Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Hej:) Wszystkiego Najlepszego dla Rojberka, zeby rosl zdrowy i madry i dalej byl takim kochanym szczesciem mamusi:). Buziaki ode mnie i Bruna👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kip- sto lat dla Ani, oby kazdy kolejny roczek przynosil jej szczescie i pomyslnosc, najlepszego:)- caluski od Bruna i jego mamy[ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcxe raz- 🌼 dla slicznej Ani. MamaHubcia- ja mysle jak dziewczyny, ze z twoim synkiem wszystko ok, mnostwo potrafi a na chodzenie ma czas:). Witam nowa mamusie, pisz z nami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny, na jakiś czas zapomniałam o topiku, bo mam sporo innych zajęć - a z przyjemności to powrót do czytania książek :) 1 przyznaję nie czytałam uważnie i tylko przeleciałam, dużo się tego nazbierało, więc tylko ogółem pogratuluję nowych ząbków, pierwszych kroczków, pierwszych słów, urodzin i "sukcesów" na nocniku 1 pytacie co u nas - nocnik póki co jest zabawką, nie mogę oduczyć Sebastiana szarpania moich włosów, przy każdym wychodzeniu ząbków ma infekcje gardła (czyli już po raz 3), bo nasila mu się wtedy refluks, terminu operacji jeszcze nie zanmy, bo wizytę w Krakowie musieliśmy przesunąć właśnie ze wzgl. na chorobę i ząbkowanie. W październiku będziemy wiedzieli co i jak. 1 teraz pozytywy - w lipcu byliśmy 10 dni w Tatrach - wyjazd bardzo udany, Seba chodzi przy meblach i od 3 dni sam stawia pierwsze kroki (na razie przejdzie sam ok. 1 m), nie lubi pokazywać części ciała (opróćz uszu), ale wszystkie sprzęty i przedmioty w domu kojarzy z nazwy, znajduje podobieństwa (np. 2 takie same krzesła, huśtawki itp.), uwielbia kosze na śmieci (nie wiem dlaczego), mówi mama, tata (okazjonalnie), teraz na topie jest jeszcze "ej, ty ty", resztę gada po swojemu, rozumie bardzo dużo,pokazuje jak szaleje (śmiesznie kręci głową), wszytsko wkłada do buzi, na spacerze lubi się przykolegować do jakiejś babci na łąwce (mają wzięcie babki 50+), uwielbia się kąpać i strasznei wariuje w wannie 1 pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czssc dziewczyny ;-) . Gratuluje wszystkim maluszka postepow ktore tak szybko czynia :-) oraz zyczymy z Piotrusiem wszystkiego co najlepsze wszystkim solenizantka/solenizantom ;-) . My tez od trzech dni w nocy mamy pobudki co godzinke bo malem ida gorne jedynki i jest masakra :-( zmeczenie jest okropne . :-( . Pisze z grubsza bo nie mialam czasu na dluzsze wypowiedzi. . Maly bawi sie roznymi autkami a najlepiej sprzetami domowymi . Pilot wygrywa bo chce przelaczac kanaly tak jak my :-) . Dzisiaj sie czyms strul lub gryzl za duze kawalki arbuza :-( i wymiotowal ale juz jest narazie nie zapeszajac wszystko wporzadku . . Mamo Hubcia , bardzo duzo umie twoj synek , a wkoncu i nie dlugo zacznie biegac :-) . ycze milej i przespanej nocy mamusia i zyczymy udanych imprezek urodzinkowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Zlapal mnie deszcz na spacerze z psem, ba, ulewa! Cale bylysmy mokre. Rano Bruno obudzil nas melodyjkami z karuzelki. Stal w lozeczku i sobie przelanczal, w koncu zostawil swiergot ptaszkow...mily budzik:). Nikt go nie uczyl obslugi karuzelki, maly kombinator;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnia- to jeszcze przed wami trudne dni...a moze jednak obejdzie sie bez operacji, cos sie poprawilo z oczkami? W kazdym razie duzo sily i trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) I zaczęła się szkoła :) U mnie pogoda typowo jesienna od soboty strasznie leje :( mam nadzieję że się pogoda trochę poprawi.Malutka znowu jakiegoś wirusa złapała,albo wirus ją oby szybko wyzdrowiała. Co tam u Was słychać jak maluszki i jaką pogodę macie:) Pozdrawiam i słonecznego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . ;-) I mnie tez jesienna pogoda :-( i strasznie zimno , moj Piotrus tez zlapal wirusa sobote wymiotowal i czscilo go , teraz nie wymiotuje ale troszke go czysci , masakra :-( mam nie kiedy problem co mu dac do jedzenia , ryzu z jablkiem nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U nas do wczoraj była ładna pogoda...dziś do 16 lało....ale pozniej sie rozpogodziło:) Rojber dziękuję za życzenia i przesyła buziaki:) MamusiaPiotrusia marchwiankę z ryżem, chrupki kukurydziane, kleik na wodzie/ Najlepiej nie podawaj mleka ani innego nabiało, bo nasilają biegunki,. mama Ania jak ja zazdroszcze CI Tatr... kiedy macie zabieg? Rojber w koncu ma trzeciego zeba... w drodze czwarty,...bedzie czym gryzc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) D82- sama pieklas torcik czy zamawialas? I kto dmuchal swieczke?;) Jak wygladaja pokoje waszych dzieci? Czym je ozdabiacie, bo sie zastanawiam nad scianami...sa gole, ze tak powiem...moze jakies kolorowe plakaty , bo malowac jakis palm czy zwierzatek to ja nie umiem:P. I jeszcze jedno pytanie: jakie cieple plyny podajecie dzieciom? Ktos myslal o slabej czarnej herbatce? Dawniej dzieci taka pily... A kakao, jesli jak to jakie, sa specjalne dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ciacha sama piekłam, tort zamowiłam:) Rojber próbował świeczkę złapać rączką, tata pomagał mu dmuchać:) Mleko krowie mu daje choć nie dużo. właśnie kakao i inke mu robiłam takie słabe:) budyń na krowim też jadł:) a kakao takie zwykłe. a co do herbaty to ja jestem zielono lubna i ROjber też taką posmakował. trochę wypił, choc smak inny niż zwykle to sobie jeszcze zdania nie wyrobił. Może naklejki na ściany? A na śniadanie z pieczywa przestawiliśmy ROjberka na musli, ale to poki co na mleku moim lub mm zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. My już też po urodzinach. Ale były tylko takie rodzinne. Może drugie zrobimy bardziej dla gości z zewnątrz - tj dzieci. :) U nas był tylko tort i trochę słodkości. Jakoś ostatnio zamieściłam zdjęcia na nk. Do picia Wiki dostaje tylko wodę. Bo... nic innego nie chce. Kupiłam jej ostatnio sok z czarnego bzu i malinowy - pierwszy 30 zł za buteleczkę, a drugi 15 - bo to takie prawdziwe, to sama piję. U nas też choróbsko. Wiki gorączkowała 2 dni, dziś zaczęła kaszleć, więc poszłam z nią do lekarza. Powizycie, gdy już wykupiłam wszystkie leki - jak ręką odjął. kaszlu brak, 36.6 Za to ja 40.2 (więc pewnie ode mnie dostała przeciwciała). Ktoś pytał o śniadania - Wiki standardowo - kasze jaglaną z owocami lub twaróg z owocami i makaronem lub jogurt naturalny z otrębami i owocem lub jajecznice z warzywami lub grahamkę z wędliną lub owsiankę z jabłkiem. Itp. Teraz spróbuję jej upiec placuszki. Czy wasze dzieci jedzą 2 posiłki warzywne? Nijak nie mam miejsca gdzie to wstawić. Wiktoria jest nieszczepiona, dzisiaj lekarka nas wypytywała. Ale szczepić nie zamierzam. Czy któreś dziecko nie wskazuje jeszcze palcem i nie chodzi? :P Bo Wiki parę dni pokazywała paluchem, a teraz nic. Całą dłonią. I ma już... 11 zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82 - terminu operacji nie znamy jeszcze, dopiero 8 października będizemy wiedzieli, 1 Mamabruna - my do pokoju Sebastiana kupiliśmy właśnie naklejki na ścianę (miały być zwierzątka wiejskie, ale były brzydkie i są dinusie), m namalował zielona górkę, jest lampka w kształcie słońca i całkiem fajny obrazek z tego wyszedł, tylko, że część już odklejona. Może kupcie szablony i wtedy nie trzeba talentu malarskiego 1 Seba na śniadanie zazwyczaj je owsiankę na wodzie z owocami (bo ja jem i nie chce mi się robić 3 różnych śniadań), czasem jak marudzi przy tym to je kanapkę z pomidorami (uwielbia pomidory) i kozim serem, za jajkami nie przepada 1 Hickary -Seba ma 2 porcje warzyw dziennie. 1 na obiad, a 2 w postaci soczku - kupilismy wyciskarkę i robię sok (burak, marchewka, jabłko, czasem z dodatkiem czosnku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mleko spozywcze 3,2 %. Rojber tez je dwie porcje warzyw, jedna jako obiad, druga na podwieczorek albo drugie sniadanie - typu marchew z jablkiem, itp:) Rojber palcem wskakuje, ale co do chodzenia to tyllko 2-3 kroczki na raz, wiec wyolbrzymiajac jedynie jako chodzacego krotkodystansowca go moge uznac. Przede wszystkim raczkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas dzis slonecznie i cieplo:). Dajecie musli? A co z tym, ze platki owsiane niekoniecznie sa najlepsze dla takich maluchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie. U nas tez dzisiaj ciepełko ale i tak siedzimy w domu,moja starsza córka wczoraj rozbiła sobie dosyć mocno głowę i ma pozakładane szwy,normalnie masakra jakaś. Bardzo pięknie nam się zaczął rok szkolny,za 10 dni dopiero do szkoły,ale tym się nie martwię martwię się tylko żeby się szybko rana zagoiła i żeby szybko o tym zapomniała. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- to faktycznie pechowo corcia zaczela rok szkolny, oby szybko zapomniala o tym calym bolu i stresie:(. Jakie wy na te torty dajecie napisy, bo ja sie nie znam...i o jakim smaku torty zamawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pieklam sama, zwykle biszkopty [rzekladane dzemem i kremem i na gorze zelona masa plastyczna z masla i cukru pudru. Napisalam roczek Wikusi. ile Wasze dzieci spia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna dziękujemy:) A co do torta my zamawiamy z napisem Pierwsze urodziny Zuzanki,i do tego upiekę jakieś ciasta:) tylko nie wiem czy z obrazkiem jakims czy z ozdobami ten tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj 2 albo raz w dzien i cale noce:). Po skonczeniu roku dzieciom wolno dac czekolade, cytrusy , mleko pelne i zolty ser. Fajnie:). Kolejne nowe smaki do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas byl malinowy tort z napisem Roczek Leonka ozdobiony samochodzikiem:) W musli to roczne dzieci podobno moga juz jesc:) ser tez dawalam juz predzej, Rojber mocno nabialowy jest na szczescie nie ma zadnych uczulen. Krakowianka coz niezbyt ciekawy poczatek roku szkolnego...ale pozniej to juz z gorki:) Co do spanie to ok 1,5 godz miedzy 12 a 14. Nocy nie przesypia...ale optymistycznie dodam dopisek jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziś moja Ania ma 1 urodziny :) Impreza była w niedzielę. Pogoda nam dopisała, goście też. Było dużo dzieci m.in troje dzieci w Ani wieku. Tort byłzamawiany - owocowy to znaczy biszkopt, biała masa i owoce. Napis - 1 urodziny Ani. I miał dekorację z różowym misiem. Potem dam zdjęcie na nk. Ania troszkę się bała ludzi płakała, po prostu musiałam być cały czas w jej pobliżu, bo jak zobaczyła, że mnie nie ma to płakała. Ale bawiła się trochę z dziećmi. Pomagałam jej zdmuchiwać świeczkę. Daję Ani normalne mleko - tu się nazywa whole milk z witaminą D i daję jej mleko organiczne, bo te zwykłe mają pełno chemii. Nic sie jej nie dzieje. Obecnie na noc zagęszczam je kaszą manną. Muszę spytać się lekarza, czy mleko trzeba zagotowywać, bo mi moja mama każe to robić. Ser żółty tez juz daję. Od soboty Ania ma już 1 drzemkę, masakra, bo niewiadomo jak to ustawić. Przetrzymuję ją do 12 i wtedy śpo z półtorej godzinki i trzymam do 19, ale wtedy marudzi strasznie. Za to noce całe przesypia, czasem budzi się o 5 rano na mleko i śpi jeszcze z godzinę lub półtorej. Na urodzinki kupiliśmy jej trzykołowy rowerek taki, że się go pcha, a potem dziecko samo nim jeździ. Byłam też wczoraj w sklepie z zabawkami i zaszalałam, bo Ania dostała tez w prezencie kartę do tego sklepu i kupiłam - drewniany pociąg ze zwierzątkami, samochodzik taki, że jak się go naciśnie to jedzie, lego d*plo, laptop dziecięcy i takie drewniane układanki. Dziś po pracy męża Ania jeszcze raz zdmuchnie świeczkę i dostanie te prezenty. Od gości dostała przeważnie pieniądze, które jej wpłaciliśmy na konto i trochę zabawek, ale mało. Dziękujemy za życzenia. My również życzymy maluchom, żeby miały piękne dzieciństwo! 🌼 MamaAnia bardzo się cieszę, że się odezwałaś, bo się zastanawiałam, co u Was słychać. MamoPiotrusia współczuję zatrucia. Pogoda u mnie teraz jest śliczna 20pare stopni i słońce. MamoBruna wiem, że na allegro są aukcje z pięknymi malowidłami na ścianę. Są piekne fototapety. Ja u siebie mam też takie motylki, ale to było w komplecie z pościelą, no i mam ramki ze zdjęciami. Nie daję jeszcze Ani cieplych napojów, ale myślę, że słaba herbata może byc. Hickary wow ale Wiki ma dużo zębów :D Ania ma zębów 7, wyszła jej ostatnio prawa dolna dwójka, teraz chyba idzie lewa i Ania się złości strasznie. Musli jeszcze nie daję, ale zamierzam wkrótce. Zresztą już pomału zamierzam Ani wszystko dawac. Tylko się wacham ze smażonymi rzeczami bo my na obiad przeważnie jemy smażone i co dla niej mam muszę chyba oddzielnie mięso przygotowywać. A ostatnio między innymi dawałam jej kuskus, sok porzeczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) KIP super ze impreza sie udala;) u nas bylo mniej osob, to pewnie dla tego Rojber czul sie swobodniej. Dzieci inne uwielbia,...wszystkie zaczepia itp.. Laptop dla dzieci tez dostal na urodziny...teraz moj lap troche odetchnie;) Rojber tez je coraz wiecej doroslych rzeczy. My dla siebie rzadko smazymy...wiec to ulatwienie. za tydzien szczepienie... moze w koncu dokladnie uda sie zwazyc mojego lobuziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kip- fajnie, ze ci sie impreza udala, jeszcze raz najlepszego dla corci:). D82- bomba tort ni i oczywiscie jak zawsze calusny Rojberek;). Ja sie boje krowiego mleka, bo i ja i m srednio je tolerujemy. Ja jak bylam mala to wymiotowalam nawet po kakao:(. Nie uwierzycie ale ja w domu znow mam bajzel, po raz kolejny sie urzadzamy, bo m zmienia meble do gabinetu...mam dosc balaganu, syfu i zamieszania:O. Tak, naklejki, fototapeta czy malowidlo...caly czas sie zastanawiam i pracuje nad pokoikiem Brunusia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×