Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Zuza917
Dzień Dobry! Co z tego, ze dblokowali nam telefony jak ja ładowarkę zostawiłam u rodziny. Pisze z M telefonu i ten diabeł wszystko podmienia wiec jakieś bzdury wychodzą nawet po wybraniu PL. Ale w jednym ma racje: upiera się ze Biest jest the Best! W skarpety oczywiście wskoczyłam na noc. Ja nic nie czuje - to chyba za wcześnie hi hi a chciałabym juz coś czuć Mam brać relanium 2×1 przez kilka dni. .. mam nadzieje, ze to nie pomyłka bo przed transferem to rozumiem a teraz? Pewnie to nawet dobre na te moje schizy ;) Biest Kochana, Ty ranny ptaszku! Revenge zaczęłam, Coopera tez z M ogladalismy, ludzi jutra, teraz Reign (Lubie kostiumowe) Ale ostatnio coś zupełnie z innej beczki Anne German (chyba pol/ros?) Oj śmiałam się i płakałam Prawie godzinę zajęło mi naskrobanie tego na tym diabeł nam urządzeniu haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedze w skarpetach Cholera goraco... Kobieto puchu marny Do kata. Dopiero sie przespala Po Transferze a ona chce juz cos czuc :-) Ona jest gorsza niz myslalam. Popraw nam Tu sie Zuza albo podwoj dawke relanium :-) To kup ladowarke szybko. A kiedy wracacie Do domu? One? Ty masz prawo pomalu doszukac sie ewentualnych objawow. Cocochanell tylko spokoj NAS uratuje , bo od tego myslenia wyrosna kwadratowe jajka :-) Moj drogi Cocusiu a ty chcesz podchodzic jeszcze raz? Jakie masz plany? U mnie T+5 jeszcze pare dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) W skarpetkach to się teraz zakisic można tak cieplo ale ja mus to mus. Biest ja już odpuscilam,co mam być to będzie.Jeszcze postawie na homeopatie a później ze dwa cykle na HTZ bo ponoc kazda zmiana w organizmie może przynieść efekt. Tylko czekam na nowy cykl. Macie jakies plany urlopowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- dzis o godz. 5 zmieniałam pizamę bo była cała mokra. Włosy nie schną mi od poniedziałku, wciąż jestem słaba. Mam wrażenie rozpalenia, a temp czasem nie pokazuje 36st. Albo cholerny termometr jest zepsuty albo nie wiem. Gardło przeszło jak ręką odjał. Ból pojawił się nagle i rózmie nagle zniknął. Czasem brzuch mnie zaboli jak na @, czasem jajnik. Piersi bolą mnie przy dotyku i to nie cale, ale same sutki. Zadnych więc jednoznacznych objawów nie mam..obawiam się, że bedzie niepowodzenie. Gdzies czytałam, że Gerwazy na jakimś forum pisala, że takie pocenie sie po ET źle wróży, a gdzies ktoś napisał, że być może to efekt walki organizmu z ... Zarodkiem. Nie wiem sama. Ale raczej szykuję się na porazkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest widziałam wszystkie trzy: The Fallowing, The Killing oraz Hannibala ;). A także polecane chyba przez Ciebie True blood, The Walking Dead, Breaking Bad, the Suits, Homeland i Banshee :) Mylisz mnie chyba z Zuzą ;), ja w skarpetach nie muszę już spać, aczkolwiek polecam :) Coco, dzięki za wszelkie propozycje, choć ja wolę seriale w klimacie Biest ;), ale i tak będę śledzić Wasze propozycje :P, a nuż coś znajdę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze cos pokrece :-) One ty ktory masz dpt? Z tym poceniem to ci nie powiem bo kazdy organizm reaguje inaczej. Mysle ,ze kazda z NAS automatycznie zaklada porazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak bo miedzy nami wszystkimi 4 dni roznicy. To ty niedlugo mozesz testować....Bedziesz sikac czy czekasz na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz teraz sama nie wiem... Chyba zrobię dopiero w ponidzialek. Pewnie wtedy juz nawet sikany pokaże faktyczny stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
I juz naladowany :) Wracamy pod koniec przyszlego tygodnia. Mam nadzieje,ze juz wszyscy razem- w czworke ;) M powiedzial, ze jestesmy w ciazy dopoki nam nie udowodnia inaczej hahaha Juz u Rodzicow jestesmy i wszyscy sie dziwia ze w kapciach futrzanych zasuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
One Wish, to do poniedzialku! Nie wolno zakladac porazki- nawet taki panikarz na relanium jak ja to wie ;) Potem Biest testuje (kiedy?) i ja chyba jeszcze przed koncem maja ;) Oby te wszystkie nasze ciaze sie potwierdzily :) Nastepna bedzie Cocochanell - i co z tymi jajkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One a ty mialas 3 czy 5 dniowe? Przy blastusiu mozesz juz jutro robic. Ja w sumie chcialam we wtorek.robic ale poczekam moze Do 11dpt. W sumie chcialam w poniedziałek na Test siknac. To ciesze sie ze masz ladowarke i skarpetki bo juz chcialam bic i Do kata wstawiac. Cocochanell? Melduj sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie to juz sikaniec wyjdzie. Dziewczyny w 6 czy 7 dpt Po blastocyscie mialy pozytywne testy i bety robily juz w 8dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tylko 4komorkowca wiec niezaciekawie :-( Poczytalam na bocianie ze Sa laski ,ktore zaszly z takimi ... Musze odczekać choc ja serio na nic nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_ - Ty sie swietnie znasz w tym temacie, ja niestety nie mam pojęcia o zarodkach i ich klasach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz mozliwosc to idz z rana na bete bedziesz miec Po poludniPo wyniki. Ja musze czekac bo moj zarodek jest mlodszy od twojego i tym samym pozniej sie zagniezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni cholery!! :) idę w sobote albo w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poniedzialek nasikam na test ale przy twojej wypasionej blastocyscie moj zarodeczek malutki :-) Ach ...Jutro juz Weekend ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała- ale ja jestem tak chora, ze boje sie, ze bedzie znów dupaczos. Jestem spocona jak mysz, słaba :( ja naprawde sie nie nastawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One dowiesz sie jak zatestujesz. Nikt niew jest ci w stanie powiedziec czy to oznaka ciazy czy infekcji... Musimy odczekac kochana..taki nas los heheeh. Chyba pojde cos posprzatac bo mnie nosi i nie wiem juz co ze soba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_- Ja tez sprzątam :) to zajmuje rece i odpręża :) ale najlepsze zostawiam na wieczor- ulubione prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Biest, jesli jest to zdrowy zarodek, to ma wieksze sznse rozwoju w bzusiu niz inkubatorze, tak mi powiedziala pani w lab Jeden z naszych nie doszedl do stadium blastocysty, (drugi to blastusia ale nie tak idealna jak OneWish - Ty perfekcjonalistko ;) tylko nie wyswietlaj zadnych czarnych scenariuszy - zrob test- sa przeciez bardzo duze szanse) I nie szalejcie z tym sprzataniem - i zadnej chemii gospodarczej nie wdychac prosze! Serial lepiej jakis wlaczyc :) A ja chcialam cos czuc to poczulam taki bolciagnacy i rwacy ze do lozka na pol zgieta doszlam z lazienki - trwalo to 15 minut; mysle ze to pechez. Troche go nadwyrezam ostatnio albo realcja nanowy lek dowcipny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rachelko:) Kope lat:P ja tutaj tez tylko gościnnie zaglądam z czystego sentymentu. Stara ekipa się nie odzywa.Dobrze,ze mlodziez reaktywuje topik bo to bardzo przyjazna stacja.Mam dużo dobrych wspomnień związanych z tym miejscem.Jak się miewasz?Wyjezdzasz sobie trochę?Ja nawet, nawet ale w tym roku glownie w Polsce.O starania nie pytam bo sama wiem jak jest u mnie.Sciskam Cie mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza- powinni mi wyłaczyć net, bo od czytania zaczynam świrować :) / Ktora z Was miala robione badania immunologiczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×