Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Musialam zmienic nick, bo pisalo, ze nie moze byc w nicku kropek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoBruna Lili wlasnie staje na nóżkach z tej pozycji (rece i stopy na podlodze bez uzyciu kolan) moze Bruno powoli sie szykuje do samodzielnego stania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . :-) KIP musialo Ci byc ciezko rozstac sie z mala na 3 dni , no ale co poradxic wtedy kiedy trzeba . To slicznie juz Ani idzie chodzenie , gratuluje . . Tez sie ciagle z tym spotykam ze moje dziecko jest wieksze od swoich rowiesnikow i wyglada jak ponad roczne dziecko. Ma okolo cod .84-86 cm i takie mu teznrzmiary kupuje 86 cm albo na 12-18 mies :-) . To widze ze Ania juz rozumie po co jest nocnik i co trzeba robic , bardzo ladnie jej idzie jak narazie . Prawda ? . Piotrus sie nauczyl mowic Nie . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) KIP dobrze ze juz po leczeniu...trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok i zebys mogla sie starac o rodzenstwo dla Ani:) Wspolczucia z powodu rozlaki,,,ale na szczescie to juz za wami Fajnie, ze Ania tak juz ladnie chodzi..a Ty i M. Jestescie wysocy? D*uplo sa u nas ale ja planuje kupic Wadera, Sprawdzone u znajomych:) dobra jakosc, dzieci sie bawia, no i w cenie malego pudelka d*uplo wielkie pudlo klockow wadera. Rojberka neurolog tez mowila ze raczkowanie jest bardzo wazne i zeby nie stymulowac dziecka do chodzenia, az samo bedzie gotowe. CO do mowienia Nie to Rojbrowi tez to swietnie idzie....nawet lepiej niz inne slowa:P Charkterny lobuziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te D*UPLO sa fajne z tym ze sa duze elememty i rozne mozna kupic farma itp . Ale sa od pol tora roku lub roku nie pamietam teraz :-) tak wadera sa fajne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaPiotrusia bo jakos mi umknelo...a Piotrus sie urodzil juz taki wiekszy niz przecietnie czy dopiero teraz juz rosnie jak na drozdzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :-) wczoraj znow byla niezla burza i padalo jak nie wiem co :-) wczoraj zrobilam malemu jedna drzemke od 11.30 do okolo 13.40-14 , poszedl spac juz pozniej o 19.20 kapanie i czytanie bajek i padl i spal do 8.00 . We wtorek. Piotrus musial cos zjesc albo sie przejadl bo wymiotowal gdy zjadl 50 ml mleka ale juz jest ok , ale jest cwaniakiem , zrobilam mu rano kanapeczke z serkiem kiri takim smietankowym wymusil wymiotowanie tego ale tylko tego serka z kanapka naszczescie , a z szyneczka zjadl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :-) wczoraj znow byla niezla burza i padalo jak nie wiem co :-) wczoraj zrobilam malemu jedna drzemke od 11.30 do okolo 13.40-14 , poszedl spac juz pozniej o 19.20 kapanie i czytanie bajek i padl i spal do 8.00 . We wtorek. Piotrus musial cos zjesc albo sie przejadl bo wymiotowal gdy zjadl 50 ml mleka ale juz jest ok , ale jest cwaniakiem , zrobilam mu rano kanapeczke z serkiem kiri takim smietankowym wymusil wymiotowanie tego ale tylko tego serka z kanapka naszczescie , a z szyneczka zjadl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda dzisiaj jest bardzo zimna dzisiaj moze sie cos polepszy :-) maly jak kleczy w lozeczku to nim szarpie i sie rusza razem z nim . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:) U nas calkiem calkiem weekend. w sobote popadalo rano, wczoraj tylko przelotne opady...wiec mozna bylo siedziec na dworze..temp ok 20 stopni wiec do hasania na trawie ok:) a u was jak weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie byl w weekend m i oczywiscie nadrabialismy czas spedzony osobno. Pogoda w czwartek i piatek byla upalna, w sobote przechodzily burze i padalo a niedziela byla lekka i przyjemna, temperatury przyzwoite, nareszcie!:). Bruno od jakiegos czesu wskazuje paluszkiem na rozne przedmioty i trzeba mu mowic co to jest. Sam juz potrafi pytany wskazac kilka rzeczy np. Lampe, konika, pieska, kotka, ptaszka, kwiatka... Aaa i dalej nie mowi "mama":O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Byłam dzisiaj z malutką u poloznej i mała wazy 8600,ale nie wiem ile ma cm :).Bardzo ładnie raczkuje,ząbki idą dwa a jeden już jest pod błonką tak że myślę ze za kilka dni nie bedzie juz bezzębna:) U nas pogoda taka sobie,ale na spacery wychodzimy. Normalnie w sobotę byłam się odstresować trochę:)i nawet tatuś dał radę jak mała się przebudziła z placzem to dała mu się utulić,bo raczej tylko ja ją usypiam i myślał że nie da rady a jednak dał:) Mamabruna jak tam remont koniec czy jeszcze nie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- tez bym sie gdzies odstresowala, fajnego mez masz:). No prpsze, Zuzia ma zabki, gratulacje!:) Co do remontu, to w niedziele nareszcie wracam z Brunem do domku! Bo wiadomo, wszedzie dobrze ale w domu najlepiej tylko bede tesknic za mama...ale przyjedzie na roczek wnuczka i upiecze torcika:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna fajny,fajny mąż ale czasami na nerwach zagra:) Normalnie jeszcze troszkę i nasze maluszki pierwszą świeczkę zdmuchną z torcika.Już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Zuzi gratulujemy zabka:) Odstresowanie sie od czasu do czasu przydaje sie... a co do M.to oni z reguly potrafia wiecej niz nam sie wydaje, tylko nie ujawniaja wszystkich mozliwosci dopoki nie musza;) Mamobruna wiadomo w domu najlepiej.... mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z efektow remontu:) Wlasnie musze wymyslec jakie ciacha na roczek upieke... u nas dzis pada.. A mama Bruno powie w swoim czasie.... wiadomo wszystko chcemy szybko.... ale coz nie na wszystko mamy wplyw..i chyba to i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oAndziao
Witajcie mamusie. Witam nową mamę. Gratuluję wszystkim maluszkom postępów i nowych ząbków. My wekeend spędziliśmu w parku z dinozaurami :-) ale chłopaki frajdę mieli zwłaszcza Patryk. Dawidek ma 6 ząbków :-) Samodzielnie staje bez trzymanki i kilkakrotnie udało mu sie wstać bez podtrzymania się czegokolwiek. Ach i wczoraj sam wdrapał się na kanapę z czego akurat się nie cieszę bo jeszcze więcej trzeba będzie go pilnować :-/ Tak dziewczyny niedługo zaczną się imprezki, u nas takie okazje są hucznie obchodzone z daniami gorącymi itd. i nie wiem jakie ciasta upiec na pewno będzie shrek i smerfetka, a co jeszcze to nie mam pomysłu zrobiłamym ukrainkę ale z nią długo schodzi. I wcale nie wiem jakie sałatki chciała bym podać coś czego jeszcze nie podawałam, muszę poszukać czegoś w necie, a może Wy poddacie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia- gratulacje dla Was, stanie bez trzymanki i samodzielne wstawanie, wow!:) No to rzeczywiscie macie duze urodzinowe przyjecia! U mnie bedzie tylko tort:). A jak Bruno bedzie starszy i bedzie zapraszal inne dzieci na urodziny to oczywiscie bede mu organizowac dzieciece przyjecia :). Na razie tort wystarczy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdzia gratulacje dla was:) O j to duza imprezka... u nas tylko kawa i ciacho.. w tarszym wieku beda kinderbale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolałabym kameralnie, no ale tak już się u nas przyjeło że imprezy na roczek duże i duż z tym roboty. Dorośli będą w jednym pokoju a dzieci w drugim, wuecie inaczejk jest jak to jest pierwsze dziecko a inaczej jak to już drugie i dzieciaków w rodzinie też po dwoje, to i imprezy większe hehe naliczyłam 16 dorosłych i9 dzieci. To będe miała szykowania hehe tym bardziej ze imprezkie chyba zrobie 22.09 a 25 jest moja 30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia- to masz duza rodzine i bedzie wesolo, choc roboty bedziesz miala full. No i ta twoja trzydziecha przy okazji;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to moze podwojna impreza;) Przy okazji tak zawczasu, bo bede wtedy poza zasiegiem netu przedwczesne wszystkiego najlepszego:) Co do salatek to nie wiem co lubicie i co juz robilas, wiec ciezko podpowiedziec:) u mnie ostatnio wszystkim smakowała : brokul zmieszany z kukurydza i sosem czosnkowo-jogurtowym, na to warstwa fety na to prazony slonecznik albo brokul gorgonzola i orzechy w wersji bardziej sycacej z tortelini... heh chyba mialam jakas faze brokulowa:D na slodko-ostro kurczak, mandarynki, orzechy wloskie w sosie curry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzenia, no powiem że myślałam żeby zrobić z tego podwójną imprezę i zamiast jednego dużego to 2 małe troty zamówić, młodemu w kształcie samochodu a mi zwykły. Wyprubuje tą sałatkę na słodko ale w sezonie mandarynkowym, a z brokułem też uwielbiam na każdy sposób. Normalnie moje dziecko nie chciało usnąć i tak i siak próbowałam, on już był tak zmęczony że sobie z tym nie radził i biedak nie mógł zasnąć, ale on tak ma że co jakiś czas na kilka dni albo tydzień ma kłopot z zaśnięciem i wtedy mogę się przyznać że aż boje sie go usypiać bo usypianie to koszmar, ciekawe od czego to zależy. Co do przewijania to już weszłam we wprawe przewijania na stojąco.... Mamabruna- fakt rodzina duża ale ze strony m, mamy sporo przyjaciól z którymi przyjaźnimy się od czasów liceum :-) i oni również są jak rodzina i na imprezki są zapraszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) graulujeny Andzia :-) no to masz szykowania , mam nadzieje ze Ci sie uda wszystko po Twojej mysli . My tez robimy takie mniejsze dziadkowie , chrzestni , pradziadkowie . Ale tez musze jakies salatki wymyslec i ciasta :-) a torta jakies auto mu zamowir lub misia . Wychodzi Piotrusiowi drugi zabek na dole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulujemy Piotrusiowi ząbka. A tak na marginesie bardzo podoba mi się imię Twojego synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Z racj tego, ze Bruno za diabla nie chcial pic z kubka 360 stopni, kupilam mu kubek treningowy Lovi i jest nim zachwycony:). Widocznie na ten 360 stopni jest jeszcze za smarkaty:). To moj ostatni tydzien pobytu u mamy i z jednej strony ciesze sie, ze wracam ale z drugiej mi smutno, bo znow bede daleko od mamy:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×