Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Ide dzisiaj do sadu:Omam nadzieje,ze nie zarobię tortem w glowe.A jeśli już to będzie z bita smietana bo taki lubie najbardziej.Albo tiramisu od Ivanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczęta. Pogoda nadal Nas nie rozpieszcza:( Ja dziś miałam tak koszmarny sen śniło mi się że moja była szefowa częstuje mnie swoim jedzeniem.Jak go skosztowałam okazało się okropne a potem spojrzała na talerz i obiad był cały pokryty pleśnią.Normalnie jak się obudziłam czułam taki niesmak w buzi że poszłam umyć zęby w środku nocy a smród tego jedzenia czułam cały czas-co psychika z nam potrafi robić:/ Jolu witaj dobrze że jesteś życzę pięknych pęcherzyków na usg. Cocnut znawczyni Nasza może polecisz mi jakiś krem pod oczy.Zmarszczek póki co nie mam ale 35 lat stuknęło i chyba potrzeba już czegoś silniejszego.Szukam też jakiegoś dobrego kremu do twarzy z kolagenem i kwasem hialuronowym.Myslałam też żeby iść do kosmetyczni właśnie na taki zabieg kwasem hialuronowym Bielenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ja już po pracy, pogoda nie rozpieszcza, Mandarynko ale miałaś sen - co zrobić psychika nam po woli wysiada, ja to mam ostatnio takie jazdy że głowa boli bez koszmarnych snów, nie wiem jak bym funkcjonowała jak by mi się śniły potwory które mnie rozszarpują , Mon cheri dbaj o siebie, ach ja dzisiaj lecę na monitoring na 16,20 18 dc - lepiej późno niż wcale, pozdrawiam acha Coconut co to jest arginina , bo nie kumam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dalej walę głową w mur i pewnie jeszcze to potrwa....analizuje przeszłość ...i pewnie to potrwa.....łzy same mi lecą....pewnie to potrwa...co do tortów na głowie (Coco :)) to ja jutro sama chyba sobie trzasnę albo włożę głowę w tort z napisem 40 lat. Boże!!!!! jak to szybko minęło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka ❤️, nie smutaj sie! bedzie dobrze! przeciez zycie zaczyna sie dopiero po 40-stce :) nie analizuj przeszlosci, niewiele to zmieni.... Coco, do jakiego sadu? jesli mozna spytac... i dlaczego masz dostac tortem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka73 wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych urodzin, ale to wszystko trudne , ja swoje 38 cały dzień przepłakałam, zamiast się cieszyć to wpadłam w dołek, rozpamiętywać nie ma sensu , czasu się nie wróci i trzeba żyć dalej, choć to wszystko takie trudne, ja jutro jadę z prezentem do męża chrześniaka , mama jego jest w 7 miesiącu ciąży - jak tam wytrzymam sama nie wiem, ale mi się nie chce, co zrobić takie życie, Ivanka73 głowa do góry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę na monitoring ale mi się nie chce, już mnie to wszystko wykończa, nie mam nadziei ze będzie dobrze ze coś się zmieni, idę bez przekonania, acha siostra dzwoniła że oni też zaczęli się starać o drugie dziecko, pewnie wszystkie wokoło staraczki będą w ciąży tylko nie ja, znając życie zadzwoni niedługo i powie że jest w ciąży, a co ze mną? , brak odpowiedzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) 🌼 Ivanko nie smuć się przecież to dopiero nasze życie się zaczyna ja będę miała 42 niedługo i co ale jakoś się nie smucę, każdy kiedyś będzie miał tyle co heheh :P głowa do góry cyc do przodu ;) ❤️ 😘 🌼 Coco kupiłam sobie tabletki z acai bo lepiej się opłacają bo wiesz 60szt mam na 2miesiace a 500ml soku na 10dni wiec pani poradziła ze lepiej tabletki ;) zaczynam od jutra 🌼 Pozdrawiam wszystkie babeczki ;) Mon cheri ściskam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po monitoringu, jajniki w porządku, pęcherzyków brak , nie umiał mi powiedzieć czy owulacja była no bo jak w 18 dc, owulacja może była, może nie, ech d*phaston dalej i clo, po wakacjach mówił że zwiększymy clo do 3 tabletek, proza życia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja wierzę że owulka u Ciebie była:) Wiem jak się czujesz bo moja siostra też wspomina o drugim wiec zapewne za jakiś czas jej się uda.Ja już w swoją ciąże nie wierzę.Rok mija od mojego poronienia a tu nadal nic a lekarze byli tacy zgodni że to tylko kwestia paru cykli i zajdę w ciąże.Czuje się beznadziejnie. Ivanko Słońce z okazji urodzin Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba. Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni. Dużo wzlotów i szaleństw, Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół, Cudownych uczuć, które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi. Wytrwałości, by każdy dzień był lepszy od poprzedniego Oraz aby nieosiągalne cele stały się zdobyczami codzienności I jeszcze jedno: abyś miłość czerpała z nieskończonego źródła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szkoda słów wczoraj wieczorem tyle napisałam i zamiast wysłać pojawił się ,,błąd coś coś tam" mało mnie nie trafiło. Teraz wszystko zapomniałam co komu miałam napisać......... Gerwazy no to niech się dzieje....działaj ile sił, Twój M jest boski:) Moncheri a niech Cie muli ile wlezie:):):) Wiesz ile bym dała za te katusze......ale tak powaznie jeszcze troche i chyba w drugim trymestrze już nie mdli. Dbaj o siebie. Jola ponawiam propozycje z testami owu, bedziesz wiedziała czy była owulka, ale 18 dc to faktycznie nic raczej nie wiadomo. Coco czy to Ty przygotowujesz się do iui? Resztę nic nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka zobaczysz że zaraz bedziesz w ciązy. A u mnie raczej nic ciekawgo mam ostatnio ciągle doła w związku ze zbliżającym się końcem starań, musze sie ogarnąć bo w końcu w depresję wpadnę widzę, że coraz gorzej ze mna. W poniedziałek 12 dc idę na monitoring jestem bez żadnych wspomagaczy, za to ziółka piję codziennie. Jak bedzie pęcherzyk to robimy ostatnią inseminację....... Takie uproszczone invitro to u nas tez kosztuje tyle samo pewnie tylko parę stówek mniej za leki na stymulację a za reszte pewnie trzeba zapłacić.Jak będę w poniedziałek zapytam jaką mają najtańszą wersję invitro. Ja zapłaciłabym za ten zabieg chetnie gdybym wiedziała że się uda, ale tego akurat nikt mi nie zagwarantuje tym bardziej w moim wieku. A tak w ogóle stęskniłam się za Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u stomatologa kolegi myślałam, że mam wszstkie zęby do leczenia, a tu niespodzianka tylko jeden ząbek był zepsuty. Także mogę zachodzić w ciąże zeby zdrowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ponownie ;) 🌼 Karmi ja tez jutro idę do stomatologa mam streik bo wiadomo ale mam kilka do zrobienia u nas drogo zresztą chyba już wszędzie przednie jedynki i 2 mam zjechane od środka jak nie wiem co chyba mocno zgrzytam na spaniu i zjeżdżam je i 3 muszę zrobić jedna bo mam dziurkę ale mnie pewnie ostro po kieszeni pojedzie bo jeden ząb 150zl a jak by ze znieczuleniem 30 za zastrzyk ale chyba bez wezmę bo myślę że aż tak źle nie będzie. 🌼 Pozdrawiam i dobrej nocki życzę wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też wielki klops.Trudno, żyje się dalej. Gerwazy - tak myślę apropo ostatnich złośliwości, to nie obraź się, ale gdyby skasować twoje posty w których się nie przechwalasz to zostałoby jakieś hmmm może 5 % Twoich wypowiedzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌼 U nas pelnia lata. Piekny dzien, slonce i juz 15 stopni! Pochwale sie :P :-D, ze dowiedzialam sie jak podniesc AMH. Podobno niemozliwe ale jednak. Okazuje sie, ze witamina D ma wplyw na AMH. Wystarczy ja zazywac w zwiekszonej dawce i AMH wzrasta. Podejrzewam tylko, ze plodnosc z tym nie wzrasta tylko wynik testu. Mimo to, kto wie? Jedna dziewczyna napisala mi, ze miala AMH 0.6 i zazywalam witamine D. Po tym jej AMH skoczylo do 2. Myslala, ze to moze blad laboratorium i przetestowala jeszcze raz i okazalo sie, ze faktycznie wzroslo. Tylo, ze ilosc jej AFC (ilosc pecherzykow antralnych) nie wzrosla. Wczoraj bylam na spotkaniu mojego klubu ksiazkowego.Jedna dziewczyna jest w 4 miesiacu wiec rozmawialysmy pol godziny tylko o ciazach, poloznych i rodzeniu :-D Teraz juz wiem gdzie sie udac jakby co :-D Coconut, zapomnialam Ci napisac, ze sok z trawy smakuje calkiem ok. Nie bede tego pila z namietnoscia ale da sie zniesc. Pachnie jak swiezo skoszona trawa, rozmrazasz to w 10 minut, ja potem mieszam z odrobina soku z grapejfruta i pije na pusty zoladek. Karmi_, Trzymam kciuki za to podejscie. Wszyscy lekarze podkreslali, ze w wieku 43 lat tylko jedna na 10 komorek jest zdolna rozwinac ciaze. Nie poddawaj sie za wczesnie! W Heildelbergu, to naturalne IVF kosztuje troche ponad 400 euro jezeli maja co transferowac, jezeli konczy sie na punkcji a komorka sie nie zaplodni czy przestanie orzwijac to plcisz tylko 200 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece na zakupy zaraz bo bede gotowac nowa potrawe. Ragout z kurczaka zielonymi szparagami , truskawkami i risotto z pestkami dyni. U mnie jest tak pieknie na dworze. Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, Gerwazy ty to chyba nie możesz spać, witaj, u mnie po wczorajszym monitoringu pojawiła się krew, chyba za głęboko penetrował he,he,he, no cóż takie życie , nawet mnie brzuch boli po tym badaniu, spadam do roboty, Karmi , Mon cheri , - powodzenia za wszystkie jak zwykle trzymam kciuki, pozdrawiam, Ivanka73 spełnienia marzeń z okazji urodzin, mam nadzieję że mur jeszcze stoi, ech dzisiaj jadę ze spóźnionym prezentem na dzień dziecka , mama jego jest w 7 miesiącu ciąży, co zrobić , proza życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! U mnie slonko, piekny dzien bedzie :) Ivanko, samych pieknych dni dla Ciebie, slonka i usmiechu, zadnych zmarwien juz, wszystkiego co najlepsze! Cudownych urodzin Ci zycze! ❤️ i caluski dla Ciebie 👄 Karmi, walcz jeszcze, nie zatrzymuj sie! moze rzeczywiscie bys pomyslala o tym uproszczonym invitro? Jolka, no teraz to rzeczywiscie nie wiadomo czy byla ta owu, czy nie.... tak jak Karmi mowi, testy owu by Ci pomogly w okreslaniu plodnych dni, moze bys sprobowala? Gerwazy, a jaka dawka tej vit D ? ile trzeba tego brac? A gdzie Coco i Lilly? milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanko, STO LAT!!!! ❤️ Samych usmiechow i radosci w zyciu! Jak ktos madry kiedys powiedzial, o przeszlosci nie mysl bo sie jej nie da zmienic, przyszloscia sie tez nie zadreczaj bo nie wiadomo jaka bedzie. Mamy tylko teraz! I dlatego nazywamy to present :-D Tesso, bierze sie zwykla witamine D 1000 UI na dzien. Ale za duzo tez nie zdrowo. Ja sobie testowalam ile mam witaminy D we krwi i faktycznie wyszlo mi ze mam niedobor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🌼 Ivanko droga W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta pewna osoba o Tobie pamięta. Pamięta o Tobie i śle życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie. Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz Twoje było, byś pogodne miała dni Z głębi serca życzę Ci! ░░(¯`:´¯░░░░░░░⋰⋰ ░░(¯ `•.\|/.•´¯░░░⋰⋰⋰⋰⋰⋰ ░(¯ `•.(۞).•´¯░(¯`:´¯⋰⋰⋰⋰ ░░(_.•´/|\`•._)(¯ `•.\|/.•´¯ ░░░ (_.:._).░(¯ `•.(۞).•´¯ ░░░(¯`:´¯░░(_.•´/|\`•._) ░(¯ `•.\|/.•´¯░░(_.:._). ░(¯ `•.(۞).•´¯░░░░⋰⋰⋰⋰⋰ ░░(_.•´/|\`•._)░░⋰⋰⋰⋰⋰ ░░░(_.:._)░░░░░⋰⋰⋰⋰⋰ _ (¯`:´¯⋰⋰⋰⋰⋰⋰ (¯ `•.\|/.•´¯ WSZYSTKIEGO (¯ `•.(۞).•´¯⋰⋰⋰⋰⋰⋰ (_.•´/|\`•._) NAJLEPSZEGO!!! __ (_.:._) ⋰⋰⋰⋰⋰⋰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie koleżanki . dorwałam się do internetu bo jestem u siostry, mąż nie chce dać mi modemu. obiecał że w przyszłym tyg mi go da bo znów mu PODPADŁAM ; dał mi parę dni temu wejść na topik i prawie czytałam jak nowa KOLEŻANKA pisała że straciła dzidzi w 12 tyg,to bardzo smutne. Potem się popłakałam i prawie maż wszedł do pokoju ,więc mu powiedziałam jakie życie jest okrutne. no i on że nie mogę się tak nakręcać, Myślałam że jak minie u mnie to 9 tyg ( w którym to poprzednią dzidzi straciłam) to będę spokojniejsza ,ale ten strach jednak zostanie do samego porodu.U mnie właśnie wybiło 12 tyg. W poniedziałek mam badania prenatalne,nie mogę się doczekać żeby bąbelka zobaczyć i usłyszeć że wszystko jest ok. Pozdrawiam Was wszystkie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem tak nieludzko nakacowana,ze nie mogę pisać:( Rece mi się trzesa jak kurze lapki przed ubojem. A ja wczoraj pilam Ivanki zdrówko i ja musze dużo do niej napisac bo ja kocham.Ale później bo teraz nie mam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Coco, co sie dzieje? przesadzilas trosze wczoraj z tym toastem ? :P ja wzniose dzis wieczorkiem po pracy :) dziewczynki, moze sie umowimy dzis wieczorem na winko? wypijemy razem zdrowie Ivanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiolek 🖐️ fajnie, ze sie dorwalas do tego kompa i dalas znak zycia :) Jak to zlecialo - juz 12 tydzien.... dzidzia zdrowo rosnie a Ty sie nie zamartwiaj! daj znac po badaniu :) trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corka znajomej miała w sobote slub no i wczoraj była tega popijawa,ktora się skonczyla nad ranem:OJa generalnie jestem wielbicielka czerwonego wytrawnego wina po którym nie mam zadnych dolegliwości.A wczoraj pilam wodeczke i nic nie jadlam.Skutki tego sa jak widać opłakane.Czuje się jeszcze gorzej niż wyglądam i sama sobie serdecznie wspolczuje.Rozgrzesza mnie jedynie to,ze pilam w słusznej sprawie i nasza Ivanka będzie baaaaaaaaaardzo zdrowa:D Lacze się z Mon cheri w uwielbieniu dla porcelany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×