Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Karmi droga 🌼 Dziś jest taki dzień, w którym smutki idą w cień a marzenia się spełniają i otuchy nam dodają Każdy składa Ci życzenia: szczęścia, zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości oraz życia bez przykrości. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki że kolejny taki dzień będzie lepszy i najskrytsze marzenie spełni się :) STO LAT KARMI :) 🌼 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM Skarbie dziękuje za życzenia, staram się nie myśleć o tych moich urodzinach dzisiaj ale co jakiś czas a to smsik przyjdzie a to ktoś zadzwoni u już nie da się zapomniec o tym;) Ale postaram się pomyślec o tym, że dzisiaj obchodzimy również 17 rocznicę ślubu to już bardziej optymistyczne święto. Dziewczyny olewamy pomarańcze choćby nie wiem co......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi wszystkiego najlepszego ,spełnienia marzeń ,100 lat w szczęściu i zdrowiu 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi dokładnie masz rację olewka totalna niech sobie piszą co chcą a my i tak mamy to głęboko i daleko :P Ja też kochana niedługo będę w tym samym momencie co Ty hehehe więc wiesz jedziemy na jednym wózku słońce :P heheh :) Buziaki ogromnie dla Ciebie wypij za swoje zdrówko w moim imieniu heheh ;) 😘 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi widzisz jaka duuupa ze mnie ! dolaczam z kwiatkami !!! no gromadki Ci juz nie zycze , ale jednego malego pieluchowca w nowym roku zycia i duzo szczescia i zadowolenia i milosci i sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Niech zyje niebieski! 🌻 ulubiony kolor mojej corci! pomaranczowemu mowimy stanowcze NIE!!!! :) tzn nie zwracamy uwagii P: w koncu sie im znudzi, a u nas zapanuje spokoj :) Karmi, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie! duzo usmiechu i takiej samej niespodzianki na urodziny jaka dostala Mon Cheri!! A ja zalatana troche bylam bo corka w poniedzialek na wycieczke szkolna na caly tydzien jedzie - trzeba bylo troche dokupic bo i butow jej brakowalo i takie tam. Swoja droga tyle rzeczy sobie zazyczyli z tej szkoly zeby ze soba zabrac, ze calkiem spora torbe podrozna bedzie musiala tachac :) U nas dzis ladna pogoda, slonko i na nastepne dni zapowiedzieli nawet upaly do 31 stopni! Z tego co pisalyscie, to u Was juz tak jest, ale do nas dopiero dochodzi to lato.... no i dobrze. Zaraz sie zabiore za mycie okien bo mi jeszcze sie te pylki kwiatowe nieszczesne po szybach placza ;) juz czas sie z nimi rozstac haha. Tak za mna chodzily ostatnio papierochy, ze musialam sobie dzisiaj paczke kupic :O choc nie pale juz wlasciwie od stycznia.... ale wiem, ze wypale powolutku te paczke i znow mi przejdzie.... wie - niezdrowe :O Karmi, kupilam dzis duza butele czerwonego winka, wiec Twoje Zdrowie dzis wieczorkiem!! Gerwazy, trzymam kciuki za Kolorado! daj znac jak poszlo i pisz bo przestajac pisac tylko dajesz satysfakcje pomaranczom! ide zmontowac jakis obiad a potem brac sie za okna..... milej soboty wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi! Sto lat! Życzę Ci, żebyś Twoja wytrwałość została nagrodzona dzidziolkiem :) co myślę - w najbliższej przyszłości się stanie :) 🌻 Nie byłam ostatnio na bieżąco, a mam przeświadczenie, że jeszcze któraś koleżanka dzisiaj świętuje..? Kurcze, przykro mi, że nie mogę sobie przypomnieć :( Jestem już w domu, nadrabiam nieobecność, więc zajęć mam sporo. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio.Dziewczyny nie uciekajcie po pomarańczom tylko o to chodzi.Ten topik jest przecież grupą wsparcia kto chce to pisze, że go coś boli albo zły humor ma a jak kto ma ochotę to się chwali co tam mu w życiu wyszło i nikomu nic do tego.Mon cheri dobrze że u Ciebie wszystko ok,mnie bierzmowanie na przyszły rok czeka.SM ale pojechałaś aż mnie brzuch że śmiechu boli.Karmi dla Ciebie wszystkiego najlepszego z okazji dwóch rocznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gapa ze mnieKtoś pisał o urodzinach Karmi i przez to całe pomarańczowe zawirowanie wypadłam z rytmu:OPrzepraszam🌼 Karmi, wszystkiego najlepszego kochanie😘Żyj nam długo, zdrowo i szczęśliwie❤️A z okazji rocznicy życzę Wam, żeby Wasza miłość uszczęśliwiała Was i dawała siłę na całe dalsze wspólne życie❤️Buziaki😘😘😘 Pogoda piękna, trzeba ją wykorzystać na maksa:DLecę popedałować ze znajomymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to przypadkiem Gerwazy dzisiaj też nie świętuje?....Jeżeli tak, to wszystkiego najlepszego🌼Jeżeli jednak to jeszcze nie ten dzień, to też życzę powodzenia, bo w końcu wielka wyprawa rozpoczęła sie:)Trzymaj się Gerwazy za wielką wodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń. Sto lat :) Gerwazy bratnia duszo, niech sie spełni twoje marzenie o macierzyństwie, niech Twój M będzie zawsze taki wspaniały jak teraz, samych dobrych ludzi na drodze zycia. Sto lat :) I a teraz krótka relacja z Invimedu. klinika mieści sie w samym centrum warszawy, między domami centrum. budynek w środku ma wystrój nowoczesny, niestety jest dosyć ciasno i miejsce zupełnie nie przypomina mojej starej klinki novum, która to ma przepiękny wystrój i wielkie drzewo oliwkowe na środku holu. Wszystkie panie w recepcji, położna i pielegniarka bardzo uczynne, uśmiechnięte i przejmujące sie losem pacjenta. wizytę u prof. Łukaszuka miałam na 13, opóźnienie około 40 minut, ale dzięki temu powypełniałam wszystkie papiery i odbyłam wywiad z połozną. Profesor Łukaszuk jest miły, kulturalny. Wykonał usg, stwierdził że nie ma torbieli. nie chciał rozmawiać o komórce dawczyni, powiedział że mam szanse, że mój czas się dopiero zaczyna i wysłał na zrobienie hormonów (szcześliwie wypadł mi dziś 1 dc). Po pobraniu tylko 50 minut czekaliśmy na wyniki. Hurrra :) moje fsh z 30 spadło do 7, wszystkie inne hormony tez w normie. Co prawda pęcherzyków mam około 4 ale jak na mnie to dobry rezultat. zlecona mi dosyć silna stymulację, począwszy od 1 dc menopur 300j a od 4 dc. mam do tego jeszcze genapeptyl dodać. Jesli uzyskamy zarodki zostana przepadane PGD metodą NGS. Doktor twierdzi że jest to nowa, innowacyjna metoda, ktora obecnie stosuje tylko jedna klinika w Stanach i jeszcze jedna w hiszpanii. Koszt tego badania to około 10 tyś zł. Z ta metoda startują oficjalnie od 1 lipca ale mi prawdopodobnie uda się zrobić, jako pierwszej pacjentce, juz w czerwcu to padanie (jesli nie to zamrozimy zarodki i poczekamy do 1 lipca na oficjalny start badań ta metodą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraj się staraj...może zdechniesz podczas srania Psem..czekamy na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz o immunologii Bedę miała te badania robione na zyczenie, standardowo zlecają je dopiero po dwóch niepowodzeniach, ale ja nie mam czasu na to żeby czekać czy niepowodzenie będzie czy tez nie. I tak mam do zrobienia następujące badania: Subpopulacje limfocytów cytokiny th1/th2 białko c bialko s antykoagulat tocznia inhibina b przeciwciała anty - B2 glikoploterinie I IgG, Ig M przeciwciała antykardiolipinia w trzech grupach (ACAA, ACAG, ACAM) I Mąż dostał jeszcze badanie na fragmentacje plemników i robil jakies badania genetyczne ze śliny. Kariotypy mamy już zrobione wczesniej więc tego nie bedziemy powtarzać. Ma tylko do powtórki amh. I Cały program z badaniami, wizytami, lekami itd powinien kosztowac około 25 tyś zł. Myslę, że wyjdzie troche więcej. I I teraz jak to sie stało że fsh spadło z 30 na 7. Prawdopodobnie dlatego, ze miesiąc temu brałam orgametril na torbiel hormonalna, ona zadzialała antykoncepcyjnie, spowodowała najpierw wzrost fsh i cykl bezowulacyjny a nastepnie odbicie i znaczny jego spadek spadek. Jak wiecie od miesiąca nie biorę żadnych wspomagaczy. Wczesniej bralam około 10-15 róznych tabletek dziennnie (biosteron, wit. d duże dawki, arginine, q10 i jeszcze inne witaminy) - może to tez miało jakiś wpływ ale nie sądze bo przerwałam ta suplementacje w dniu kiedy fsh wyniosło 30. I w gabinecie była miła sytuacja, pytam profesora czy ma dużo pacjentek z takim niskim amh, on mi na to że tak dzis to juz miał dwie takie jak ja. Ja z zawodem w głosie mówie, że myslałam, ze na profesorze zrobie jakies wrażenie, a on mi na to, że moje amh to nie ale żebym sie nie martwiła bo inne wrażenie na nim zrobilam. chodzilo mu o to, że ładni dziś wygladałam :), faktycznie sie postarałam bo potem mielismy iśc z M do restauracji topic smutki w razie złych wyników. reasumujac teraz świętuje bo chce cieszyc sie chwila dzisiejszą, jakie beda rezultaty zobaczymy. Jesli złe to znaczy, że ze mnie juz sie nic nie da wycisnąc, bo takich dobrych wynikow jak dziś na wstępie stymulacji na pewno juz nie osiągne szybko. I Miłego dnia i trzymajcie kciuki proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze swojego drugiego postu o immunologii i kosztach. Jesli sie nie pojawi to napisze ponownie jutro. widze natomiast post pomarańczy skierowany do mnie i bardzo mnie to cieszy bo czekałam cierpliwie na to żeby ktoś mnie obrazil. Jak wiecie jestem adwokatem, pracuje w wielkiej kancelarii, ktora ma wszystkie możliwe działy specjalizujące sie w każdej dziedzinie prawa. Wczoraj rozmawiałam z kolegą, który jest szefem działu przestępstw komputerowych. znam juz cala procedurę sądowego ustalania ip komputera. jest to możliwe nawet jesli osoba nie jest zalogowana. Potem to już standardowa procedura:ustalenie sprawcy, akt oskarzenia i takie tam inne drobne przyjemnosci. Przecwicze to sobie na tym "gościu", który mi tak serdecznie pożyczył. nic za to nie zapłace, bo bedzie robił to dział prawny kolegi a być może bede miala satysfakcje z ukarania kogos komu sie wydaje, że internet to miejsce w którym mozna wymyslać wszystkim bezkarnie. bede wam zdawać relację, trzeba się tylko uzbroic w cierpliwośc bo niestety sądy w polsce dzialaja jak działają ale wiem na pewno, ze dla zasady nie odpuszczę. Zobaczymy czy ten ktos poniesie karę za to, że zyczy mi smierci z uśmiechem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida moja droga nawet nie wiesz jakiego mam babana na twarzy po przeczytaniu Twoich postów :) trzymam kciuki z całych sił :) i ❤️ Natomiast jeśli chodzi o ostatni mam jeszcze większy bo wiesz cichła bym widzieć minę tego Gościa a raczej te " Pomarańcze inteligentne" które nam ubliżają heheheh Ubawiłam się do łez ;) :P I co !!!!!!!!! Jak się czujesz POMARAŃCZKO !!!!!!!!!!!!!!!! Taida :) 😘 masz rację nie odpuszczaj niech się czują zagrożone a nie bezpieczne 🌼 Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny gościu,ktory masz czelność obrazac mnie i moje koleżanki,pozwol,ze to ja zdecyduje kiedy,gdzie o której godzinie i na jaki temat będę się wypowiadać.Rowniez w swojej laskawosci pojmij,ze to nikt inny tylko ja sama będę sobie dobierać zarówno lektury jak i programy czy seriale bo to nie twój zakichany interes.Karzelku intelektualny na szczęście dla mnie jedynym elementem patologicznym i cwiercmozgiem a raczej bezmózgiem z którym mam do czynienia jesteś wlasnie ty.I tak jak dla mnie to nie jesteś zadnym gościem tylko zwykla,pospolita gnida.Na szczęście sa już sposoby na takie jak ty wiec cierpliwie czekaj na nasza odpowiedz.Obrazaj nas do woli im więcej tym lepiej, kara przeciez będzie adekwatna do twoich poboznych zyczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazowa nie zajarzylam czy to dzis Twoje urodziny ? No w kazdym razie jesli tak to spelnienia marzen jakiekolwiek by nie byly :D x Taida super!!!!!!!! to takie swiatelko w tunelu :D , moje kciuki mocno zacisniete! x Tessa wpadlabym na winko , ale nie wolno :( , wywal te papierochy kochana , tylko cere psuja ;) x SM pozdrawiam chorobko , i duzo zdrowka ;) x Coco sposcilas troche cisnienia - no wiem czasem nie da sie spokojnie ! x wiem , ze juz nerwy siadaja , ale nie znizajmy sie do tego poziomu ..... no bylo by niezle gdyby mozna bylo tego przyjacielskiego goscia namierzyc , bo co innego wyrazac swoje zdanie , a co innego walic tak po chamsku!!! x dziewczyny pobijam jakies nowe rekordy w drzemce na dobe , wlasnie przedrzemalam jakas polska komedie na itvn, jak to dobrze , ze jeszcze jutro niedziela !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhskxhcdh
Ty cwoku pewnie waginy od trabki Eustachiusza nie odróżniasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochana Karmi:)ciepla,szczera kobieto,dobry opiekuńczy duszku tego topiku:) Duzo zdrowia eeeee to banalne, Duzo seksu ooooo to normalne, Duzo kasy yyyyy ale skad? Po prostu zycze radosnych Twoich podwojnych swiat:D Oczywiście wiesz czego zycze najbardziej?Abys kolejny raz mogla cieszyc się macierzyństwem.I życiem jakie by ono nie było w każdym jego momencie.Przyjmij zyczenia proste jak budowa plemnika ale szczere i z serca plynace.Oczywiscie zycze również aby pomidory obrodzily lepiej niż w Lowiczu a cukinie były wielkości małych wielorybow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Gerwazy o ile dobrze zrozumiałam to również dzisiaj swietujesz.A jeżeli nie to ja już tak a konto ewentualnych przyszłych urodzin:) Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz,cokolwiek degustujesz pamiętaj,ze mysle o Tobie.Ciezko jest kupic prezent osobie ,która wszystko ma ale z zyczeniami powinno pojsc latwiej:P Zdrowka bo tego nigdy za wiele, spokoju bo jest bezcenny, szacunku otoczenia, chociaż to jak wiemy ostatnio jest towarem deficytowym, o Twoje finanase jestem spokojna wiec czego nie masz to sobie kup:P abys nigdy nie zatracila swojego poczucia humoru, zebys się nie pogubila w tym wszystkim w co zabrnelas i żeby kazda decyzja,ktora podejmiesz była ta wlasciwa. zebys jak najszybciej wrocila na topik bo w końcu z kim ja będę polemizować i komu mam dawac kontry:P jeżeli jesteś szczesliwa to zycze aby ten stan trwal wiecznie No i na zakończenie polecam Cie opiece Matki Przenajswietszej i Jezusa Nazarenskiego.Buziaki.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie Karmi i Gerwazy.Życzę Wam dziewczyny pogody ducha,wielu przyjaciół,miłości która będzie trwać,wytrwałości i oczywiście spełnienia tego głównego najważniejszego marzenie:) Mon cheri śpi teraz ile wlezie bo potem może być ciężko;) Taida super wiadomości.Trzymam kciuki:) Oby nowa metoda okazała się dla Ciebie szczęśliwa i obyś w lipcu zobaczyła dwie kreseczki na teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę. Dziewczynki chciałam Wam bardzo bardzo podziękować za wczorajsze życzenia, dopiero dzisiaj czytałam i aż łezka w oku się zakręciła ile osób tak dobrze mi życzy. W realu życzenia urodzinowe niezbyt miło mi było przyjmować, ale od Was to co innego, wszystkie dobrze wiemy co znaczy ,,spełnienia marzeń", bo jak mi siostra wczoraj tego życzyła to pomyślałam sobie nawet Ci po głowie nie chodzi o jakie marzenia chodzi. Nie wspomnę nawet o życzeniach Coconut:):):) Gerwazy Ty też coś napomknęłaś o sobocie ja nie jestem pewna, ale jeśli tez miałaś wczoraj urodziny to Tobie kochana w szczególności życzę,,spełnienia marzeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka witaj po powrocie widzisz i u nas w PL też na pogodę trafiłaś, pewnie masz mnóstwo zaległości w pracach domowo-ogrodowych, pisz jak tam było na wczasach. Moncheri śpij jak najdłużej widocznie okruszek potrzebuje abyś zwolniła tempo szalonego życia i troche poleniuchowała, myślicie o imionach dla okruszka? Teska a gdzie córcia jedzie na wycieczkę, pewnie bedziesz tęskniła przez cały tydzień...... Lili jak tam d*psko po rowerze, Twój M też jeździ? Nasi znajomi zakupili sobie rowery Scota i pomykają codziennie, my może później bo na razie to na działce tyle sportu mieliśmy, że i tak ledwo żyję.Opowiadaj co tam w ogrodzie u Ciebie? Taida super wiadomości widzisz dobrze Gerwazy Ci pisała, że na kd masz jeszcze dużo czasu, na ciążę ma oczywiście największy wpływ rezerwa janijkowa, ale wiek jak najbardziej też jest ważny bo inaczej pracują hormony i cały organizm. Fajny lekarz Ci się trafił, badań masz mnóstwo, ale przy niepłodności i upływającym czasie są one niezbędne, także dobrze, że drążycie i badacie po to podstawa przy leczeniu. Twoje FSH jest imponujące wręcz i może teraz jest ten czas. A tak na marginesie to fajnie, że mamy na topiku taką ,, poważną osobę" ;) ...i to nasza koleżanka;) Czyli reasumując nowa klinika przypadła Ci do gustu? Biest a Ciebie gdzie wywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to już ostatni post......;) U nas goście już zjechali póki co nikt nie może dojść do ładu, teściowa pomieszała swoje bagaże z bagażami szwagra i tam były dwa pluszaki co z Anglii przywieźli znajomym a teściowa wieczorem była sama jak przyszliśmy to siedziała i nie mogła wyjść z podziwu, ze nie pamięta kiedy kupowała te pluszaki i kiedy je pakowała, dopiero jej powiedziałam, że to są pluszaki szwagra dla znajomych:):):) Aż kobiecie ulżyło bo chyba myślała, że jej się w głowę coś robi;) Dzisiaj na działce wielki gril, działka odszykowana na bóstwo, wszystko opielony, wystrzyżone, wymalowane, kwiaty kwitną jak szalone, w warzywniku jak w wojsku wszystko równiutko i czyściutko, także aż chce się jechać. Aha i pochwalę się, że od męża dostałam na urodziny oryginalny portfel Piere Cardie, a teściowa oprócz d*pereli przywiozła mi 3 flaszeczki perfum Chanele...także i u mnie zapachniało wielkim światem;) No to miłego dnia, ja idę się ogarnąć bo po tych pracach polowych wyglądam jak chłopka pańszczyźniana. Milego dnia wszystkim paniom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolanczam sie do zyczen kochana. Ja mialam pare dni slaby dostep do netu...wrrr Coconut ja wciagnelam sie z Arrow -- mnie sie bardzo podoba :-P Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) 🖐️ 🌼 Gerwazy ja również życzę Ci spełnienia tego jedynego najważniejszego marzenia :) oby jak najszybciej wam się udało i przede wszystkim zdrówka :) 🌼 Pozdrawiam was serdecznie :) wszystkie niebieskie koleżanki :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak smutno się zrobilo na tym topiku?Chyba dlatego,ze Gerwazego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu weekend, wszyscy w terenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):):) Przepraszam na Dzień Dobry lub Dobry Wieczór..mam nadzieję, że teraz się uda, próbuję cały dzień się wbić.....u mnie problem prozaiczny brak internetu - 8 dni!!! Coco :) masz rację:D to jak teleportacja w inny wymiar.....KOchane dziękuję za życzenia, bardzo mi miło...tyle ciepłych słów, wow!! Coco skąd u licha bierzesz te wszystkie niepowtarzalne teksty?? Dziękuję ❤️. o Karmi 🌼, Gerwazy 🌼 spełnienia marzeń, wiecznej miłości, dobrego sexu i niech Nasza skóra będzie zawsze napięta, :D zabawy, zabawy, dużo radości każdego dnia. Całuski, spóźnione, przepraszam ale z serca. o Kobietki cóż ja miałam za imprezę...jak zaczęliśmy w piątek 7.06 o 19.00 to skończyliśmy w niedzielę 9.06. o 21. 00 :P oj działo się... 40 - tka jest super!!! i tak jak Coco napisała teraz mogę więcej, he,he...biedni sąsiedzi bo chociaż imprezkę miałam w knajpie (muza lata 80/90) to do niedzieli goście ściągali do mnie do domu rycząc zapamiętale w moim ogrodzie 100 lat, 100 lat, niech jej gwiazdka...he,he....śmiejemy się z m ,że przez to wycie to nam kontakt ze światem zabrali.....informacja dla łasuchów dostałam od przyjaciół czekoladowo - miętowy tort,mniammmmmmm.....BOSKi!!! po postu Boskiii smak i chyba oprócz zupki grzybowej ( z leśnych grzybków) to tylko to zjadłam tak to wszystko przeżywałam...nio i cudo prezent od M - zgodził się na drugiego psa!! Biało, rude, małe, chude, szybkie, bezpańskie i chyba najbrzydsze zwierze należy do mnie!!! o Taida ciesze się! wynik fsh super, normalnie jak ty to zrobiłaś?? Trzymam kciuki!! o Karmi baw się dziś dobrze! Rodzinny grill to wyzwanie. o Mon Cheri dzięki za troskę, 20 jadę z tatą ponowie do onkologa, choć jest zbyt słaby na chemię Za dużo pracujesz, może w ramach tych wtorków podciągniesz i środy, czwartki i piątki?? o Gerwazy powodzenia w USA!!! Myśl pozytywnie!!! o Liilly tak, pogoda nas rozpieszcza w tym roku,mamy lato w pełni :D mam nadzieję, że tak będzie nieustannie do września, ach jak by było pięknie... o Rachelo napisz coś jeszcze o Czarnogórze, drogo czy nie, jak plaże, jak hotel? o Jolu jeszcze tylko 2 tygodnie i będziesz miała wolne, jak dobrze nauczycielom....marzę normalnie o takim wypoczynku, a gdzie spędzasz wakacje? o Mandarynko młoda laska z Ciebie, dlatego spokojnie myślę,że to kwestia miesięcy naprawdę....ależ ty gotujesz i pieczesz smakołyki, kochana... o SM , słonko...a może ostra kobieto, he,he... o Moncia, pozdrawiam, pisz więcej co u Ciebie o Coco wypoczywaj, bycz się nad tym naszym morzem i słońca, słońca życzę, czy na pewno wszystko zabrałaś? przyznaj się ile walizek zapakowałaś, chociaż tu się nie dziwię bo jadąc nad Bałtyk musisz być na wszystko przygotowana. Całuski o Tesso, jak widzę nałóg to straszna rzecz, mój m też ostatnio kupił paczkę i popala, jak pytam dlaczego twierdzi,że to jedna z najtrudniejszych rzeczy , z którą się zmaga a jak już przy wódeczce i gościach palących to nie potrafi odmówić miłemu towarzystwu. Trzymaj się. Wolna chata Ci się szykuje...działaj kobieto! Taka okazja rzadko się zdarza, może m rozruszasz..? o Biest wychodź z dziury i daj przepis na to pycha ciach co piekłaś dla szefowej o Wszystkie pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×