut i koniec tylko wieczorem co lubi sobie polezec.. i tak myślę czy on tak szybko się najada.. pewnie tak bo waży już 6 kg a dzisiaj kończy 9tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy dzisiaj na prześwietleniu bioder, wszystko w porządku, lekarz mówił, żeby często kłaść dziecko na brzuchu i żeby po kilka godzin dziennie zakładać tetre na pampersa profilaktycznie. Ja od początku kłade małego na boku do spania, raz na lewym raz na prawym, w szpitalu tak mówili i położna środowiskowa też że tak najbezpieczniej w razie ulewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheryl OmegaMed Pregna i kwas foliowy, a dla córeczki D+K. Muszę sobie tą witaminę D wyszukać dla siebie i wapń. Dziś moja mała marudna jest strasznie, a mąż ciągle powtarza, że z jego obserwacji wynika iż reaguje na ciśnienie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozka a jaki jest email?? Bo nie pamiętam na której stronie był podany a z szukaniem długo zejdzie... Jaś już śpi, Zosia leży obok, mąż w pracy na nocce więc czas nwza relaks mamusi:-) Spokojnej nocy:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozka a jaki jest email?? Bo nie pamiętam na której stronie był podany a z szukaniem długo zejdzie... Jaś już śpi, Zosia leży obok, mąż w pracy na nocce więc czas nwza relaks mamusi:-) Spokojnej nocy:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia juz spi a Jas sie obudzil pewnie kolo 22 usnie jak zawsze:-) A i jestem wsciekla na nasza służbę zdrowia i całe nfz.. pisałam Wam że muszę iść do radiologa na usg piersi z tym guzkiem i chciałam się zapisać państwowo ze skierowaniem a tam termin dopiero pod koniec sierpnia... i co mam tyle czekać?? I myśleć czy aby na pewno to nic poważnego?? Masakra jakaś... i całe popołudnie próbowałam dodzwonić się do gabinetu prywatnego i nikt nie odbiera... krucze płace co miesiąc głupie składki mąż też i co jak przyjdzie że do lekarza to wszędzie prywatnie do gina do dentysty nawet z dziećmi do pediatry muszę prywatnie bo u nas (mieszkam na wsi) w ośrodku nie ma dzieci przyjmuje zwykły lekarz i jakoś nie mam do niego zaufania... no to ponarzekalam sobie:-D a teraz dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Rozka meil wysłany. Jaś już się obudził ale w nocy ładnie spał tylko dwa razy jadł więc wyspana jestem:-) Zosia śpi jeszcze... Planowałam wyskoczyć dzisiaj na targ a tu padało w nocy i nie wiem czy jechać... udanego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja, Ja dziś uskuteczniam porządki:) ale jakoś len mnie dopada co chwila:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :) Wasze maleństwa bardzo ładnie przybierają..Moja Ulcia pomimo,że przybiera na wadze to niestety ta waga szału nie robi..Dobrze,że budzę ją w nocy na karmienie bo inaczej byłaby szczuplejsza a tego już bym nie przeżyła :) Ula rano zrobiła mega wielką kupkę,aż śpiochy zabrudziła :) nie myślałam,że kupka może tak cieszyć, bo od 2 dni tylko tak delikatnie prutała kupką a nic konkretnego...Muszę się wybrać do apteki dla siebie po witaminy..przyjmuję omegamed DHA a tam tylko ten kwas bez innych witamin,coraz bardziej zrażam się do tej firmy:( Ilox23 katarek Uli trwał równe dwa tygodnie,a jak już wspomniałam,że umówiłam się na wizytę do lekarza to Ula wyzdrowiała :) katar był głęboki stąd te charczenie i pokasływanie z gardełka ,mnie wszyscy uspokajali,że katar tak szybko nie mija i nie mam co się martwić..robiłam Ulci higienę noska i podawałam wit C i pomogło!!! U mnie na obiadzik wątróbka :) muszę jeszcze poprasować i upiec chlebek :) W weekend czeka nas podróż 2 godzinna bo chcemy osobiście powiedzieć chrzestnemu,że będzie chrzestnym :) zaproszenia również zamówione :)a jak u Was po nocce? Jak dzisiejsze samopoczucie Wasze i Waszych Skarbów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sheryl, a gdzie drukujesz zaproszenia? Wysłałam Ci też maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różka zamówiłam na allegro :) wybór jest naprawdę duży, a kartki są przepiękne..nawet znalazłam takie typowo dla ojca i matki chrzestnej :)i co najważniejsze cenowo bardzo przystępne :) moja Ulcia dziś jakiś głodomor w niej się obudził..idę znów karmić..chyba praktycznie większość dnia karmię :)Różka dziękuję za meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki:-) chwile mnie nie bylo, bo Hanulek byl marudny przez ten katarek. Ale podaje wit c, pediatra przepisala jakies blf 100 i smaruje mascia majerankowa i do noska sol morska i powoli mija:-) czasm ja lapie taki kaszelek, alewydaje mi sie ze to od polkniecia sliny. No i nie wychodze na dwor, pediatra nie kazala, bo my jeszcze ped szczepieniem. Moja Hania ma 7 tyg,a wazy juz 6 kg, takze jestem z niej bardzo dumna ze tak ladnie przybiera. Karmie na zadanie, czasem co 2 h a czasem co 5 zalezy jak chce i jak moje piersi znosza to:-) A i musze sie pochwalic, Hania wodzi za mna wzrokiem juz:-) Hehe, Sheryl, ja nigdy nie myslalam ze mozna tak sie cieszyc z kupki czy baczka:-) u mnie dzisiaj tez byla taka kupka, ze od razu musialam bodziaki i spiochy prac:-) Rozka, tez juz wyslalam maila, a o co z nim chodzi, bo chyb ominal mnie watek:-( Ja na slub na necie drukowalam zaproszenia bylam bardzo zadowolona:-) U nas do chrzcin jeszcze daleko... Milego dnia mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzień spokojny. Byłam na targu ale nie kupiłam nic ciekawego a Jas grzecznie spał tatusiowi. A ja wróciłam i od razu do cyca:-D i od powrotu co chwilę chce pomemlac aż mu się ulalo co jest rzadkoscia u niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie podeslac link z tymi zaproszeniami co zamawialyscie bo też bym zamówiła.. w maju chwilę ba będą u nas chrzciny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała 3 maja to sobota wypada ale nasz ksiądz nie chce chrzcic w inne dni niż w niedzielę na sumie... ale mam nadzieję że 3 się zgodzi bo to też święto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutka, madzias a wy jak tam? Też zapraszam do wysłania maila na styczniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, a my dzisiaj będziemy się szczepić, jestem zestresowana bo tyle się teraz złych rzeczy słyszy, a że należe raczej do pesymistów to od razu pisze czarne scenariusze, ale mam nadzieje że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzias wyślij maila do nas na pocztę. My po szczepieniu wczoraj, wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przez katarek szczepienie sie przedluzylo...ale saie boje, i nadal nie wiem jak szczepic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczepie 5 w 1 lekarka dziś mówiła że poleca tą szczepionke i sama szczepiła tym swoja wnuczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 5 w 1 jeszcze grzeba dodatkowo szczepic na wzw, prawda? I wtedy sa 2 wklocia, jak 6w1 to jedno wklocie a jak na nfz to ile razy kuja maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze pytanie z innej beczki? Mamusie karmiace piersia jakie warzywa jecie? Ja ograniczam sie do burakow i marchewki i nie wiem czy moge cos wiecej bo nie chce zaszkodzic małej:-( zjadlam wczoraj brokul, to miala potworne gazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×