Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Dajcie jakies fotki pokoi waszych Roczniakow na nasza stronke! Zrobimy przeglad pomyslow i inwencji rodzicow;). Ok?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zamowilam dzis tort na wtorek. U mnie bedzie mala rodzinna impreza i chyba tort bedziemy dmuchac punktualnie o 15.00, bo wtedy sie dokladnie urodzil:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:) Mamobruna na jaki tort sie zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zdjęcie poprosimy:) A najlepiej kawałek tortu;) Hickary ściany w pokoju super...macie z M. talent:) ale ilosc zabawek jak na mój gust przytłaczająca.... Wiki sie tym wszystkim bawi?? U nas Rojberkowy pokoj ciagle w planach, wiec nie mamy sie czym pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, to bawi sie wszystkim, po trochu. Ale wystarczylaby 1/5 z tego. Ale skoro ma to przeciez nie wyrzuce Kupilismy z M okazyjnie zestaw zabawek (kilka), reszte to babcie - pierwsza wnuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie piekna jesienna pogoda, podobno juz niedlugo ma tak byc...:(. Pamietacie jaki wrzesien w tamtym roku byl cieply i sloneczny? No ja juz sie sypalam rok temu...lezalam i modlilam sie, zeby wytrzymac do poniedzialku, bo w weekend nie bylo w szpitalu mojej lekarki... Matko, to juz rok...jak ten czas szybko leci!:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy suszycie dzieciom wlosy suszarka? Bruno ma juz dlugie wloski i samo wycieranie recznikiem nie wystarcza a jakos nie mam odwagi mu suszyc suszarka....moze by plalal, bo dzieci chyba nie lubia suszarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u nas pogoda bardzo ladna...cieplo i slonecznie...okolo 20 stopni. no w cieniu troche chlodniej... Teraz wrocilismy na drzemke Rojberka...ale poza tym prawie caly weekend w plenerze. Co do suszarki to Rojberek ma niewiele wlosow wiec u nas ten problem poki co odpada,wiec nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Coś ostatnio cicho się zrobiło,pewnie czasu brak ;) Mamabruna wiem że to dopiero jutro ale nas nie będzie to składamy dzisiaj życzenia dla Bruna :) W Dniu Pierwszych Urodzin życzę Ci dużo, dużo zdrówka, radosnej twarzyczki, wspaniałych zabaw i pięknych prezentów. :) :) Mamusie co tam słychać,jak maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie :-) . U nas wszystko wporzadku , wyszla nam pierwsza lewa gorna jedynka :-) , ale przyblakal sie nam jakis katarek :-( . . Piotrusia torta z pierwszej imprezy u pradziadkow z zielonej gory i wujkow wstawimy pozniej :-) a 28 bedzie zdjecie nastepnego :-) . U nas pogoda wogole nie dopisuje , zimno i pada deszcz i jest tak ponuro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus ma nalepki nad lozeczkiem pociagow , aut i pilek . Nie ktore sa w efekcie 3d i maly sie juz wziel za ich skubanie :-) Jak mamusie wasze maluszki ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzis u mnie swieci sloneczko, pewnie specjalnie dla mojego malego solenizanta:). Uczylam go dmuchac i calkiem niezle sobie radzi. Zobaczymy jak mu dzis pojdzie:). Milego dnia dziewczyny i calusy dla naszych topikowych maluszkow:D. Krakowianka- dziekujemy za cudne zyczenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) Od razu przyznaje sie ze nie mam talentu do skladania zyczen! Wraz z Rojberkiem zyczymy Bruno aby omijaly go smutki i troski i usmiech nie schodził mu z twarzy :) By rósł zdrowy , beztrosko bawił się i broił, korzystając z uroków bycia juniorem:) Wielki buziak i Wszystkiego najlepszego:) U nas tez swieci slonce :) Rojber cały dzien moglby siedziec na dworze.... az ciezko go do domu na obiad zaciagnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz tylko na chwile. Pozniej napisze wiecej. Wszystkiego najlepszego dla maluchow, a w szczegolnosci dla dzisiejszego solenizanta! 100 lat! 🌼 My z mezem obchodzimy dzis 2 rocznice slubu :) Pozdrawiam z Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_I_P Życzę Wam miłości wiernej,cierpliwej i wyrozumiałej W życiu tylko mądrych decyzji i trafnych wyborów Wymarzonych dzieci,co dają siłę i radość I życzliwości losu. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. :) :) Mamabruna jak tam urodzinki,mam nadzieję że się udały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. KIP duzo miłosci wam zycze:) Mamabruna jak sie udala impreza? Mamusiabrusia jak znosicie Twoj powrot do pracy? Rojber dzis zaliczył szczepienie. troche krzyku bylo, ale ogolnie dzielny byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Bardzo dziekuje za zyczenia!🌼. Impreza sie udala. Bylo bardzo sympatycznie i maly bardzo grzeczny, bo nowe zabawki absorbowaly jego cala uwage. Najlepszy jednak byl urodzinowy balonik na hel, tak fajnie uciekal do sufitu i mozna go bylo trzymac w raczce i zasuwac na raczka po calym domu:). Kip- wszystkiego Naj z okazji rocznicy slubu, duzo szczescia i milosci, wzajemnego szacunku i wspolnej radosci z wychowywania Ani.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Balonik na hel:) fajna atrakcja:) Rojberek bardzo dobrze...brak skutkow ubocznych. Poki co przynajmniej, bo tym razem goraczka moze po tygodniu sie pojawic. ALe skoro nigdy nie bylo, to mam nadzieje, ze tym razem tez nie bedzie. Dzis juz bez deszczu to wiecej czasu bedzie mozna spedzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U mnie pogoda w kratke, wy jeden dzien leje a w drugi jest piekna sloneczna jesien. Dzis na szczescie slonecznie, bo jak pada deszcz i Bruno musi siedzjec caly dzien w domu, to strasznie marudny sie staje... Wszystkie robicie same kakao czy moze dajecie w granulkach i na mm? Mozecieu mi jakies takie rozpuszczalne kakao polecic? A dawalyscie dzieciom czekolade, jesli tak to mleczna czy gorzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) My rozpoczelismy sezon basenowy kolejny:) AA...i od kilku dni Rojber juz chodzi:) Ja rzadko bo rzadko ale zwykle kakao podaje... rozpuszczalnego zadnego polecic nie moge, bo zaden sklad mnie nie przekonal:) A co do czekolady to dalam Rojberkowi gorzka do sprobowania. Ale on jakos szczegolmnie za slodyczami nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- wow, gratulacje dla Rojberka, brawo!:) . Moje sloneczko wszedzie raczkuje i chodzenie ma w nosie...chyba sobie poczekam na jego chodzenie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) Mamabruna super że urodzinki się udały :) a solenizant dał rade zdmachnac swieczkę czy mamusia pomagała. D82 gratki dla synka,a chodzi już sobie sprawnie czy zalicza jeszcze upadki. Moja mała też zaczęła więcej chodzić i jest dosłownie wszędzie czy na nogach czy kolanach :) ale upadki jeszcze zalicza.Wyszedł już jej drugi ząbek,ale na resztę sobie też poczekamy trochę :) Urodzinki robimy za tydzień w niedzielę trzy dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×