Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Witam, Ewa teraz musicie mieć oczy dookoła głowy, u nas też Piotrusia nie można zostawić na kanapie samego bo mu różne głupstwa do głowy przychodzą i sam próbuje się przemieszczać. Zuza mam nadzieje, że Hania nie choruje, co do mieszkania to mam nadzieje, że do wakacji sprzedam. 39 wiosen mój syn ma prawie 7 miesięcy a ja też 39 wiosen, gratuluję synka. Muszę się pochwalić, wróciłam z wywiadowki, mój starszy syn jest najlepszym uczniem w klasie - ( a co, inteligencję ma chyba po mamie). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, Hania opuściła jak dotąd 3 dni w żłobku, ale katar jej ciągle towarzyszy, czasem też pokasłuje i tak będzie niestety, wszystko ma swoje minusy. Dziś ma czwartą absencję - po raz pierwszy została z teściową, od wczoraj mamy temperaturę i okropną biegunkę, waga spadła poniżej 8 kg :(. Ja mam środek przeziębienia, u męża kiełkuje choroba, a starsza właśnie wyszła z jelitówki i wpadła w przeziębienie bez gorączki. Gratulacje dla syna, też bym chciała mieć taki powód do dumy :). Ja sprzedawałam swoją panieńską kawalerkę w marcu 2012 roku i byłam zaskoczona ilością ofert i tym, że sprzedałam ją bez negocjacji za podaną przez nas cenę (dobrą cenę) i to w ciągu kilku dni. Babka się rozwodziła i chciała się pozbyć męża za wszelką cenę, a ja skorzystałam na tym. Życzę Wam szybkiej sprzedaży za dobre pieniądze. 😴 pora na mnie, za 30 minut pierwsze karmienie. Dobrej nocy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
Jolka1975 to my łeb w łeb idziemy ;) Zuzka ja czuję,że siostrzyczki małego tak wyszkolą,iż będzie niezły model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Hania, mam nadzieje, że choroba Was szybko opuści i wszystko wróci do normy. Cieszę się że teściowa włączyła się w opiekę nad Hania. Mój Piotruś też wczoraj był u babci - teściowej, która niby jest dobrą kobietą ale taka rozlazla baba i powolna, że mi się flaki wywracaja do góry nogami. Jak czasami zaprosi na obiad w niedziele to go gotuję od 8 rano i do 14 jeszcze nie jest gotowy, a przy tym ile się nagada że przez obiad nie była w kościele jakby nie mogła iść popołudniu. Nie lubię do niej chodzić bo robi taki upał w domu normalnie sauna i chwali się, że po śmierci teścia ogarnęła piec i sama sobie świetnie radzi, chyba do czasu aż ten piec jej wybuchnie od tej temperatury wysokiej. No nareszcie Piotruś usna, ostatnio ma takie fazy wybudzania się na zabawę w nocy. To ja też uciekam spać przed kolejnym karmieniem. 39 wiosen napisz jakie postępy czyni twój mały. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
Jolka mój mały przyszły polityk ( urodzony w święto konstytucji a ochrzczony na wybory;))uwielbia zabawębuzią tzn gulgotanie śliną, sylaby ba,pa,robienie karpika-otwieranie z takim pyknięciem.Do tego dzięcioł czyli machanie głową w przód i tył leżąc na brzuchu a robi to jak rasowy "metal" na koncercie Metalliki.Na macie edukacyjnej obraca się w tempie wskazówki sekundowej.Obroty z brzuszka na plecy i z powrotem opanowane.Ostatnio jak córka podnosiła go za rączkę do siedzenia to drugą się podpierał.Coraz sprawniej manipuluje rączkami i zabawkami.Bawi się stopami,zaczyna kumać o co chodzi w zrobieniu pa pa pa i robi się autonomiczny intelektualnie.Zasłania się rękami jak nie chce już jeść lub ma dość buziaków.Nie chce za to pić nic innego jak cycusia ani woda ani rumianek ani z butelki ani z kubka niekapka.Wczoraj dałam trochę soku z filiżanki no to ciutę poszło.Trochę chrupek kukurydzianych pomemla jak mu daję odgryzać kawałki (do ręki mu nie dam bo jest nachalny i wziąłby i pół na raz;)).A ma czy gryźć bo cztery zębiska w buzi siedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 39 wiosen mój jest z 24 kwietnia czyli starszy ponad tydzień, też uwielbia takie zabawy. Najlepiej lubi się bawić małą butelka plastikowa która mu tak szelesci, obraca ja pół godziny. Teraz śpi, też mam problem z piciem czegokolwiek z butelki, muszę podawać łyżeczką, mąż ma kupić dzisiaj kubek niekapek może tym będzie lepiej. Je ładnie, chociaż nocy jeszcze nie przesypia. 39 wiosen a jak u Was z nocami, mały śpi? Jutro idziemy na ostatnie szczepienie 5 w 1 już się boję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
Jolka mój jest z 3 maja.Pierwszy sen po połozeniu trwa 3 godziny i w sumie budzi się co 3 godziny.Pobudka 6, 7 pobaraszkuje z godzinę półtorej i spać .Na cycu potrafi wyciągnąć z półtorej godziny snu.Potem około 13-ej i 16 też ok godziny. Ale czasem sobie przeciągnie odstępy międzydrzemkami co skutkuje zrujnowaniem całego misternego planu dnia.Bo nie położę go na drzemkę o18-ej gdy spać chodzi po 19-ej.Więc zdarza się,że o 18-ej spanie nocne wchodzi w grę bez kąpieli.A kaszkę na noc je o 18-ej 18:30.Mój ma kontrolę 25 ale już bez szczepionki( miał 6 w 1) za to jego siostry bedą szczepione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
Jolka przecież to logiczne,że mój z 3 maja po co ja Ci to napisałam?nie wiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
U mnie śnieg z deszczem:( Jolka a czego Ty się podczas szczepienia boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
Dziewczyny jak zablokować żeby nie przychodziło mi na pocztę powiadomienie za każdym postem? No zawala mi skrzynkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1975
Boję się, że mały będzie płakał i tyle słyszę o powiklaniach po szczepieniach. Z natury jestem histetyczka. 39 wiosen jaką kaszkę dajesz przed snem małemu, bo ja daje na śniadanie te z bobowity a na noc cyca. Co do poczty nie pomogę bo się na tym kompletnie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
Jolka na noc je ryżowe bobovity na wodzie z łyżeczką kaszki mannej wieloowocowej w ramach ekspozycji na gluten.A zagryza to wszystko cycem:) Dawałam mleczno-ryżową jabłkową Nestle ale zaczęły się po niej problemy z kupą.A to miała być taka bardziej sycąca eee tam i tak spał tyle co po innych. Jak go trochę " przegłodzę"to lepiej je bo tak to kombinuje;) No i w środku dnia obiadek.Rano wystarcza mu cycek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39wiosen jestes stara krowa, ludzie biora cie za babcię musisz hujowo wyglądac. Niedlugo twoj "skarb" będzie sie ciebie wsydził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Mała właśnie zasnęła , jak trzeba iść na dwór , to siedzę Wpadam tu i czytam , daje słowo , ale tego czasu mało i jakoś przez palce ucieka, Lilka zaczęła się pomalutku obracać , nie pamiętam juz czy to nie za szybko? Przed nami drugie szczepienie 01,12, też się boję, po pierwszym taki krzyk był że sie nie mogła uspokoić , a parę w płucach dziewczyna ma , to było głośno , nawet nie słyszałam co potem do mnie mówiła lekarka , a jak wyszłam z przychodni to pot po d***e mi spływał. na spacerkach też muszę nieźle się nabiegać , żeby ona spała , bo jak stanę , to jej nic nie kołysze i się budzi , mała terrorystka nauczyła się krzyczeć , nie mylić z płaczem , i krzyczy-))) ale wszystko wynagradza ten piękny bezzębny jeszcze uśmiech i "guuu" jakie usłyszę na mój widok-))) Dziewczyny Wasze pociechy takie już duże-))) Ten chodzi , Ten siada , czas leci nieubłaganie -))) Jola gratulacje dla Syna , no i dla rodziców , to miłe usłyszeć coś takiego , człowiek jest wtedy taki dumny-)))) Ewci ucałuj tego małego Wędrowniczka , cudnie , pierwsze kroki to tez powód do dumy-))) Zuzka mam nadzieję że się szybciutko wykaraskacie z tych choróbsk -))) tego Wam życzę Lilka przed zaśnięciem robi arię operetkową , troszkę potem pośpi i budzi się na jakieś 1,5h , gada , śmieje się do żyrandola , gada , krzyczy , a potem zasypia do 7,00 rano -))) O! własnie sie obudziła , spadam -))) 39 Wiosen witaj -))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
Gościu z 17:16 internet daje anonimowość szkoda,że nie kulturę.Tu chyba rodzice zawiedli: pewnie mama stara krowa co ch....owo wygląda i ten no tata.I chyba jednak nie jest tak źle skoro mój mąż wciàż chce uprawiać ze mną sex .Bo mój synek nie wziął się z powietrza.I nie wtrącaj się w rozmowy dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie komentuj Wiosno wpisów, to osoby, którym fajnie się krytykuje, bo są anonimowi. zniszczyły poprzedni topic, próbują co jakiś czas zadziałać i tutaj. Bez sensu, bo dziewczyny, które chcą pisać, piszą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann74
W lutym skończyłam 40 lat,a 6 listopada urodziłam zdrową, śliczną dziewczynkę. Co prawda to nasze trzecie dziecko, ale też trochę się denerwowałam czy wszystko będzie dobrze. Dziecko było planowane, staraliśmy się o nie prawie rok. Oboje mamy wyższe wykształcenie, pracujemy i na kolejne dziecko nas stać (to tak żeby uprzedzić ewentualne osoby,które wszystko krytykują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1975
Witam, My już po szczepieniu, Piotruś był bardzo grzeczny nie płakał. Od wczoraj mamy bojowe zadanie nauczyć się pić z kubka niekapeka ale nam to wogole nie wychodzi, mały kręci głową ani myśli pić z kubka ani z butelki. Zanosi się na to, że pić będzie łyżeczką. Dziewczyny jak to było u Was, bo ja już nie mam pomysłu jak go zachęcić. Ann74 witaj, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia40
Witam wszystkie kobietki:)mam 40 lat i jestem w 6- 7 tygodniu ciazy:) bardzo sie ciesze :) to moja druga ciaza :) syn ma 20 .Jestem troszke zmartwiona bo byłam we wtorek na usg i nie było widac jeszcze serduszka:( nastepne usg lekarz zrobi mi za tydzien mam nadzieje ,ze serduszko juz sie pokaze !!! bardzo sie boje bo kocham juz ta malenka fasolke:) musze czekac w niepewnosci bardzo mnie to meczy :( dobrze ,ze jestescie kobietki tutaj to nie bede taka samotna :) pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka78
Hej Gratulacje dla świeżo upieczonych mam i mam oczekujących, niezależnie od wieku :) Jolka, moja córka nauczyła się pić z kubka niekapka dopiero w żłobku, obserwując inne dzieci, teraz nawet z butelki się napije, choć nie ma takiej konieczności - oczywiście pije wszystko, prócz mm :O miłego dnia i weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Wiosna , nie ma co się denerwować , tu co jakiś czas ktoś nas obrzuci błotem myśląc że to coś zmieni w naszym życiu-))) Ann i Mooonia witajcie i gratulacje , piszcie ,będzie raźniej-))) Andrzejki za pasem-)) jakie plany , dziewczyny macie? Ja oczywiście biała sala , bo w tym roku to nie wykonalne , to samo będzie z sylwestrem-))) Zasypianie jest naszą piętą achillesową-))) , Lilcię męczą kolki , ale jest nadzieja że wreszcie przejdą Pogoda u nas nie ciekawa , ale staramy się wychodzić , bo jak spadnie śnieg to będzie trudniej-))) chociaż na wybrzeżu ta zima jest nijaka , tak jak i lato-))) Tydzień ucieka mi za tygodniem , rany jutro już sobota?!!! przyjemnego wolnego ,trzymajcie się cieplutko-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare krowy a wasze chłopy i tak chodzą na boki ja mam kochanka zrobił starej żonie Bachórz a mnie posuwa bo zonusia ma kapę jak wiadro i chce jak maciora hahahaha i jeszcze mi za to płaci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość - ale jesteś żałosna buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia40
załosna to mało powiedziane wrecz płacze ,ze nie moze miec dziecka bo dziecko to błogosławienstwo !!!!!!! tak jak sama napisała jest tylko kochanka i jeszcze za pieniadze biedna kobieta !!!!!!! takiej to tylko wspołczuc! a maz zaspokoi swoje popedy i tak WROCI DO ZONY heheheeh a ona zostanie sama PRZYKRE!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA MAM !!!!!!! JESTESCIE WSPANIAŁE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od rodzenia bachorów to wy jesteście podstarzałe mamuśki. Jeden odejdzie to się znajdzie kolejny, który woli mi kupić fajna bieliznę niż wam dać kase hahahaha!!! A co o was mówią ci wasi ukochaną mężowie hahaha stare prukwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka78
Gaba, my też będziemy na białej sali :), ale jakoś mnie to nie martwi ;) Szukam przepisu na pysznego makowca z dużą ilością maku i zamierzam w sobotę wypróbować zrobić takowy z internetowego przepisu. Ciekawe, czy wyjdzie (i czy będzie mi się chciało ten mak mielić 3 razy :P ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbować zrobić - wybaczcie :O, tak to jest jak się sprawdza fb, pocztę i ulubione forum mając 15 minut czasu na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39wiosen
Ach Gaba mnie byle g... nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi:) psy szczekają karawana idzie dalej.Jolka ja też czekam na pomysły bo mój bąk wogóle nie kuma o co chodzi z tym kubkiem.Trochę udało się łyżeczką ale no dajcie spokój;)Andrzejki,Święta za pasem.Ja już myślę gdzie na wakacje pojedziemy.W tym roku porozjeżdżały się tylko starsze dzieci my z maluchem w domu ale w przyszłym roku musowo wyjazd. I to ciepłe kraje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×